Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tortura :P

#11
Sa inceapa tortura pe fata din poza 19
1. Vad ca sta langa apa si in spatele ei e un copac. Eu stau ascunsa in spatele acelui copac, iat atunci cand ea nu e atenta, vin din spate si o imping in apa.
2. Merg la ea sa o ajut sa iasa din apa, insa cand aproape a iesit, eu o imping iar in apa.
3. Fiindca in oras tocmai venise circul, merg pana acolo si iau doi crocodili si ii arunc in apa langa ea sa o muste.
4. Crocodilii ii mananca picioarele pana la genunchi si degetele de la maini.
5. O prind de par si o trag afara din apa pana nu e mancata de tot. O tarasc dupa mine pana in varful copacului.
6. Acolo o tund cheala si o arunc jos.
7. O leg de copac, desenez pe ea o tinta mare, imi iau un pistol si incep sa exersez sa trag corect la tinta.
8. Cred ca am exersat destul de mult inainte, astfel incat toate gloantele au nimerit tinta. 71 Ma apropii de fata si ma uit mai atenta si vad ca am impuscat-o de 3 ori in inima, de 5 ori in membre si de doua ori in cap.
9. Saraca fata a murit. Dar ce sa faci? Se mai intampla.. 78 *Odihneasca-se in pace!* 21
10. O dezleg de copac, o rup in jumatate si o dau de mancare la cei doi crocodili infometati care asteptau in apa.

I'll be back later, sa mai torturez si pe altcineva.. 19

urmatoarea norocoasa la tortura este... : [Imagine: shy_anime_girl.jpg]
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#12
Makeda, dear !
Welcome to "Sarmalele's bunicii"

1. First of all : te leg de o capita (speciala de la Bunica's grajd) si te pun sa mananci mamaliga cu ansoa si lamaie / sarmale de lemn cu garnitura de cuie!
2. After il ucid pe OROCHIMARU In font of ya! MWHAHAH
3.ITI dau branci pe scarile care duc in pivnita (acolo sta Bunica's vamp : ZeRo = 0)
12. recuperez corpul tau lipsit de sange (spre nefericire bunica's tantarilor si spre lacomia lui bunica's vamp /0) si il arunc in lac (spre fericirea bunica's pesti pirania/ piranha ) si il privesc cum '"pluteste"'
spre Bunica's Moara de apa !
MWHAHA --- Bunica's laughing

VICTIMA:[Imagine: EmoAnime.jpg]

#13
19 Biata fetita ...
Bun venit la "HangMan and suicide"
1.ascultand muzica nu ma vede strecurandu-ma in spatele ei cu o bata...ce o loveste in cap..
2.E la pamant si o lovesc cu picioarele in abdomen ...
3.Ii iau firul castilor ..si il leg de gat ...sugrumand-o ...n ultimul minut ii dau voie sa respire.
4.Bine inteles ii i-au cureaua si o leg de maini ..apoi cu ajutorul ..firelor de la casti o leg de picioare ...
5.o las sa atarne cu capul in jos cateva minute....21 ..si apoi ii tai franghia ..ea cazand in cap ..si ei ..bine ..face "Boom"
6.O las sa moara si ii pun castile in urechi si dau drumul la muzica ..."Three days grace-gone forever"
Am fost blanda 2

Acum ..eu:
[Imagine: 124.jpg]
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#14
ouuu e exact genu de persoana anime in care mi-as infige acele.
It's time for Halloween's Present my dear. WElcome to us.
In primul rand te iau de parul ala si te dau cu capu de pereti pana iti curge sangele. Apoi te calc in pcicioar epana o sa incepi sa zbieri de mila, iar intr-un final i=au o foarfeca si iti tai parul, apoi iar te iau de gat si te arunc pe partea cealalta a camerei. Apoi te pun pe jos si iti dau cu picioarele in fata pana ti-o mutilez, apoi iau forfecuta si te desfigurez incettisor, in liniste, in timp ce iti aud micile zbieraturi.
Intr-un final, satula de placerea maniac ape care mi-ai oferit-o, te dezbrac si te agat cu mainile de un perete. Apoi iar te bat cu picioarele si intr-un final am sa iti tai capul si ti-l bag in foc, iar trupul il arunc pe geam, ca sa cada pe asfalt si sa se rupa in mii de bucatele.

