Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

WEAHYHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH:nh::mean::go:blood::die::yada::dizzy::crazy:;|:scary::=)
:dead::sry::no::help::eto::s::no::...::?::cold:Zuppy14Zuppy16Zuppy22
NUUUUUUUUUU SE POATE!!!!!!!!ARRRRRRRGHS,GRRRRRRRRRR.
DE CE DE CE DE CE??????????offfffff ce mama,dar roscatul nu avea nici o vina ci blonda(DIE,DIE DIE!!!!!!)nu o suport!!!!!!!!!Sper ca totul sa se rezolve.
astept urmatorul cap
steavictorie


@denise.cernat
nu crezi ca ai cam exagerat cu smile-urile si cu "Caps Look-ul" ? i-ao mai incet te rog....
sorry de off-topic dar nu m-am putut abtine >___>

sa nu fiu total off....
capitolul e bun cu am mai zis si sper ca Ren si Kaoru sa fie din nou impreuna ^^"....hai repede cu nedxt-ul ca nu mai am rabdare >__>
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



GUYS...acesta se este ultimul capitol al Sequence :Fragrant of Love seria a doua a More Than Brotherly Love.
dupa va urma un capitol special cu comentariile personajelor voastre preferate si interviuri cu personajele si autoarea..adik eu..ceva comik ca sa va amuzati si sa aflati si parerea lor despre poveste.

enjoy ultimul acest capitol si va rog asteptati inceputul seriei a 3a. To be continued: 5 Years Later..sau titlul de rezerva : What comes after.


