Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri]

#11
Nici nu stiu ce sa mia zic , asa de super este.
Imi place mult prologul , e tare interesant
Iar restul capitolului este tare captivant.
Abea astept next-ul care sper sa vina curand
Mult spor la scris si sa puneti next-ul repede.:*:*

#12
CAPITOLUL II :

“ Ironia sortii”

Amelia Taylor :


Stau in camera mea de “tortura” sa zic asa, deoarece un asemenea loc unde majoritate timpului mi-l petrec facand sex, nu poate fi o camera normala pentru o tanara de 18 ani. Ce putin asa gandesc eu. Totusi, ma gandesc cum am ajuns sa fiu intr-un asemenea loc infect. Simt atat de mult regret. Insa este prea tarziu ca sa regret. Faptu-l e consumat, iar eu oricat as vrea, nu pot da timpul inapoi. Mi-e dor de ai mei, si ma simt atat de rau cand ma gandesc ca ei imi vroiau doar binele, iar eu i-am dezamagit. Pur si simplu, sunt dezgustata de propria persoana, dar… nu e nimic de facut.

Ma indrept catre imensa oglinda din camera. Ma privesc atent. Parul negru, privirea, corpul - perfect ar spune unii, dar totusi, imperfect pentru mine - , toate aceste imi aduc aminte de mama, atat de asemanatoare, dar eu…eu nu voi fi ca ea. O persoana sincera si corecta. Eu sunt doar o curva, una care se lasa calcata in picioare. Un nimic. Continui si ma privesc in oglinda, cu aceeasi atentie. Buzele carnoase, ochii verzi, forma fetei, cat si temperamantul, toate aceste imi aduc aminte de tata. Mi-e dor de el, de tot. Mi-as dori sa fiu pedepsita pentru tot restul vietii si sa nu fiu ce sunt acum, dar… nu, nu este posibil. Rapirea. Blestem momentul cand am fost rapita din acel club. Ii blestem pe cei care m-au rapit. Ii blestem pe cei cu care am facut sex. Il blestem pe Jake Ray. Indiferent ca arata bine, e frumos si este foarte bun la pat, nu voi ierta ceea ce mi-a facut. Niciodata. Deja m-am plictisit. M-am saturat sa ma gandesc la ceva ce nu are rost. Sa-mi reamintesc de ai mei. Sa-l blestem pe Jake. Mi-a ajuns.

Imi scot din dulap, alta lenjerie. Una extrem de sexy. Un corset crem cu dantela neagra, bikini negri, manusi lungi, din aceeasi dantela neagra, nelipsitii ciorapi din plasa si o pereche de sandale negre. Ies din camera si fac cativa pasi. Ajung in dreptul camerei Emmei si-mi pun capul pe usa sa vad daca se aude ceva. Ma las cu tot corpul pe acea usa. Din senin, usa se deschide, eu cazand jos. Imi ridic privirea din pamant. In fata mea…un client? Ups, sper ca nu i-am deranjat.

- Nu am vrut sa deranjez ! Greseala mea, continua-ti ! ma adresez plina de rusine.
- Nu-i nimic, Frisca, m-ai salvat ! Am ceva important de facut, ai tu grija de client, te rog ! Raman datoare. imi spune, Emma, neputand-o refuza.

Imediat, paraseste camera. Ma intreb ce are de facut. In fine, trebuie sa am grija de client. Off, alt obsedat sexual.
Ma apropii senzual de el in timp ce ma analizeaza din cap pana in picioare. Isi musca buza inferioara in timp ce ma prinde de fese. Il sarut cu pasiune, limba lui trecand de buzele mele, ajungand in cavitatea mea bucala. Sarutul devine foarte violent, fara pic de dragoste. Doamne, dragoste, ce proasta sunt. E doar o partida de sex, la ce sa ma pot astepta?

