Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Meet My Bloody King [2]

#1
Meet My Bloody King [2]


>>>
Titlu : Meet my bloody king/ Intalnirea cu regele meu sadic [2]
Varsta minima: 18
Gen: Yaoi, Actiune
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: In "sezonul" 2 e vorba de alt cuplu, deeeeci, sa nu comentati.
Tipul de comentariu solicitat: Simpla.
>>>

Capitolul 1


Kei PoV


La naiba cu oamenii astia. Acum inteleg de ce ade se comporta ca si cum ar fi ultima lui zi.. pentru ca... Pf, daca nu-l cunostea pe blondul ala ( ma rog, l-a facut fericit, am apreciat asta la el - pentru ca a reusit ceea ce eu am incercat ) Eram intr-un cimitir, la inmarmantare. Nu erau multi, cativa de-a lui Adriano, si de fiecare data cand ma aporpiam de lcul unde erau toti, ma simteam din ce in ce mai rau. Ma abtinusem voiniceste sa nu plang, nu am varsat nici o lacrima, chiar daca in adancul meu as fi oprit pe toti. Mi-am scos o tigara ( da fumam, ma imbatam, purtam cercei cand aveam chef si eram prostituat, probleme ? ) si am aprins-o. Am scs din buzunar acel numar de telefon si l-am fornat. Aveam nevoie de cineva care se simtea la fel ca mine si stiam ca avea sa fie la inmormantare. Am sunat si am privit multimea... unul dintre cei devastati... s-a departt ca sa raspunda la telefon. Speram sa fie el... arata bine, apoape perfect. Mi-am trecut limba peste buze si am zambit, fortat, dar nu se observa. Era inalt, cam cat fusese si Ade insa nu parea ca Domnul Aventura, avea parul aprape de umeri, roscat spre negru ( era vopsit sau.. ? ) fara vreo suvita, clama sau altceva - ceea ce era ciudat, nu-mi placeau tipi asa insa el ma atagea intrun fel. Am inchis telefonul si m-am indreptat catre el ( nu eram imbracat ca pentru o inmormantare , de ce as fi cand nu cred in Dumnezeu ? ) S-a oprit si m-a privit, ciudat , insa a vrut sa plece. L-am prinsde brat si asa i-am atras atentia. Avea niste ochi de un verde inchis incredibil si daca ma mai privea mult, aveam sa ma topesc.
- Tu esti Alex ? l-am intrebat si i-am dat drumul. M-a privit ridicand o spranceana ( toata lumea facea asa mereu - de ce ..hm, poate ca aratam bine )
- Da. Te cunosc cumva ?
Ah, si vocea lui era perfecta. I-am privit insistent buzele. Am dat din cap in semn ca nu.
- Adriano... El a vrut sa te cunosc.
- Aha, acum inteleg. El.. spune repede, nu vreau sa imi las prietenul singur cand are nevoie de mine, m-a priviti, si eu pe el. Era incordat, foarte insa arata bine si mi-am pus in gand sa-l fac sa ma adore. I-am facut semn sa se apoece putin, ceea ce a si facut. M-am ridicat putin pe varfuri si l-am sarutat scurt pe obraz, spunand sa mearga unde are treaba. Am topait apoi spre masinca c care venisem. Chiar daca ma comportam in acel md asta nu insemna ca nu mi-a pasat de cei doi. M-am uitat sa vad daca ma priveste, ..chiar asta facea si a facut pana cand am urcat in masina. Am lasat geamul jos si i-am facut semn sa vina putin. Am insistat si pana la urma a venit. M-a intrebat ce vreau apoi mi-a spus ca-l distrag.
- Apleaca-te putin, vreau sa-ti spun ceva.
Imediat cum s-a aplecat, l-am apucat de cravata si l-am sautat pe buze, , l-am musct in doua locuri, pana si-a intredeschis buzele. Am profitat de ocazie si mi-am intrdus limba in cavitatea bucala a lui. Era cam prostut, puteam spune insa „me likey” .Sarutul nu a durat mult dar sigur a fost unul dintre cele mai dulci dintre care le avusesem vreodata. Imediat cum i-am dat drumul s-a deparatt de masina si eu am plecat. Nu m-am uitat in urma, dar eram curios de expresia lui.