11.
O camera poate arata in mai multe moduri si oferi mai multe senzatii. Poate fi foarte aglomerata dar in acelasi timp sa dea o senzatie de raceala si indepartare sau poate fi aproape goala dar sa plesneasca de caldura si iubire. Camera in care dormea roscatul era relativ goala dar peretii movalii si mocheta albastruie se vedea foarte frumos in razele portocalii a soarelui ce intrau pe fereastra si se intindeau in toata incaperea.
Mobilierul stralucea, movaliul era scos in evidenta si transformat intr-un violet iar mocheta albastra se inchidea usor la culoare.
Patul era intors pe dos, cearceaful cadea si pe podea , cu o mana tinea o perna pe capul lui in timp ce dormea cu capul pe alte doua, parul ii era desfacut si intins pe pat, aproape incalcit iar trupul ii era dezgolit.
La club numai venise nimeni pentru ca Ren le oferi tuturor o vacanta, cateva saptamani libere pentru a se distra cu familia si se inchise in camera refuzand sa vada pe cei din jur. Se simtea pustiit, batjocorit , jucat pe degete si plictisit. Se saturase deja de tot ceea ce se intampla in viata lui si dorea sa scape de toata mizeria ce il inconjura.
Kaoru incerca in nestire sa vorbeasca cu el si sa il vada dar nu reusea de nici o culoare. In cele din urma ,Jiro i-a dat cheia de rezerva de la fiecare incapere si de la intrare asa ca satenul s-a strecurat in interiorul clubului si a inceput sa il caute pe Ren.
Cand a deschis camera in care se trezise si el dupa noaptea fierbinte cu Xe, il vazu pe acesta dormind ca un copilas mic, pazit de orice rau.
Se apropie de pat si se aseza usor pe marginea lui si incepu sa ii mangaie parul. Trecuse atat de mult timp de cand in jurul lor numai fusese asa de multa liniste. Era primul moment calm dupa aproximativ doi ani de zile de suferinta. Continua sa se joace cu parul lui dupa care il saruta usor pe obraz. Ren se misca putin in pat dupa care mormai numele satenului si se culca la loc. Kaoru s-a inrosit imediat la fata dupa care l-a sarutat din nou pe obraz, ceva mai aproape de buze. Cand in cele din urma ii atinge buzele , roscatul facu ochii mari si se trezi. Se ridica rapid in fund si il privi pe saten , fara sa zica vreoceva.
- Nu iti e rusine? Atatea zile fara sa dai un semn de viata... incepu sa se planga satenul asezandu-se mai comod pe pat.
- Imi cer scuze..insa nu am avut chef sa vorbesc cu nimeni. Sunt mult prea obosit.
- Te cred...au fost doi ani foarte dificili daca il includem si pe cel in care ai disparut.
- Kaoru..legat de asta..
- E in regula. Stiu si nu iti port ranchiura. Nu sunt suparat pe tine.
- Da ..stiu..numai simti nimic pentru mine, isi aminti roscatul coborandu-si privirea incercand sa nu se arate afectat. Satenul il privi zambind si ii atinse mana , jucandu-se cu degetele pe palma lui.
- Nu e chiar asa... ti-am zis ca nu am vorbit serios. Am crezut ca tu i-ai pus sa ma violeze pentru ca asta mi-au zis. Am fost stupid si nu am avut incredere in tine ca nu ai face asta..dar nici tu nu ai avut incredere in mine si ai preferat sa te indepartezi in loc sa stai alaturi de mine.
Roscatul stia ca Kaoru avea dreptate si ca amandoi au facut greseli dar chiar si asa spera sa se impace. Se ridica din pat si se aseza pe marginea lui ,alaturi de Kaoru. Ii atinse chipul si incepu sa i-l mangaie usor. Kaoru inchise ochii si se lasa dezmierdat de atingerile roscatului. Niciodata nu si-au luat timpul de a se atinge pur si simplul, fara intentii sexuale, mereu au fost prinsi in sarutari pasionale si mangaieri puternice.
