Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Te iubesc de oriunde ai fi

#21
Daca ai fi din Indonezia ti-as spune:Aku mencintaimu(se citeste aku mencintamu)
Am ales aceasta limba deoarece vara asta am fost in Indonezia si mi s-au parut foarte frumoase lucrurile.As vrea sa invat indoneziana,plus ca mi se pare tare dragut cum suna ''aku mencintaimu''.
[Imagine: SHINee20.gif]

#22
Mda ... 45 imi place jocul si chear daca sa mai zis il mai zic si eu odata:
Daca as fi in Spania teas spune : Te quiero/Te amo/Te quiero muchisimo !

De ce m-am incapatanat si am maiz si odata in aceasta limba? Pentru ca ador aceasta limba.Este limba mea preferata! X:X:X. Pentru ca iubesc aceasta tara ca frumusete, traditii si cum am mai zis limba lor este extraordinara. Eu vreau sa ma mut acolo 10. 21. Si eu invat spaniola. Deci Comprende? 24
[Imagine: Jun0xCa.png]

#23
Daca ai fi din Serbia ti-as zice : Волим те. Si as mai completa cu... Ти си мој живот.

Am ales limba sarba din cauza cantaretului Milan Stankovici (sper ca am scris bine) Ce a cantat la EuroVizion.

Daca ai fi din Franta ti-as zice: Je t'aime, se souvenir de moi.
Findca franceza e limba dragostei. (nici eu nu stiu de unde am scoso)

Pe langa acete doua limbi, mai adaug...
Amo tutto ciò che avete. Findca fratele meu e in acesta tara ...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#24
Daca ai fi din Spania ti-as spune : Te quiero !

De ce am ales Spania ?! Pentru ca stiu cel mai bine limba aceasta , dintre toate cele care se invata la scoala ( din pacate spaniola , la mine la scoala nu e printre ele ) . Si am fost acolo de cel putin 3 ori si unchiul meu este spaniol. : d
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)