Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

My Top :->

#1 Flaw - Pentru ca ai creat acest minunat forum.
#2 Miss TR - Pentru cea mai dulce mamica din lume pupic Iti multumesc tare mult pentru ca m-ai luat sub aripa ta. Te ubesk! pupic
#3 Venus-Roseta - Te omor cu zile daca o omori pe Saku!!! 21 Si te pup pe bot (figuratu' asta, ne mananca zilele) daca ii dai o sansa la viata 108
#4 Pénélope - Fiica mea ce scumpa, te ubesk, abea astept sa mai intri pe mes. Pana atunci, te strang in brate si te pup dulce dulce. Nu uita ca mamy e cu tine pupic
#5 Contagieuse - 99 Cartita care esti! 21 Si mercy Doamne ca mi'ai dat-o pe cap XD
#6 $$$~Elvira~$$$ - Gata mai, stiu de unde te stiu, ma crezi?! 21
#7 FrogyGirl - prima care mi'a zis la multi ani [la profilul de ZUP]
#8 Lynn - Si iat-o si pe moderatoarea care imi spune sa mai completez cateva randuri la posturi. Vezi ca te'ai tinut minte? Pai da cum sa te uit? N'am de gand sa te supar, asa ca am facut ce mi'ai spus. Te pup si pe tine!!!
#9 Zuzuflici - Te tin eo minte! Saraca, nici nu stie despre ce vorbesc... 21
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

My Toppupic

1. *Black~~Heart*- cat vorbim noi, ma mir ca mai avem ce.
2. Kt.Kat- iubirea mea, doar esti geamana mea pierduta TT_TT Semanam foarte mult si gandim la fel, ce cruzi au fost parintii nostri sa ne desparta. Te iubeschug
3. ✖Hαкu- cea de-a doua mea iubire, poate ca nu mai vorbim noi, dar tot te iubesc
4. Moxxy- my twin sys, alta nu mai exista. Si mi-ai dat niste tipi=p~ inca am vise...
5. Larisa- nepotica mea dulce ca mierea te iubesc, daca nu-i mami tau ma gasesti pe minepupic
6. Kayla- o matusa foarte dulce. Nu am uitat inca de ceea ce ti-am promis3
7. Miss TR.- scuze my cousin, era sa te uit prin lift
8. Obsession- my friend, vorbim pe apucate, dar ce conteaza.
9. Alexandra- au trecut secole de cand nu am mai vorbit, dar tot nu te-am uitat.

Cam atat pentru azi, voi mai reveni. pup dulce la totipupic
[Imagine: h8v.gif]
 

Hey, vin si eu cu un top, ofc, sunt mult mai multi useri pe care ii admir! ^^
1. Snowy and Soph - Ele au fost cele doua pesroane care m-au ajutat la inceput cand am intrat pe ZUP. Eram incepatoare la toate; ba chiar mi-au dat sfaturi in legatura cu primul meu fic. Sunt niste persoane minunate. Cu Soph nu prea am mai vb , dar o s-o facem cat de curand * hug *, dar cu Snowy...65 Fata asta este geniala! Nu am cuvinte pentru ea.
2. * CrImSoN RoSeS * [ Laura ] - Cu ea ma simt bine, radem amandoua, vorbim la telefon si ne gandim la o colaborare de yaoi. 19 Ah, da, adoram Cinema Bizarre!! \m/ I luv you, My Laura! pupic
3. Luka - Ofc, vom face yaoi`ul ala. :]] Este o persoana de incredere si foarte amuzanta.
4. Zuza - Well well, Zuza este Zuza si niciodata nu o sa se schimbe. Eu n-am mai intalnit asemenea fata. Inventeaza cuvinte atat de amuzante, incat de multe ori, am cazut de pe scaun. o.o" Intotdeauna rad alaturi de inspiratia mea. * laughs * Si Miranda [ ~Di~Blood~Va~ ] - M-a ajutat foarte mult cu RPG-u`. Si apropo, de ce n-ai mai intrat femeie pe mess? 45
5. Cum puteam s-o uit pe draga mea Chris [ Grella ] ? Fata asta este uimitoare, intotdeauna vb pe mess, la telefon. Imi place de ea ca este directa si-mi spune daca i s-a intamplat ceva. Numai ea stie despre ce vb noi. 15
6. Gabytsswh - ohoho, yaoi`ul in comun. > : ) Si desigur, ii multumesc ca mi-a corectat greselile, chiar am avut nevoie de asta. ^^
7. Awww, Kt.Kat a mea 108 Cred ca are la porecle ... 19 Hapi-chi al meu, care ma face sa zambesc! Si Kayla - Simplu, este o fata simpatica.
8. Ang. si Moxxy - Cu Ang am vb doar de cateva ori, dar cu Moxxy.. * laughs * Ofc, aceeasi zodie.
9. Lynn - Am vb doar o singura data, insa ii admir fotografiile, chiar daca n-am mai trecut pe acolo... -.-" De fapt, o admir pe ea, mai este si in zodia gemeni, ca si mine. :]] Si DeDal, imi place sa-i zic DeDy, dar nu stiu de ce, parca asa, pare o sora mai mare pt mine. Imi place ce muzica asculta. :X

