Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tortura :P

#1
So, este locul de torutura pentru toti membri care sunt bine veniti
dar din pakate putini mai ies 4

VArianta 1:
so trebuie sa alegeti un membru/utilizator si sa-l torturati astfel incat sa nu moara 4 daca vreti sa-l/o omorati putetzi 4. .Asa shi apoi puteti sa-l torturati obligandul sa manance sau sa poarte ce detesta, sa ii acordati niste masaje de ultima ora cu tepi .Puteti sa ii spuneti cat costa tortura sau orice altceva ce va vine prin minte.

VArianta 2:Alegeti o poza cu un personaj care va fi torturat de catrepersoana de mai jos.

Reguli:
#.Sa puneti si poza dupa postul vostru ca persoana de mai s\jos sa poata aleaga.
1.Sa nu uitati regula de aur "E DOAR UN JOC" so don't get angry ^_^
2.Sa nu spamatzi!
3.Sa va distrati si sa va spuneti parerea
4.I'll never get angry with you guys!Oricare ar fi parerea voastra despre asta, so be optimistic!

Imi place sa risc si imi asum responsabilitatea daca nu va place!
Asta-i viata.

So un mik exemplu:

VArianta 1:
O iau pe Ninno pt minciuna dragutz spusa despre mine!

1.Bun venit la "Teroare pe bat"
2.Incep prin a te obliga sa mananci ardei iuti!
3.Apoi te las sa te invarti incarusel pana iti vine rau.
4.Dupa te servesc cu specialitatea mea:
"Anshoa cu Mazare"
5.Uite ca ai supravietuit39 Ce zici de niste acupuntura cu sageti?
6.TE las sa te bucuri de senzatia unica pe care ti-am provocat-o!

VArianta 2:
[Imagine: animegirl2.jpg]
O sa o agat cu parul de sarma si ii rup piaul in fata ei.ii distrug toate melodiile create de ea si ii arunc toate trofeele de muzica castigate.



Poza asta pt tortura:[Imagine: Chibi-anime.jpg]
SAu puteti sa torturati un user!

Ori le faceti pe amandoua!
So have fun and no spam!

#2
Pare dragut!Din cate am inteles eu..Cred ca asta se face:

A pai eu nu prea cunosc multi pe aici.O sa fac dupa poza.
VAi dar e prea scumpa pupic
Bine! O s-o fac
1.Bine ai venit la Yuniunic scumpo!
2.O sa te necajesc furandu-ti bomboanele si manandu-le in fata ta.
3.O sa te incui in pod unde tie iti este frica
4.O sa te invat sa inoti in Atlantic cu o ghiulea de gat
5. Te servesc cu calmari mici dar..vi
6.Imi cer scuze si te imbratisez!

Acum poza urmatoare:[Imagine: anime.jpg]

Sauy ma faceti pe mine! Cum vreti!

#3
biata de ea....oricum whatever
1.oare cum ai arata daca ai fi scalpata?
2.cred ca nu ai ne voi de maini
3.poate nici de picioare
4.ma mai gandesc daca sa-ti las capul desi nu prea conteaza
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#4
Foarte simpatic jocul... am sa o torturez pe Nemo prima data:
1. Ne bucuram ca ai ales "Roata ororilor", speram sa te bucuri de tortura5.
2. Si se invarte.. si se invarte... se pare ca prima mea sarcina de a te tortura va fi sa-ti pun serpi anaconda in haine si ii voi scoate dupa ce te vor musca...
3. Sa vedem ce mai prezice roata... " sa iti tai una dintre maini". Dar ca sa nu zici ca sunt rea.. am sa iti anesteziez mana stanga, si o tai cu cutitul... rapid si fara durere.
4. Next... "muscata de catel"... imi pun cutul meu mare sa te muste de picior... dar va lua doar o mica bucatica din tine, ca altfel imi spargi mie tipanele cu tipetele tale de durere21
5. Si ultimul lucru ce ne va prezice roata va fi..." Hemoragie externa" am sa am marea onoare de a te zgaria incet cu cutitul pe mana dreapta... apoi iti tai venele...
6. Ops... scuze te-am omorat.. well nu am vrut[glumeam] , dar asta e jocul65

