Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

^^'
1. DeDal N. -> My moamy >;d<. Pentru că o iubesc şi punct!
2. Kayla. -> Pentru că mă ajută în toate şi este o scumpă :3.
3. Pookie. -> Pentru că o ajut eu pe ea 19 [ nu că ar conta : )) ] Şi ziua ei este în februarie.
4. Sophie. -> Soţioara mea ;; ). Întârziată în toate! [ până şi când îi scriu ceva pe messenger, dă răspunsul după un an ]
5. .Coo -> E prăjiturica mea : >.
6. Zuza -> Mă amuză de fiecare dată când vorbesc cu ea. E malefică să ştiţi. .
7. ~ MusicxD ~ -> Pentru că ascultăm mereu muzică, ştie ea >3.
8. Debby -> Pur ÅŸi simplu : d.
9. Abbeh. -> Are numărul meu : > şi e o nebună incurabilă : )).

Sunt mai mulţi~ ^_^ [ deci pot spune că este primul top 24 ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Am revenit şi eu cu un alt top. Să vedem:

1. Snowweh. - my little sys who I love hug 8
2. Scorpiiiiiie ?- se putea să lipsească scorpia mea mică şi malefică. I love you, scorpie hug 8 . Eşti doar scorpia mea mică şi malefică, nu te împart cu nimeni. 19
3. Zuza - My cakey hug- I love her so much because she is very sweet and a little devil 21
4. Sophie. şi Risa ♥ Otani- Chiar nu pot alege între ele două. Ambele sunt surioarele mele şi le iubesc mult. Pe Sophie o cunosc de mai mult timp şi ne înţelegem foarte bine. Chiar dacă e ea puţin întârziată, tot o iubesc şi e o mică perversă, ce ştiţi voi 21. Pe Andreea aka Risa ♥ Otani o cunosc de puţin timp ce-i drept, dar e foarte de treabă şi îmi e alături mereu, suntem bune prietene, îmi e ca o soră. Vorbim în fiecare zi, fie pe mess, fie la telefon. Cu ea pot discuta despre absolut orice subiect şi nu mă plictisesc niciodată vorbind cu ea. Abia aştept să mă duc la vară la ea. 8
5. Luka- Because she is my inspiration and she is very important for my and I love her so much hug 8
6. AlerimxD- Fiindcă este foarte de treabă şi o bună prietenă.
7. ~MusicxD~ şi Miranda^_^ la fel nu pot alege între ele. Ambele sunt foarte de treabă şi sunt surioarele mele hug
8. Vegito- Because he is very funny 21
9. Mello.- My sister, chiar dacă ne mai certăm, o iubesc mult hug

Acesta este al doilea top al meu deocamdată. Dacă mai am pe cineva de adăugat, voi reveni.
[Imagine: j5atg3.png]


Eh, trec ÅŸi eu p-aici ^^

1. Zuza => M'a love. Cea care mă înveseleşte la orice oră din zi şi din noapte. O iubesc, mă iubeşte şi asta-i tot ce contează. Totuşi nu o iert pentru borcanul ăla cu ceapă. Te ţin eu minte biaci. :-l
2. Aggie => God. pe ea o ador din toate punctele de vedere. E prea drăguţă să-mi refuze ceva. ;> Ah, şi îi mulţumesc pentru shampon. A făcut minuni, chiar dacă Zuza spune că batman batman.
3. Ang => Pentru că e tare amuzantă şi foarte de treabă. Nu poţi să nu o iubeşti. ;>
4. Soph => Uuii, iubirea mea. Ea îmi iartă orice ^^ nu se supără pe mine şi nici nu vreau să facă asta. O iubesc, deşi ea îl preferă pe fratemiu. :-l
5. Snowy => M'a lover. What the... are nişte idei ;> rămâi "o.O" când le auzi. =) Dar o iubesc ^^
6. Berry aka Luce => Cum să nu o pun şi pe ea. M'a sweet love ^^
7. Silvia aka Better Of Alone => Scumpa mea >d:< Chiar dacă eşti a7a tu ştii că te iubesc şi că eşti iepuraşul meu dulce, scump, pufos, iubit, frumos, genial, superb s.a.m.d : ))
8. DeDal N => Eh, uite că ţi-am scris numele cu "D" mare. ;> Lovee~ >d:<
9. ~ MusicxD ~ => Nu contează numărul sweetheart, eşti m'a big sis şi te iubesc la fel de mult ^^

punct.

(03-02-2011, 03:06 AM)Wunderbar A scris: 1. Wunderbar.
2. Ubermeusch
3. TheAshBringer
4. BluffMe
5. Notbluff
6. Bluffer
7. Guess Who
8. The Who
9. Blackmetalistkrieg

Pfff, only 9.... haida' bre ca mai aveam!

O uitasi pe Deadlyrage : )).

ON:
1. Toxie (my ultimate friend cu care faceam dedicatii pe Seoul fm <3. Abia astept sa ne vedem la scoala)
2.Triangle (nu pot sa pun pe altcineva aici in fara de mine XD)
3. Wunderbar, Necro. Va pusai pe amandoua aci ca sunteti ciumege.
4. Lynn <3 (n-am mai vorbit demult cu ea but I still like her)
5. Mimisor, desigur ^^
6. Kashmir (we all love him : )) )
7. Loreh
8. Nya (care abia asteapta sa-mi dea warn : )) )
9. ~Light~, Reveuse <3 (pentru ca erau gasca de puicute de pe animax -doua puncte ics-)
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

