Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yakuza's boss in love +18

#31
Va multumesc pentru comenturi si acum aveti nextul

Violul si vânzarea

Sasuke: Stateam in scaunul de la biroul si ascultam nervos, cum Sakura se plangea ca vrea mai multa libertate. Nici nu se punea problema, dupa faza de la petrecerea lui Gaara, in care s-a lasat pipaita de Kiba. Tipa asta a asteptat ca eu sa o dezvirginez, ca apoi sa se tarfaleasca cu toti. Nenorocita dracului. O privesc cu raceala totala si foarte distant. Rozalia purta o rochie rosie, cu decolteu adanc si scurta, de ii punea in evidenta picioarele, zvelte si subtiri de fotomodel. Incepu sa ma tenteze mai mult vorbele lui Kiba: „Frate, ce se naste din catea, tot catea ajunge, dar noi le dau un impuls mai tare, decat tatal ei care a facut-o femie din curva de masa. Noi le facem ce sunt cu adevarat – curve si tarfe.”
- Mai taci dracului din gura, curva ce esti! Tip la ea, fiindca eram deja cu nervi la pamant.
- Nu ma fa pe mine curva! Curva e mata! Tipa la randul ei la mine.
Gata! Aceste cuvinte au pus capac la tot. Ma ridic nervos de la birou si ma duc la Sakura. Aceasta se posta cu mainile in sold si ma privi cu superioritate. Ii fut o palma se o fac sa pice pe jos. Cred ca a venit timpul sa vada, ca pot fi o canalie, nu numai un tip dragut ce ii face toate mofturile. O apuc de par si o arunc pe birou, cu spatele la mine. O prind cu o mana de gat si cu cealalta ii ridic fusta si ii rup chiloti rosi. Imi desfac slitul si imi scot din boxeri pe „Jimmy”. Il potrivesc si o patrund cu forta, facand-o sa tipe de durere. Incep sa fac miscari de du-te-vino, dure si fara mila, in timp ce fata plangea si tipa. Ma simteam atat de bine, incat mi-a fost dor sa violez vreo fata. Simt cum imi vine si o patrund dur, eliberandu-ma in interiorul ei. Scot un ah, de placere si apoi ma indepartez de ea.
- Vezi Sakura, nu ti-a fost bine ca ti-am facut toate mofturile si te-am facut animalul meu, dar acum am devenit o bestie, ii spun si imi aprind o tigara si tragand lacom din ea.
- Esti un animal, sopti fata printre lacrimi, punandu-se pe jos si lipindu-se de birou.
Am inceput sa rad in bajocora si apoi am tras in piept din tigara si apoi i-am suflat fumul in fata, facand-o sa tuseasca. Vai, doamne, ce dor mi-a fost sa fumez putin. Fumam din cand in cand, doar cand aveam chef. Ma privea cu ura, incat daca ar putea ucide cu privirea, eu eram mort de mult. O privesc in ochi si in ochii mei aparu o sclipire sadica. Daca eu m-am simtit bine cu ea, oare cum s-ar simti Kiba? Ce ar fi sa i-o dau pe Sakura si apoi sa il intreb. Ranjesc si o strig pe Dominica, care veni intr-o clipa. Ii spun sa il sune pe Kiba si sa ii spuna ca trebuie sa vina aici imediat. Aproba din cap si iesi din birou. Dupa cateva minute, in timp ce eu si rozalia ne omoram din priviri, de fapt tanara ma ciuruia din priviri, eu frecam menta, veni servitoarea si ma informa ca, Kiba v-a veni in trei ore aici. Vai ce noroc pe mine, ca boul asta se afla aici in Papua Noua Guinee. Incuviintez din cap si il chem pe Boris in birou. Ii spun sa o ia pe Sakura si sa o duca in beci si sa o pazeasca ca pe ochii din cap sau ii imprimez creieri pe pereti. Barbatul dadu din cap si o apuca pe fata de par si o trase dupa el. Auci cred ca doare. Ridic din umeri si pun tiraga pe scrumiera neagra din marmura si ma deschei la camasa neagra din satin cu maneca scurta. Imi mai desfac cureaua din piele neagra de la blugi de un albastru-inchis si ma asez la birou. Imi pun picioarele pe birou si iau tiraga din scrumiera, tragand din ea. Oare de ce ma simteam atat de mizerabil de ce i-am facut Sakurei? Oare am ajuns sa ma indragostesc de ea? Nu! Nu cred, doar ca m-am obisnuit sa imi petrec timpul si cu altcineva si nu numai cu mine pierdut printre hartagaroaiele din birou. Un ciocanit in usa ma trezi din visare. Pe ea intra Kiba alaturi de Tasha, care era sefa curvelor satenului. Tanara avea in jur de optsprezece ani si ceva, parea foarte inocenta, dar stia meserie bine. Parul ei negru, lung pana la fund, era pirns intr-o coada sus, iar bretonul ii intra in ochii, caprui-ciocolati. Tipa purta un costum de iepuras playboy, chiar si cu urechiusele de iepuras. Doamne! In picioare avea niste pantofi negri din lac. Machiajul era tipator, iar pe buzele umplute cu colagen, erau de un rosu-aprins. Costumul ii punea in evidenta sani mari cu silicoane si formele ei apetisante.
- Ce s-a intamplat amice de ai vrut sa ma vezi asa urgent? Ma intreba barbatul asezandu-se pe un scaun in fata mea si Tasha in bratele lui.
- Iti propun o afacere, spun eu, scotand din birou trei pahare din cristal si coniac, apoi servindu-mi musafiri.
- Ce fel… de afacere? Miji ochi si se apleca in fata.
- O mai sti pe Sakura? Bun – continui dupa ce el incuviinta din cap – am de gand sa ti-o dau cadou. M-a suparat si eu nu vreau sa imi stric fetele mele, cu gandirea ei, mai ales ca masa e acolo. Deci o mai vrei?
- E buna?...
Ranjesc diavoleste si aprob din cap si apoi il intreb daca vrea sa o probreze. Kiba ranjeste si ii spune Tashei sa il ajute cu pustoaica. Chiar vreau sa vad asta…

