Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your Telephone

#51
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#52
[Imagine: oh0j9c.gif]

#53
http://static.marketonline.ro/full/16655...-black.jpg

Nokia X2 cum se vede si-n poza. Are card de 4 gb si bateria tine destul de mult, plus un joculet interesant pentru cele 4-5 ore cat fac cu autobuzul pana acasa. Pacat ca nu e nou dar asta e singurul minus. :]
"You got no business questioning a thang"

#54
Eu detin un Nokia 5310 XpressMusic pe care il posed inca din anul 2008 cand l-am achizitionat chiar de majoratul meu.

[Imagine: 994.jpg]

Dupa cum se vede are un design slim, grosimea fiind de 9.9 mm si cantareste doar 71 de grame. Din pacate acum telefonul meu nu arata nici pe departe atat de bine ca in poza, ecranul este crapat si lipit cu "Picatura" 21 , iar butonul din dreapta de deasupra butonului de inchis nici macar nu mai functioneaza, asta pentru ca a intrat putin lipici sub keypad cand am lipit ecranul, blocand astfel butonul.

Oricum, chiar si in aceste conditii, totusi reusesc sa imi fac treaba cu acesta, inca nu ma lasa inima sa ma descotorosesc de el. Pot sa zic ca m-am atasat oarecum de acesta, insa pentru ce imi trebuie mie de la un telefon mobil, nu am momentan nevoie de smartphone, prin urmare momentan nu ma grabesc sa il schimb.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#55
Samsung Star 3.Il am de un an.Sper sa mai tina,ca l-a cate a patit,nu cred ca o mai duce mult.
Nu sunt pretentioasa la telefoane fiindca imi displac.Il folosesc doar cand ma suna cineva.
http://s1.emagst.ro/products/7/6121/imag...2830_0.jpg

#56
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#57
Am primit un telefon in august care acum e confiscat si deabia peste doua luni il pot primi 21)
Asta era singura poza normala pe net


[Imagine: 18307277_1_644x461_vodafone-smart-mini-a...brasov.jpg]
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#58
[Imagine: 1390128117665.jpg]

Am Sony Xperia ! ... dar ma intreb cine are motorola ^.^

#59
This is my love, Vodafone smart 2. Bineinteles ca nu arata la fel de bine acum precum arata la inceput. Are ecranul crapat, dar nu-mi pasa. Pot sa stau pe net, pot sa ma joc, pot sa fac poze. Singurul lucre enervant e faptul ca se descarca foarte repede.

#60
[Imagine: Samsung-Galaxy-W.jpg]

Samsung Galaxy Wonder. L-am primit de Craciun, may The Gods forgive me. Tin la el ca la ochii din cap pentru ca are o mare insemnatate pentru mine. Aveam inainte un Nokia C5 si am prins drag de el dar acum i l-am dat lui ma. L-a zgariat in ultimul hal, stiu ca imi zicea mie sa am grija de el. Dar si daca nu il primesm pe dragutul asta, nu ma scapam de el prea curand. Ma tine un telefon o gramada pentru ca nu il folosesc mai deloc, sa fiu sincera. Ah da, camera e geniala, both of them de fapt xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)