Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mwaha ha ha ha...*evil laugh*

#1
Buna ! Crazy-monkey-emoticon-007
Fac asta doar pentru ca o persoana mi-a recomandat acest lucru. Nu-mi plac introducerile in general pentru ca lasa o impresie greu de schimbat deobicei sau nu lasa nicio impresie.
Okay , acum cate ceva despre mine. Imi plac anime-urile gen fantasy/romance/psychological si cele istorice!(dar fac exceptie si pentru alte genuri daca au o poveste interesanta).
Citesc manga cam de 2 ani , aceleasi genuri inclusiv seinen. Culorile preferate : rosu inchis si negru. Locuiesc in Galati, am 20 de ani si Saizo nu este numele meu real. Ar mai fi multe de zis dar misterul dispare daca spun tot.
Acum raspund la intrebari... (cele interesante au prioritate~)
[Imagine: ulpoda4a914.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Saizo!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Avem un mister prin zona, ahem, ahem. Salutare si bine ai venit prin zona! Smile
Oke, pai well, eu am o intrebare banala: care a fost prima ta experienta cu lumea anime/manga?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
Mwahahaha Crazy-monkey-emoticon-189
Avem un mister de rezolvat! @DeDal.N i-ati palaria si lupa si hai! ...
Mno, dar bun venit pe zup... Aici Ingeras ... (avem aceeasi varstaa... woooo 15 )
Anime worldCrazy-monkey-emoticon-136

Intrebari~
1.Cioco sau ciuperci?
(intrebare capcana... pfhehehee)
Pai, glumeam.
Ai vreo melodie dintr-un anime care ti-a placut atat de mult incat ai ascultat-o aproape nonstop in fiecare zii pana te-ai plictisit de ea si acum reiei sa o asculti?
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#5
Prima experienta a fost cu multi ani in urma. Cum eu sunt o fiinta nocturna pe atunci ma uitam la death note , blue gender si cowboy bebop la TV. Cred ca acesta este raspunsul la intrebare , dar nu sunt sigur.
Pentru Ingeras... melodia de inceput de la Higurashi No Naku Koro Ni ( When they Cry)
Sunt mai multe dar asta imi place in special. Multumesc pentru primire ^^
[Imagine: ulpoda4a914.png]

#6
Placere a fost a mea...
Daar, hai sa-ti scriu ceva amuzant. Nu stiu de ce, dar am crezut ca esti fata Crazy-monkey-emoticon-140 . Si mna, nu este o chestie ca doar tu, dar de ce am eu tot timpul senzatia ca-s fete O.O Creierul meu nu mai merge cum trebuie, am nevoie de o renovareCrazy-monkey-emoticon-095
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#7
Citat:Nu-mi plac introducerile in general pentru ca lasa o impresie greu de schimbat deobicei sau nu lasa nicio impresie.

I mean... e imposibil sa nu lasi o prima impresie, doar daca nu e nimeni in jur.


Hello ^^

Ai vreun anime pe care-l recomanzi mai des? Caut ceva interesant de vazut. [:
"You got no business questioning a thang"

#8
Pot sa recomand destul de multe , dar nu stiu ce ai vazut si ce iti place in general. Si totusi... o sa-ti recomand ceva:
D.gray-man
Psycho-pass 1&2
Berserk
Samurai 7
Gantz
Baccano. Cam atat deocamdata. Astept sa vad ce ai ales

Ingeras , nu sunt sigur de ce ai crezut asta dar poate din ce am scris sau poza de profil sau ceva din subconstientul tau. Dar chiar m-a amuzat pret de cateva secunde Crazy-monkey-emoticon-127
Si ma intreb daca acea ''renovare'' va avea loc vreodata. Crazy-monkey-emoticon-153
[Imagine: ulpoda4a914.png]

#9
N-am vazut D.gray-man dar nu-mi pare genul meu. Psycho Pass pare interesant. sank yu

Restul le-am vazut si mi-au placut. Mai putin Gantz, care in afara de piesa de la intro mi s-a parut meh.
"You got no business questioning a thang"

#10
Mno , Saizo, imi este prea lene sa fac asta... Crazy-monkey-emoticon-025 , insa cam tot ce ai enumerat, yep, yep, m-au dus la o eroare....
Yey! Crazy-monkey-emoticon-125 , ma bucur atunci ca te-a amuzat.
Apropo, te uiti la Tokyo Ghoul?Crazy-monkey-emoticon-166
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.201 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)