Ren isi cobora mana pana pe gatul lui si il mangaie usor coborand spre abdomen. Ii mirosi parul frumos parfumat si se lasa cu capul pe umarul roscatului. Cand Ren isi cobora mana mai jos, pana la slitul pantalonilor , Kaoru i-a oprit mana.
- Ren..te iubesc..si tocmai din cauza asta trebuie sa iti spun ceva. Tipul acela care m-a violat...avea sida...acum..am si eu.. aproape sopti satenul incercand sa nu para prea vesel si sa nu il sperie pe Ren in acelasi timp. Roscatul se opri din miscare si se uita pierdut la cel de langa el. Ii atinse chipul usor si ii oferi o privire suferinda si plina de compasiune.
- Inteleg daca acum vei refuza sa mai fii cu mine...e riscant pentru tine... va trebui sa te protejezi mereu si sa...
Ren ii puse doua degete peste buze si il opri. Il privea zambind, usor trist dar in acelasi timp cu ochi hotarati. Incepu sa il sarute pe saten pe gat si apoi ii cuprinse buzele intr-un sarut pasional.
- Deci din cauza asta ma refuzai...Kaoru..amandoi am suferit mult si ar fi stupid sa prelungim asta... nu imi pasa ca esti bolnav...voi fi acolo langa tine. Si nici nu te voi trata ca pe un infirm..ci ca pe iubitul meu, fara de care nu pot trai si pe care il iubesc foarte mult. Si cand va fi sa mori...daca vei muri... voi fi langa tine si te voi urma. M-am saturat sa sufar inutil...vreau sa fiu langa tine...lasa-ma sa fiu....eu vreau... sopti roscatul continuand sa il sarute usor. Limba lui ii deschise buzele satenului si apoi incepu sa ii cerceteze fiecare coltisor al gurii. Nu i-a dat voie nici macar sa respire , pur si simplu a continuat sa faca asta si cand s-au oprit amandoi ,respirau greoi si putina saliva li se scurgea pe buze.
- Nu iti e frica?
- Nu...te iubesc prea mult pentru asta..
De indata ce a spus asta l-a intins pe saten pe pat si s-a urcat deasupra lui. Desi mainile ii tremurau usor nu era din cauza fricei ci de emotie. Kaoru credea ca il supune la prea multe presiuni si era gata sa cedeze si sa spuna adevarul dar roscatul isi marturisi anxietatea.
- Iarta-ma , Kaoru..a trecut atat de mult timp de cand am fost cu tine... chiar daca am facut dragoste atunci la club..nu erai complet constient... ma simt usor..jenat... mi-a fost atat de dor de tine... zambi roscatul sarutandu-i nou buzele rozalii . Ii scoase bluza si incepu sa ii sarute pieptul, lingandu-l din cand in cand, dupa care isi cobora atentia spre pantaloni. Ii scoase dupa care incepu sa il atinga in zona intima facand pe saten sa geama de placere. Ii fusese atat de dor de atingerile acelea pline de iubire...
Roscatul nu avea bluza pe el asa ca a trebuit doar sa isi scoata pantalonii , dupa care incepu sa il sarute pe saten in acel loc.
- Stai...Xe..nu te vei..stii...tu..proteja..si..
- Nu.. Daca se intampla sa ma imbolnavesc asta e. Insa nu te voi menaja in pat, ameninta jucaus roscatul. Stia bine ce inseamna sida si ce implica dar chiar nu ii pasa daca se imbolnavea. Suferise mult prea mult si acum dorea sa fie fericit alaturi de iubitul lui.
Ii indeparta usor picioarele si apoi il patrunse scurt si rapid facandu-l pe Kaoru sa tresara si sa tremure putin. Respiratia i se intretaia si in curand mai mult pufaia decat respira. La fiecare noua patrundere il stringea mai tare in brate si Ren se lasa inconjurat de mainile delicate ale satenului. Il simti cat se putea de adanc dupa care numai putu opri dorinta de a se elibera. Ren il saruta indelung si apasat in timp ce Kaoru il tinea strans in brate si il aducea mai aproape de corpul lui. Satenul s-a prins cu mainile de cearceaf si pe masura ce se intensifica forta , viteza si durata dintre penetrari se miscoara , strangea mai tare si mai tare. Ren isi ridica mainele mai sus, pe langa corpul satenului si le prinse pe ale lui Kaoru. Si-au impreunat mainile si in timp ce Ren continua sa il sarute , partenerul sau inchidea ochii si profita in plin de iubirea pe care o primea.
