Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Totally Dominated [*YAOI*]

Oh, de cand asteptam acest moment, moment in care Yuri se va "darui pe tava" lui Dante. Nu m asteptam s-o faca si in dus24 Scena a fost grozava, iar lui Dante chiar ii place sa conduca, asa cum a spus si el....
Sa recapitulam: pe birou, in pat, din nou in pat+ catuse si acum este in dus. Urmeaza masina, iti zic eu24
Nu mai am ce sa spun ce sa spun, totul a fost perfect - ca intotdeauna.
Te implor, da fapt, nu sunt singura... te imploram sa vi cu nextu` si sa nu ne faci sa salivam prea mult20 :bye:

Ura, ura, ura. La infinit URA.
Deci nu imi vine sa cred ca Yuri i s-a daruit... cum sa spun: De bunavoie si nesilit de nimeni. Zici ca se casatoreste.
Sunt pur si simplu extaziata. Dar... cum a spus si el: va veni ziua in care isi va zmulge parul din cap pentru clipele de placere pe care le are cu Dante sub dus.
Nu are de ce sa-si zmulga parul., trebuie doar sa recunoasca ca s-a indragostit de Dante. Ce e atat de greu? Pentru el e aproape imposibil.
Dar trebuie sa recunoasca. Nu mai are ce face. Practic e incoltit de propriile sentimente.
Stiu ca si acest fic minunat de-al tau se aproprie de final si sunt putin trista, dar nu ai ce face, viata merge inainte.
Te pwp si spor la scris.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

Citat:-Si deasupra lui... si pe birou. Ma intreb cum esti la dus, in masina, afara, in apa, pe podea..

24 Spechless i mean i was leaughing like crazy ...pe bune super amuzant acest capitol sincer dar pot sa rog ceva? Daca in capitolul urmator Yuri tipa si spune "ca era efectul alcoolului" eu il impusc,Pot?>.>
Sper sa pui next-ul cat mai curand , spor la scris hug
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

OK! WOW! Era shi timpu! ai idee cat timp am ashteptat! dar a meritat1516! oricum e super ca in tot deauna, eshti o super scriitoare shi nai nici cea mai vaga idee ca i lai dat pe tava pe Yuri lui Dante shi sper ca The Morning After no sa fie nasoala pt Dante4
Mahatma Gandhi said "When I despair, I remember that all through history the ways of truth and love have always won. There have been tyrants, and murderers, and for a time they can seem invincible, but in the end they always fall. Think of it--always."


Doamne, esti fenomenalaaaaaa! N-ai idee de cand astept :X Si de cate ori am recitit capitolele II si XII 65
E ficul meu favorit, il adoooooR 105
Esti un adevarat geniu al yaoi-ului!
Yuri nu se poate abtine =p~ ( Nu ca eu as putea ) Acasa, acasa, acasaaaa 15
'' E tare! '' ---> Oooooooooooooooo DOamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Sex in dus, sex in dus! Ce incitant sunaa!
Aaaah, ce tare -a fost! Si inca nu s-a terminat 19
Nuu, sa nu regrete Yuri, sa nu regreteee!

Esti un geniu! :X:X:X
Bafta in continuare la scris si idei la fel de incitante! 15


P.S.: Te implor, nu ne lasa sa asteptam =p~
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

Y'KNOW SOMETHING?!
I'M SPEACHLESS21

38 aoleuu ,in dus,sub influenta alcoolului.What a nasty gay is Yuri 1521
Ador capitolul,in special partea YAOI.

