Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your Telephone

#61
My newest phone

[Imagine: lg-optimus-vu-europe1.jpg]

Am trecut de la Samsung Galaxy Mini 2 care avea probleme cu androidul grave de saptamanal trebuia reinstalat la un telefon cam gigant, mini 2 mi se pare atat de mic acum dar nu mi-as mai lua samsung nici sa ma impusc. Mama mea are tot unu de la ei si isi reseteaza singur ora si se duce prin 2012 si dimineata in loc sa sune alarma ma suna la ora 06:00am si unchiumiu care are unu identic cu al mamei mele nu ii suna telefonul niciodata, orice i-as face. El poate suna, noi sunam dar telefonul lui mort ramane.

Lg-ul asta merge super bine, tata a avut un telefon lg acum cativa ani si a zburat de la etajul 4 jos si am zis ca s-a dus dar a mers, din pacate el l-a pierdut pe undeva, asa ca atunci cand prietenul m-a intrebat daca il vreau am zis nu pentru ca vroiam unul cu taste dar dupa putina miscare sa vad cum merge nu i-am mai dat drumul.

Ador camera de 8mp si sunetul si faptul ca vine cu teme preinstalate si se misca atat de usor pe net! Bateria ma tine o zi, dar o zi cu vorbit, jucat, wifi, net, harti, muzica, suta de mesaje... telefon stresat. A avut doar 2 cazaturi, o blocare pe un joc si o sperietura groaznica pentru ca nu are baterie care iese ca sa il opresti fortat si de fiecare data cand intru pe facebook de pe telefonul asta ajung cumva pe facebookul altei persoane si problema cu apelurile, adica daca sun pe cineva sau sunt sunata, pot raspunde dar apoi se activeaza senzorul nenorocit si se inchide ecranul si nu mai vrea sa se aprinda pana cand persoana cu care vorbesc nu inchide telefonul. [Imagine yelling after your father through a phone to close the call and your father having a hearing problem and won't hear you at all]

Overall, aveam o tableta si un telefon dar acum am o tableto-telefon Crazy-monkey-emoticon-010 buna la toate.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)