Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#61
Etto... da am revenit si eu ^^"

~ Love_Yuki_Eiri ~ Nee-chan hug o da... asa facem noi... radem pana la sase dimineata, radem din nou de PowerPraf Boy, radem din nimic, ne certam care / cum e mai tare 21 o da ^^ nu ai cum sa nu te distrezi cu ea... si apropo ti-am gasit o noua porecla -> Neno
~ flower_of_hell ~ Sis-ule ^^ etto... ce sa mai, ea mi-a suportat toate mofturile 21 i-am dat Ignore... am bagat-o la loc... am pus-o sa nu mai faca spam pe Hi5, dap... te iubesc si pe tu ^^
~ Pure Love ~ Ma inteleg bine cu ea ^^
~ Yondaime ~ 45 cate am avut eu cu tine... 21
~ Black Pearl ~ Si cu ea ma inteleg bine ^^
~ IlikeYou ~ E de treaba ^^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#62
1. flower_of_hell : super de treaba si prietenoasa ^^"
2. Aylin: de treaba ^^"
3. jigoku: o moderatoare buna
4. love_yuki_eiri: un user activ cu pareri originale >_>"
5. Shiva: imi plac desenele ei O_O
6. Erewan: e originala
7. marina: e de treaba si o admir pentru ce a facut cu forumul ^_^
8. Flaw: il admir pentru ce a reusit sa faca din acest forum ^^
9. Melyeter: very funny
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#63
heyya minna!! i'm back cu un nou top...dar de data asta e cu best users [pareri proprii...] so, have fun reading this 10

~Pure Love - e prima pe care mi-am amintit-o...[acum vorbesc cu ea pe shout...] si e Gackt Maniac, just like me 10 [our fan gashca: GK lovers]

~sadnessinmysoul - eh, cum era sa uit de ea? my twin sys pupicpupic and Gackt maniac too [don't forget...she is a perv`]

~Chokolate.obsession [sper ca ti-am nimerit numele] - cum sa uit de choko? si noi care vroiam sa ne parasutam in america...dar nu ne-o lasat mely 10 [P.S. my first friend on zup hug]

~ dark_ang3l si YuuraBo - pe acelasi loc, nu pot alege intre ele... they are my sweety mammys

~ white angel - she's so funny Smile i like her 10

~Jasmine, love_yuki_eiri si Melyeter - mdah, aceeasi soarta ca si 2 locuri mai sus...nu pot alege intre ele, sunt niste dragute si scriu niste ficuri...jos palaria

