Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Completari amuzante

#11
Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele CEA FARA DE OCUPATIE ZILNICA, am zarit cel mai/cea mai uluitor/oare PASARE ZARITA VREODATA DE UN MAMIFER. Eram atat de absorbit de priveliste, incat am AJUNS, CA PRINTR-O UNELTIREA A DESTINULUI intr-un NENE care statea langa o cratita cu MAMALIGA PE JUMATATE HALITA.Am tipat:"DAMI SI MIE", insa el parea prea OCUPAT SA O DEA LA CAINE ca sa ma bage in seama.Mi-a dat un/o SACOSA CU DILCIURI cu CU GUST DE foi/petale si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-un/o BUNICA CARE TRECEA TROTUARU .Eu am ALES SA MA RELAXEZ catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste.Insa ea s-a HLIZIT atat de tare incat a cazut de pe GEAMU LA CARE STATEAM INCERCAND SA-L SALUT P ANDREI. Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la ARUNCAREA DE LA INALTIME.Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna PANA SI SORAMEA DE 2 ANI in toata viata ei.Insa ea tot nu ma credea.Dupa care am mers la MAMA LU VECINA LU BUNICA LU TATA LU COLEGAMEA IOANA D PE RANDU D LA GEAM IN BANCA DE DUPA MIHAI DIN A 3 A BANCA de la mall.Eram cat pe ce sa cumpar o papusa BARBIE KILLER, cand am vazut o bancnota de APROXIMATIV 5 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu NIMIC ALTCEVA DECAT UN CD GOL.In timp ce plateam, o voce SMORCAITA SI SUBTIRE, APROAPE RAGUSITA DE ATATA INGHETATA anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai OCHIOS CARE ESTE IMBRACAT IN NEGRU SI ARATA CA UN EMO si tocmai ai castigat o noua FREZA DE ON NORMAL!"In fine, O VECINA DE BANCA KU ANDREI a crezut ce i-am povestit si m-a rugat sa o duc sa vada CE ZICE MAMA EMONESCU DE PREMIU.Am bagat mana in PANLALONI SA DAU DE FOARFEC,sa il gasesc, insa disparuse!Trebuie sa fi cazut in timp ce ma TRAGEAU POPONARUL ALA DE FRIZER in sus si in jos dupa ce castigasem UN ASEMENEA PREMIU FIX IN ZIUA LUI LIBERA. Tocmai mi se terminase norocul!


vai de capu si de zilele mele....
21
anime lover is just a dreamer
[Imagine: Untitled-1-5.png]
if you love anime just dont sleep
you will get hurt

#12
Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele,Smiranda am zarit cel mai/cea mai uluitor/oare baiat.Eram atat de absorbita de priveliste, incat am cazut intr-un baiat care statea langa o cratita cu serpi.Am tipat:"ajutor!", insa el parea prea neatent ca sa ma bage in seama.Mi-a dat un/o inel cu zece foi/petale si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-un/o ceata densa.Eu am mers catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste.Insa ea s-a speriat atat de tare incat a cazut de pe scaun.Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la inteligenta.Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna ea in toata viata lui/ei.Insa ea tot nu ma credea.Dupa care am mers la baiatul de la mall.Eram cat pe ce sa cumpar o papusa vodoo, cand am vazut o bancnota de 90 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu chipsuri .In timp ce plateam, o voce ciudata anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai fidel si urat mirositor si tocmai ai castigat un nou/o noua aparat de fotografiat mancator de hartii!"In fine, ea a crezut ce i-am povestit si m-a rugat s ao duc sa vada baiatul.Am bagat mana in foc ca o sa il/o gasesc, insa disparuse!Trebuie sa fi cazut in timp ce ma uitam in sus si in jos dupa ce castigasem aparatul.Tocmai mi s eterminase norocul!

