Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya.

#1
Heya. Zuppy11
Numele meu e Bianca. Mi se zice Miss Too Cool Too Care, nu e tocmai porecla mea favorita, but chiar nu-mi pasa ce crede lumea despre mine. 4 Am 14 ani, the little meee. I know, I know. Zuppy05
Vreau sa devin actrita. :chuu:
Urasc Romania. :grr:
Nu mi-e frica sa imi spun parerea, oricat de imatura ar fi ea. 21 Si de obicei replicile mele sunt super imature, credeti-ma.
Sunt foarte incapatanata... sunt gen 'Never give up. Try again and again and again. Die trying.' :yada:
Oooh, and I'm a dreamer. :chuu:
Btw, the site is just great, no mistakes around here. 3
Bye. :bye:

Later edit: Oh, and please call me May.
[Imagine: Green_eyes-Anime.jpg]
A lot of people ask me " What do you wanna become? "
I say " An actress. "
And they're like.. " Oh, so that's why you're so though. "

"The winners never give up, and those who give up never win. So go there, walk proud and show them what you can do." Cathy Hopkins

#2
Bine ai venit pe Animezup, Motoko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Bianca , 2X Anca sau ceva ? 21 diva mica care esti too cool to care auzi tu , apropo diva mica vezi ca ti s-a strecurat un " O " in plus 3 , de ce urasti romania ? in orice caz , vreau sa-ti vad replicile imature cu care te lauzi 3 Hai traiasca si daca ajungi actrita Smile sa ma chemi si pe mine la concert 21 distractie placuta p-aici .
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#4
Hey, Bianca [ lol, scrisesem Bianaca 21], bine ai venit pe aici ^_^
Asa, in afara de sufocantul bine ai venit si etc, vreau sa-ti spun urmatoarele lucruri:
1. nici mie nu-mi place Romania, dar n-am ce face.
2. Imi place nikul21
3. Intrebari:
a. Manga/Anime [ de ce una de ce cealalta si niste exemple pe acolo]
b.Ce zodie esti?
c.106 Daca vezi o pitzi impiedecandu-se pe strada care e primu lucru care iti trece prin cap?
Si d 21 cum crezi ca ar arata Guta in varianta anime? 24
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#5
Hey.
@Sucre - Ugh.. mersi, cred. Da' nu-s o diva. Zuppy12 Am zis ca nu-mi prea place porecla si nu as fi amintit-o aici, dar ma gandeam sa fiu sincera. Scuze pt. 'O'-ul in plus. 21

@MaDyY - Mersi mult. :]
Nici eu nu fac mare lucru. Calatoresc mult ca sa scap de pe aici, dar am scoala asa ca nu pot tot timpul. 4
a) Anime <3333 pt. ca .. e tare. Nu stiu. 21
Imi plac.. uh.. multe.. Bleach, Death Note, Paradise Kiss, Hell Girl, Chobits si multe multe altele.
Manga <3333 din nou pt. ca e tare. Citesc ce apuc, ce gasesc, ce imi place. 4
b) Balanta. 4
c) Gandul ar fi 'Frate...' , but reactia, God, as fi pe jos. 21
[Imagine: Green_eyes-Anime.jpg]
A lot of people ask me " What do you wanna become? "
I say " An actress. "
And they're like.. " Oh, so that's why you're so though. "

"The winners never give up, and those who give up never win. So go there, walk proud and show them what you can do." Cathy Hopkins




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)