Oricum, am ajuns in acel loc din nu. Tah..trebuia sa merg altundeva, strazile alea ma faceau sa ma simt aiurea mai ales ca Ade nu mai era sa ma viziteze.
M-am asezat pe scarile unui bloc, fara sa-i bag in seama pe cei care ma tot intrebau diverse, intrebarea principala fiind „te simti bine?”pe care am ignorat-o de fiecare data si pana la urma m-am enervat.
- Kei in sus, Kei in jos da mai lasati-ma naibii odata in pace ca pana acum va durea in cot de mine.
M-am ridicat si am plecat fara sa-i mai ascult. Pe drum am dat de un vechi client ca a incercat sa ma sarute insa nu aveam niciun chef. L-am plesnit si i-am ceur sa ma lase in pace, ceea ce a si facut. Cum m-am departat destul de „club” am cazut in genunchi si am privit cerul, cu ochi absenta si goi.
- De ce nu mi-ai dat ocazia sa-ti intorc insultele, idiotule, prostule, trebuia eu sa te las sa ma faci „ tarfa” cand aveai chef..
Nu, nu am fost indragostit pana peste cap de Ade insa mi-a fost.. unul dintre cei care stiuau cu adevarat cum sunt chiar daca la nerva mai ma insulta... iar eu l-am iertat de fiecare data. M-am lasat in fund si am oftat. Nu avea nici un rost sa ma comport asa, plus ca era prea copilaros. M-am ridicat si m-am intors la gasca, cand m-au vazut cativa m-au ignora insa mi-am cerut scuze si m-au iertat si mi-au dat o doza de bere pe care am luat-o imediat. M-am uitat in jos , David tocmai ce ajunsese.Era mai abatut decat mine, il si cred.
-Hei, David... stii de Ade ? mi-a spus acu cateva zile ca-i pare rau de ..faza cu pumnul...
- Mda, Kei, lasa-ma acum..nu am chef...
Se vedea ..am facut cum dorea si am oftat. Am privit soseaua si am cascat ochii mari cand am vazut o masina de politie . Credeam ca mor si eu cand masina s-a oprit in fata mea si cel care se afla acolo era Alex... in costum. Mi-a aratt insigna..( de-aia-l mai vazusem ) si mi-a cerut sa merg cu el . Chiar daca eram sigur ca n venise sa ma salte pentru prostitutie sau posesie de droguri.. stiam sigur ca avea legatura cu intmormantarea asa ca m-am urcat in msina si l-am privit.
- Stii ca risti sa-ti pierzi slujba stand pe-aici, Morcoveata ? am mers cateva strazi cu masina. Eram sigur ca nu vroiam nimic oficial de la mine, asa ca m-am insins pe scaun si m-am pus pe picioarele lui, chiar daca el tot incerca sa ma dea la o parte.
- Stiu ca vrei. Lasa-ma sa te fac sa uiti de probleme, am spus si i-am atins barbatia peste pantaloni. Aveam impresia sau tipul asta avea o slabiciune pentru dragutii ca mine ? Slabiciune sau nu , cineva cu rangul lui ma va ajuta candva.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#2
Sezonul doi? Ciupeste-ma sa stiu ca nu visez!! Am crezut ca nu o sa mai vina... Ma bucur mult ca este totusi si un sezon doi. Cum ai spus mai sus ca vrei comentariu simplu, nu prea o sa ma leg de problemele gramaticale sau de parantezele care nu ar trebui sa fie, ci pur si simplu o sa-ti zic parerea mea despre idee. Mi se pare buna. Ideea cu prostituatul am avut-o si eu pentru un fic, pe care l-am scris acum ceva luni si nu l-am postat, meh, asta e. Imi place. Kei asta mi se pare asa obraznic... si dragut in aceelasi timp. Ade... imi pare rau de moartea lui si a iubitului sau, chiar foarte rau, mi-a placut mult de ei<3... dar cum ziceai, alt cuplu alte probleme. Abea astept sa vad si ceva actiune(chiar daca e doar inceputul). Bafta si cu acest sezon nou! Kissez.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#3
Multumim Lexxu pentru comentariu.