Vreau si eu sa pot scrie ca tine :mean: .Ce cruda e viata :99: .
Oricum e de ajuns ca tu scrii asa fenomenal ,si ne oferi noua momente yaoi :perv: 21 ,si povesti incredibile
so GAMBATE ,and bring us zha'next 5..pls :pls:

ja ne! :bye: :chuu:

restul drumului pe care il petrecusem

Abia astept sa vad reactia lui Yuri de a doua zi. 21 Dar nu poate sa dea vina pe Dante; la urma urmei el s-a agatat de gatul lui. 71

A fost dragut capitolul (auzi la mine! Dragut? A fost hot). Destul de interesant sa il vad pe Yuri in postura asta, dar nu neg ca mi-a placut. La urma urmei merita si Dante ceva caldura si iubire din partea lui la cat s-a chinuit sa il satisfaca (de fapt nu s-a chinuit deloc, i-a placut, dar am voie sa ii caut scuze pentru ca imi place de el 4 ).

Si abia astept sa ii citesc replicile lui Dante. 4
Spor la scris!
[Imagine: LCGbvGa.png]

Well girlz, am fost harnica si v-am adus noul capitol 108 hope ya like it hug
Lots of kisses pupic

Capitolul XVIII

Ochii mei obositi s-au deschis lent si grei, fiind deranjati de lumina ce patrundea libera prin geamul camerei mele neacoperit de perdele. Am mormait o injuratura neinteligibila care suna mai mult cu un scancet lung, apoi mi-am intors capul spre partea dreapta. Mi-a aparut o imagine putin neclara inaintea ochilor, insa imediat am tresarit, sarind mai departe si ridicand-ma intr-un cot.
-Ce dracu cauti aici? intrebasem eu pe un ton ragusit, punandu-mi imediat mana pe frunte la simtirea ametelii si a unei dureri cumplite de cap. Am injurat din nou.
El era sprijinit de bratul sau drept si nu facea decat sa ma priveasca.
-Mai gandeste-te o data si pune-mi din nou intrebarea, spuse el pe acelasi ton increzut ca intotdeauna.
Mi-am lasat pivirea in jos spre patul meu ravasit a carei plapuma era cazuta pe jos, si am primit ca un traznet imaginile care mi-au invadat mintea. Pentru a treia oara injurasem, strangand puternic din dinti si prinzand intre degete suvite din bretonul meu saten.
-Da, asa e, aproba el, trecandu-si limba peste buza superioara. A fost dusul, apoi patul... si tu ai fost mai aprins ca niciodata, adauga pe urma, trantindu-se pe spate, zambind multumit, dupa care continuase. Hmm... Ai fost atat de doritor, te agatai de mine ca o pisica infometata...
-Taci din gura! ma rastisem eu, nervos, incruntandu-ma. Si iesi afara din casa mea! ordonasem pe urma, facand un semn brusc din mana, aratand spre usa camerei mele.
El ridicase ambele maini cu palmele inainte ca un semn de perdare.
-Hei, aici nu pledez vinovat de nimic. Bautura spune adevarul.
-Bautura nu spune nimic! E... A fost...
Capul meu ametit nu putea gasi nicio explicatie care m-ar fi putut scuza, si devenisem agitat din acea cauza, in incercarea de a nascoci ceva credibil.
-Da, a fost extraordinar, intervenise el, cand vasuse ca din gura mea deschisa nu iesea niciun cuvant.
-Nu asta am vrut sa spun!
El se ridicase din nou, sprijinindu-se in cot.
-Nu ai vrut, dar asa a fost, si stii al dracului de bine... Chiar daca era sa lesini dupa ce am iesit de la dus, tot tu ai vrut sa continuam si in pat.
-Taci dracului... rostisem eu incet, vrand sa cobor din pat, cand mana lui imi inconjurase incheietura.
-Nu, nu mai tac. Am facut-o destul. Iar tu, baiete vei sta sa ma asculti.
Fusesem surprins cand ii auzisem cuvintele atat de hotarate, insa din nou ma incruntasem.