Sakura: Stateam intr-un colt al beciului, pe o saltea veche si toata mancata si imi plangeam de mila. Nu-i venea sa cred ca Sasuke m-a violat si s-a mai eliberat in mine. Imi trangeam genunchi la piept, iar lacrimile amare, care le varsam pentru dezamagirea care o simteam. Deci a avut dreptate, cand mi-a spus ca poate oricand sa faca din mine o curva si o tarfa. De ce doamne a trebuit sa ma indragostesc de o jigodie, care m-a violat! Mama unde esti? Am nevoie de tine! Vreau sa imi dai un sfart! Ma simt neajutorata printre atatia straini…
Aud niste pasi si imi ridic ochii spre idiotul care ma pazea cu un pistol-automat. La mine veni, Sasuke, Kiba si Tasha? Ce mai vor si astia? Bruneta veni la mine si imi apuca falca cu degetele ei jegoase si incepu sa se uite la chipul meu. Se apropie de mine, dar o scuip in fata. Se ridica furioasa si se sterse. Vru sa imi plesneasca o palma, dar satenul o opri.
- Tasha, o sa ai destul timp sa o chinuiesti pe tarfa asta rozalie, spuse seful ei, privindu-ma cu o sclipire malefica in ochi.
- Abia astept sa o scoatem la produs. Ai vazut ce buze are, numai bune pentru supt, iar chipul asta inocent v-a atrage barbati ca pe banda rulanta, spuse Tasha, ranjind.
Am ramas uimita si socata. Am fost vanduta ca pe un obiect, la un alt violator. Vad cu spaima cum Kiba se descheie la slit. Femeia veni la mine si ma forta sa ma intind pe spate, apasandu-ma pe umeri. Privesc speriata spre Sasuke, care statea razamat de un stalp si gusta linistit din coniacul din pahar. Satenul se puse peste mine si ma patrunse dur, facandu-ma sa-mi arcuiesc spatele de durere. Incepu miscari de du-te-vino, dure. Ridic mana si o intind spre brunet, strigand dupa ajutor, in timp ce bruneta imi lingea gatul, provocandu-mi scarba fata de mine, de corpul meu, de persoana mea si de tot ce imi apartinea mie.
- Sasuke… ajunta-ma, spun, slabita si ragusita.
- Sorry pustoaico, dar tu ti-ai ales soarta. Acum burucate! Vei fi foarte cautata fata, spuse pe un ton rece si bajocoritor.
Ochii sai, imi transmiseau ca nu v-a lasa lucrurile asa si ma v-a salva intr-un fel sau altul, apoi pleca de acolo. Am strigat dupa el, dar numai aveam glas… Ultima mea speranta disparu, lasandu-ma sa pic in intunericul absolut…