Capitolul 2
Alex PoV

Era asezat ca un motan pe picioarele mele. Aveam o slabiciune pentru ei, pentru tipii calora nu le e frica sa recunoasca ce sunt. Plus ca asta mai era si al naibii de frumos. Nu puteam spune daca are parul blond sau castaniu, dar cu siguranta nu era vopsit. Era o culoare care se asemana cu a spicului de grau. Avea ochii verzi, la fel ca ai mei, numai ca difera nuanta. El ii avea de un verde deschis, stralucitor. Termin de visat si ii analizez cuvintele. Ce oi avea de pierdut? In afara de orice gram de mandrie la care aveam pretentia? Da-o naibii, Adam nu mai exista. Nu mai are de ce sa-mi pese, nu? Incerc insa sa-mi pastrez onoarea de politist, dar nu pot s-o fac prea mult.
- Unul scurt. ii spun dintr-o singura suflare, iar el nu mai asteapta si imi desface slitul pantalonilor.
Scurt a si fost, se misca rapid, iar atingerile buzelor lui ma faceau oarecum sa ma destind. Sunt politist? In ipostaza in care ma aflam acum numai politist nu eram. Eram cu un infractor, posibil dealer de droguri, hot si mai stiu eu ce, care imi facea sex oral, in masina politiei, in timp ce conduceam prin suburbiile orasului. Va dati seama ce controverse am starnit? Eu, intruchiparea legii si a dreptatii, in loc sa arestez cativa, ma comportam ca ei. Oare pot ajunge mai jos de atat? Asta e efectul iubirii? Adam a murit din cauza ei, iar eu uite unde ajunsesem. Intre timp, fara sa-mi dau seama, tipul terminase ce incepuse cu cateva minute in urma. Da, "tipul", inca nu stiam cum il cheama, cati ani are, sau orice altceva despre el. M-am avantat in mrejele primului om care mi-a iesit in cale, care avusesem "norocul" sa fie el.
- Hei, Morcoveata, unde tii servetelele? aud din dreapta mea. Ii arat tacut torpedoul, iar el il deschide si ia primul pachet de servetele pe care il vede.
Dupa cateva plimbari pe stazile mizerabile, pline de gunoie, si aici nu ma refer la deseuri si mai stiu eu ce, ajung in capatul strazii de unde l-am luat pe baiat. Cu cat il priveam mai mult, cu atat imi venea mai greu sa cred ca ar putea fi in stare sa faca ceva ilegal. Arata ca un inger la prima vedere, insa inauntrul lui aveam o vaga banuiala ca e mai mult decat un diavol. Era format din mai multe invelisuri, carcasa, care era a unui inger, miezul, unde se ascundea un diavol si... exista un "si". Iti dadea impresia ca ingerul nu se afla numai pe post de carcasa. Cand ajungem in dreptul blocului el se pregateste sa se ridice, dar il opresc eu, tragandu-l incet de maneca inapoi. Vroiam sa aflu cum il cheama, cati ani are, cu ce delicturi se ocupa, si multe altele, care s-au conprimat intr-un banal "Cine esti?".
La auzul intrebarii a zambit, iesind din masina si venind din nou pe partea mea. Deschid geamul si observ ca iar imi face semn sa imi indrept privirea, si mai mult decat atat, spre el. Naivul de mine face aceeasi greseala intentionata, asa furandu-mi al doilea sarut. Il mai intreb odata, de data asta mai calm, dar singurul lucru pe care are de gand sa-l faca e sa zambeasca. Nu mai insist, asta inseamna ca voi fi nevoit sa ma intorc si maine. Defapt, cine ma obliga? Ceva a inceput sa-mi bubuie in piept. A, da, uitasem de tine. Nebuna din cauza careia sufar acum, care daca nu exista puteam sa fiu cat de rece vroiam. Era deja ora 4. La 6 se incheia tura, dar avand colegi atat de buni au spus ca vor face ei in locul meu, sa ma duc acasa si sa dorm. Se vedea pe fata mea cat de mult m-a afectat intamplarea cu Adam. Aveam niste cearcane imense, pe care le observasem deabea cand unul dintre colegi m-am intrebat ce am patit la ochi. Singura mea expresie era una de "deranjaza-ma si ajungi in iad", nu eram in stare nici sa ma gandesc la ceva normal. Singurele mele ganduri erau despre cum l-am impuscat pe Adam si uneori mai aparea si acel baiat.
Da...Acel baiat, a carui nume imi era necunoscut. Intru in masina propie si ma duc acasa, intru in bloc si astept sa se elibereze liftul, de care aveam atata nevoie in momentele alea. In cateva minute era jos, asteptand sa il umplu de energie negativa. Am mai spus-o, dar o repet, aveam o stare de rahat, daca m-as putea exprima asa. Nu ma puteam gandi la nimic gen "floricele pe campii". Tot drumul spre apartament nu m-am gandit la altceva decat la ei. Am intrat ca un zombie pe usa, lasand-o deschisa mintindu-ma ca o voi inchide dupa dus. Mi-am aruncat pantofii undeva prin bucatarie si m-am dus in baie. Pur si simplu am intrat si am dat drumul la dus, la apa rece. Ma debarasez de haine, care si asa erau ude leoarca, si le arunc undeva prin ghiuveta, sau cel putin asa cred. Las apa sa imi invioreze fiecare por, simt fiorii reci pe care mi da temperatura apei si puterea cu care cadea pe corpul meu. Imi abandonez corpul in dus, in timp ce mintea imi zburda pe alte carari. Nu ma puteam gandi la multe. Insa si acele doua lucruri care imi bantuiau memoria faceau sa ma doara capul. Sincer, nu stiu cum am ajuns pe pat, in orice caz am facut-o pe picioarele mele. Pentru ca am simtit cand eram sa ma dau cu capul de masina de spalat cand m-am impiedicat de pantalonii care se vroiau in ghiuveta, sau macar pe langa ea,nu la 5 metri. Reusesc sa aterizez pe pat, fara sa-mi rup nimic, si adorm. Uit de tot, usa, pijamale, geamul care e deschis de azi-dimineata...
Spre dimineata scap de cosmarurile cu Adam, si incep in sfarsit un vis care poate imi va placea. Il visez pe el, visez ca... Deschid incet ochii, dar privelistea pe care o vad ma face sa cred ca inca visez.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#4
Sezonul doi, yaa~y! Alex x Kei O.O Nu credeam ca Alex e in stare sa se comporte astfel, il credeam genul de politist plictisitor care isi face treaba repede apoi se duca sa isi bea cafeaua in masina. Draguta faza cu pantalonii si masina de spalat. Kei e un narcisist si jumatate, dar asta il face si mai dragut. Abia astept urmatorul capitol *hug*
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#5
Capitolul 3