-Cine te crezi sa imi spui mie ce sa fac?! Mie nu imi comanzi! ma rastisem eu din nou, inainte ca mana lui sa ma traga puternic in pat, iar trupul sau mare si gol sa se aseze peste al meu. Bratele sale erau de-o parte si de alta a capului meu, iar incheietura mainii mele drepte era imobilizata de catre degetele lui mai puternice, chiar langa capul meu, pe perna.
-Poate inafara patului nu iti place sa fi condus, dar stiu al naibii de bine ca adori sa fii dominat in el! rostise el, calm, accentuand clar prepozitia "in".
-Asta nu...
-Lasa scuzele tampite. Spune-mi daca ai de gand sa ma asculti.
-Nu! Nu am de gand sa iti ascult idioteniile fara rost. Ai patru pereti aici. Alege unul si spune-ti discursul. Eu, draga domnule trebuie sa fac un dus. Iar tu trebuie sa dispari din casa mea.
-Nu poti sa faci fata adevarului, hm? intrebase el, zambind strengaresc in timp ce ochii lui erau fixati in ai mei... Prea fixati. Parca incercau sa imi citeasca gadurile.
-Doar nu ma intereseaza ce ai de spus! Totul a fost o... pura intamplare!
-Da, la fel ca si data trecuta in care te-ai straduit atat de tare sa scapi de mine, spuse el ironic.
-Chiar nu ma intereseaza ce crezi sau ce vrei, sau drept cine naiba vrei sa ma iei, dar eu nu am nicio legatura cu tine, intelegi? Daca s-a intamplat de cateva ori, nu inseamna nimic, nu? Adica, ce spun? Nu insemna nimic, punct!
-Dar ai vrea sa insemne, rosti el, sigur pe sine.
-Nu inseamna, bine?! Acum, lasa-ma sa ma ridic. Chiar tauri nu pot sa ridic fara putina cooperare.
-Vrei cooperare? Intai fa tu rost de ea. Eu o am din plin... Cel putin azi. Iar eu cred ca minti.
-Da? Crezi? atunci fa-ti propria emisiune si numeste-o "Detectorul de mincini"! Inspirat, nu-i asa?
-Nu la fel de inspirat precum persoana pe care a spus-o. Iti e fica. Recunoaste.
-Imi pare rau, nu jucam "Adevar sau provocare". Lasa-ma! Spusesem eu rastit, smucindu-mi mana din stransoarea lui, moment in care el se daduse la o parte, lasandu-ma sa ma ridic.
Statea asezat in capul oaselor, cu un picior arcuit, iar altul intins. Si-a trecut mana dreapta prin parul ciufulit, iar eu ii luasem pantalonii de pe jos, pe care i-i aruncasem in brate.
-Imbraca-te. Nu vreau sa te mai vad gol nicio clipa, spusesem eu, luandu-mi apoi din dulap un halat negru de matase, pe care il imbracasem repede.
In loc sa faca ce ii cerusem, el isi scoase din buzunarul pantalonilor pachetul de tigari. Dupa ce isi aprinsese "eliberatoarea de stres" cu o bricheta argintie, imi intinse si mie pachetul.
-Nu multumesc. Nu mai risc cu tine, am spus eu in timp ce imi legam cordonul negru al halatului.
-Atunci ia-o pe asta.
Imi intinse tigara pe care si-o aprinsese, si mi-am ridicat ochii spre el. Cred ca eram doi care aveam nevoie de nicotina.
M-am apropiat de pat si am luat tigara din mana lui, cu o privire oarecum neincrezatoare. El isi aprisese alta, iar eu luasem scumiera de pe pervazul geamului, ducand-o pe pat.
-Poti sa stai pe pat. Inca nu am pus stapanire totala pe el, rostise el, dupa care incepuse sa faca cercuelete de fum care se ridicau spre tavan.
-Doar daca iti iei pantalonii pe tine, replicasem eu, inainte de a duce tigara la gura.
El scosese fumul pe nas, la propriu, ca un taur nervos din desenele animate, apoi prinsese cu buzele de filtrul tigarii, penru a-si avea ambele maini libere. Facuse ceea ce ii cerusem.
-Si... slitul, rostisem incet, vazand ca imbracase pantalonii, insa nu isi trase fermoarul.
