Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#81
multumesc mult.
acum eu am o dilema..daca sa ii fac un happy ending sau nu.. oricum..mai sunt destule capitole pana atunci.
mai sunt cel putin... 5 capitole... 6 cu finalul..si fara acest capitol
sper sa va placa acest capitol impartit in doua.
asta e prima parte a capitolului.
Aikad..promit sa iti indeplinesc si tie visele... si...daca aveti o cerere speciala cu ceva ce doriti sa apara in fic.... un pm si eu incerc sa integrez in poveste. va pwp si va iubesc.

In intreg clubul domnea o liniste incredibila. Cateva batai in usa ii facu pe cei doi printi adormiti sa se trezeasca.
Satenul se freca la ochi cu mana si apoi casca puternic ridicandu-se in fund. Tresari usor cad se aseza in sexut pentru ca o durere sfasietoare ii strabatu intreg corpul. Bataile in usa au continuat si atunci s-a trezit si Teru.
- Mama...ce am dormit..casca Teru inainte de a se uita tinta la Kaoru.
Kaoru?! Ce..cine..ce naiba?? Se intreba brusc sarind din pat. Cand a facut asta a observat ca avea pantalonii descheiati la nasturi si bluza de pe el disparuse. Uitandu-se repede la saten il vazu si pe el dezbracat si ramase impietrit.
- Teru! Se inrosi de tot la fata baiatul acoperindu-si corpul cu patura de pe pat.
- Kaoru..ce mi-ai facut!! Incepu sa se alarmeze speriat blondul .
- Nu fi tampit! Nu ti-am facut nimic. Pe mine ma doare tot corpul..
- Prima mea oara..nu pot sa cred...
Unul dintre angajati intra in camera fara problema si in tot acest timp amandoi au ramas ca niste stane de piatra fara sa zica sau sa faca vreoceva. Cand barbatul a iesit din camera cei doi au continuat sa se ia la harta.
- Da..e adevarat ca eu nu simt nimic..
- La naiba...
- Iarta-ma ,Kaoru. Nu am vrut..sa..prima oara... cu tine..nu ca nu ai merita...nu ma intelege gresit..vreau sa zic..
- Inteleg..si eu as fi vrut sa fie Ren...
Cei doi au inceput sa rada amuzati de situatia jananta in care se aflau dar amandoi stiau ca asta putea avea consecinte grave. Teru a plecat primu pentru ca Kaoru a vrut sa mai ramana si sa faca un dus. Intreg corpul il durea asa ca s-a intins pe pat pentru a mai scapa de starea de anxietate pe care o simtea.
Cand s-a intins, mana lui a atins ceva mic, usor si ascutit si radicand obiectul observa o clamita mica roz. Nu isi amintea ca Teru sa fi avut una, nici macar Thou, pentru ca pe el tinea minte ca l-a vazut ultima oara.
Mintea lui zbura imediat la Ren. Probabil satenul a crezut ca persoana de langa el este roscatul si din cauza asta s-a culcat cu el.
Nu aveau cursuri timp de o saptamana dupa ziua de Sfant Valentin asa ca Kaoru a stat mereu acasa , nu a mai baut nimic si si-a petrecut tot timpul in camera lui Xe , ghemuit in patul lui, uitandu-se cand la clamita gasita in pat cand la medalionul daruit de roscat.
Cand telefonul suna, Koaru ridica si el receptorul .De fiecare data vocea lui Ren se auzea de cealalta parte a telefonului.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#82
2424Dupa tot acest circ in sfarsit s-a rezolvat2424am murit de ras cand mi-am imaginat fetele celor doi cand s-au trezit2424si am dat cu capul de birou24,cred ca cucuiul acesta o sa-mi aminteasca de capitol242424stop!stop!Mor aici!2424.Sper ca Karou sa afle adevarul,sa aiba probe solide.M-am bucurat ca blonda mai avea putin si facea infart2424cand l-a sarutat(die die!!!!!:die::dieSmile2424
Astept cu nerabdare urmatorul capitol
victoriestea


#83
awww... so cute 108 I love those two xD Acum urmeaza ca celalalt idiot sa-si dea seama de greseala pe care o face stand departe de saten 33
Oh. I'm so happy! Astia doi is incredibil de dulci, dar preferatii mei raman tot Ren & Kaoru 15 Man... I hate that Alice girl grr Auzi la ea.. cica iubit >.>"
Ma bucur ca Ryo i-a spus lui Teru ca nu el a facut dragoste cu Kaoru ^_^ Replica lui Teru de atunci a fost mega 21

Asa... presimt ca urmatoarea parte va fi yaoi =p~ Don't disappoint me *__*
Spor la scris si bafta in continuare Zuppy23

Eta: Sti deja... Eu vreau happy end :X

#84
Yay, thankies for making a such scene Zuppy23 [god, I love those zuppies 8 - > ]

I don't have smthg to complain ... except that Alice ... she reminds me of a girl that I know 39

Am gasit doar o repetitie, şi-anume "... si si-a petrecut tot timpul in camera lui Xe , ghemuit in patul lui, uitandu-se cand la clamita gasita in pat cand la medalionul daruit de roscat."