Kei PoV

Toata ziua ma plimbasem pe strazi, fara nimic de facut... pana cand am mest in cimitir unde m-am intalnit cu un tip in uniforma albastra. Ce mai cautau politistii in acel loc ? Adica as crede ceva da... Nu. M-am dus, cu speranta sa fie Alex insa prea frumos sa fie adevarat insa era bun si ala mai ales ca parea mai mult de un pampalau si jumatate. M-am dus langa el si i-am zambit dulce.
- Nenea, il caut pe varul meu... ma ajuti ? Mmm...ce imi placea faptul ca la douazeci si doi inca puteam arata ca un adolescent. Am luat o pozitie de copilas inocent si l-am privit . stiu ca e politist, il cheama Alex, ma ajutati ?
M-a privit cu ochii unui om care vede pentru prima data o faptura minunata ( nu zic ca nu eram, ca eram ) si imi explica pana la cel mai mic detaliu cum sa ajung la Alex. La sfarsit, ca sa para si mai real l-am sarutat ( cu greata ) pe obraz. ii dadeam pe minim douazeci si noua ce mama masii?
Am plecat imediat si in mai putin de jumatate de ora am ajuns in locul indicat de tantalaul fraierit. Am urcat repede, si am incercat usa. Era deschisa, ma scutise de o grija. Am intrat incet.. dormea si mie imi era somn..asa ca m-am dus in dormitor si m-am asezat langa el, unde am adormit..
M-am trezit cu vreo ora inaintea lui , mormaise ceva si ma trezise.. nu m-am mai culcat doar m-am asezat cu fundul pe el ( era cu fata in sus ) si m-am aprpopiat de chipul lui. Doamne, tipul ala era asa de simpatic si cand dormea. M-am ridicat incet si am cautat ceva..un act. I-am gasit buletinul. Alexandru Terrence, douazeci de ani. Mai mic decat mine..cu doi ani insa parea mult mai matur.. pare ca la cum mi-a cazut in plasa puteam spune ca nu are mai mult de saptesprezece. I-am aranjat totul cum fusese si m-am intors langa, in pat. M-am asexat din nou cu fundul pe mijlocul sau insa de data aia, el si-a deschis ochii. M-a privit parca in ceata , credea ca viseaza ? Ca sa-l trezesc, mi-am pus mainile pe pieptul lui, m-am aplecat si l-am sarutat scurt pe buze, apoi i le-am lins. La fel de dulci. siiii....s-a trezit..mai degraba s-a speriat. A incercat sa se ridice dar cum eram asezat pe el, aporape ca ne-am dat cap in cap.
- Mai incet, Morcoveata, sa nu-mi patesti ceva. M-am dat mai jos ,adica nu jos de pe el, ci doat m-am mutat in asa fel incat sa se ridice , M-a privit cateva secunde iar eu m-am dat jos de pe el.
- Cum ai ajuns aici... si mai important ce vrei ?
Pentru ca inca nu se ridicase din pat, m-a intos din nou cu fata la el si m-am urcat in pat., l-am impins si mi-am asezat fudul pe zuna lui intima, m-am aplecat si am inceput sa ma joc cu degetul pe pieptul lui.
- Colegii tai sunt idioti, Morcoveata, ii-am spus si l-am privit. Nu facea nimic, cu toate ca avea cum ( eram micut, nu ditamai matahala ) E timpul pentru medicament... am spus ii l-am apucat de tricou, m-am ridicat si m-am lasat din nou pe pat, punandu-l pe el deasupra.
- Nu minti, arata ca vrei in orice mod doresti tu... pedepseste-ma ca nu te las in pace am spus privindu-l, rosind usor in obraji iar el ramasese statuie. Hai, nu musc..prea tare... am continuat sa-l provoc, ba chiar l-am sarutat o data iar a doua oara a facut-o el, din proprie initiativa si apoi a inceput sa ma muste usor, dar in timp ce cobora era din ce in ce mai tare..pana cand s-a oprit.
- Ce ai patit, morcovel, nu-s destul de dulce ? isi arat eu cat de dulce pot fi.
Era prea timid pentru mine dar imi placea la nebunie sa ma joc cu mintea lui. L-am pris cu ambepe maini de umeri, unghiile mele mari ,nu foarte, dar le simteai printr-un tricou ,mi le-am imfipt in umerii lui si l-am tras aporape de mine. Ma lasa sa-i fac tot ce doream.. tipul asta ori era indragostit de mine ori vroia sa ma prinda in flgrant cu prostitutia sau drogurile. Oricum ar fi fost , in momentul ala vroiam neaparat sa fiu al lui, insistam cu cuvinte si propozitii perverse, il mai sarutatm din cind in cand , el raspundea de fiecare data..si ce raspuns, ma mira si pe mine ca unul ca el era in stare de asa ceva ( adica la ce prostut era catedata )
- Daca nu ma vrei, eu am plecat. Deja mi-a ajuns, am incercat cu orice. Pa.
L-am dat dupa mine si m-am ridicat sa plec, mi-am aranjat tricoul si exact inainte sa plec, m-a tras brusc in spate si in mai putin de cateva secunde, eram legat de pat cu o pereche de catuse, de fier, numai mana stanga.
-De-asta-mi esti ? Nu mai am chef de nici-un joc, m-ai suparat deja, laule, am spus pe un tn de copil mic si mi-am intors capul ( deja incepusem sa ma comporta ca un rasfatat.. doream din toata inima mea sa-l uite pe papadie de Adam, sincer..eram mai bun decat el )L-am rpivit cu coada ochiului si mi-am dus mana libera peste ochi.
- Daca iti zic cum ma cheama, cati ani am si te sarut, ma lasi ? am spus incet si l-am prins de bluza, l-am tras apoape de mine mi-am miscat usor cealalta mana dat nu am reusit decat sa ma lovesc putin. Adica, sarutul e optinal ca oricum mi-l iau singur, am adaugat si l-am muscat de buza ( el ramasese nemiscat, deasupra mea )
- Sa te aud, piciule dupa aia mai vedem.
- Pai am 22, deci practic sunt mai mare decat tine...Deci tu ai fi piciul.. am spus si el m-a privit parca mirat. Mda, multi ma vedeau ca un copil de multe ori... insa eram la fel de matur ca oricine altcineva de varsta mea ( in mintea mea, de obicei ma foloseasm de aspect si de o personalitate falsa pentru a-i atrage pe cei care-mi plac ) si ultima data cand am verificat buletinul ma mai chema si Kei, morcovel.
Cum mi-am terminat propozitia m-a sarutat brusc, atat de violent .. credea ca avea sa ma sperie numai cu atat ?Adica , cel mai probabil incerca sa ma indeparteze si sa ramana cu Adam ala in cap... Gata, murise, ce trebuia sa-i mai explic ? Adica, oricine poate fi deprimat...dar eu nu vad rostul, de ce sa plangi pentru cineva care a murit? Se va intoarce cumva ? Nu.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#6
Capitolul 4