I'm evil i know. =]]

next:
[Imagine: anime_cute_girl_fav13.jpg]
-

#15
MWHAHAHA....
esti prea dragutza,dar ai cazut la mine XD

Bun venit la ''spaghetti shi sos XD''
1.O fur cand doarme,shi o duc la o masa de tortura
2.Ea incearca sa scape dar nu poate >.<
3.O intind pik,fiind prea mititik XDD
4.Apoi,ii dau haina aia jos shi o lovesk peste fatza ku un cutzit XD
5.O las pik,dup care ii dau sos iute,niste spaghetti..shi o bomba XDShi bubuie XD
6.O scot din masa,fara sa ma vada nimeniii bag cutzitu in inima shi o las sa moara langa firma de pasta de dinti XD



sper sa o torturati bine:[Imagine: aoinishimatajokertype2009101.jpg]

#16
my turn..vreti cursuri uitati aici lectia nr 1 din torture 101 voi ati facut mai multa tortura fizica decat psihologica si nu e haios asa

Hell or heaven my bet is the first one

1. o rapesc cu usurinta din casa ei in timp ce doarme
2. o leg fedeles si o duc in beci cu un reflector indreptat spre ea,
3. "presupun ca nu stii de ce esti aici........ei bine parinti tai te-au vandut deoarece aveau niste datorii.........eu am mizat cel mai mult pentru tine si uitene aici"
4. incepe sa se zbata pe scaunul de care e legata.
5. "iti recomand sa renunti scaunul e din otel si e bagat in betom cam doi metri fiecare picior al sau"
6. Ma duc si iau un bisturiu dupa care ii tai calusul "acum zi-mi ce parere ai despre ce ti-am zis"
7. incepe sa tipe ca vrea sa fie eliberata.
8. "bine" arunc o grenada catre scari si se duc naibi nemaiputand sa urce. "acum poti sa pleci daca mai ai unde sa te urci dar sa ai mare grija, cand te cateri, la tarusi de fier de pe perete, sunt ascutiti si ruginiti.
9. ii desfac catusele de la maini si picoare.
10. se catara si se taie la mana cazand pe spate dar supravietuieste doar cu mana taiata.
11. ma duc la ea si-i zic"ce pacat acum trebuie sa o taiem ca sa nu se infecteze si restul corpului.
12. iau un mic fierastrau si-i prind mana dupa care i-o tai.
13. "mult mai bine acum nu poate sa se infecteze." o duc inapoi spre scaun.
14. "poti sa incerci prin acel tunel sa pleci dar ai grija la tarusii de pe jos sunt asemeni celor de pe perete.
15. intra in tunel si se fereste de primi doi tarus dar calca direct in al treilea.
16. vezi ce se intampla cand nu esti atenta.acum trebuie sa-ti taiem si piciorul" taie piciorul cu un alt fierastrau.
17. trebuie sa cauterizam ranile sa stii" iau un aruncator de flacari si-l indreapta spre mana apoi spre picior.
18. perfect s-au inchis acum" o tranchilizez si o asez pe mas din camera alaturata.
19.inchide frumos ranile si o imbraca in haine noi dupa care o duce acasa si o aseaza in pat.
20 le lasa parintilor in pat mana si piciorul cu mesajul "urmeaza celelate doua membre"

si poza luati-o pe integra windgates hellsing din hellsing

#17
B a si eu pe cine mai omor daca n-ai pus poza ma rog pun eu poza si o omor singura4
Poza:[Imagine: 02.jpg]
Deci sa incepem:
1 - In primul rand te intreb daca ai vrea sa faci curs de yoga!
2 - Tu vii bucuroasa imbracata ca in poza!
3 - Te invit in beci si tu te intrebi de ce in beci?
4 - Iti spun ca sa nu facem galagie doarme "bunica"!
5 - Inainte te leg fedeles si te pun pe masa"Incepe masacrul, ultima dorinta inainte sa fii taiata si pusa in borcan petru mancat?"
6 - "Umh... Uhm... Hmu... !" Stiu draga mea ca nu poti vorbii deci ma bucur ca ultima dorinta este sa te desparti de iubitul tau!
7 - In primul rand iti tai sanii si ii dau iubitului tau ca sa aiba cu ce sa se "joace: seara inainte de culcare!
8 - Stai linistita patesti ca Michael Jackson cand i-a luat paru' foc deci bye-bye par urat!
9 - Iti tai ligamentele si le pun in borcane de 800g!Pentru parintii ta desigur!
10 - Iti tai apoi toooooooooooooooooooooooooooooooooooot corpul in mii de bucatele si te bun la imbalsamat! Atata tot! Pofta buna!