~Kido si IlikeYou - imi comenteaza ficurile cu mult profesionalism 10

~ ... [lipsa...dar mai primim]
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#64
Well inca nu cunosc atat de multi useri pe acest forum incat sa fac un top 9.. insa pot incerca.Dar nu ma impuscati daca nu vor iesi 9.Daca este o problema in aceasta rog un admin / moderator sa imi stearga postul.
1. Ei bine pe primul loc ar fi LYE, Love_Yuki_Eiri,desi eu ii spun Angeli ^^. De ce ? Ei bine fata asta este impresionanta.La inceput am adorat ficurile sale apoi am realizat ca ea ca persoana este o tipa extraordinara cu niste idei originale si cu o personalitate aparte.Imi place felul ei de a fi si m-a impresionat de cand am cunoscut-o.Pe ea o stiu chiar dinainte de a ma inregistra pe acest forum ( well dintr-un mass dat de ea am auzit de forum) .Oricum,girl you rock and you have my admiration...
2. Crom Zefir - > m-a impresionat din primele posturi pe care i le-am citit.Mi se pare , adica imi pari o persoana foarte interesanta cu niste idei la fel de interesante ce se apropie intr-un fel sau altul de idealurile mele.Hmm m-ai impresionat datorita acelor posturi argumentate foarte interesant.Si chiar imi pari o persoana de treaba,sau cel putin o persoana ce stie ce vrea.Chiar daca nu te cunosc prea bine,well m-ai impresionat foarte tare si ma bucur de acest lucru.That's the way to go I suppose. So u rock
3. Candilay -> cred ca asa are nick-ul pe acest forum.Desi eu o cunosc sub numele de Dia.este o foarte buna prietena si m-a impresionat foarte mult modul ei de a gandi.Este o persoana interesanta,cool si stie ce vrea desi uneori da inapoi.I-am vazut cateva posturi si pe acest forum si oricum desi o stiu de mai mult timp vad si din acele posturi ca este aceasi persoana pe care o cunosc si care imi capteaza intotdeauna atentia.
4. Aylin -> Hmm asa cred ca este inregistrata aici,la fel si pe ea o cunosc de prin alte parti insa stiu ca are cont si aici.I-am vazut un post la thread'ul "Carti" care mi s-a parut interesant si tot odata amuzant.Este o super girl si o prietena buna.O persoana interesanta ce usor usor mi-a captat atentia si mai tarziu admiratia.Imi place foarte mult comportamentul si modul ei de a trai.She's cool.
5.Aether.dth - M-a impresionat prin gfx`urile sale extraordinare..ce pot spune sunt incredibile.Si am citit ceva parti dintr-un fic de-al sau care m-au impresionat foarte tare.Este o fata de treaba ce stie ce vrea.descurcareata si foarte interesanta.M-a uimit foarte tare modul sau de a fi pentru ca intr-un fel sau altul seamana cu mine.
6.Mitsukai Yoru - well .. prin ce m-a impresionat?Prin ficu lextraordinar numit " iubire cumparata" desi incan u am apucat sa comentez la ultima parte postata.Insa nu conteaza,voi comenta.Ador modul sau de a aseza cuvintele si are niste ideei superbe.M-a impresionat foarte tare prin acel fic si prin felul sau de a fi.Este super si,well stie ce vrea.M-a impresionat si as vrea sa pot scrie si eu asemenea ei,asa ca are si admiratia mea ^^.
7.sweetangel_miwako - > imi place modul sau de a comenta un fic..Inca nu am citit creatiile sale insa promit sa fac asta. O admir pentru modul in care se exprima si m-a impresionat pentru asta.Yaoi fan..Asta e de ajuns pentru a ajunge in acest top 9 users ^^ .That's the way to go.
8. Kido -> sincer nu stiu prea bine cine este,daca este fata / baiat.Insa am citit unele posturi,I think you are a girl.Adica I know u are a girl din cauza postuyrilor insa la inceput nu stiam acest lucru ^^ Now I'm almost sure of it ..Anyway am citit unele posturi care mi-au placut asa ca mi-a atras atentia.Imi place username-ul tau care ma duce cu gandul la puritate.Posturile pe care le-am citit m-au impresionat,se vede ca stii sa iti alegi cuvintele pentru a vorbi.A little admiration here too...
9.xRiverxHiei -> pentru inceput am adorat nick-ul acestui user...apoi?Apoi au inceput sa imi placa posturile pe care le avea dinainte.hmm de ce? Nici eu nu stiu insa imi par interesante si unele chiar cute.Poate ca nu este un motiv prea intemeiat insa daca mi-a atras atentia inseamna ca poate fi in acest top 9.
Se pare ca am reusit sa fac un top 9 desi nu credeam ca voi reusi -.-" People,pe cei pe care v-am mentionat mai sus,nu v-am mentionat de dragul de a posta ci pentru ca ceea ce am scris in dreptul fiecaruia este ceea ce eu cred si simt !!

#65
revin cu noul meu top:

1. Anime_Girl_Me---> Of sysule. Tu mereu o sa fii pe primul loc si aici in top si mai important la mine in suflet pentru ca esti o buna prietena, imi place de tine ca esti simpatica, ai mereu un comportament demn de admirat. Ce pot sa spun despre tine, decat ca ai o personalitate aparte, unica pentru mine. La inceput am ras cu tine, chiar am si glumit dar apoi ai devenit cea mai buna prietena a mea, o superba fata, OK, dupa mentionez ca rad cu tine si facem farse si glumim impreun :)) cate farse am facut noi sysule :)).