#13
Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele transformata intr-o molie de o vrajitoare geloasa, am zarit cel mai uluitor personaj din anime trecand pe langa mine. Eram atat de absorbita de priveliste, incat am lesinat intr-un tufis care statea langa o cratita cu picioare de broasca .Am tipat:"Hei! Tu cel de 'colo! Unde mergi?", insa el parea prea visator ca sa ma bage in seama.Mi-a dat un Death Note cu instructiunile necesare scrise cu sange pe foi si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-un canal .Eu am continuat drumul catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste. Insa ea s-a bucurat atat de tare incat a cazut de pe tavan. Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la scris numele cunoscutilor in Death Note-ul pe care tocmai l-am primit. Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna presedintele in toata viata lui. Insa ea tot nu ma credea. Dupa care am mers la un tip ciudat de la mall. Eram cat pe ce sa cumpar o papusa voo-doo, cand am vazut o bancnota de 500 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu fructe. In timp ce plateam, o voce stranie anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai parfumat si tocmai ai castigat un nou Death Note!" In fine, prietena mea transformata in molie a crezut ce i-am povestit si m-a rugat sa o duc sa vada locul in care m-am intalnit cu personajul din anime care mi-a dat acel Death Note. Am bagat mana in canal sa il gasesc, insa disparuse! Trebuie sa fi cazut in timp ce ma dadeam cu capul de pereti in sus si in jos dupa ce castigasem inca un Death Note. Tocmai mi se terminase norocul!

Funny game 24 I like It 71
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#14
Dimineata tru
Soarele roz bombon cu picatele se cocotase pe cerul emo, de un negru aprins.Fiind o fata adevarata m-am trezit din betie si in drumul meu spre baie,am dat la boboci pe gresia rece.Dupa ce m-am spalat pe mainile pline de sange si lama ,m-am indreptat spre bucatarie sa mai tai ceva.Dupa aproximativ doua zile in care am filozofat profund mi-am amintit ca am uitat apa curgand in baie.Cand m-am dus...ce sa vad? Berea de seara trecuta curgea din chiuveta,iar pe jos era un lac plin de rate .Dar deodata simt un miros ciudat ce venea din bucatarie.Cand ma reintorc in pestera observ ca painea mea era facuta din faina .Mai bine servesc o doza de plans la colt .Si cum yo sunt o diva mai mare ca Paris Hilton imi dau seama ca nu am acel fel de mancare/desert.Pregatita sa fug de acasa,ma incalt frumos cu cizmele bunicii mele si plec.Dar nu mi-am dat seama ca ploua si erau baltoci si am decis sa las fugitul pentru alta zi, caci I love walking in the rain because no one knows i'm crying .Ce dimineata tru am avut!







Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele , Fulga , am zarit cea mai uluitor/oare cinteza cantatoare cu fundul mare .Eram atat de absorbit de priveliste, incat am avut marea placere de a stationa intr-un Roby mic ( gunoier ) care statea langa o cratita cu spuma .Am tipat:" Caini la orizont... Chemati hingherii ! ", insa el parea prea interesat de punga in care suflaca sa ma bage in seama.Mi-a dat un cort cu multe foi si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-un nor negru de fum si urat mirositor, provocat in momentul in care si-a scos unul dintre pantofi.Eu am plutit catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste.Insa ea s-a imbatatatat de tare incat a cazut de pe acoperisul blocului de 10 etaje.Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la spus minciuni .Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna Einstein la fotbal in toata viata lui.Insa ea tot nu ma credea.Dupa care am mers la tomberoanele de la mall.Eram cat pe ce sa cumpar o papusa gonflabila de la sex shop , cand am vazut o bancnota de - 0,5 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu menta gata frecata de la una dintre colegele mele .In timp ce plateam, o voce ragusita de la prea multe anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai prost dispus si tocmai ai castigat o noua punga in care poti sa sufli dupa tomberoane !"In fine, Fulgaa crezut ce i-am povestit si m-a rugat sa o duc sa vada marmotele ce inveleau ciocolata in staniol.Am bagat mana in marsupiusa il gasesc, insa disparuse!Trebuie sa fi cazut in timp ce ma plimbam ca o matracuca in sus si in jos dupa ce castigasem ceea ce multi ar numi "doza fericirii interminabile " Tocmai mi se terminase norocul!

