Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Your Telephone

#41
Am un Samsung Galaxy Young banal.Toata lumea cred ca stie telefonul.E bunicel dar cel mai mult imi place la el ca daca-l scap din mana(si asta se intampla destul de des)nu-mi pare rau fiindca n-am dat mai mult de 500 de lei pe el.Anul viitor mi-l schimb si atunci nu cred ca imi iau cine stie ce.Pate un Galaxy mini 2

#42
"Give me love" - Ed Sheeran
[Imagine: teddy_bear_red_heart_avatar_picture_49333.gif]

#43
Am un nokia X2-00, e boss, l-am luat ca sa ascult muzica si merge perfect, camera de 5mp si merge sa sun 21 ce altceva pot sa cer mai mult de la un telefon ? Ma tine bateria 2 saptamani daca nu vorbesc la el si 1 saptamana daca ascult cate 4 ore muzica pe el zilnic. A mai cazut si el ... de 2-3-15 ori 21 ca doar e nokia si tot boboc a ramas.

[Imagine: nokia_x2_2.jpg]
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#44
[Imagine: JudaiFlip_Signature.png]

#45
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#46
Am fost atrasa numai de telefoanele Sony Ericsson ~acum Sony Xperia.
Cu aproximativ 9 luni mi-am luat ( fiind obligata ) un Xperia T, destul de util si de bunicel in tot ce e capabil sa faca, o desteptatciune de teleon. Partea proasa, ca la toate telefoanele Sony, este battery. A trebuit sa aleg intre iPhone5 sau Xperia T, si pentru ca destest iPhone, n-am avut incotro.
Si deoarece este din Marea Britanie nu m-am mai strasat sa il deblochez + sa ii mai cumpar si mini SIM, etc etc doar pentru cateva luni. Mi-am luat un Samsung Ch@t, destul de util si el, dar cam sensibil la cazaturi. Nu are prea multe "abilitati" dar cat sa il butonez toata ziua, e perfect.
Spre viitor, am sa raman la un Xperia Active FKYAFKYAFKYA!

Xperia T : http://androidadn.com/files/2012/11/sony-xperia-t.jpg

Samsung Ch@t : http://www.furloo.com/wp-content/uploads...re-357.jpg

Future Xperia Active : http://m.phonegg.com/21/2155b.jpg

@Fiction ~m-am indragotit de telefonul tau.
[Imagine: kateavatar_zpsf122dc5b.gif]

#47
Eu am un Casio Comando, cel mai urat smartphone din galaxie(poz? de pe net).
[Imagine: Casio-Commando-the-ugliest-toughest-Andr...e-ever.jpg]

#48
^now that is something I haven't seen before! o.o

Eu am un amarat de Nokia C3. Imi plac Nokia-urile in general, sunt rezistente si eu am nevoie de un telefon rezistent, la cum il scap si cum il dau de toti peretii din greseala. Nu pot spune insa ca sunt multumita de el, e cel mai frustrant telefon pe care l-am avut vreodata >.< ecranul nu e drept la margini, deci e imposibil sa ti o folie protectoare pe el fara sa ti se desfaca zilnic si mai nou fie se blocheaza non-stop, fie merge foarte incet, desi il am doar de vreun an si jumatate. Basca am mai avut probleme si cu cartela de memorie la un moment dat. And it's not because of constantly dropping it, li s-a intamplat si altora ._. Noroc ca am nevoie de el doar pentru mesaje si dat telefoane, iar pentru asta inca isi mai face treaba... momentan. Tastatura qwerty e si ea simpatica si ma bucur ca nu e cu touch screen, mi se pare imposibil sa tastezi pe asa ceva. Cel putin pentru mine.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#49
[Imagine: GalaxyMini2-Press-06-580-100.jpg]

Samsung Galaxy S2 Mini

Sunt multumit de el. Nu prea intentionam sa il schimb pe cel vechi. Aveam un Motorola V360 cu clapita si eram foarte multumit de el. Era usor de utilizat, atat trebuia, imi era lene sa ma obisnuiesc cu altul, dar l-am primit pe acesta de ziua mea, so yeah...acum nu mai am nevoie de altul pentru urmatorii 5 ani ^^

#50
V360-ul a fost marea mea dragoste in materie de telefoane 21. Asa fun era telefonul ala! <3 Acum am un LG Optimus One luat la abonament prin 2010-2011 cu 17 lei 4. Inca merge decent si nu mi-a facut figuri softul, insa difuzorul incepe sa moara usor-usor, iar bateria daca ma tine 2 zile e minune (bine, si vorbesc mult la telefon). http://www.gsmarena.com/lg_optimus_one_p500-3516.php - aici link cu poze si detalii.
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)