2.Ayame / Aya-chan other sysu. Cu tine rad mereu si spunem si facem ce vrem plus ca esti super amuzanta. In afara de asta, mai pot spune ca eu te-am cunoscut prima data. Prima data cand am venit pe zup eram o novice :)) care vroia daor sa-si posteze ficul yaoi :)) si pe tine te-am cunoscut prima. Mi-ai luat id-ul si vorbeam si vorbeam despre yaoi si anime and all this stuff.

3.Miss Perla Cum sa nu te trec eu sysu in top, mai ales ca am si un fic cu tine, dar nu asta este chestia pentru care te trec in top. Adevarul este ca eu cu tine m-am imprietenit dupa ce am cunoscut-o pe Aya-chan. imi amintesc ca tu erai a doua persoana care o cunosteam pe zup la venirea mea. :)) Wow stiam o persoana in sfarsit >.< ;;)

4.Jinny ( jasmine ) Stiu bine ca vorbesc cu tine pe chat, chiar daca nu am stat prea mult sa vorbim in particular, mi-a facut o deosebita placere sa vorbesc cu tine. Imi palce personalitatea ta deoarece oscilezi intre amuzant si serios. :X

5.Innocent_sandess Nu am vorbit cu tine pe mess dar atunci cand am vorbit pe mess m-ai impresionat pluis ca esti geniala la ficuri. :X
Imi palce cum descrii de acea meriti sa fii in topul meu.

6.Pure Love of of of. O persoana minunata, care m-a lasat sa-mi dau seama despre ea, mai mult decat mi-ar fi spus. Esti incredibila sys. Oricum, esti o persoana foarte de treaba. Love ya :X

7.Amy Nu am stat chiar foarte mult sa vorbesc cu tine, dar am avut ocazia odata si pur si simplu mi- pacut discutia. Este o persoana super amuzanta, mie persoanl mi-a placut de ea. :)) Si din posturi, imi place mult semnatura ei :))

8Lipsa
9Lipsa
-

#66
Well, am venit si eu cu un nou Top 9 Users :] . Wanna see it? Ok ok :].
Here it is.
[center]1. Kido[/center]
Of course!! Kido!! Ce pot sa zic? Ne

#67
1. Yaku-chin => She'll be my sis forever si imi va oferi mereu inspiratia si doza de relaxare necesara.
2. Kitsune's Iris => Partenerul meu de joaca #1 si cea mai buna la scris fik-uri clandestine alaturi de mine.
3. CorinuTzZa => She's my sweet friend care ma lasa mereu sa spun tot ce imi trecea prin minte despre... eh un subiect "intim" (ca sa ii zic asa) de al nostru. 21
4. Love_anime => Ea este scriitoarea talentata ce ne tine cu sufletul la gura la fiecare capitol si ne face sa ne batem capul cand se intampla nenorociri in fik dar ne si face sa citim zambind cand sunt capitole frumoase.
5. Elusivewolf => Este ca osora mai mica pentru mine si este foarte copilaroasa dar asta o face amica mea speciala.
6. Agent Eli => Ea este comentatoarea mea fidela si o prietena buna de discutie care gusta micile ironii facute de mine.
7.Yoruichi => Chiar ma impresioneaza scrierile ei si tot ce face pe acest forum deoarece avem un topic cu Gravy bine amenajat si curatat datorita ei.
8.Shuichi_angel => Cu toti stim ca ea este cea mai mare dintre noi dar cu ii pasa cand fik-ul ei cu Gravitation este atat de frumos? Pai va zic eu: nimanui pentru ca toti am ramas impresionati de talentul ei.
9. Ryou => Este un baiat de treaba si nu se supara usor desi trebuie sa spun ca este cam... sensibil dar cine stie cum s-o mai fi schimbat de la ultima noastra discutie care a avut loc acum vreo 4 luni.