Poze:
Rochia Sakurei
Tasha, sefa curvelor lui Kiba
Hainele Tashei
Cântece:
Melodia pentru acest capitol
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#32
Hello:*
Nici nu iti poti inchipui ce fericita sunt, pentru ca nu ai renuntat la fic:bv:
Nu-mi vine sa cred de ce a fost in stare sa faca Sasuke... pe langa ca a violato el, la lasat si pe Kiba sa faca asta.... mi-e mila de Sakura:mean:....
Observ ca vrei sa recuperezi faptul ca ai lasat-o mai usor cu atitudinea baiatului din ultimele capitole:))... desi cred ca pentru Sakura, schimbarea a fost putin prea brusca:))..... oricum sper ca lui Sasuke sa-i vina mintea la cap.... apropo... exista vreo posibilitate ca Sakura sa fi ramas insarcinata?
Cred ca trebuie sa astept capitolul urmator:*:bye:


P.S. Poti te rog sa ma anunti cand postezi nextu.... ti-as fi recunoscatoare:x

#33
Mi.a placut, dar nu cu totul. Repeti de foarte multe ori anumite cuvinte, ceea ce pe mine ma cam deranjeaza si vad greseli de tastare, minore, dar uneori te fac sa ti se imbarlige limba in gura si sa nu stii ce ar trebui sa insemne. Fi mai atenta, corecteaza capitolul de cateva ori, nu ia mult. In rest mi.a placut. Oricum, saraca Sakura, a fost violata de doua ori, dar totusi o merita, ca sa zic asa. Sper sa se schimbe firul povestii si sa fie totul bine. In rest imi place, chiar daca tot nu ai adaugat descriere, mai exact a sentimentelor, este, dar nu prea. In fine, cam atat, bafta si imaginatie in continuare >:D<.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#34
Stii doar cat de mult imi place ficul tau, iar pe masura ce capitolele trec si atmosfera devine intensa. Doamne, acele parti hentai sunt geniale, nu am cuvinte..bravo..cu descrierea stai bine si greseli nu am ochit, cred ca-s prea obosita, actiunea mi se pare foarte ok.
Pot sa-l omor pe Sasuke? va rog din toata inima..deci e batut in cap...adica rozalia sta cu el si ii accepta toate chestiile si el o violeaza si pe deasupra o mai si vinde..Kiba spuneti rugaciunea si Tasha la fel.. sper ca brunetu sa o salveze:> totul e hot..
Muchos besos :*
[Imagine: h8v.gif]
 

#35
Deci mi'a placut capitolul. Descriere, dialog, actiune mi'a placut. Adevarat e ca ai greseli, dar cine n'are? Saraca Sakura..... a fost violata de Sasuke brutal iar acum de Kiba? Cum a putut Sasuke sa faca asa ceva? Si desi i'a raspuns cam urat si se uita cam superior la el nu trebuia sa'i faca asta... Si nu stiu sigur daca va ramane insarcinata dar sper sa ramana cu Sasuke si nu cu Kiba. In schm,ib ma bucur ca a facut'o pentru prima data cu Sasuke si nu cu Kiba. Si saraca Saskura nu numai pentru ca a fost violata ci pentru ca a fost violata si vanduta de baiatul pe care il iubeste. Si cred ca este mult mai dureros sa fii violata si vanduta de persoana pe care o iubesti decat de unu strain. M'am cam repetat dar am ramas uimita cand am vazut ce(scuza'mi expresia) jigodei, animal, nesimtit si fara suflet a fost Sasuke.
Ba o iubeste, sau macar place, ba o vinde. Cand am citit numele capitolului am crezut ca glumesti sau razi de noi. Am ramas masca si nu m'am asteptat la o asa atitudine din partea lui Sasuke doar pentru ca s'a lasat pipaita de Kiba. Se pare ca este gelos ca la lasat pe Kiba sa o pipaie si asta dovedeste ca o iubeste. Cred....
Deci ca incheiere iti spun un simplu merci ca m'ai anuntat si sper sa aduci contiunraea daca s'ar putea chiar maine deoarece eu sunt nerabdatoare sa vad ce se va mai intampla cu Sakura in special si cu Sasuke. Daca ii va parea rau de decizia luata si o va lua inapoi sau o va lasa sa se f**a cu toti betivii si drogatii si sa suga si tot tacamu. Nu mai pot zice sau macar sa'mi imaginez ce ar mai putea sa faca Sakura ca si curva.
Deci astept continuarea cu MARE NERABDARE si am scris mare deoarece deabia astept sa vad ce se va intampla.
:* si sa ma anunti.
scz pentru ca m'am repetat de asa multe ori dar se pare ca acest capitol nu este cum ma asteptat eu sa fie ci m'ai lasat masca...

