Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

Mine Girlz` :


Briskly . ♥Venus^.^Roseta♫ . Imp. . Gabytsswh . Măgărița supremă . . Kd.Sens . MercyD . Mina-chan . Atsushi's Bitch . Aurora . Zummy . Twisty Emerald . Pustoaica_cu_ochii_verzi . Kayla. . Sho-Yo . Anda.Panda .

That`s all. Love you !! * hug *

Sunt persoanele cu care am vorbit încă de la începutul începutului, precum Briskly - sincer iubirea mea, eu cu tine vorbim emreu întrerupt.. după 100 de ani sigur mai vorbim.
Până în prezent, cu restul pe care i-am cunoscut şi pur şi simplu îi iubesc, chiar dacă de multe ori se poate întâmpla ca să nu vorbim aşa de des.
Dar tot ţinem legătura, iar în acelaşi timp mi-au făcut viaţa mult mai frumoasă.
Oricum Love you all.

Topu' meu,ehem':
1.× Panda.Baka x
2.andrra
3.aLiNuTzZa
4.Mina-chan
5.Atsushi's Bitch
6.Twisty Emerald
7.Zummy
8.SummerBreeZ.
9.Ang
Ja ne!
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Yeah...

My Top:

× Panda.Baka ×
Manu
Debb'
Zummy
Sho-yo
Verdeata
prince
blackspiral
Venus-Roseta


Love you all pupic!! Kiss ya guys :X:Xhug
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

***

Jessi. , Mad Hatter, Blacksmile, Debb'. , Haku, Vero : ) , ♥Venus^.^Roseta♫ , My bro create me şi O@n@.

Scumpelor, sunteţi nişte persoane foarte speciale pentru mine care mereu m-au ascultat şi ajutat cu un sfat când am avut mare nevoie.
Pe Jessi. o ştiu de când am venit pe zup, chiar din prima zi şi de atunci e cea mai bună prietenă a mea şi va rămâne mereu [ chiar dacă avem opinii diferite :-'' ].
În rest, nu pot să fac o ordine exactă între voi pentru că pe toate vă iubesc la fel de mult şi toate sunteţi la fel de importante în viaţa mea.

P.S. Vă iubesc <3 !

*History
*Zer0
*Briskly.
*Abbeh.
*Ang.
*Lynnie
*Jigoku
*Denny
*ISELAST
Şi ar mai fi câţiva dar ăştia-s mai importanţi.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


*Addeh-chelneritza suprema >;]
*Rose- Pepenas
*F.A.N.I- My fav. ;]]
*Pshycho-My Yaoi Maniac ;3
*Samantica ^.^
*Elly >:]
*Denny ;x
*Daniela ;>
*Zummy ^.^

Si ar mai fi cativa ;-? dar ei sunt cei cu care vorbesc cel mai des ^.^ si pe care ii ador cel mai mult, eu eu eu eu euuu, ii iubesc ;o3 <3 [Cola e devina -.-]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Ai sa vedem si topu meu ...
1Flaw
2Tan
3Yondaime
4Aly
5History
6Mimisor
7Zer0
8Uberwald
9Nya.
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

1) D.Y.X pentru că mereu e acolo când am nevoie de ea.
2) Addeh 'cuz she's my seme. ^^
3) kiryuu pentru că e amuzant şi de treabă.
4) ოօჯ căci nu mă plictiseşte niciodată, foarte vorbăreaţă and stuff. 9
5) Yaoi Queen 'cuz i like her fics *fall in love*
6) AhRam Jjang pur şi simplu îmi place, e artistică şi de treabă ^^
7) Aly pentru că e amuzantă şi trebuie apreciată datorită muncii sale cu forumul. :]
8) Blue Sky pentru că e de treabă.
9) MirA căci ne înţelegem bine, îmi plac ideile ei şi avem ceva în comun : cărţile poliţiste pe care le citim.

Nu trebuie să vă luaţi după poziţia în care v-am aşezat, toţi îmi sunteţi prieteni, sunteţi egali. ^^

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

Away weaklings, I came.

1. @Yondaime, pentru ca-i piciorul meu drept care da singur suturi in fund. 'nough said.
2. @Trix, pentru ca ne-am vazut dupa 4 ani si pentru ca-i uituca. Rau.
3. @Lia, si-s prea multi pentru ca aici.
4. @Agrona, viitoarea mama a copilului meu
5. @Stormrage because potato, hug
6. @dawn ca-i sor'mea virtuala.
7. @Nya., ca-i draguta.
8. @MajinCloud, cause he's MajinCloud and that's enough
9. @Aly, ca sa nu se supere
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Si eu, si eu!!!

1. @Lia - Ne cunoastem de foarte mult timp si sunt multe chestii prin care am trecut impreuna si nu as putea sa n-o pun prima.
2. @Syryus - La inceput nu credeam ca o sa ma distrez cu this dude, dar cand am inceput sa vorbim mai mult si sa fim generali de armata... Damn, n-am putut sa dorm toata noaptea de ras. Asa ca am decis sa-l iau sub aripa mea ocrotitoare Pimp Cand trolluiesc vorbesc cu Syryus, imi aduc de vremurile cand o ardeam cu @Falcon si Flaw. Daca se leaga careva de Sy, scot mein baionetten Yondaime
3. @Aly - Ca sa nu se supere Rofl Glumeam. Desi ne certam si ne injunghiem mai mereu, ne stim de mult timp si ne iubim in secret.
4. @Agrona - The heart. Kubo ne-a unit caile si ne-a facut sa devenim BFF.
5. @Stormrage - Nu stiu de ce, dar ma amuza teribil. The troll is strong in this one Yondaime
6. @MajinCloud - Imi face placere sa vorbesc cu el si sa ne contrazicem, cand vine vorba de Assassin's Creed 3 Datass

Vreau sa dau un shout out pentru oamenii inactivi si pe care n-o sa-i uit niciodata: @Falcon, Flaw, @ady_x, @Kyo, @Reactive
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)