#15
Dimineata nebuna.

Soarele galbui se arata pe cerul senin. Fiind o fata nebuna m-am trezit din visare si in drumul meu spre baie, am facut buf ! pe gresia rece. Dupa ce m-am spalat pe fund si pe picioare,m-am indreptat spre bucatarie sa pap ceva.Dupa aproximativ 3 ore mi-am amintit ca am uitat apa curgand in baie. Cand m-am dus ... Ce sa vad ? Chestia aia lichida inca curgea din chiuveta, iar pe jos era o lacaraie imensa. Dar deodata simt un miros ciudat ce venea din bucatarie. Cand ma reintorc in bucatarie observ ca painea mea era bronzata. Mai bine servesc o banana. Si cum yo sunt o zapacita, imi dau seama ca nu am acel fel de mancare / desert. Pregatita sa plec de acasa, ma incalt frumos cu sosetele si plec. Dar nu mi-am dat seama ca defapt erau sosete si am calcat intr-o baltoaca. Ce dimineata happy am avut!
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#16
Dimineata cu o mama ramasa fara fumacioase

Soarele era nu foarte sus, pe cerul inca usor intunecat.Fiind o fata care doarme mult m-am trezit din somul cel de veci de o mama isterica ramasa fara tigari, si in drumul meu spre baie,am auzit pe pisica cares-i facuse nevoile pe gresia rece.Dupa ce m-am spalat pe fata ,m-am indreptat spre bucatarie sa fac o cafea si da fumez o tigara doar ca nu mai am asa ceva.Dupa aproximativ zece minute mi-am amintit ca am uitat apa curgand in baie.Cand m-am dus...ce sa vad? pisica se juca in chiuveta din care apa curgea,iar pe jos era mancrea ei .Dar deodata simt un miros ciudat ce venea din bucatarie.Cand ma reintorc in bucatarie observ ca painea mea era hot 15.Mai bine servesc o cana cu lapte.Si cum yo sunt o bulversata de mama care-mi fumase toate tigarile -_-imi dau seama ca nu am acel fel de mancare/desert.Pregatita sa merg sa-mi iau tigari plec de acasa,ma incalt frumos cu nimic si plec.Dar nu mi-am dat seama ca erau talpile mele si am calcat in scrum de tigara.Ce dimineata suplimbaam avut!
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#17
Dimineata - gay-ul în devenire

Soarele pwn-a cerul ameţit de alcool şi sătur de pitzi.Fiind o fata moartă m-am trezit din visurile mele paradoxale si in drumul meu spre baie,am vomat pe gresia rece.Dupa ce m-am spalat pe creier,m-am indreptat spre bucatarie sa măcelăresc ceva.Dupa aproximativ 3 milenii mi-am amintit ca am uitat apa curgand in baie.Cand m-am dus...ce sa vad? Niciun strop de apă nu curgea din chiuveta,iar pe jos era totul uscat cum am lăsat.Dar deodata simt un miros ciudat ce venea din bucatarie.Cand ma reintorc in bucătărie observ ca painea mea era mutantă , prinsese viaţă. Mai bine servesc patria decât să am de a face cu aşa ceva.Si cum yo sunt o ceva p'acolo în puree-ul ăla scârbos de lume, imi dau seama ca nu am acel fel de mancare/desert.Pregatita sa îi fac felu' lu' Băse, îmi iau tălpăşiţa de acasa,ma incalt frumos cu papucii de casă roz da' totuşi invizibili si mă car.Dar nu mi-am dat seama ca Băseştii erau morţi deja si am cerut socoteală ptr. asta.
Ce dimineata nu am avut!