Ma impinge in pat iar el incepe sa se dezbrace, ramanand doar in boxeri. Se pune peste mine si ma saruta apasat pe buze. Coboara cu saruturile incet-incet pana la sani, lingandu-mi-i pana la corset. Nerabdator fiind, imi da jos corsetul, putand sa se “joace” cu sanii mei. Simt cum ma musca puternic de sfarcuri, facandu-ma sa tip de durere. Nenorocitul imi pune mana la gura continuand sa imi penetreze gatul, lasandu-mi urme vizibile. Imi dau ochii peste cap si ma rostogolesc in asa fel incat sa ajung deasupra lui. Il sarut pe buze. Cu timpul accentuez sarutul. Limba lui frecandu-se de limba mea, un joc pervers avand loc in cavitatile noastre bucale. Mana mea incet-incet cobora pana cand ajunge la boxerii lui. Trag de ei pana fac loc mainii sa intre in ei. Ii simt “jucaria” in mana. Incep sa ma “joc” cu ea excitandu-l la maxim. Imi termin “jocul” si scot mana din boxeri. Clientul se rostogoleste in asa fel incat el sa conduca partida. Imi saruta sanii cu patima in timp ce una din mainile lui imi dau bikinii jos. Cu limba traseaza o linie de la sani la abdomen, coborand tot mai jos. Cand limba lui face contact cu vizuina mea, nu ma abtin din a scoate macar un geamat de placere, nu mai mult. Simt cum limba lui intra in acel loc ascuns si incepe sa faca miscari rapide de “du-te vino”. Se satura de asta si-si da boxerii jos, dandu-mi seama ca vrea altfel de actiune. Ma penetreaza puternic facand mai apoi miscari violente de “du-te vino”. Felul lui de a ma penetra ma oboseste, dar nu ma las. Ma rostogosesc, ajung peste el si incep sa fac miscari de “sus in jos” . Simt cum imi prinde sanii si mi-i strange in mainile lui. Ma misc timp de cateva minute si ma opresc. Imi scot din “vizuina” mea, “jucaria” lui si mi-o bag in gura. I-o sug cu pofta, muscandu-i-o din cand in cand. Gemetele lui auzindu-se in toata camera. Imi termin “treaba” si ma ridic in picioare in timp ce el ejaculeaza.

- Am terminat ! spun tare si clar in timp ce el ofteaza.
- Ne vom mai vedem, te asigur ! imi zice el in timp ce se imbraca si paraseste camera.

Ma imbrac si schimb asternuturile patului. Dupa ce termin ma pun in pat, asteptand-o pe Emma. Vreau sa stiu de ce a plecat, ce a avut asa de important incat sa renunte la client. Timpul trece si ea nu se intoarce, unde dracu’ e? Oboseala pune stapanirea pe mine. Se pare ca partida precedenta m-a epuizat rau de tot.

Observ cum, Emma apare in sfarsit inapoi. O iau la bataie daca nu are un motiv bun ca sa-mi zica de ce m-a lasat pe mine sa-i satisfac clientul.

- Deci, zi-mi de ce m-ai lasat pe mine sa ti-l satisfac pe ala? Stii ce nebun e in pat? ma rastesc eu la ea destul de nervoasa.
Nu zice nimic decat inainteaza spre patul in care sunt. Se aseaza in poala mea in timp ce eu o privesc cu semnul intrebarii. Incepe sa se frece de mine si cu-n zambet demonic se apropie amenintator de buzele mele. Limba ei incepe cu pofta sa-mi linga buzele, iar mai apoi mi le suge violent. Sunt socata de gestul ei, dar de ce nu o opresc, de ce nu ma opun? Din contra, incep sa raspund sarutului cu aceiasi violenta. O apuc de fese si o ajut sa se frece de mine. Ii prind barbia si o musc de buza inferioara incat sa-mi faca loc limbii mele sa intre in acel loc umed. Limbile noastre incep sa se “omoare” si sa se frece una de alta. Mainile ei tragand de corsetul meu, iar eu bagandu-mi mainile in chiloteii ei si masandu-i persistent “vizuina”. Intrerup sarutul lingand-o pe buze. Se ridica din poala mea si ma trage de mana, eu ridicandu-ma. Ma impinge intr-un perete si ma saruta apasat. Ce fac?