#68
Sa vedem mi-am facut din nou topul personal :X



Agent Eli
Radem, ne distram, ne jucam adevar si provocare pe mess, vorbim la telefon pana la 3 dimineata 21 ne distram de minune impreuna, suntem foarte apropiate, lol e sysu meu 21 cum spuneam este o persoana prietenoasa care te face mereu sa zambesti.
Lol este za best sys ever.

Ayame-chan
Aya-chan, my lovley sysu, 21 ma bucur ca ti-a palcut sigul acela, mie mi-a placut cand l-am facut, aveam o vaga banuiala ca iti place si tie. Oricum, esti o super sysu ma inteleg de minune cu tine, ghicesti imediat cand citesc pe quizilla cate ceva. 21
Imi plac mult sigurile tale, mereu sunt vesele si imi palce cum iti sta parul, am o obsesie pentru parul tau, am uitat sa-ti zic 21

Liet
Imi plaCe cum face semnaturile, se pricepe de minune la photoshop. Nu prea am stat sa vorbim, dar din posturi recunosc o persoana, pot sa zic ca este draguta si imi place ca da sfaturi utile.
Este o buna moderatoare, este draguta si chiar daca nu am stat sa vorbim [ cum am zis ] am o parere frumoasa despre ea.

Flaw
Lol mai si intrebati! Doar a creat si a avut grija de Zup. Pei lol ca daca nu era el, noi nu ma postAM si nu mai aveam cum sa ne destram asa bine. In fond uitati cat de multe a facut, nu credeti ca a facut un efort chair foarte mare. Lol ca doar forumul nu se face intr-o ora.

Marina
Cum am zis si mai sus, la Flaw. Pot sa spun ca este o persoana amabila si draguta, nu am stat sa vorbesc cu ea, dar din posturile ei mi se pare o fata foarte amabila si o buna prietena.
Cum am mai precizat, in afara de aceste calitati, a creat zup impreuna cu Flaw.

Flower_of_hell
Este o persoana foarte de treaba si stie cum sa te abordeeze atunci cand ai o problema. Am stat de vorba cu ea si mi-am facut o parere exceptionala pentru ea. Este o fata inteligenta si care stie ce vrea.
Mi-am conceput parerea despre ea, una chiar foarte buna, este o prietena adevarata.

Violent~Melancholia
Este una din sysurile mele, imi place de ea, imi palce comportamentul ei, la scoala in pauze stam de vorba este o tipa energica, dar poate sa-si schimbe starea in orice moment. O cunsoc mai bine decat se cunoaste ea, chiar daca nu i-am zis asta 21 o cunsoc atunci cand este trista sau cand pur si simplu are ceva, sau cand vrea ceva anume. :]

Anime_Girl_Me
Cu toti o stiti, iar ea ramane in topul meu mereu, chair daca este pe acest loc, asta nu inseamna ca nu o apreciez. Din contra, este o persoana deschisa si una din persoanele care ma inteleg foarte bine de pe Zup. Ea va ramane in top mereu fiindca, dupa cum stiti am mai spus intr-un post mai de mult, este o fata extraordinara.

Locul noua ramane liber
-

#69
Ok, am incercat sa-mi fac si eu un top xD

Lilith -> Yeah, cum a spus si ea, jucam adevar si provocare pe mess, vorbim la telefon pana la 3 dimineata, insa ea imi si suporta copilariile so obsesia mea pentru Twilight. Uneori mai purtam si discutii serioase, unde de obicei parerile noastre sunt contradictorii, insa nu ne suparam niciodata, si continuam discutiile vesele. Este si va fi intotdeauna cea mai buna sysu [alaturi de Steluta no ne-chan] *hugs*