#18
Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele capsuna albastra, am zarit cea mai uluitoroare bucata de ciocolata.Eram atat de absorbita de priveliste, incat am fost rapita si adusa intr-un cosciug care statea langa o cratita cu ciorba de burta.Am tipat:"Nuuu!Urasc ciorba!", insa el parea prea interesat de pisica lui ca sa ma bage in seama.Mi-a dat un trifoi cu 5 foi si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-o secunda.Eu am mancat catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste.Insa ea s-a amuzat atat de tare incat a cazut de pe podea xD.Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la facut sig-uri.Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna capsuna albastra in toata viata ei.Insa ea tot nu ma credea.Dupa care am mers la McDonald`s de la mall.Eram cat pe ce sa cumpar o papusa Sebastian, cand am vazut o bancnota de 200 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu postere Kuroshitsuji .In timp ce plateam, o voce ragusita anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai ciudat si tocmai ai castigat o noua excursie in Japonia!"In fine, capsuna albastra a crezut ce i-am povestit si m-a rugat sa o duc sa vada biletul spre Japonia.Am bagat mana in buzunarele de la blugi sa il gasesc, insa disparuse!Trebuie sa fi cazut in timp ce saream in sus si in jos dupa ce castigasem vacanta mult iubita.Tocmai mi se terminase norocul!
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#19
Dimineata fara somn.
Soarele cacaniu in dungi de pe cerul fara luna. Fiind o fata palida de la soare m-am trezit din masina de spalat si in drumul meu spre baie,am varsat sticla de coola pe gresia rece.Dupa ce m-am spalat pe picioare ,m-am indreptat spre bucatarie sa tai cu cutitul ceva.Dupa aproximativ 20 si 4 de ore mi-am amintit ca am uitat apa curgand in baie.Cand m-am dus...ce sa vad? Bunicamiu inota iar lapte curgea din chiuveta,iar pe jos era super-glue..Dar deodata simt un miros ciudat ce venea din bucatarie.Cand ma reintorc in zbor observ ca painea mea era prafuita .Mai bine servesc o bataie la metin. Si cum yo sunt o fana inraita a non-manelelor anti-manele 2010 imi dau seama ca nu am acel fel de mancare/desert.Pregatita sa imi provoace greata de acasa,ma incalt frumos cu ciorapi si plec.Dar nu mi-am dat seama ca guta ma astepta afara erau cam vro 88 de body-guarzi in jurul lui si am inceput sa arunc in ei cu cel mai moale lucru ce un caine il poate da.Ce dimineata excelenta am avut!

Ziua de astazi a fost cea mai ciudata zi din viata mea!In drum spre casa prietenei mele Monalisa, am zarit cel mai/cea mai uluitor/oare un manelist emo.Eram atat de absorbit de priveliste, incat am vomitat intr-un pantof a unui cersetor care statea langa o cratita cu bomboane.Am tipat:"MIE NU IMI DA!", insa el parea prea absorbit de cartea Amurg ca sa ma bage in seama.Mi-a dat un/o moneda cu ceausescu foi/etale si a spus ca imi va aduce noroc.Dupa care a disparut intr-un/o dupamiaza. Eu am luat o capra catre casa prietenei mele si i-am depanat intreaga poveste.Insa ea s-a arucat de la geam atat de tare incat a cazut de pe Gip.Pentru a-i dovedi ca ii spusesem adevarul, am provocat-o sa ma intreaca la lene.Imediat am adunat mai multe puncte decat a putut aduna moscova in toata viata lui/ei.Insa ea tot nu ma credea.Dupa care am mers la o ghicitoare de la mall.Eram cat pe ce sa cumpar o papusa voodo, cand am vazut o bancnota de -10000 lei pe jos.Am folosit-o pentru a ma aproviziona pe viata cu datori..In timp ce plateam, o voce de mort care imi aducea aminte de profa de geografie anunta la megafon:"Esti clientul nostru cel mai necastigator-castigator si tocmai ai castigat un nou/o noua vizita in cimitir!"In fine, scheltul a crezut ce i-am povestit si m-a rugat sa o duc sa vada piatra funerara. Am bagat mana in acea gaura neagra sa il/o gasesc, insa disparuse!Trebuie sa fi cazut in timp ce saream munti de zahar in sus si in jos dupa ce castigasem o barca facuta din mamaliga.Tocmai mi se terminase norocul!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Lucruri amuzante de zi de zi Ayuka 11 8.297 18-12-2010, 11:38 PM
Ultimul răspuns: Vero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)