As fi vrut sa comentez si o poza dar SAYO_HATSUO.. ai uitat sa pui
picture: http://i262.photobucket.com/albums/ii117...likeme.jpg





#5
Imi place jocul .. foarte amuzant 71
Sa incepem... voi tortura fata aceea roscata din poza 19
1. Vin din spatele ei si o imping iar ea va cadea in noroi
2. O iau de mana si o tarasc prin noroi si prin belti pana intr-un tufis
3. Iau o foarfeca si ii tund parul.. o las cheala 19
4. Fur miere din stupul unor albine si o pun pe ea, ca sa vina toate albinele sa o intepe
5. Ea fiind alergica la intepatura de albina, ii apar pete rosii pe tot corpul
6. Ii iau telefonul si il calc in picioare in fata ei pana se strica, sa nu poata suna la 112
7. Iau niste pisici de pe drum si le arunc pe ea sa o zgarie
8. Fug la mine acasa si sunt cuminte toata ziua sa nu isi dea nimeni seama ca am facut eu asa ceva 4 19

urmatoarea poza: [Imagine: 2058065555_f8437346c6.jpg]
[sa vad ce tortura o asteapta 19]
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#6
Poor girl! I am gonna be a evil b.tch with you, so got to get ready :].
[ by the way, this is so a niceee game, luve it :99 ]

1. Pasul unu, stă liniştită, pe o bancuti din parc, exact cu parul prins. Vin în spatele ei şi o prin de coadă, o ridic şi îi desprind parul, după care o arunc în genunchi, pe undeva pe sol. Apoi mă deplasez sprea ea, şi arunc buretelul de par peste ea. I know, îi spun câteva, două trei cuvinte dulci"" după care continui -.-.
2. Se află încă pe sol, o apuc de par, şi o ridic, după care îi pleznesc una, pe ambii obraji, să o fac să simtă durerea. După ce vad că i se înroşesc obrajii, şi simt că îi ard, îi dau drumul pe sol. Am grijă evident să o trag bine de par, astfel încât atunci când o trântesc să simtă durerea.
3. Urmează urmatoarea mişcare, îi dau câteva picioare în stomac, pentru a simti a little pain in there too. Ştiu cât de tare doare, aşa că aştept să scoată nişte sunete grave de durere înainte să mă opresc; lovesc, evident, cu cât mai multă putere; doar e vorba de tortură.
4. O apuc cu aceaşi mişcare de par, şi o trag destul de tare încât să se ridice de la sine, îi dau iar câteva palme peste faţă după care o îmbing pe banca din parc, o las să se odihnească pentru câteva secunde [ yeah, ce draguţă sunt :]] ] după care o iau de ambele mâini şi o trântesc la pamânt, altă mişcare, de fapt, ca şi celelalte. O smucesc şi o arunc bine, să fiu sigură că se loveşte tare de sol.
5. Am fost inumană, tare de tot. O ridic, şi o pun pe bancă, din nou, îi leg parul, şi o oblig să manânce o înghetată dublă cu capşuni, cică pentru a mă revanşa, după care o arunc cu fata în înghetată.
6. Îi spun că a fost o mică glumă 5 O să înteleagă ea =]] =]]

Nu am vrut să torturez niciun user :]] aş fi fost prea rea -_- maybe next time. By the way, am adorat tortura ta Mistique :]]

Edit , am uitat poza .
Uite : http://www.quizilla.com/user_images/A/AN...imeBoy.jpg

