Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Meet my bloody King

#41
Doamne, mi-au dat lacrimile! Q A Q De ce?! Vad ca asta e finalul si ce mai final induiosator, a fost frumos plus capitolul acesta a fost mai curat decat celelalte, insa nu mai aduc vorba de greseli.
Povestea in sine a fost simpla la inceput, dar acum s-a conturat mai bine si mi-a placut. Ma bucur ca am parcurs cu voi acest fic minunat care a adus lacrimi in ochii mei. Sincer nu am izbugnit in plans, nu, dar mi s-au umezit ochii fiindca am putut sa vad intreaga scena.
Iubirea intotdeauna invinge si chiar daca nu pe pamant, in paradis. Oww si ma bucur ca au ajuns amandoi acolo. ; v ;
Nu stiu, in comparatie cu celelalte capitole acesta (defapt cele doua parti) a fost bine structurat si chiar daca a fost actiunea cam grabita, tot interesant a ramas. Cum spuneam iubirea e mai presus de toate si faptul ca el a mers impreuna cu Adriano, a fost si mai si.

Eu sper sa mai vad ficuri facute de voi, fetelor, ati facut o treaba minunata cu aceasta poveste si simpla cum o fi fost, a fost totusi ceva interesant, bine pus la punct si cu toate cele. Fiecare element indiferent ca a fost gresit sau nu, a semnificat evolutia si trecerea voastra la un nou nivel.
Pai, o sa inchei prin a spune - minunat fic, sper sa mai scrieti si sa le postati, mult succes in continuare si multa inspiratie! Ceau! *tighthug*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Meet My Bloody King [2] Natsuru 24 14.158 28-06-2013, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Michee
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.834 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Bloody 13 [+16] [crime] Secret Past 1 2.555 28-12-2009, 11:18 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  I want to meet ... jennadavis 2 2.996 19-09-2009, 12:29 AM
Ultimul răspuns: jennadavis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)