Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~ neko still va uby pe toti !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello-nya ~ ! Poi, je m' appelle Grigore Aurelia Jenica, alias " Neko ~ chan", Reli pentru prieteni. Colegii ma poreclesc " Jenica pitica", cu toate ca nu este deloc adevarat. Am 13 ani, sunt clasa a VII-a, sunt penultima cea mai mica din clasa si momentan nu prea am chef sa ma descriu, bagand groaza si spaima in voi, mai ceva ca Voda in Pasa Hassan. Anime-uri... Nu am unul preferat, pentru moment, dar imi plac Shugo Chara, Skip Beat, Kiddy Grade, etc. Si, apropo, sunt indragostita lulea de un personaj anime. Care ? Poi, Ikuto ( Shugo Chara). Ei, si cam atat pentru astazi... Si nu uitati ! ~ neko still va uby pe toti !
Bine ai venit pe Animezup, ~ neko still!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Neko Chan is that u ? :-O

Anyway bun venit pe aici hug Sper sa te simti bine , sa te certi cu toti , sa ii omori , sa ii injuri , sa ii bati si apoi sa iei ban si sa pleci hug pupic

Have fuuun ! 4
Hey , bine ai venit pe forum Reli hug . Sau ... bun venit in familie =]] Sper sa ne intelegem si sa fim pritene =]] . Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky =] . Si eu sunt tot clasa a7a , doar ca sunt mai mare decat tine cu un an xD . Batranete batranete =]] . Si eu abia am terminat lectia Pasa Hassan =]] . O urasc xD . Dau teza vineri din ea si mi-e frica T_T . Eh destul cu mine . Si mi-e imi place Shugo Chara si in special Ikuto <33 . E perfect . Ii ador parul xD . Ma bucur ca avem cam aceleasi preferinte xD . Hmm...ce tip de muzica asculti ? Si ce trupe/cantareti iti plac ? Deasemenea citesti manga ? Si daca da ce ai citit ? Cam atat , deoarece nu vreau sa te inebunesc cu intrebarile mele =]] . Inca o data bun venit <33
Helău! Bine ai venit Reli *hug* Eu sunt Riluri... So am vazut că şi tu ai facut Paşa Hassan :]]] Şi eu am dat teza din aia... 22
En fine.... cateva intrebari...sper să nu te plictisesc 4
1. Cartea preferata? Dacă ai vreo una...
2. Filmul preferat?
3. Îngheţată de caramel sau de vanilie ? ( lipsa de inspiraţie :]] )
4. Culorile preferate?
5. Animalul sălbatic preferat?
Cam atat... încă odată... welcome hug Have fun şi ne mai citim pe forum 4
Zbyee pupic
Poi, am lipsit cam mult... Si sa raspundem mai intai intrebarilor.
B3Ky ( Imi place nickname-ul tau, e scris SUp3R B3tON !): Muzica pop, rock, house, in special pop, Anti-Emo si pop. Poi, formatia mea preferata, cam pana in anul 2009, timp in care s-a destramat, a fost RBD, de preferinta Dulce Maria. Imi mai plac Akon, mi-a placut Michael Jackson, inca imi plac: Simplu, Akcent, Hi-Q, Puya, Cinema Bizzare, Belinda, Pee Wee, Kotani Kinya, Mizuki Nana si multi, multi altii... Obvio ! Intrebarea e " Cate manga nu am citit" ? Poi, Shugo Chara ( toata), Shugo Chara Encore, Wanted, Vampire Knight, Skip Beat, Lilim Kiss, The Wallflower, Special A si mai erau, dar nu mai tin minte, acum.
Si inca ceva, am o colega pe nume Diana. E super nesuferita. A doua cea mai buna prietena a mea cunoaste si ea o alta Diana, si ea la fel de ipocrita, sper ca noi doua ne vom intelege super bine si, cam atat, pentru moment.
Riluri ( Hei, numele tau de utilizator este, aproape, asemanator cu numele meu mic): 1 ~ Nu, nu cred ca am, dar am citit mai multe, dar nu am una preferata, neaaparat...
2 ~ Stapanul Inelelor, Rebelde, Rebelde Way, Harry Potter si mai sunt...
3 ~ Inghetata de caramel ! Miaaaammm ~ ! ( Cu toate ca eu prefer de ciocolata si de capsuni.)
4 ~ Roz, negru, alb, etc...
5 ~ Tigrul, pantera si leul - nya ~ !
Multumesc pentru primirea calduroasa cu care m-ai intampinat, Riluri.
Si, pentru Cruz: Wohohoho !!! Cred ca s-a creat o confuzie... Asa ma alinta prietenii apropiati si fratiorul meu mai mic, pentru obsesia mea de anime-uri si pisicute dragalase. N-am nici cea mai vaga idee despre cine e " Neko Chan" si imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu sunt eu aceea. Multumesc pentru primirea induiosatoare si, inca o data, imi cer iertare pentru neintelegerile create.