#36
Multumesc ca m-ai anuntat! ^^

Asa deci.. ce as putea spune. Capitolul mi-a placut foarte mult. Defapt, toate capitolele imi plac. In fine, pai sincera sa fiu te descurci chiar foarte bine! Chiar nu am ce comenta. Dialogul este in cantitati potrivite si deloc sec. Te folosesti de el cu cap. Naratiunea.. e ca la carte. Ce sa mai spun? Imi place cum narezi. Descriere.. mie una mi se pare destul de ok. Imi place cum descri toate scenele din capitol. Greseli nu am vazut. Poate au fost dar deh, cine se mai uita dupa ele cand actiunea curge asa frumos. Ai un stil foarte ordonat de a lucra si asta ador la un fic.
OMG, saraca Sakura! Si-a cerut-o cum a spus si Sas'ke. Ah, dar pana la urma o s-o salveze nu-i asa? Doar nu poate sa o lase acolo pur si simplu. -.-'

Te astept cu nextul cat mai repede.
Bafta si multa, multa inspiratie in continuare!
Bye, bye!
:bye:

#37
Aoloo mama! Ce e aici? Doamne ce frumos. Sa spunem asa;))Pot spune ca mia placut acest capitol.:D Hm... mie asa de mila de Sakura, dar totusi e vina ei. Sia facuto singura. Daca era mai ascultatoare era perfect dar nee.Ce rau e Sasuke! Acum pe bune. Produs? E rozalia cum e dar totusi. Cred ca va ramande insarcinata si sincer sper sa fie copilul brunetului ca altfel... Sper sa o salveze Sasuke. Sper sa fie bine si fericiti. Deci astept next'ul. Spor la scris scumpo.

Ja'ne

#38
Ce schimbare de situatie interesanta ! Wow chiar m`ai surpins, imi place ideea, dar imi e cam mila de Sakura.. Orikum imi pplace foarte mult capitolul ! Felicitari !

Descrierea este foarte sugestiva.. Se impleteste cu naratiunea .. Ma rog cu tot alaiul, ce mai conteaza, este Superb !

Debea astept next`ul.. Sper sa vina la fel de repede ca aceasta !
I wanna feel that i`m love.. ♥
I wanna feel you.. ♥
I`m laying down on the floor, ♥
I can`t believe I`m alone.. ♥
I`m begging you on my knees, ♥
Please come back, come to me ! ♥
I feel the beat of your heart, ♥
To stay away, be apart ! ♥
I want, I need you so much. ♥
All my love, all my love, all my love is on fire, ♥
Like the sun, like the sun, like the rain down on me ! ♥

#39
He hey!Am aterizat si eu la ficul tau.L-am citit pana la capat si imi place la nebunie.Sasuke e un nemernic.Cum poate sa se comporte asa cu Sakura?Bun,recunosc ca este si vina ei dar totusi nu trebuia sa o violeze dpa care sa i-o faca cadou idiotului de Kiba.Sper totusi ca Sasuke s-o salveze.Ma intreb,oare Saku va ramane insarcinata cu Sasu?Anyway,vreau nextu,si sper ca nu te superi daca ma anunti si pe mine cand pui next.
[Imagine: 989369nkhwxrd6yq.gif]

#40
Hey! De ceva timp iti bantiu ficul si pot spune ca este superb . :P Imi place cum descrii sentimetele Sakurei si mai ales actiunea. Hhhh! Ce ma enerveaza uneori atitudinea lui Sasuke! Nu imi vine sa cred ca i-a facut rozaliei. E un monstru cu 'M' mare! Nu va scapa cu viata daca il prind . :crazy:
Greseli mici au existat , dar sunt minore.Cum am mai spus imi place mult descrierea ta. Actiunea? Deasemenea! Dialogul? Nu am ce zice. In concluzie totul este extraordinar.
So...Spor la scris in continuare! Next-ul!
Jaa ne! :bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mafia's boss,with love! Laylaa 2 2.138 02-09-2011, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Laylaa
  Indragostita de seful Yakuza denieverlove lovever 7 4.898 21-08-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Life among the Yakuza II +18 Sho-Yo 16 9.243 08-08-2011, 03:59 PM
Ultimul răspuns: RouXiss Đx
  Life among the Yakuza Sho-Yo 49 28.297 24-07-2011, 08:34 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)