Cat era ceasul nu stiau. Cerul devenise complet portocaliu si se intuneca pe masura ce acele ceasului se roteau mai mult.
Kaoru se afla in bratele roscatului, picioarele lui se vedeau printre materialul catifelat al invelitorii in timp ce Ren ii mangaia usor mana si spatele. Isi acordau sarutari scurte si se priveau in ochi, zambind.
- Atat de mult timp...credeam ca nu vom mai fi fericiti niciodata... ofta Ren sarutandu-l incontinuu pe buze.
- Insa acum suntem,nu? Te iubesc mult, Ren. Mama nu se va mai impotrivi.
- Bine..pentru ca nu intentionez sa revin la starea mea de idiotenie si sa o las. Am fost prost o data si am crezut ca m-am lecuit apoi am mai fost prost inca pentru urmatorii cinci ani. M-am saturat. Am sa fac numai ce vreau eu. Si..Kaoru..
- Hm? Intreba alintat satenul sarutandu-si iubitul pe buze.
- Ai grija, pentru ca eu te vreau pe tine.
Kaoru rase usor dupa care se cuibari la pieptul lui Xe. Roscatul era trist pentru ca nu avea sa isi petreca tot restul vietii cu iubirea sa insa avea de gand sa profite de timpul ramas.
- Ren... nu iubesti pe nimeni altcineva inafara de mine, nu? Intreba satenul usor suparat amintindu-si de acel baiat pe care il vazuse alaturi de iubitul lui. Se ridica la randul lui in fund si se aseza in asa fel incat il facu pe roscat sa se imbujoreze tot la fata si sa resimta in intreg corpul sau o dorinta nebuna de a se culca din nou cu satenul. Ii lua chipul in maini dupa care ii promise ca numai iubeste pe nimeni asa cum il iubeste pe el.
- Ren... cat am fost despartiti...ai fost cu Alice si..
- Ce tot spui acolo? Nu m-am culcat cu ea.
- Dar te-am vazut..erati dezbracati in pat..si..
- Kaoru..iti jur pe ce vrei tu ca nu m-am culcat cu ea. Mi s-a facut ingrozitor de somn si m-am intins in pat si pur si simplu am adormit. Nu m-am atins de ea! Incerca roscatul din rasputeri sa isi convinga iubitul. In cele din urma Kaoru accepta ceea ce ii spunea roscatul si se lasa din nou mangaiat. Mana lui Ren cobora pana aproape de fundul satenului si pe masura ce il atingea mai mult, atingerile deveneau mai intime si sarutarile mai pasionale. Kaoru se aseza comfortabil in bratele lui si atunci roscatul isi premise sa isi strecoare degetele in interiorul corpului satenului. Acesta gemu usor dupa care ii mormaii la ureche: Xe si il prinse puternic in brate.
- Stii..am observat ceva. Cand vorbim..imi zici Ren..cand facem dragoste si esti in culmea extazului imi spui Xe. Accentua roscatul ridicand din sprinceana, asezandu-se in fund , tragandu-l pe Kaoru in bratele lui fara sa ii pese de contactul mult prea intim dintre corpurile lor.
- C..ce..ce?? nu e adevarat!! Se apara Kaoru inrosindu-se tot la fata.
- Nu e nimic, nu ma deranjeaza. Vreau sa fim fericiti.
- Da, Ren. Asa sa facem. Sa fim impreuna pana cand moartea ne va desparti.
- Da. In curand asa va fi in ochii tuturor.
Ren Fujimori punea la cale cel mai important pas in viata sa si avea sa il includa pe Kaoru in el. Nu putea si nu dorea sa mai renunta la saten. Il dorea numai pentru el, mereu cu el si avea de gand sa se asigura ca se intampla asta.
Pe de cealalta parte, Kaoru era fericit ca reusise sa isi dovedeasca atat lui cat si restul lumii ca iubirea dintre ei e sincera si ca nimic nu ii putea despartea. Ren il iubea cu adevarat si sentimentul era reciproc. Tot ce trebuia sa mai faca acum era sa fie complet sincer cu Ren si sa lamureasca absolut toate aspectele din viata lor.