- Ce fac ?? tip in timp ce ma trezesc.
- Ce faci, ce? ma intreaba Emma, speriindu-ma si mai tare.
- Doar un vis, slava Domnului ! zic eu, calmandu-ma.
- Ce ai visat de esti atat de agitata? ma intreaba Emm. Ce ar trebui sa-i zic? Sa ii spun ca am visat ca noi eram pe punctul de-a ne-o trage?

Amelia Taylor : [Imagine: ameliataylor.jpg]


Jake Ray : [Imagine: jakeray.jpg]

#13
O.O M O R
Deci, a fost Hentai, mama doamne ce hentai reusit, dooooamne, andre ea si mai facut hentai pana acuma? Zi sincer:)), ca este prea profi, iar a fost si Yuri, doooamne ce tare ee 8->, deci iubitele mele, daca nu aduci nextul ala rapid cred ca va bat, imi place ffffoooarte mult acest fic si astept cu nerabdare nextul, nu uitati sa ma anuntati si pe moa!
Tai Tai :bye:
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#14
Hello, multumesc ca m-ai anuntat ca ai pus capitolul 2 : )) Mi-a placut, pozele sunt foarte tari, iar Amelia este foarte, foarte draguta. : x Love her hair.
Am vazut pe la inceput parca o chestie
Citat:Mi-e dor de ai mei, si ma simt atat de rau cand ma gandesc ca ei imi vroiau doar binele
Forma de trecut "a vroi" stiu ca nu exista. E doar "a voi". Si mie mi se pare ca suna mai bine a vroi, insa nu este corecta aceasta forma xD.
Alte greseli...
Citat:Ii simt “jucaria” in mana. Incep sa ma “joc” cu ea excitandu-l la maxim. Imi termin “jocul” si scot mana din boxeri.
M-a cam deranjat repetitia : )) Si la jucaria puteai sa o pui intre ghilimele, insa celalalte doua nu isi aveau rostul. Pentru ca "joc" nu este folosit ca figurat in ultimele doua parti.
Citat:Simt cum limba lui intra in acel loc ascuns si incepe sa faca miscari rapide de “du-te vino”. Se satura de asta si-si da boxerii jos, dandu-mi seama ca vrea altfel de actiune. Ma penetreaza puternic facand mai apoi miscari violente de “du-te vino”.
La fel, repetitie. Puteai inlocui cu altceva.
Si cam atat, ce era esential.
In rest, mi-a placut. Imi place modul tau de a scrie, ai un stil simplu si aparte. Felicitari pentru asta. Imi place ca am citit rapid lucrarea, ceea ce e bine. Cu mijloacele de expunere stai la fel de bine, insa cred ca puteai lucra mai mult la descriere. Nu prea sunt eu fana yuri, deoarece lucrarile pe care le citesc nu prea ma impresioneaza cu ceva, insa ficul acesta chiar este pe placul meu. So...astept continuarea. Sunt foarte curioasa sa vad ce se va intampla intre cele doua xD. Multa bafta si spor la scris.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#15
Hm..Imi place...Se observa o oarecare diferenta intre stilurile voastre(de a scrie).Poate fara motiv,dar imi place cum ai descris personajul pe la inceput.Te pricepi la partea de "hentai" :)) Asta e clar Nu sunt sigura ca am vazut greseli de tastare sau ceva de genu...Posibil sa nu fi fost eu destul de atenta.Si pe mine m au cam stresat repetitiile alea la care ti au atras atentia Beki ..Bwt...Whatever...Ideea e ca per total imi place.Keep working!^^
Chiar vreau sa vad unde ajungeti cu povestea o//o
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#16
Buna!