Isi daduse ochii peste cap, apoi facuse si acel lucru. Si-a intins pe urma bratele aratandu-mi realizarea sa, ridicandu-si in acelasi timp ambele sprancene.
-Multumit? intrebase el, prinzand pe urma de tigarea a carui fum ii ajunsese in ochi.
-Nu stiu... inca esti aici.
-Si nu voi pleca prea repede, asa ca ia un loc.
Am oftat, stiind ca nu aveam cum sa il dau afara. Mai degraba m-ar fi dat el afara din propria casa. M-am asezat pe marginea patului, cu spatele la el, continuand sa fumez. Dar nu ma simteam comod. Daca nici in propriul pat nu puteam sa stau cum voiam, ce dracu mai incercam sa demonstrez?
Imediat ma asezasem mai bine, mai aproape de el, ducandu-ma mai sus pe pat si sprijinindu-ma de spatarul de lemn al acestuia.
-Si asta e un inceput, rostise el dupa care a ras scurt.
-Da, inceputul nimicului, aprobasem eu ironic.
-Asculta Yuri, incepuse el, cand imi intorsesem brusc si surprins capul spre el. Inima parca mi se oprise pentru cateva nanosecunde.
Mi-a observat reactia si s-a oprit, apoi mi-am intors din nou capul inainte, scotand un sunet din gat care trebuia sa sune a ras. Ma intrebase ce s-a intamplat.
-Nimic. Cred ca e prima oara in care mi-ai zis pe nume si nu "baiete" sau alte porcarii.
A ras din nou, dupa care trasese un fum din tigara.
-Si uite cum observi tot ce zic si ce fac... De fapt, e a doua oara. Prima a fost chiar atunci cand ne-am intalnit in birou.
-Ziceai ceva de observat? intrebasem eu, vazand ca el tinuse mai bine minte. Oricum atunci a fost doar ca sa imi demonstrezi ca stii, sa ma surprinzi, nu ca sa mi te adresezi pe nume.
-Adevarat. Si am impresia ca eviti sa asculti ce am de zis.
-Nu evit. Nu vreau sa stiu, rostisem eu nepasator, ducand tigarea la gura.
-Te vreau, spuse el dintr-o data, atat de hotarat incat ma agitase ca pe un sifon.
-Toata lumea ma vrea, am zis eu in incercarea de a-mi ascunde nelinistea.
-Te vreau langa mine. Tot timpul.
Inghitisem cu greu, si nu reusisem sa imi opresc trupul din a tremura bruc din cauza unui fior care imi strabatuse corpul din varful degetelor de la picioare pana la nodul din gat.
-Ai gresit persoana, rostisem eu, vrand sa cobor din pat, in incercarea de a ma indeparta. Ma prinse din nou de incheietura, oprindu-ma.
-Nu am gresit nimic.
Isi stinse tigara, cu mana cealalta, apasand-o pe suprafata rece a scumierei de langa el, apoi luase scurmiera, intinzandu-se peste mine pentru a o aseza pe noptiera. Imi luase si mie tigara pe care a stins-o, pe urma imi prinsese obrajii intre palme.
-Nu stii ce spui. Cred ca ai avut ceva in tigara. Vorbesti tampenii! ma agitasem eu, devenind imediat usor speriat.
-Asculta-ma, ceruse el din nou, pe un ton calm, care imi atrase atentia. Ma asculti? intrebase pe urma, fixandu-si privirea pe chipul meu, pana cand am afirmat o data usor din cap si el continuase. Atunci ai face bine sa fii atent, pentru ca m-am saturat sa ne jucam. Lasa-ti incapatanarea de-o parte pentru ca nu iti ajuta cu nimic fata de mine. Ma vrei, si mi-ai demonstrat asta atat de bine si esti constient de lucrul asta, dar esti prea incapatanat sa accepti adevarul.
-Esti nebun! Nu am ce sa accept! Nici nu stiu de ce te ascult! ma rastisem eu, dandu-i mainile la o parte si coborand din pat, indreptandu-ma spre living.
-Stii ca e adevarat, spuse el, venind pe urmele mele.
-Nimic nu e adevarat!