Timpul trece repede pentru doua persoane indragostite. Intr-o dimineata Ren i-a propus lui Kaoru sa se mute cu el si de atunci mergeau impreuna la facultate si de la facultate acasa. Isi revenisera amandoi, erau cei de dinainte, dar ceva incepea sa il ingrijoreze pe saten. Dupa jumatate de an , la cateva saptamani dupa ce Ren implini 21 de ani, acesta incepu sa umble pe calculator singur si sa il indeparteze usor pe saten de langa el. Lucra de zor la calculator si cand termina, se urca in pat complet obosit si adormea.
In cele din urma il invita pe saten la o cina , singuri, intr-un restaurant si Kaoru incepu sa se gandeasca numai la tot ce e mai rau.
Ren era imbracat la patru ace si satenul la fel iar pe toata durata cinei a fost o liniste parca de inmormantare.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

o ce continuare.. o.O ,,, pana la urma kauru nu are sida.. ce fain.. 8.. si se casatoresc... super... ^_^

greseli nu am vazut,deci vei face si o continuare.. 39 eu as fi spus sa lasi povestea asa.. 21 dar daca e dorinta ta,.. eu o sa o citesc in continuare.. iar cand o sa pot o sa-ti las si comenturi.. *_^

A fost cel mai frumos capitol,dupa parerea mea.. hug

Zuppy06

awwww :X:X
So cute 108 Ador happy ending-urile ^__^
Un capitol superb, deabia astept sa vad cum va decurge viata lor in familie 21
App: Ma bucur ca nu are Sida *__* Si ca se casatoresc hug Mi-ar place sa apara si Ryo & Teru in noul sezon 39 dar alegerea iti apartine ... ^_~
Mi-a placut foarte mult ficul ;]] si ma bucur ca faci si un sezon 3 xD

So, spor la scris si bafta in continuare! Zuppy23

o//o Frumos, foarte frumos, imi place imaginatia ta si felul tau de a scrie. o//o Scuze ca am intarziat, iar acum am citit si am zis sa las si eu un comentariu. Mi-a placut, foarte foarte mult, si sa stii ca nu a fost chiar asa de scurt. Am adorat partea cand l-a gasit pe Ren in pat si desi i-a zis ca are SIDA, totusi nu l-a respins. Dar cel mai important lucru e ca nu are SIDA, si asta e de bine. Iar cererea de casatorie, foarte emotionanta si amuzanta, deoarece Kaoru a crezut ca il paraseste. Abia astept continuarea, si gambate la scris, sa scrii cat mai mult si mai frumos. :love: Sper sa postezi cat mai repede si Sarbatori Fericite. *chuu*:bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

ahhh....ce ma bucur ca Kaoru nu are sida...
ma bucur ca cei 2 pot fi acum impreuna pentru todeauna fericiti si sa isi faca o familie... ^^" e grozav capitolu asta ^^
sper sa mai continuii cu o alta serie
si astept capitolul cu intreviurile ^^
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



Absolut superb :X . Seria asta a fost foarte reusita si sper ca asa va fi si cea de-a treia.
Capitolul mi-a placut foarte mult. La inceput mai aveam putin si plangeam, cand i-a spus Kaoru lui Ren ca are sida, iar la sfarsit nu mai puteam de ras la faza "- Nu vrei sa te desparti de mine pentru ca sunt obsedat sexual?" 24.Cred ca m-a auzit tot blocul..:ha:
Imi pare bine ca s-au impacat.Ar fi fost aiurea sa fi murit din cauza acelei boli.. Ce mai, un final perfect..
Astept interviurile, cred ca o sa fie funny 4
Ceea ce apreciez cel mai mult este ca pui cate un capitol in fiecare zi..deoarece atunci cand astept prea mult, uit actiunea si trebuie sa citesc inca o data ultimele parti ca sa-mi aduc aminte,iar asta nu-mi place deloc.. x_x
Mult succes in continuare :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

A little too fast, but good, tough :]

A good idea to end it, and I don't kinda have anything to complain, except the thing above 39
It was good the marry-thing and all [I wanted smthg like that to happen in one of my fics, tough I can't rly finish it ._. ]
Don't tell me they're gonna even adopt a kid xD [ok, ok, nu mai zic nimic 21 ]

Well ... what can I say? Spor la scris si bafta

ce frumos capitol, chiar si daca ar fi sfarsitul ficului tot ma bucur pentru ca pana la urma cei doi au ramas impreuna si ca se iubesc atat de mult incat se vor casatori. Sper ca totusi vei mai face o serie macar una mica :pls: pentru ca scri foarte frumos si ai mult talent pe care trebiue sa-l pui in valoare, iar ficul asta a ajuns sa fie chiar foarte bun si cineva spunea ca ar trebui sa se face un anime cu povestea din ficul tau iar eu cred ca ca ar fi o idee minuanata. Revanind la fic, sunt fericita ca Kaoru nu are sida si ca vor trai amandoi fericiti pana la adanci batraneti :love: Te felicit pentru fic si eu una astept o continuare so gambate and ja ne
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.850 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.866 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.298 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.122 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.711 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.895 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.755 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.800 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.842 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.335 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)