#7
Poor guy!Nu va avea nici o sansa.!
1.E in parc se joaca linistit ,se da in leagan iar eu vin ii opresc leaganul apoi il iau de mana , si ii zic ca vreau sa il duc la un parc de distractii19.
Cand ajungem printr-un cartiermizer .Il lovesc in abdomen cu picoru oblingadul sa stea in genunchi.
2.Ii apuc bratele si ii pun piciorul pe coloana tranagandu-i cu putere bratele in spate.Evident il mai lovesc din cand in cand cu piciorul in spate Evident...tipa de durere
3.ii las mainile libere ,apoi il las sa se indeparteze ...un pic [sa fuga] dar eu ii ies in cale si il lovesc cu o bata de baseball peste picoare 19 El cazand si lovinduse un pic mai mult la genuchi.
4.Il apuc de panatlon si il tarasc pana la o chena de gunoi ....unde il arunc acolo ,avand sub aceea ghena de gunoi ativa serpi veninosi ascunsi din timp acolo.
II arunc peste el si inchid "capacul" ..71 dupa ce ma imbat in strigate de ajutor il scot de acolo ,teafara si nevatamat cu sechele ...s cred ca se va alege si cu o fobie de serpi toata viata.
5.il iau si ii aduc o pisica moarta in fata si apoi il oblig sa o priveasca.
6.Ii spun ca totul era o farsa ..si ...vizitele la pshiatru sunt deja programate in fiecare miercuri si vineri la orele 16:00 71
[Imagine: neko_girl_.jpg]
[vreau si eu sa vad cum o torturati]
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#8
thare jocul24
asa sa ne apucam sa torturam19
1. Sta pe un gard o fata-pisica intr-un parc. of ce bine ca are coada19. o iau de coada si incep sa o invart pana o scap si se loveste de un copac65.
2. hm....pare cam ametita...nu mai am nevoie de ea21 ma duc langa o sosea si ii pun o ureche la roata unei masini. ca sa nu-mi sparga timpanele....ii pun mana la gura si-i bag un...sarpa in....gura24.
3. o vad cam abatuta de viata108....off saaracutza...nu-mi pasa21) o i-au de cealalta ureche si...39...pei o pun langa un caine care manca un os. catelul turbat incepe s-o alerge tot parcul pana se intoarce fara cealalta mana...
4. ii spun ca a fost doar o pacaleala de un 1 aprilie intarziat24))))
[Imagine: Anime-2-1.jpg]
sa vedem cum o torturati108

#9
1.Welcome to " Tortura Spa Delux"
2.Ma gandesc ca air sta bine fara par
3.I-as epila sprancenele ( doar e Spa15)
4. I-as face pedichiura ( sa se simta bine macar la inceput19)
5. Ar face o baita, intr-o chestie numita Spirt Medicinal ( how cruel)
6. I-as prezenta camer, rezista cine poate, camera tortua delux, cu toate echipamentele necesare
7. I-ad pune o camasa de forta si s-ar invartiiii, muulta vreme pana i se face rau
8.As bate-o, pentru ca-mi face placere ( ahm da la mien in clasa toti ma stiu de frica b-) )
9, As da-o afara in camasa de forta scalpata, dar ca sa nu se faca de rusine i-s pune inapoi caciulita ei draguta cu urechi de iepuras

next: [Imagine: child.jpg]
cat de crud poti fi cu un copilas?
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#10
ce simpatica esti dar daca ai intrat pe mana mea...
sa inceapa joaca sau mai bn zis tortura
1. ai parul scurt deci nu te superi daca il tai pana nu mai ramai decat cu un fir sa nu zici ca st rea
2.ce picioare schiloade21...hai s ale rupem
3. ia ca incerc sa iti fac un tatuaj..din pacate nu am cu ce sa il fac aja ca folosesc cutitul (pe fata)
4. daca tot am colti ca vampiri ii incerc pe tine:X ...chiar imi place 21
5. te duc in casa unui prieten (adik cel mai mare dusman) ...si te las sa il speri ca in the grudge:X...
hai ca nu am fost aja rea nu?
next : http://static2.animepaper.net/upload/thu..._24411.jpg
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)