Alex PoV

Deci il chema Kei, si deci avea 22 de ani. Mai mare ca mine cu 2 ani, desi parea mult mai tanar. De ce era aici? Adica.. De ce il oprisem aici? De ce nu l-am lasat sa plece? Nu gandeam, pur si simplu am facut ce mi-a venit. Eram deasupra lui, dar parca tot eu eram ala mai prostu'. Si pana la urma ce? Ce aveam de pierdut? Ce se intampla daca odata in viata facem ce imi spunea inima? Mi-am pus mana stanga peste dreapta lui, care ramasese nelegata. I-o imobilizez deasupra capului si il sarut din nou, mai violent decat prima data. Nu dadea semne sa-i displaca, ba chiar si-a ridicat bazinul, indicandu-mi zona pe care vrea sa i-o dezmierd. Imi aluneca mana in jos, un deget ascunzandu-se dupa elastecul boxerilor lui. Deja devenisem tare, ma excitase si acum avea sa plateasca. Ii sfasii tricoul, daca imi va reprosa ceva dupa e vina lui, oricum. Nu l-a pus nimeni sa ma provoace. Incep sa ma joc cu sfarcurile lui, care intre timp se intarisera. Musc unul dintre ele, sincer nu stiam ce si cum. Adica...Ce era diferit intre sexul cu o fata si cu un baiat?
Nu, la o analiza mai atenta a situatiei imi dau seama cat de imposibila e. Habar n-avem ce sa fac si cum. Il dezleg pe Kei de pat, incercand sa-mi pastrez tonul de bad boy ii spun sa ma relaxeze. As fi vrut sa taca, adica sa nu-si de-a seama. Sau daca isi da sa taca. Dar credeti ca asa a facut?
- Te he, ce-i morcovel? Nu poti? imi spune pe un ton oarecum superior, iar eu reactionez din nou fara sa gandesc, prinzandu-i fata intre degetul mare si restul mainii.
- Am spus sa ma relaxezi, ori asta ori te arestez.
Se supune iar eu ma asez culcat pe pat, asteptand rasfatul. Coboara incet spre mandria mea, intarita si care daca nu facea el ceva faceam eu. Incepe din nou sa ma suga, cu fiecare miscare facandu-ma sa ma simt mai bine. Doar cateva minute imi trebuie sa ajung la apogeu, cand ma eliberez in gura lui. Se stramba umpic, inghite si scuipa restul intr-un servetel lasat de mine pe noptiera. Aveam doar boxerii pe mine asa ca nu dureaza mult sa ramanem amandoi goi, el dandu-si si ultimul articol de imbracaminte jos. Se aseaza pe bazinul meu, apoi coborand usor si ridicandu-se putin pentru a putea fi patruns de mine. Se lasa incet, incercand sa nu-si piarda zambetul de pe fata. Insa atunci cand vad ca nu mai are de gand sa continue pana jos, imi pun ambele maini pe soldurile lui si o fac eu, tragandu-l in jos. Scapa un mic geamat, si apoi incepe sa se miste singur.
Facea miscari sus-jos, era mult mai stramt decat eram eu obisnuit. Adica am facut sex odata si acolo cu o fata. La ce vroiam sa ma astept? Inchid un ochi, durerea de la inceput se diminuase. Nu imi imaginam ca si atunci cand tu esti barbatul doare asa de tare. Kei ma vede si zambeste, marindu-si ritmul, miscandu-si soldurile in asa fel incat simteam ca devin din ce in ce mai mare. La un moment dat scap un geamat, cand simt ca ceva se intampla in interiolul lui. Nu stiu exact ce, nu inteleg dar ma facea sa ma simt al naibii de bine. In doar cateva minute ne eliberam amandoi simultan, eu gafaind aproape, iar Kei cazand pe pieptul meu si respirand la fel de greu.
***

