Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un nou început

#41
(31-01-2021, 06:42 PM)Katsu A scris: Iar ne certam?  Crazy-monkey-emoticon-001
Nu stiu cati din oamenii care au fost pe aici se vor mai intoarce sa fie activi. Totusi sper sa ramana arhiva, I'm sentimental like that and Zup meant a lot to me.  Crazy-monkey-emoticon-029


Nu ne certam ci discutam. Pai putini se vor intoarce recunosc, unii poate au si uitat, altii poate au familii si restul poate au dat coltu'

#42
(29-12-2020, 02:04 PM)Miauti A scris:
(28-12-2020, 10:50 PM)Syryus A scris: Singura ta contributie la Zup a fost sa fii limita superioara pentru cate prostii poti sa debitezi fara sa iei ban.

Pai este parerea mea din unghiul meu, poate tu/voi ca admin. chiar incercai sa rezolvi problemele cu forum, dar tin minte cand am pus intrebarea "mai e cineva pe aici? " am primit un raspuns de genul "majoritatea suntem pe fb"

Stiu ca nu am contribuit cu nimic pe zup, poate din cauza ca nu ma pricep la php, sau la photoshop, sau la alte chestii din acest domeniu. Dar sincer chiar m am bucurat de forum de cand se numea Yumeria..., de mangazup, si celalate site-uri apartind de zup. Chiar si de festivalurile unde ne adunam. ...
 
Înviu discuția zombie ca să spun că Yumeria e un nume pe care nu l-am mai auzit de mult, se vede cât de batrân ești  Crazy-monkey-emoticon-060

Tu nu veneai la festivaluri cu motocicleta sau îmi aduc eu aminte greșit?

#43
(07-05-2021, 12:10 AM)Flaw A scris:
Citat: 

 
Înviu discuția zombie ca să spun că Yumeria e un nume pe care nu l-am mai auzit de mult, se vede cât de batrân ești  Crazy-monkey-emoticon-060

Tu nu veneai la festivaluri cu motocicleta sau îmi aduc eu aminte greșit?

Putini cunosc trecutul lumii antice 21) salutare @Flaw ...
dua "pe armarsar alb si toate "fitile" pe jos", de unde atatea motociclete veneam ca orice sarac .

#44
Pot sa zic ca sunt mirat ca mai traieste Zup?

Considerand ca majoritatea forumurilor anime sunt decedate - iar grupurile de FB sunt usor jenante - e o chestie sa vad ca macar unele vechi site-uri mai dau din aripioare.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#45
(08-05-2021, 08:12 PM)Miauti A scris:
(07-05-2021, 12:10 AM)Flaw A scris:
Citat: 

 
Înviu discuția zombie ca să spun că Yumeria e un nume pe care nu l-am mai auzit de mult, se vede cât de batrân ești  Crazy-monkey-emoticon-060

Tu nu veneai la festivaluri cu motocicleta sau îmi aduc eu aminte greșit?

Putini cunosc trecutul lumii antice 21) salutare @Flaw ...
dua "pe armarsar alb si toate "fitile" pe jos", de unde atatea motociclete veneam ca orice sarac .


Pai nu am fot mai intai inregistrat pe Yumeria. .. si venind vb de civilizatia antica a Zupului , am incercat sa caut dinou site-ul .

#46
celebrez cu mesajul ăsta faptul că am gasit dintr-odată parola la contul ăsta și site-ul ăsta chiar mai există

respect

#47
@Aggie exista si existam.. Nu sti daca a murit vreunul de covid , dar eu misc inca.. Odat la o luna mai dau cu un ochi pici. Acum sincer nu stiu cati mai intra . Fb nu mai am.. Cont ster de mult timp.

Daca ne baga iar in carantina cred ca se mai pierde cate o persoana prin amintirile acestui forum.

#48
Grove Street. Home.

Nu am avut o prezenta asa proeminenta back in the day, dar dacă tot am regasit site-ul aseară mi s-a parut natural sa bag o fisa.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#49
Hi miau ! Miauti sustine Ucraina !!
Si DA ! inca traiesc si DA ! mai dai din cand in cand pe zup.. nu ca nu as avea ce face, doar de placerea sa mi aduc aminte de vremurile bune. Poate pe viitor va da rusul pe petarda si vom disparea majoritatea din noi .

Asa ca Miauti inca e viu si mai trece peacilisea

#50
Cautam ceva prin mail si am dat peste niste mailuri veeeeechi, cu mesaje private, si drama de pe raposatul forum A+. Went down the rabbit hole, si 30 de minute mai tarziu, am descoperit faptul ca dintre toate forumurile decedate, acesta inca mai traieste. Miraculos, mi-am amintit si parola. Nici nu stiu de ce postez asta, guess i just miss those simpler times.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)