Well ... I guess I'll just have to wait the next chapter.
Spor la scris şi baftă în continuare!

#85
capitolu asta a fost absolut grozav...chiar mi-am imaginat pe cei doi trezindu-se unu langa altul....is verryyyy funny ^^"
astept cu nerabdare next-ul sa vad ce se mai intample...sunt curioasa ce va mai face Ryo cu Teru si ce se va intampla cu Ren si Kaoru ^^
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#86
Ca tare!!! In sfarsit Ryo a facut ce trebuia sa faca iar Kaoru si-a data seama ca s-a culcat cu Ren nu cu Teru!
But....ALICE SI REN?!IUBITI?! Cred ca mi s-au stricat ochii de la atata studiu! Aia doi nu au cum sa fie iubiti! Alice ar trebui sa fie cu Thou! Oricum au amandoi personalitatea perfecta...unul pentru celalalt(Alice si Thou).
Hai sa-ti zic ce tocmai mi-a trecut prin cap, in urma acestui capitol:
"Teru i-a spus lui Kaoru ca de fapt Ren s-a culcat cu el iar reactia lui a fost:
-Ce?!De ce a facut una ca asta?!
-Pentru ca ii er frica de faptul ca tu l-ai dispretui si i-a fost frica sa nu te raneasca bla,bla,bla...
-Poftim?!Ren e un...un...un - un idiot si jumatate! striga Kaoru indignat.Cum a putut crede asa ceva? Nu m-ar putea rani si nu mi-ar fi scarba de el nici in veci vecilor, amin!
De dupa colt roscatul asculta si nu-i venea sa-si creada urechilor. Kaoru chiar zisese asta?"
I'm crazy!I know! Orik asta a fost asa, mai de mantuiala, ca sa pricepi ideea...desigur ca tu ai scri-o mult mai bine...si desigur ca tie ti s-ar putea parea cliseica...but am si eu idei ne bunasti...din cand in cand!
Gambate la scris si kissu...ja'!
[center]No winter lasts forever; no spring skips its turn.
I love spring anywhere, but if I could choose I would always greet it in a garden.[/center]

[center][Imagine: 21czipi.jpg][/center]

#87
Romantic si amuzant.... prea tare, am ras cu pofta in seara aceasta 24... cand am citit ce reactii au avut am zis ca mor, chiar mi-am imaginat scena 24 . Iar blonda aia ma enerveaza la culme 14 ar trebui sa faca cineva ceva cu ea 14. Mi-a placut partea din laborator :-> , abia astept sa vad ce va fi, cum va fi, si asa mai departe. 65 (perv rau sunt 24 ). Oke, Lithium, astept urmatorul capitol, si gambate la scris. *chuu*pupic
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#88
Cred ca o sa inebunesc pana pui continuarea :stress: Cred ca o sa devin dependenta de ficul tau :pls: Il ador ! :love: Adica am citit foarte multe ficuri si foarte putine au reusit sa ma atinga asa! Pot sa miros talentul de la o posta! Si nu numai talent!Hotarare ! Iti pui ideile pe hartie .Multora le e lene .Si atat de promt! KAKOI! :love: Imi pare asa rau ca nu am reusit sa comentez fiecare capitol . Cum vroiam sa comentez,cum puneai capitolul urmator! 21
Cand am descoperit cum se schimbase Ren si devenise imi venea sa strig " CE?!?!:scary: Nu se poate! Xe al meu??!? Adica a lui Kaoru 10 Nu se poate!E o confuzie! Ren pe care il stiu eu e perfect si acesta e..e total opusul:die: !" 21
Apoi am citit ce s-a intamplat defapt :pls: Kawai :pls: Ren al meu 21 adica a lui kaoru 21 21
Si faza cu Kaoru beat a fost fenomenala :love: Amuzanta si romantica si... yaoi :love: 21 Kawaii!
Si acum cu acesti doi porumbei :love: Hontoni Hontoni Kawaii!!!! :love:
Nu te pot ajuta prea mult cu sfaturi insa de la mine ai sprijin moral orice ar fi sa stii ca poti sa faci orice cand vine vorba de ficuri .Ai talent si chiar daca te vei indoi de el ,el o sa te surprinda si pe tine intr-o zi 3 Nu-l irosi Smile
Referitor la final ...Votez pentru un final fericit Smile Ar fi pacat ca un fic asa frumos sa se termine trist. Mai ales ca pana acum a fost mai mult happy.Oarecum ai schimba stilul. 10
Anyway , Gambarimasho! Gambate! Gambate! Si spor la scris si la scoala si daca ia vorbit serios despre bautura ,ar trebui sa urmeze cineva exemplul lui Xe :p Maine dau si eu teza .Spre sa te descurci la tezele tale si sa fi mai sigura pe tine ca mine4 Gambate! Si eu voi face lafel ! Smile
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#89
Scz ca nu ti-am lasat un comentariu pana acum.. in timpul scolii nu prea am timp de petrecut in fata calc Zuppy06