Am venit, am venit :D Mersi ca m-ai anuntat la profil, chiar eram curioasa cum scrii si tu. Wow, deci chiar a fost o scena ? O.O Si inca una care... a fost defapt un vis. Hmm, ai descris bine, chiar daca ai avut cam multe repetitii si propozitiile au fost cam scurte ( nu toate, insa majoritatea ). Totusi mi-a placut. De ce s-a terminat acolo? ( ma refer la vis :)) ). Deci... se indragosteste de Emma? Nu-mi vine sa cred? Atat de repede? o,o
Poate nu e dragoste... ci doar pofta de o aventura, neh?
Bafta in continuare.

#17
Fetelor...Nu pot spune altceva decat ca sunteti doua perverse si jumatate!!! O.O Imi place!! :yes:
Ati respectat titul "The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] " Ati spus ca e hentai si hentai a fost!
Draguta iesire are si Emma, m-ati facut si pe mine curioasa sa aflu unde a fost fata asta si mai curioasa sa aflu ce a apucat-o. ?"
Descriere ati avut...nici nu mai trebuie sa spun :no:.
Dialogul nu a fost in exces si dupa parerea mea nici sec. Eu una chiar nu am nimic de comentat la dialog.
Greseli de ortografie...Hmmm, nu aveti. Sau poate ca da, dar cred ca eram prea absorbita de desfasurarea actiunii incat nu le-am observat. Si asa nu stau sa caut greselile cu furculita. E prea stresant, pentru mine. :stress:
Deci fetele mele, nu mai stiu ce sa spun pentru ca m-ati lasat cu gura cascata! Va urez spor la scris in continuare si astept next cu nerabdare. Sa vad ce va mai trece prin cap.:ha:
Pupici!! :*:bye: :*
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#18
Heii, am revenit cu nextul. Îl avea scris dar Zup a fost în renovare şi nu prea puteam să-l postez.

Lectură plăcută. xD

The Love Game

Capitolul II:

Relitate sau capriciu?