Adormiseram amandoi. De data asta m-am trezit primul, si l-am vazut pe baiat, chiar daca era mai mare ca mine, tot ca un copil arata. Cand dormea era cu totul diferit. Parea atat de inocent, de pur, zambetul ala pervers disparand. Isi tinea capul si mana pe pieptul meu, eram acoperiti doar de cersaful alb, pe care l-am pus dupa ce el a adormit pe noi. Fara sa vreau privirea mea se intalneste cu ceasul agatat in perete. Indica ora 13 : 33. Intarziasem deja 3 ore. Da-o nabii de slujba! Ce, nu am dreptul la o zi de liniste dupa tot ce s-a intamplat ieri si alartaieri? Da-o naibii de integritate! Si ce daca sunt in pat cu un infractor, cu care tocmai mi-am tras-o? Uram ca ma indragosteam asa usor. Eram mai rau decat un adolescent la pubertate. Sarisem in bratele lui Kei, stiam ca avea sa-mi aduca numai rau, dar da-o naibii. Ma indragostisem iar, inima imi batea de zece ori mai repede si corpul actiona. Un sunet asurzitor imi intrerupe gandurile. Era telefonul. Il deschid repede si raspund fara a ma uita cine apeleaza.
- Alexandru, ce iti inchipui ca faci nevenind la sectie? Tata. Ca de obicei lui ii pasa numai de munca, cand eram mic nu umbla pe acasa, spunand ca munceste pentru a ne asigura mie si mamei un trai bun. Deja locuiam in ditamai casa si aveam tot ce ne trebuie. Nu am inteles-o pe mama, de ce nu il paraseste.
- Ma simt rau, stau acasa azi. ii spun incet, pentru ca nu vreau sa-l trezesc pe cel de langa mine.
- Du-te la doctor atunci si vino cat mai repede! urasc asta. Tot are o rezolvare simpla la el. Chiar daca a iesit la pensie inca se ocupa de aproape de sectie. Nu am vrut sa accepte sa ma duc la alta sectie decat a lui.
Inchid clapeta, nu-mi pasa daca mai are ceva de spus si revin in lumea mea. In micul meu univers care acum il includea si pe Kei. Statea pe partea mea dreapta, inclusiv pe mana mea. Cu mana libera ii dau parul dupa ureche, sarutandu-i incet fruntea si luandu-l in brate. Da, e clar. Sunt un bou si m-am indragostit la doar o zi dupa moartea celui care l-am iubit in secret timp de 2 ani de zile.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#7
Hei. Am cazut aici de pe o planeta numita "Camera mea", albastra si foarte singuratica.
Imi place foarte mult ficul vostru fetelor. Am citit si prima parte, dar , dupa cum spun si prietenii mei, sunt o fire super-ultra comoda si nu cred ca am lasat comentariu. Am vru sa va las com si am spus ca o fac la urmatorul capitol, tot asa pana la final.
Deci ideea o ador pur si simplu. Iar acum a aparut Kei, cam repede l-o uitat Alex pe Adam. Si acum imi amintesc ca finalul o fost atat de trist.
Deci...Astept cu nerabdare urmatorul capitol.
Multa bafta la tastat si inspiratie cu care.
Pupici fetelor :*
P.S: I like Kei !

#8
Capitlul 5

Kei PoV

Adormisem cu zâmbetul pe buze, mândru de noua mea mea achiziție..și să n mai spunem că pe lângă rangul lui era frumos , sexy însă un pic pe-afară...Am deschis ochii încet, el încă era mână mine, îmbrățișându-mă la pieptul lui. L-am lasat ( și chiar îmi placea cum sateam ) și am închis chii. Imediat cum mi-a dat drumul, mi-am pus mâna peste abdomenul lui, speriindu-l un pic. Se uita la mine, eu la el.. era ușor roșu în obraj , probabil și eu însă nu mă deranja. Am clipid de câteva ori și l-am sautat apoi m-am ridicat ușor.
- Eu trebuie să plec, morcovel... nu mă saruți de ramas bun ? Mi-am pus mâinile pe pat și mi-am apropiat chipul de al lui iar sarutul meu nu a întârziat. Am zâmbit când după m-a pupat și am închis ochii pentru câteva secunde.
- O să te mai întâlnesc ? m-a întrebat prinzându-mă de barbie. Aș fi râs, dar poziția pe care o aveam mă împiedica.
- Dacă nu, mai vin risc să mi te întorci la Adam ăla... Sunt de un milion de ori mai bun ca el, nu vreau să-l las să mi te fure, ești al meu și oficial iubitul meu.
M-a privit confuz, ușor nervos... probabil atinsesem un punct sensibil când îl adusesem pe Adam în discuție, ei și ce ? aveam dreptate din multe puncte de vedere și dacă avea să mă refuse pentru că spusesem de Adam ceva..viața. Mai avea balta pește și nu mă deranja cu nimic A bolborosit ceva și m-a sarutat a doua oară și apo m-a lasat să mă îmbrac, ceea ce am și facut că trebuia să ajung și eu la programul meu , probabil ăialalții erau pre fericiți când au vazut că nu eram acol să le iau clienții pe care-i doreau. Cum m-am îmbracat m-am aplecat ușor și l-am pupat pe frunte ( nu de alta, dar parea genul draguț și nu dream să îl pierd tocmai atunci numai pentru că nu aș face un gest simpatic )