Well, s-ar putea sa mai revin cu mai multi useri. :]]

Am revenit si eu pe aici. So, my top:

1. §άρùηέℓ : x My dear sister. Deci fata asta e de-a dreptul geniala. Vorbim mereu fie pe mess, la telefon, e singura de pe zup care imi stie toate secretele. E o mare perversa. Ii ador ideile si imi place mult sa colaborez la fic-uri cu ea. Are idei originale si inovatoare. Pe deasupra e si foarte dulce si imi e mereu alaturi, mereu ma ajuta cu sfaturi, ne sprijinim una pe alta mai mereu la bine si la greu si tot imi e alaturi dupa ce a aflat si ii multumesc ca nu m-a judeat pentru acel fapt( stie ea 65 ). Abia astept sa ne vedem la vara 8 . I love you *hugs*
2. Zuzuflici Tu, my dear esti geniala. Ai niste idei care ma dau pe spate. Mereu stii cum sa faci oamenii sa rada si le esti alaturi, asa cum mi-ai fost mie. Vreau sa-ti multumesc ca ma sprijini mereu, ma asculti si ma suporti cand am toane. Esti dulce, mai dulce ca o ciocolata. Te iubesc. *hugs*
3. * CrImSoN RoSeS * si Zuza. Nu pot alege intre ele. Zuza e foarte amuzanta, mereu ma face sa rad si e o buna prietena, iar * CrImSoN RoSeS * e o prietena adevarata, una dintre putinele care mi-au fost mereu alaturi si adora yaoi-ul, asemeni mie.
4. Snowy si Soph. Cu Snowy ma inteleg destul de bine, e o fata super de treaba daca ajungi sa o cunosti bine si imi stie cateva dintre secrete, e de incredere si ne ajutam una pe alta cu sfaturi. Soph e o prietena buna. Chiar daca ne-am mai certat noi, am realizat ce fel de persoana e cu adevarat. Stie sa te asculte cand ai nevoie si sfaturile ei m-au ajutat mult.
5. Venus- Roseta si Larisa 8 Sunt niste fete extraordinar de dulci, prietenoase, care m-au sprijinit cand mi-a fost greu si vreau sa le multumesc.
6. Moxxy e o fata foarte prietenoasa si chiar daca n-am mai vorbit de ceva timp, tot o iubesc.
7.Ang., DeDal N. si Add.- fiindca sunt niste fete foarte prietenoase si de treaba.
Revin cu un edit. Mai am de adaugat niste persoane.
[Imagine: j5atg3.png]


Topul meu nu e făcut pe prietenii, e făcut pe merit. ._.
Fără alte explicaţii inutile:

1. Uberwald, Mădălin, Zuza.
2. Shuu, MimiÅŸor,Teh, Nya.
3. Serqet, Tox, Ann.
4. Soph, Ash.
5. Beki, Ryuu, Pookie, Coo
6. Kayla
7. Add
8. Contagieuse
9. Ang.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Sa lipsesc eu ? :]

1.Vero- iubita mea surioara gigantica, meriti locu' unu : >
2.Grella- 108
3.La la la Laura- iubita mea sotie : >
4.Roseta- iubirea mea :]
5.Uber- esti de treaba si mersi de GFX :]
6.2011- Galateanco : >
7.DeDal- geamana mea 108
8.YoYo- cealata geamana :]] : X
9. Siiii : > Ancule 15 narcisistoaso =]]
Se mai poate una? : >
10.wonderCaT xD

Nu este o anumita ordine :]
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

My top :

1. Ang. , Soph. , Zuza.
2. Ash. , Bitter Cherry. , Zuza.
3. Kayla. , Zuzu. , IngerasDinCiocolata. , Zuza.
4. MusicxD. , Zuza.
5. Serqet. , Iepuras tembel. , Zuza.
6. Px. , Berry. , Zuza.
7. Kenky. , Himi. , Zuza.
8. Grella. , Beki. , Alysu. , Hachiko. , Debby. , Zuza.
9. Milcseiccuciocolata. , Zuza.

The End. smile
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Topul meu.
1. Spence.
2. Snowy.
3. Better off Alone * parcă aşa era :]] *
4. Berry.
5. Pookie, Soph.
6. Ang, Aggie.
7. Blacksmile.
8. MikeM
9. Shay.

Ceau ! : )

punct.

Preferaţii mei:

1. Mitsukai Yoru
2. Psike
3. BoyXBoy=Yaoi [Gay]
4. Yondaime
5. .Dudiii
6. MokaAkashiya.
7. Imp.
8. Crazy.Fani
9. alexutzy97


Pe toţi îi plac şi îmi place să vorbesc cu ei.

Am să fac un top mai sumar de data aceasta. :]

1. Shay, Snowy, Alee, Nya
2. Abacza, Better Off Alone, Child Of Sunset
3. pffboy, Metal, Ema

Ar mai fii, dar numai cu ei am vorbit mult în ultimul timp şi doar pe ei îi voi trece în acest top.
Toţi sunt pe primul loc pentru mine, dar i-am trecut aşa ... :]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)