N-am chef de nimic. Pur şi simplu, sunt cu moralul la pământ. Nu aş putea satisface pe nimeni cu nimic. Doresc să fiu singură, să pot sta singură cu gândurile mele. Simt cum ceva în mine se lupta, cum trebuie să mă gândesc mai bine la ce se întâmpla. Totul, oricât de mult m-am obişnuit, este defapt confuz, neclar, în ceaţă.
Mă ridic de pe acel bărbat, fără ai mai acorda vreo atenţie şi dau să ies din cameră, dar îl văd cum se aseaza în faţa mea. Ce crede? Că sunt păpuşă pusă cu buton? Dai on devina ta, dai off sunt ocupată. Cât tupeu. Îl privesc şi îmi spun că dacă nu pleacă în următoarea secundă din faţa uşii, am să-l bat până îi sună apa în cap. Se pare că nu trebuie să fac nimic, deoarece uşa este deschisă de către el şi imediat o văd pe Amelia pe jos. Mă abţin să nu râd şi îi spun să se ocupe ea de acel client, iar ea , bineînţeles, nu refuză. Dar ştiam că nu o face din plăcere, eu la rândul meu făcând unele ture în locul ei. Ce pot să spun? Suntem singurele de aici care ne-am găsit cu cine să stăm, adică noi înşine. Singurătatea, nu ne-a mâncat doar prin simplul fapt că fiecare dintre noi a fost acolo să-şi ajute prietena. Iar acest lucru, singurul care a mai rămas, m-a ajutat enorm.
Îmi i-au jacheta de piele cu ţinte din cuier şi pachetul cu ţigării Mallboro plus bricheta şi ies pe uşa acelei vile încercând să-mi găsesc un loc unde să pot să stau singură. Mă dau bătută şi îmi aprind o tigară din pachet, stânđ în picioare şi trăgând acel fum în plămâni, deşi raţiunea îmi spunea că o să mor de cancer. Dacă ar fi fost să o ascult această raţiune, până acum nu eram aici, să ofer plăceri unor bărbaţi mai puţin sau mai mult infideli soţiilor sau iubitelor.
Continui să ţin acel fum în mine până tusea începe , inevitabil, să-şi facă apariţia făcându-mă să elimin tot. Ştiu că nu e bine ce fac, dar nu-mi păsa, vreau chiar eu să-mi fac rău. Vreau să mor sau să pot scăpa de toată această treabă care a devenit jobul meu. Cel mai urât mod de a câştiga bani, cel mai dezgustător.
Ştiu că din vina mea multe familii se distanteaza sau chiar desparte. Mă simt vinovată pentru copii care rămân doar cu un singur părinte, doar din cauza lucrului pe care îl fac. M-am săturat să fiu la cheremul bărbaţilor, să fiu o jucărie sexuală, să fiu o curvă. Trag linie, chiar nu mai suport toate astea, sunt prea multe pentru mine şi au venit mult prea repede. Emm, du-te acolo, aici, dincolo, fă aia, rezolvă-l pe clientul ăla, numai asta aud din gura lui. Omul, care m-a făcut ceea ce sunt acum, cel pe care îl urăscut până în măduva oaselor. Jake Ryan, te urăsc pentru că m-ai răpit chiar în cea mai grea perioadă din viaţa mea şi ai făcut-o cât mai mult să fie mai dificilă decât era. Te urasc cu toată fiinţa mea şi eu vreau sa fiu răspunzătoarea morţii tale chiar şi cu riscul de a intra la puşcarie.
Fără să-mi dau seama ţigara pe care o fumam s-a terminat, eu stând încă în picoare. Prea prinsă în gândurile acelea parcă înscrise cu market permanent pe o tablă, amintirii prea dureroase. Durerea pe care încă o trăiesc şi trebuie să o îndur până la o dată neindicată, dar care sper din toate puterile să vină cât mai curând.
Arunc ţigara jos şi-o sting cu piciorul, intorcându-mă mai apoi în clădirea care ne ţine captive pe mine şi pe Amelia. Un loc al plăcerii pentru barbati, dar pentru noi unul plin de dezgust. Trăntesc uşa în urma mea. De pe buzele mele ieşind o înjurătură nu prea frumoasă adresată lui Jake. Holul lung şi pustiu plin cu camere în stânga şi dreapta îmi dă o senzaţie de scârbă. Mii de dormitoare unde se aflau curve gata să-ţi satisfaca plăceriile. De ce numai eu şi Amelia trebuia să fim aşa de scărbite? Unele fete as zice că le-ar face plăcere să o facă cu un tip bun, dar dacă ele ar face asta în fiecare oră poate s-ar sătura ca şi mine. Urăsc bărbaţii indiferent dacă sunt mai mult sau mai puţin infideli soţiilor sau iubitelor. Ei sunt doare nişte persoane egoiste, care nu se găndesc că o persoană le iubeşte cu adevărat, dar ce fac ei? Se duc la curve să îşi facă pe plac.
Întru în camere 304 văzând-o pe Amelia în pat, dormind. E aşa de dulce, chiar dacă vărsta şi fizicul o trădau. Este un suflet de copil care ,din păcate, a ajuns în lumea asta, total nepotrivită ei. Atunci când Jake mi-o aruncase în camera aproape dezbrăcată , semn că o testase, am văzut chipul cel mai docil de pe pământ plin de lacrimi. Precum un înger căzut din cer, astea ar fi cuvintele la care mă gândesc când o privesc pe Amelia. Înafara timpului în care ne ocupăm de clienţi, Ame este foarte nebună, jucăuşă. Imatură aş putea zice, dar corpul şi domeniul de serviciu atât de matur. Atâtea lucuri în contrast opus, atătea lacrimi.
