Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un gamer japonez s-a casatorit cu personajul sau virtual preferat

#41
Şi eu care îmi făceam griji că n-o să mă ia nimeni şi o să rămân fată bătrână...Lol, am găsit soluţia <3 Peceul meu iubit :3 Niahahaha.

Mă, acum există oameni şi mai idioţi, doar că ăia se prefac a fi normali şi nimeni nu-i observă prea mult. Măcar aşa nu se mai suprapopulează planeta...CĂ DOAR N-O SĂ AIBĂ ŞI COPII, NU?O_O
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

#42
~light~ poate ii face compania jocului un game special numai pentru el ..ce zici ? si ii da si copii acolo24 ,mai sti ? Poate ii ofera si un loc de munca la companie sa vezi ce familie mare si fericita vor fii5 sa fim optimisiti desi nu stiu pentru ce ^^" .
Si da, sa ne inviti si pe noi la nunta cu pc-ul tau ..ohh*cry* what a beautiful groom will be.
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#43
Omg, acum mi-am dat seama că eu pot să mă căsătoresc cu Severus Snape.
Părinţii nu mă vor înţelege, dar ce contează? Mama, ce idee bună!

#44
Ce ziceti atunci de omul care s-a casatorit cu o capra. Am auzit mai demult la radiu 21 Deci, o sa ma pot si eu casatorii cu BB intr-o buna zi? Mwahahaha. Omul asta e tampit. Multe chestii sunt timpide ddar asta e prea ... nu gasesc cuvnatul. Oare o sa-si cumpere si copii? Sunt curioasa.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#45
Eh, daca o femeie se poate casatori cu turnul Eiffel, de ce nu poate un barbat sa-si petreaca restul zilelor alaturi de un personaj fictiv? Femeile imaginare nu te bat la cap, si nici n-au soacre.21
[Imagine: LT_Shirena.gif?1239845173]

#46
(25-12-2009, 12:36 PM)Kurinkita A scris: Asemenea practici sunt de ordinul zilei pe la chinezai, mai ales cand e vorba de World of Warcraft. Am observat ca e la moda pe la ei sa se insoare libidinosii intre ei.

Still this and:
[Imagine: t256654_n129753_I_dont_want_to_live_on_t...nymore.jpg]
I laik pie... and beer... period.

#47
OMFG... ce naiba? or fi unii obsedati de personaje dar nici in halul asta . Mi se pare deplasat . Oare tipul ala chiar nu-si da seama ca nevasta-sa nu exista ? E ciudat ... dar se pare ca in lumea noastra totul e posibil . Ce sa spun ....aaa, hai ca stiu: Voi , membrii ai Zupului , sunteti invitati la nunta mea cu MP4-ul.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#48
Cred ca-i facut la misto... I mean, who would marry a virtual person with whom you can't even chat, go out, have fun, kiss or other stuff 22 Ce viata ratata o sa aiba tipul ala... ce va face ? nu-mi ziceti ca pana la sfarsitul vietii o sa joace acelasi joc doar sa o vada 21 I think he's NUTS! Or maybe no one gives a f**k `bout him. Is curios ce o zis familia lui cand au fost chemati la party 21 Poor guy, sper sa nu mai existe dinastia ca-i foarte trist pentru planeta 4
[Imagine: kipi_misa.png]

#49
Lumea de astazi este din ce in ce mai ciudata.Adica...inteleg sa te casatoresti cu un sfrican ca te-ai indragostit de el si ca in ziua de azi totul e posibil,inteleg sa te indragostesti nebuneste de un personaj anime,dar chiar sa te casatoresti cu el...Sincera sa fiu,daca as face tot ce m-ar taia capul,atunci probabil ca m-as casatori ci eu la 20 de ani cu Uchiha Itachi sau Uchiha Sasuke,dar sincer...nu vi se pare putin ciudat?Sa saruti ecranul sau ceva de genul?Si cand ma gandesc ca asa incepe totul : prima data cu un computer,apoi cu o tableta si pana la urma,cand o sa se inventeze robotii sociali(asemenatori cu oamenii,din ce in ce mai posibili),se vor oficia casatori intre oameni si roboti.WTF?Ce familie mai e si aia? Cam atat am avut de zis.
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#50
Si se spune ca asiaticii sunt cei mai destepti oamenii de pe planeta...

Dar sa privim partea buna nu?21 N-are soacra21 Nu-i trebe bani la nevastasa. Nu trebuie sa schimbe scutece (Sau poate o sa faca un copil virtual si unul real O.O)
[Imagine: universul1.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)