- Morcovel, mă duci și pe mine acasă ? l-am întrebat pe un ton dulce și facând un botic pe care știam sigur că nu avea să-l refuze, oricât ar fi încercat. S-a ridicat și mi-a spus să aștept... a încercat să se acopere cu așternutul dar nu l-am lasat eu. I l-am tras și l-am lasat gol, apoi am chicotit.
- Lasă-mă să te vad, morcovel... ești sexy, am spus și i-am pus mâna pe fund, pe care el a luat-o imediat. Așa timid ești ? Nu mă mir că ai fost semi-virgin. am spus și i-am atins mândria și m-am ridicat pe vârfuri, l-am sarutat apoi am țopait fericit la ușă. I-am spus că-l aștept și m-am dus în bucatariea lui. Hm, era distrus se vedea asta i unde statea... am baut jumatate de pahar cu apă și când l-am pus jos și m-am întors , el era la ușă și mă privea. I-am zâmbit dulce și m-am dus la el. Vroiam să ajung la idioții ăia de acolo cât mai repede dar nu am spus nimic .... și de asemenea era curios să vad secția unde lucra Alex dar era prea riscant, entru mine că dacă ar fi să merg cu el, și-ar fi dat seama ăia de ce a întârziat.
În mașină mai mult am vorbit eu, el îmi mai raspundea sau mai punea vreo întrebare „lungă și complicată” la care-i raspundeam cu jumatate minciună. Adică, ce r fi facut dacă ar fi aflat că sunt un prostituat care are apartamentul plin cu droguri ? Ar fi fost totul împotriva mea.
Am ajuns la colțul strazii unde stateam, i-am cerut să oprească. I-am pus mâna pe picior și m-am întins să-l sarut dar m-am razgândit în ultimul moment.
- Ia-l , dacă vrei. am spus și am ramas nemișcat. Ghinionul fusese că imediat cum am ieșit din mașină ( care era cea de poliție ) m-a vazut unul din anturaj. I-am zâmbit dulce lui Alex înainte să plece apoi totul s-a dus . L-am privit pe blond ( nou, de câteva zile ) și m-am dus catre el. Era mai înait decât mine, cu puțin, și l-am luat de tricoul albastru cu care era îmbracat.
- De ce am impresia că mă urmarești ? Te-ai îndragostit, blondule? am spus pe un ton rautacios și i-am dat drumul. I-am atins buzele cu degetul aratator și am oftat. Să nu te mai vad, oricunde merg, ești și tu. Odată se te mai întâlnesc și o să fiu ultima persoană pe care o vei vedea, da, blondule ?
Ok, eram dur, însă asta era viața. Doar n-oi sta să aștept ca viața să-mi dea lamâi..le iau singur. I-am dat drumul și l-am împins. Nu-mi pasa cine era sau că-l ranisem într-un fel. Nu-l cunoșteam deci era egal cu un nimeni - nu că ar fi diferit de unii de prin zona aceea ) Aveam pe mine un tricou de-al lui, al meu ramasese fâșii la el pe podea. M-am dus lângă ceilalți, numai unul m-a întrebat unde am fost, nu i-am spus însă și-a dat seama.
- Client nou ?
- Nu, idiotule. Problemă ?
- Nu, doar întrebam. a râs încet și m-a privit. Mă enervase dar, deh proștii ramân proști.
În ziua aia n am avut decât un singur client, unul din cei vechi care mă rasfăța mereu iar atunci mi-a adus un nou set de cercei, un ceas și niște brățări dina-celea din ațte, spunând că sunt foarte populare. Știa că nu îl plac sau ceva însă mă idolatriza, el având în jur de 26 și lucra undeva la o firmă.
Am petrecut o noapte cu ei, de dimineață m-am trezit înaintea lui și am plecat, m-am dus direct la sectia unde lucra Al . Vroiam să-l vad ... când am ajuns acolo, n era așa că l-am așteptat. Mulți se holbau la mine - nu mai vazuseră baiat ( mă rog...la cum aratam eu îi întelegeam un pic. ) Am vorbit cu unul de-acolo, mă intrebase pe cine aștept , i-am explicat și m-a lasat. Am ofata și am privit tavanul. Era vreo zece dimineață - ce cautam la ora aia treaz ?
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#9
Ok, ok, a trecut ceva vreme de cand nu am mai venit pe aici, insa m-am intors acum - nu se stie pentru cat timp - dar voi citi in continuare. Stiu ca nu voiati critica si ala bala... da' e necesar sa spun totusi ceva. Bai ideea e buna, imi place sa citesc ficul asta, dar greselile ma dau peste cap. Sunt litere mancate, lipsa, cuvinte alandala si virgule puse aiurea(aici am si eu probleme). Meh, eu va sugerez sa corectati un capitol inainte sa-l postati sau sa cereti ajutorul cuiva ca nu da prea bine. Acum sa ne intoarcem la actiune. E cam grabita, sincer, ma asteptam ca lucrurile intre papuselul Kei si Al sa decurga lin, mai altfel, pana si unele scene esentiale sunt fugarite. Totusi, mi-a placut si capitolul asta. Saracutul urmaritor a primit-o sub centura, meh, asta-i viata. Astept nextul si spor la tastat. Pupici! >:D<