Inaintez spre patul în care se afla Amelia, cea mai bună prietenă a mea. Singura persoană care mi-a fost alături. Privesc acei ochi.. gene..gură.. trup.. păr. Totul este intr-o armonie care nu poate fi descrisă. O frumuseţe exotică, cum obişnuieşte Jake să îi spună. Simt un impuls care mă face să doresc să o ţin strâns în braţe şi să nu-i mai dau drumul niciodată. Să o simt lânga mine, mainile pe spatele meu, buzele peste ale mele.... Staai! Stop. Ce sunt cu toate gândurile astea? Ce este, Amelia pentru mine? Ce simt pentru ea? Ce e cu mine?
Ame, este singura persoană în care pot avea încredere, cea pe care mă pot baza, cea care ştie când sunt tristă sau fericită. Fata asta mi-a intrat în suflet, nu cu forţa, ci pentru că eu am vrut-o. O vreau, pentru că ea poate să mă facă să ma simt mai bine, numai când o văd zâmbind.
Deodată, sunt readusă cu picoarele pe pământ, la mişcările bruşte ale lui Ame. O privesc puţin speriată, începănd să mă întreb ce visează. Pare mai mult un coşmar, deoarece firicele de transpiraţie au început să îi curgă pe frunte, agitându-se tot mai mult.
- Ce fac? Tipă ea ridicându-se în fund, find total dezorientată.
- Ce faci, ce? Întreb eu, chiar curioasă să aflu despre ce era vorba.
- Doar un vis, slavă Domnului ! zice ea, devenind mai calmă.
Iar eu ca de obicei, curioasă din fire, o întreb ce a visat. Întrebarea care în cele din urmă aveam să o rostesc, iar acum trebuie doar să aştept răspunsul lui, Ame.
Se uită la mine câteva secunde, infricoşată, dupa care privirea îi zboară, parcă nedorind să-mi vadă ochii. Ce e cu ea? Niciodata nu a mai făcut aşa ceva, doar atunci când vrea să nu zică ceva anume. O las câteva clipe să îşi continue cercetarea camerei, după care îmi pun o mâna pe umărul ei şi îi zămbesc blând.
- Ce ai visat? Nu poate fi chiar aşa rău, spun punându-mă pe pat lăngâ ea. Aceasta continuă să mă privească speriată, de parcă eu am fost de vină.
- Mai crede dacă ţi-aş spune că am visat ca noi două, subliniez noi două, eram pe punctul de a ne-o trage? Tu cum ai asimila acest vis? Ce vis, Doamne iartă-mă ! Cosmar !
Tac. O privesc preplexă câteva minute bune şi pun cap la cap toate cuvintele pe care le-a spus. Ame, a visat că eu şi cu ea eram pe punctul de ne-o trage?! Stai, stai, de unde şi până unde? Adică nu mi se părea cine ştie ce chestie, dar faptul că , Ame a visat asta, mă uimeşte.
- Stai, tu nu glumeşti, nu? Adică nu mi se pare nimic deosebit să visezi asta cu mine, dar tu! Spun mirată. Nu că mi-ar displăcea, să ştii, dar tu să visezi asta?
- Nu am visat, nu era un vis. A fost un cosmar, spune privindu-mă fix în ochii.
- Deci, aşa vrei tu să-l înterpretezi? Spun luănd-o în braţe, vrănd să o calmez, dar mă împinge uşor de lângă ea, protestând. Nu-mi spune că acum din cauza unui vis, Ame nu o să mai stea lângă mine. Deja simt cum mă enervez. Pur şi simplu, nu suport să fiu îndepărtată mai ales de ea, o iubesc. Stai. O iubesc? De când?
- Ame, nu-mi spune că acum ai de gând să mă îndepărtezi de lânga tine din cauza unui coşmar de 2 lei, spun nervoasă, ridicându-mă de pe pat. Bine! Fă ce vrei! Dar să şti că eu sunt singura căreia îi pasă de tine. Nici părinţii tăi nu ţin la tine, dacă ar fi ţinut te-ar fi căutat, dar ei nu au făcut asta. Eu sunt singura care ţine la tine, să ţii minte lucurl ăsta, spun lovind vaza cu flori de pe noptieră cu pumnul lăsând-o să cadă pe jos şi să devină mii de bucăţele cristaline.
Mă întorc şi o privesc nervosă pe Ame, care se uita la mine ca la felul o sută. Ce? Ce am spus? O iubesc? Tocmai am spus asta? Ce e cu mine? Emm, ce droguri ai luat? Ce ai avut în tigările alea? Îmi scutur scurt capul şi o privesc pe ,Ame care încă era uluită de cuvintele mele.
Simt nevoia să fac asta, şi am să o fac. Merg spre, Amelia şi mă pun deasupra ei privind-o blând în acei ochii mari şi verzi, dând la o parte o suviţă de păr. Mă apropri tot mai mult de buzele ei şi inevitabil i le cuprind într-un sărut plin de dragoste. Buzele mele parcă se încălezesc tot mai tare, mâinile nu îmi stau locului, iar eu îmi doresc tot mai mult.
Transform sărutul în unul puţin mai pervers, trecăndu-mi limba peste buzele ei şi muscându-i uşor buza inferioară . Vreau să îmi răspundă, de parcă nu pot avea aer.
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