-Totul e adevarat! Si incerci sa fugi de fiecare data pentru ca iti e frica! De ce? Iti e teama de Kitami?
-Uite ce e, am rostit eu, oftand, intorcandu-ma spre el, si trecandu-mi agitat mana prin par. Kitami mi-ar da un glont in mijlocul fruntii daca m-ar vedea cu tine! Nici nu il doare ca eu sunt asa-zisul lui fiu!
-Esti fiul lui? intrebase el, cascand ochii socat.
-Fiu adoptiv, da. Dar nu ii port numele. Si nu l-ar durea inima sa ma omoare cand tot el m-a facut ceea ce sunt! Nu vreau sa il tradez! Imi merita respectul pentru cat m-a ajutat!
-Respect pentru ce? Ceea ce face el nu e bine, iar ce faci tu, nici atat. Nu e nimic de bine in ceea ce a facut pentru tine. Puteai avea o slujba normala.
-Care slujba? Dante, sunt un chelner pe timp de zi! Adevarat, am liceul facut, dar nu am facultate! Ce ai vrea sa lucrez? Viata mea ar fi fost un rahat fara Kitami! Nici nu l-as condamna daca m-ar omora pentru ca... am facut toate astea. Asta inseamna ca il tradez! Daca ar vedea ca am documentele alea nenorocite si nu am vrut sa i le duc...
-Ai zis ca nu ai avut timp, amintise el, zambind in coltul gurii, cand eu ma blocasem auzindu-l. Esti constient ca ai putea sa primesti un glont pentru asta si totusi nu faci nimic pentru a ma compromite. Nici pentru viata ta. Nu realizezi ca risti pentru mine?
-Nu risc pentru tine! atacasem eu, cand stiam de fapt ca avea dreptate.
-Atunci pentru ce? venise intrebarea lui, care ma lasase in pana de idei.
Totusi fusesem salvat de sunetul ciocanitului in usa. M-am indreptat spre ea, stiind ca trebuia sa fie Takashi, insa cand am deschis-o, inima mi se oprise, iar picioarele mi s-au inmuiat.
-Domnule Kitami... rostisem eu stins, cu gatul parca strans de o menghina si mainile tremurande. In acel moment ma consideram deja mort.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Goodhug am ajuns si la capitolul asta....Partea cu slitul21Ma intors cu planetarele in sus ...Ce sa zic?Respect:Yaoi Queen Foarte cul capitolul.Abea astept sa vad ce o sa zica Kitami21) E ca si cum ai fi prins cu amanta in casa21Felicitari3Spor la scris si la postat3

Zbye :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

WTF?! :-O Kitami? La Yuri acasa?! Nu pot sa cred, si tocmai cand discutia dintre cei doi devenea mai interesanta... Mda, nu vroiam sa incep un comm asa, dar.... E ok.
Deci chiar ma intrebam cand se va intampla asta. Adica Dante a pus cartile pe fata, i-a marturisit adevarul dragului de Yuri, insa el este prea naiv si temator mai ales. Mai trebuie sa-i spuna Dante ca-l iubeste si totul ia o intorsatura si mai ciudata39 Imi plac la nebunie replicile "conducatorului"19 Gaseste raspuns la orice si isi pastreaza firea. Asta da barbat21
Multumim pentru acest capitol, l-ai pus repede15 Te mai asteptam, Yaoi Queenhug



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.088 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.678 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.714 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.634 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.787 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.291 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.057 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.827 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.841 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.720 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)