1. Mira - sursa mea de inspiratie, care ma face sa rad si imi intelege mania pentru yaoi si e o mare scriitoare
1. ( din nou) Sako-chan - coleguta mea de scoala pe care am intalnit-o cand m-am transferat si cu care m-am imprietenit din cauza lui Naruto.
2. Nya- ma face sa rad de fiecare data cand vorbesc cu ea ( desi nu am mai vorbit de muult timp)
2. elusive wolf-e o scumpaaaaa ( cu multi a)
3. Fallen Angel nu am apucat sa vorbesc mult cu ea dar e o scumpa
3. Pookie- nici cu ea nu am apucat sa vorbesc prea mult dar e super tare ( si intelege faptul ca sunt o fantoma) jur ca o sa bantui pe cine vrea ea.
4. MusicxD- cu ea nu am vorbit deloc dar imi place modul in care comenteaza la ficuri ( mai ales la cel pe care il fac cu Mira)
5. Nanna- pentru ca e super dulcica

Dau edit cand imi amintesc de ceilalti useri minunati de pe Zup
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

O'well, a venit vremea să fac un "TOP 9 USERI CARE NU VOR FI 9". Îh, nu ştiu de unde să încep. .
1. Vegito [ Music ] - Pentru că e amuzant şi îl divinizează pe Alin. Şi pentru că vrea să termine şcoala de gigolo.
2. Shuu - pentru că e adorabilă.
3. Uberwald sau Mittwoch - bine, noi nu prea am vorbit şi în urma cu ceva vreme am avut căteva 'divergenţe' but e foarte de treabă.
4. Denny - vorbim de puţin timp but she's cute, I guess. Şi ştie să mă potolească pe chat. : - "
5. Abbeh. - Pentru că nu am mai vorbit de mult. Ea e fata mea înconjurată de "probleme" adolescentine.
6. Byby şi Deea. - Adorabile. Byby are momentele ei [ bau, tup whatsoever ] dar în rest e de treabă.
7. Jigoku - Ea e regina LL-ului şi m-a făcut menestrel pe acolo. ;] Ce-ţi mai fac inorogii?
8. Lynn - Pentru că e de treabă.
9. History. - pentru că sufăr.
10. Valkyrja. - *_*
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Wunderbar, lol, dar stiu ca ai depasit recordul la numarul de personalitati multiple.

In orice caz, voi face un top rapid, prefer sa ma lipsesc de argumente lungi.

1. Shuu - adorable, like a little sister
2. Fisky [SKiT] - 5
3. Aly - *evil smirk* we pawn people
4. untitled69 - Reiii, lovely presence
5. OHI'mfuckedIdon'thaveatop9
6. Teh - man, you're a reader. me likey
7. Wunderbar - annoying at times but funny
8. Tox - she's fun and she's licensed
9. Yourmom

Lookie, lookie no charge!

my50cents kthxbye!

+ Tan and Alin. I know what you did last summer 19
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Flaw: m-a ajutat la început.
Sasori.: La inceput credeam ca este aiurea sa vorbesc cu un moderator, dar acum cred ca este bine datorita ei.
deeaH2elen: Ma ajutat la inceput ca sa realizez AMV, dar nici acum nu am reusit.
Unia: Nu o cunosc foarte bine, dar o admir pentru cat de multe are de facut, si le face cu placere fara sa comentaze ceva.
Frozen Soul: Este o prietena de milioane.
TheDeyu03: Este fecioara care ma face mereu sa rad.
~MusicxD~: Jos palaria in fata ei, de ce nici macar eu nu stiu. Este o persoana cu care te distrezi mereu.
_Andreea_: O persoana care vede decat partea buna a paharului.
•нąкü• : O persoana cu un caracter de aur.
Mai am de enumerat dar se pare ca am terminat numarul de persoane posibile.

And that`s my top. Fără motive lungi. : p


1. Ang. - Geamăna mea superbă.
2. Yondaime - El știe mai bine. ;;]
3. Shuu, Mimișor și Diddy ( Cherie ) - Chiut, suit și Mimi e scroafa mea.
4. Zuza. - Genială.
5. Teh - Adorabilă.
6. Lynn - Awesome.
7. Luli - Încă îmi aduc aminte de înghețata lipicioasă. :]]
8. Triangle - Și va primi warn`ul ăla.
9. Sayo și Ayuka - Cu niciuna dintre ele nu am vorbit lately, but they`re still cute.

And we`re done.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Sper sa incapa toti 42

1 . Agg. si Ang. - Gemenele mele , iubitoare , comice , enervante :-l , le iubesc mai ceva decat viata , si intodeauna ma inveselesc cand sunt trista .
2 . Soph - Amanta mea pe care o tachinez destul de des , dar ea ma iarta pentru ca este o amanta iubitoare 5 .
3 . Coo. - Fii fericita , ai iesit din borcan : )) . Sotul meu care ma cert cam mai tot timpul dar o iubesc la fel de mult ca in prima zi in care ni s-au intalnit privirile : )) .
4 . Nya - Faraonul meu , chiar in acest ma innbunesti cu faraonii , motanelul meu pe care il iubesc foarte mult xD .
5 . Snowy - Prima persoana cu , care am comunicat de pe Zup , dar daca nu intri pe mess mai des , i will kill you .
6 . Kayla - My icecream , intodeauna trebuie sa ii iei tu apararea lui Soph 45 , prea mult o iubesti : )) .
7 . Zuzu . - Inca traiesti , deci o sa te pun in acest top : )) . Zuzu meu nebun .
8 . Inna - Bunicuta mea , am uitat de ziua ta , nu da in fata mea , ca ma doare . . . da 22 24
9 . MusicxD - Nu cea din urma , cea care m-a numit intpiratia ei , nu ca nu as fi inspiratie la mai multi , dar nu ai mai intrat pe mess , femeie , trebuie sa vorbesc cu tine O.O

Sunt mai multi , dar nah . . .
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)