#19
OMG! Ai un nou fic si mie nu mi-ai spus?:-w Bataita pentru tine, i-auzi la ea, are un fic nou si nu ma anunta:-w. Never mind, imi place fic-ul tau, ehh cele trei capitole nu s-ar spune ca e un fic intreeg dar naa. Imi place cum descrii:x Pune next-ul ala mai repede ca de nu bataita la fundul gol :-w
Oh it seemed forever stopped today
All the lonely hearts in London
Caught a plane and flew away
[Imagine: 261p91u.jpg]


I just wanna feel real love,

Feel the home that I live in.
’cause I got too much life,
Running through my veins, going to waste

#20
Ooho...Emm devine perversa. :>Oare Ame va raspunde la sarutul lui Emm sau o va da la o parte.
Astept next cu nerabdare si multumesc ca m-ati anuntat.>:D<.
Imi place cum descrii, cum scrii si mai ales imi place ca scrii cu diacritice. Pentru mine e un chin...Nush dar pur si simplu nu pot! Imi pierd rabdarea repede cand vine vorba de asta!:))
Anyway..Imi place tare mult ficul vorstru fetelor si il citesc cu mare atentie si interes.:X
Imi pare rau ca nu am comentat pana acum, dar am uitat ^_^"..Stiu stiu sa-mi fie rusine. :D
Spor la scris in continuare fetelor!!:*:-h
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.451 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Despina's Oneshots (yaoi, yuri & hentai) Wolves 3 2.638 11-08-2011, 05:26 AM
Ultimul răspuns: Wolves
  Sex,Love and Rock'n Roll [Yuri,18+] Kolume 5 4.077 20-03-2011, 05:01 PM
Ultimul răspuns: Ymequa
  My sin- The love..+14 YURI fic(by Denissu) Erina Ozaki 23 13.299 01-03-2011, 09:23 PM
Ultimul răspuns: neko_tamashi00
  Yuri, Yaoi, God damned Hentai All the Way [ +16 .. +18 ] History 1 2.482 08-01-2011, 10:10 PM
Ultimul răspuns: Vegito
  Anime-one`shots [yaoi/yuri/hentai] (16+) Aliss_anime 0 2.586 10-08-2010, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Love and rivalry [+16 / +18] [hentai] kristal_icequeen 7 4.965 25-12-2009, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Love is a Game ( sasusaku) Mishelle 5 7.488 19-03-2009, 11:46 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Wild Love[+16] [hentai] Lye 138 89.210 21-07-2008, 08:47 PM
Ultimul răspuns: Bambilici
  A Game About Love Little Star 4 4.166 03-07-2008, 06:36 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)