Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello, va salut pe toti!

#11
Am venit cam tarziu, ma ierti? 108
Bunn veniitt!! Welcome. 10
Sper sa te distrezi Alexa, si sa nu iti faci dusmani. Dea bea astept sa vad vrun fic de-al tau.
E o onoare de a te avea printre noi. AnimeZup te primeste cu bratele deschise, sa ai o zi buna. Multa grija la scoala, mai ales cu notele. .__.
Sa fii pregatita pentru orce tip de critica, sa fi cat mai activa si intelagatoare cu anumiti useri. [ mai ales cu mine, acum incerc sa nu fac pe "dura" ^^ oare imi ese? ]
Sper ca ai trecut pe la regulament.
Intrebari... hm... momentan nu prea am.

Ceao! :bye:
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#12
Hey salutari la toata lumea asa de tare ma bucur ca am cu cine vorbi.Pentru cei care vor sa vada ce am scris pana acuma la fan fic-ul meu sa va duceti la original,proza si sa cautati "Pure heart" acela este inca in progres si nu prea as dori replici si comentarii dure.Stiti sunt nou-venita.Daca vreti sa ma intrebati ceva legat de el va raspund cu cea mai mare placere.
Obsesion sa sti ca pentru mine nu ai intarziat chiar deloc si as vrea sa ne imprietenin, daca se poate.Inca o data mersi pentru intrebari si cereri de prietenie la care v-a accept cu drag.Bye bye.


Ja ne
Freedom is power!
And I can use that power!

#13
buna Alex!!! bine ai venit pe Zup! sper sa'ti faci multi prieteni si sa fi activa! intrebari nu iti pun multe pentru ca am vazut ca ceilarti membri am intrebat despre tine asa ca! eu am sa'ti pun numai o intrebare
vrei sa fim prietene?
p.s : si pe mine ma cheama Alexandra:X:X a am uitat sa treci pe la regulament!! Ja Ne!
[Imagine: 8647989.png]


#14
Buna.Bine te-am gasit Alex si eu sunt incantata sa-ti fiu prietena.Nu stiu daca ai putea sa ma ajuti si vreau sa ii intreb mai pe toti cei cu care am facut cunostinta pana acuma,daca ar putea sa imi spuna si mie cum sa fac ca la semnatura mea sa-mi apara si link-ul cu fan fic-ul meu si chibi-ul meu.
Va rog ajutati-ma,pentru ca nu stiu.

Ja ne
Freedom is power!
And I can use that power!

#15
Buna am revenit ! Ce s-a intamplat? Nu mai vrea nimeni sa-mi fie prieten? Nu mai vrea nimeni sa afle ceva nou despre mine, cum o mai duc, daca ii careva interesat sa-mi fie BFF?
Sa stiti ca sunt foarte suparata,daca vreti sa fiu happy vorbiti cu mine.....


Ja nee :cry:
Freedom is power!
And I can use that power!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna la toti ! Dimasika 3 2.082 25-02-2013, 02:29 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Salutare la toti dydy 6 2.622 28-01-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Buna la toti! Aniella 6 3.661 09-03-2011, 04:02 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  ~ neko still va uby pe toti ! kame. 5 3.189 07-05-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: kame.
  salut la toti.... deidara-chan4ever 5 3.000 04-08-2008, 12:01 AM
Ultimul răspuns: deidara-chan4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)