#10
Capitolul 6
Alex PoV

Aparuse un nou caz, si cum colegutii mei erau acupati cu orice altceva, cazul mi-a revenit mine. Era vorba despre disparitia unei fete, pe care nimeni nu o mai vazuse de o luna. Sansele pe care i le dau sa o gaseasca vie? 24%. De cand ajunsesem ( de pe la 9 ) ma camuflasem sub hartoage, studiindu-i cu atentie dosarul. La un moment ( pe la ora 10, ma uitasem in fuga la ceas inainte de a iesi din birou ) dat cineva bate la usa. Ii spun sa intre si constat ca e un coleg, care ma anunta ca ma asteapta cineva pe hol. Prima persoana la care m-am gandit a fost tata, dupa faza de azi-dimineata. Dar el de obicei dadea buzna in birou, nu ma astepta in hol. Oare s-o fi pus pe invatat bunele maniere acum, la batranete? Cum ajung in sectorul holului in care asteptau oamenii, prima persoana care imi sare in ochi e Kei. Prima intrebare e: de ce e aici? Ma vede si se apropie de mine zambitor, apucandu-ma de camasa si ridicandu-se pe varfuri. Isi apropie fata de a mea, unindu-si buzele cu ale mele, intr-un sarut scurt. Realizez ca toti se uita la noi, asa ca imi dau parul pe ochi, exact asa cum faceam in copilarie. Dupa ce buzele noastre se despart, Kei isi afiseaza zambetul lui inocent. Zambetul ala care ii iesea perfect. Cum poate fi cineva atat de copil, avand in vedere ca are 22 de ani?
Se intoarce pe calcaie si se indreapta spre usa, fara sa scoata un cuvant. Inca mai aveam bretonul pe ochi, inca toata lumea se holba la mine. Imi pun degetul aratator si mijlociu pe buze. Era dulce. Oarecum zambind ma intorc in birou, infundandu-ma din nou intre hartoage. Dosarul ei era urias, cantarea cel putin 4 kg. Citindu-i dosarul gandul imi zboara din nou la Kei. Bastardul asta... Mi-a luat mintile in doar 2 zile. In doar 2 zile deja facusem sex cu el. In 2 zile ma facuse sa uit de Adam, exact cum a spus. Imi pun capul pe maini, apoi il las usor pe birou. Tot felul de imagini cu el imi colindau in minte. Tocmai imaginea cu el deasupra mea este intrerupta de zgomotul facut de usa, care este trantita de perete.
- Alexandre, ce iti inchipui ca faci? se aude glasul tatei din usa biroului. Era nervos rau, nu ca l-as fi vazut vreodata calm, sau macar linistit.
- Despre ce vorbesti? Nu, de data asta chiar habar n-aveam despre ce tot indruga.
- Cum ce? Cine era ala cu care te sarutai acum 5 minute? ii vad fata, dupa expresie era gata-gata sa ma ia la bataie. Parca erai bolnav, acu' iti tragi limbi in gura cu unu'? ma zgariau pe timpan cuvintele scoase de el. Nu, chiar daca intre mine si Kei nu-i nimic sigur, nu-i permit sa vorbeasca asa de sarutul acela.
- Si ma rog de ce te-ar durea pe tine cu cine ma sarut? ii raspund obraznic. Pana la urma ce il durea pe el cu cine ma pup? Cu cine ma culc?
- Ce? Uite ce e, poti sa faci ce vrei cu viata ta, atata timp cat treaba in sectie o faci cum trebuie.
Normal, trebuia sa-mi dau seama. Era vorba despre sectie. Doar a fost a lui, nu vroia sa-i stic cumva reputatia scumpei lui sectii. Cred.. Adica nu, sunt sigur, ca daca ar fi avut de ales intre mine si sectie, m-ar lasa sa cad in prapastie. Ce pana mea ai mai lasat-o pe mama insarcinata, daca te doare undeva de mine? Era groaznic... de groaznic. Stiu ca relatia mea cu Kei era mai degraba una prostituat-client sau mai degraba proprietar-cobai. Da, a doua era mult mai potrivita. Eram cobaiul lui, care era in stare sa faca orice pentru el. Si el profita de asta. Credeti ca il credeam un inger? O, nu, stiam ca e mai rau decat un diavol, pana la un punct. Dar asta era genial la el. Aud doar cum usa se inchide zgomotos.
Deschid si ultimul dosar, in care erau cele mai noi amanunte si fapte. Iubitul ei disparuse si el la o saptamana dupa disparitie. Clar, tipu' nu e iubita-su'. El a ucis-o, apoi s-a facut disparut. Creatura asta se poate numi "iubit"? Imi pun mainile sub cap si ma rezem de spatarul scaunul, gandindu-ma cum as putea sa-i gasesc corpul, ca sa dovedesc ca e moarta. In lipsa cadavrului, nu pot dovedi nimic. Ce bine ar fi ca acum Kei sa-si faca dintr-o data aparitia la mine in birou si sa sara la mine in brate.. Nu, deci gata, nu mai pot. Trebuie sa ma duc la el. Ies grabit din birou si trec pe langa toti nescotand niciun cuvand. Unii se uitau la mine ciudat, dupa intamplarea din hol, iar altii nu dadeau nici doi bani.
Intru in masina si ponesc motorul, dar chiar inainte de a pleca primesc un mesaj de la un coleg, care se ocupa deasemenea de caz: "Alex, am gasit geaca fetei la intrarea in padure. Vino repede." Oh, f**k! Baga-mi-as picioarele in ea de viata. Eram in limba dupa un tip, si nici macar nu puteam merge sa-l vad? Intorc masina si ma duc spre padure. Se pare ca pe Kei il lasam pe mai incolo. Odata ajuns ( nu era prea greu sa gasesti locul, erau numai masini de politie si peste tot era banda galbena, cu "Accesul interzis" ) il intreb pe cel care mi-a trimis mesajul ce au gasit. Mi-a spus ca inca n-au intrat, iar eu in minte deja il injuram. "De ce dracu' m-ai chemat daca inca nu esti sigur de asta?" . Dupa muuuulte cautari in zadar, renuntam ( eu am renuntat de mult, eram acolo doar fizic ). Iar eu intru in masina cu prima ocazie libera si pornesc catre locul unde isi duce veacul Kei. Ajuns acolo il vad oarecum certandu-se cu un tip. Ies din masina si ma duc spre el, iar cand ala ma vede imbracat in politist o taie, nu inainte sa ii arunce o privire urata lui Kei.
- Morcovel, ce te aduce pe aici, din nou?
- Tu, de parca n-ai stii. Cine era ala?
- Eh, unu'.
- Deci nu vrei sa-mi zici? Bine. il iau de mana si il trag dupa mine pana la masina. Prima data opunandu-se, mai apoi mergand de buna voie. Intram amandoi in masina, iar eu imediat cum ma simt singur, numai cu el, ma apropii de fata lui si imi unesc buzele cu ale sale. Nu era un simplu sarut, nu vroiam unul desta. Limbile noatre de cum s-au intalnit, s-au antrenat intr-un dans fierbinte, oprit de el. Daca era dupa mine dura la nesfarsit.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Meet my bloody King Natsuru. 40 21.597 26-07-2012, 12:09 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.812 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Bloody 13 [+16] [crime] Secret Past 1 2.516 28-12-2009, 11:18 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  I want to meet ... jennadavis 2 2.980 19-09-2009, 12:29 AM
Ultimul răspuns: jennadavis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)