StarRalu -> Of course, sysu meu, coleguta mea, Steluta mea *hugs* Nu stiu ce m-as face fara ea. Ma amuza mereu pe mess, gaseste subiecte de discutie mereu, iar la scoala ma mai ajuta sa inteleg unele lectii care mi-au scapat si ma sprijina intotdeauna cand sunt intr-o dispozitie proasta [daca iti amintesti acea vineri 65 ]. Sa nu mai spun ca ador lantisorul primit de la ea :X E simplu, insa are o semnificatie anume. Va fi intotdeauna preferatul meu, arigatou gozaimasu.

goddess -> Cum sa nu fie aici si Goddess-chan? Nu prea iti dai seama de varsta ei vorbind cu ea 21 E foarte prietenoasa, si are niste gusturi minunate la muzica :X Pot spune chiar ca Goddess-chan e sweet 10 Pe langa asta, are un temperament pe care eu il ador *hugs*

Sakura_pink Angel -> Sper ca am scris bine nick-ul ^^' Desigur, Pinky e si ea in top *hugs* E o prietena foarte buna, calma, cu care ma inteleg foarte bine, in ciuda faptului ca nu e nebuna ca celelalte prietene ale mele.

harukichi -> My Mamy *hugs* Desi nu am vorbit de ceva timp, si nu ne intelegem ca la inceput, ea va ramane intotdeauna Mamy a mea, iar eu voi ramane intotdeauna EB a ei. Sysele nu se despart niciodata!

~angelino~ -> Ca si cu Mamy, nu ma inteleg la fel de bine ca la inceput. Insa va ramane mereu Ingerashu` meu, iar eu voi ramane mereu Bunny a ei *hugs*

starnight -> Desi nu vorbim foarte des si nu suntem foarte apropiate, ea a fost printre primele mele prietene de pe zup, si tot ea mi-a prezentat-o pe harukichi, suportand apoi toata fericirea noastra. Ii multumesc ca nu a facut o scena de gelozie si ca, dupa toate astea, inca mai suntem amice *hugs*

misery.loves.company -> I-am comentat ficul si nu am vorbit decat prin PM-uri, insa mi se pare o fata de treaba ^_^ Pot chiar sa spun ca e respectuasa, desi nu trebuie sa se straduiasca atat. Mi se pare chiar dulce :X So hugs for you, Misery-chan

Apple Sweet_Heart -> La fel ca mai sus, i-am comentat [ putin ] ficul si am vorbit prin PM-uri, insa mi se pare o fata de treaba si cu capul pe umeri. Imi pare rau ca nu am mai comentat de mult, artist neinteles, insa promit ca ma voi revansa ^^
[Imagine: thekillers.png]

#70
randul meu

1.Cicudaf
Pentru ca el e taticul meu incredibil de perfect, care mi-a suportat toate apucaturile pana acum, are rabdare si mai presus de toate ma lasa sa il sufoc.
E cel mai dulce tatic pe care il poate avea cineva, iar voi muritorilor o sa-i faceti o statuie sau va extermin :]

2.None

3.Vodafone.
:] De fapt, e un vampir,unul simpatic, pe care o sa-l torturez candva.
Avem discutii pe toate temele[absolut toate] si mereu reuseste sa ma amuze, desi nu prea stiu cum face. Per total,e dragut,foarte dragut ^^

4.Nibles.Flory.iLove.Whateva'
Cu tipa asta am facut tot felul de tampenii.Vorba aia, ne stim din tanara pruncie, asa ca nu prea ma stie nimeni mai bine ca ea.
She's my best, no matter what :]

5.Erter
De treaba,simpatic,discutii lungi si despre orice, rabdarea lui interminabila si incercarile mele nereusite de a-l stresa

6. Yulobo
doar cu ea vorbesc tot felul de chestii 90% non-sens, cine ne mai intelege?:]

7.Thor
well, mare om, mare caracter

8.DarK
Zomcutz ^^ ...or ex-zomcutz T.T important e ca tot are dulapul plin de dubiosi.

9. John D.
pam-pam

no over :]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)