Urmatoarea poza este o fata with huuuuuge boooooobs is Sakura!
[Imagine: sexy-sakura.jpg]
Lawl.

#18
good new activity

1. launches a paralizing dart to her neck
2. takes her to a hotel and in the room lays her on the bed.
3. "know what you're my nicest victim and for that i'll be nice to you too" ties her up to the bed kindly the rips her clothes off
4. takes acupuncture needles and puts them in her breasts. "it should hurt dose it not.
5. with another set of needles he places them in all her muscles.
6. "now what can we do with you" takes a knive and moves it along her skin careful not to cut her too deep.
7. cuts on her arms and legs the tastes the blood"you'r blood is just delicios now let's take out these needles."
8. each needle had hooks at the end and when he pulls them out they rip a bit of her skin she squirms in pain and cries
9. "with that gag in your mouth i can't hear you, let's see what we can do with it" takes it of o envoy her screams and her beging for her life.
10. "if you move too much you wont live more than 10 minutes with these wounds if you sit nicely you migth live longer."
11. she stops moving but continues to beg for mercy.
12. "won't help, i'm not done yet with you" opens her pussy the places in an electrode fires it up and electocutes her pussy.
13. she screams and squirms like crazy "told you not to move so mutch but yoe started to move"
14. places his fingers on her wounds and presses in them then licks the blood that came out.
15. takes the needles out of her breasts the licks the wounds on her breasts.
16. takes a sclaple the cuts her tendons from her palms"now it's done.
17. stitches up ehr wounds and the leaves her in front of a big shop with a plate hanging from her neck "free sex"

si poza sa pun imediat[Imagine: hinata1_2.jpg]

#19
Oh Ratsuky... welcome tu freze a la Merishor *evil laugh*
1. Sar in capu tau
2. Te trag de par pana ti-l rup si iti da sangele
3. Parul ramas ti-l rad
4. Te las chel si plin da sange pa cap
5. Pe urma te iau si te arunc de la etajul 99999999[...]999999
6. Apoi eu cobor cu liftu si incep sa iti rad pielea de pe cap cu un briceag
7. Pe urma cand ajung la oasele de sub piele ti le sparg cu un ciocan
8. Iti iau creierul si il pun intr-un borcan
9. Desenez pe borcan o fatza zambitoare
10. Scriu pe borcan "specimen Rolandus Ratsukyus"
11. Pun borcanul pe raftul meu cu diplome & premii
12. Corpul ti-l iau si ti-l dezbrac
13. Apoi iti fac o poza si o pun pe net
14. Apoi imi fac o poza cu borcanul in care e creierul tau si mi-o pun la avatar la mess :d

#20
Merişor, alintata tuturor deci 39 Bun venit în paradisul lui Kazuki ;D

Bun, iniţial te voi invita într-un local, ca să am un alibi nu pentru altceva, totul o să se desfăşoare clasic fără violenţă, nu e nevoie decât de nişte somnifere şi un bărbat bolnav, aşa cum se proceda în Epoca Modernă.
O să mă asigur că vei bea băutura pe care ţi-am pregătit-o, iar apoi după ce vei fi asemenea unui drogat, mă voi asigura că vei prelua de undeva boala intutulată H.I.V; nu-ţi face griji, durerile din jurul gâtului sunt doar începutul, căci peste câţeva ani îţi poţi lua Adio! de la o familie fericită, sau de la viaţă, ah! o saluta din partea mea 3

Nu va fi nevoie de tortura mea, căci suferinţa ărovocată de această boală îţi va fi tortura oportună, my dear.

P.s: am să mă asigur că mormântul îţi va fi decorat cu florile preferate, însă acestea să fie mereu ofilite!


Regards, Kazuki, 25 Octombrie 2009, 20:50 P.M.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)