Capitolele sunt foarte frumoase si amuzante 21 mi-a placut faza cand s-au trezit cei doi in pat singuri... am observat cateva greseli de tastat cred dar nu multe ^_^

Felicitari... Astept urmatorul cap Zuppy08

#90
guys..netul e impotriva mea..si ma uraste....

moody..liet...aly-sama.. aici vine yaoi.
adyna-chan... va afla insa nu de la Teru si nici nu se vor impaca brusc.
denise.cernat...malice... ony-chy...glad u like it and read it.
Kitsune's iris..imi pare rau ca din cauza postarilor mele consecutive nu poti comenta si trebuie sa citesti mult mai mult.
promit sa astept commentul tau inainte a pune un nou capitol..si voi lasa sa treaca doua sau trei zile pana la urmatorul.


kiss...hope u like this.

8. Soarele cobora usor de pe cer si intreg orizontul devenea din ce in ce mai portocaliu.Pe fereastra de la cabinetul medical, o lumina palida intra in incapere si lumina chipul celor doi baieti imbratisati.
Teru zambea si il privea direct in ochi pe brunet. I se parea ciudat ca niciodata nu il vazuse fara ochelari, chiar si in timpul educatiei fizice, asa ca ii scoase usor pentru a vedea mai bine chipul persoanei iubite.
- Teru... zambi la randul sau brunetul prinzandu-l pe blond de barbie. Buzele rosiatice ale blondului il chemau asa ca incepu sa le sarute usor si sa le linga de parca erau o inghetata.
- Ryo..as fi vrut sa fie intr-un loc mai ..nu stiu..
- Ai fi vrut sa fie romantic? Il intreba in timp ce il apropie de peretele de langa unul dintre paturi. Il lipi de acesta si isi sprijini mainile de masuta de langa el , dupa care ii prinse corpul lipit de al sau.
Teru se inrosi la fata dar il lasa pe Ryo sa isi urce mainile pana aproape de gatul lui si apoi sa si le fixexe, pentru cateva clipe, de perete.
- Da..intr-un loc cu mai putina lumina..
- Dar de ce..eu as vrea sa te vad.. se prefacu suparat brunetul in timp ce ridica o cutie de metal de pe masuta si o arunca in intrerupator pentru a stinge lumina.
- Da...dar e prea aglomerat aici...
- Inteleg..atunci sa facem putina curatenie, zambi in continuare brunetul dand masuta mai departe, cu piciorul, dupa care incepu sa il sarute pe Teru si il misca usor usor pana pe pat.
- Totusi..Ryo... e prea mic patu , incepu sa se planga blondul facandu-l pe baiatul de deasupra lui sa izbucneasca in ras. Isi acoperi usor cu o mana ochii dupa care se aseza pe marginea patului si continua sa rada.
- Nu rade! Se panica Teru asezandu-le in spatele lui, punandu-si mainile pe umerii lui.
- Nu rad de tine..ci cu tine. Esti asa de simpatic. Si asa de diferit fata de mine...
- Nu cred...si tu esti o persoana buna.
- Nici atat de buna, Teru. Chiar si eu am o latura ascunsa si rea.
Blondul inghiti in sec nestiind la ce anume se referea cel de langa el. Desi era ciudat sa ii fie spus asta, il facea curios si nu credea ca l-ar fi deranjat sa cunoasca o latura mai intunecata a lui Ryo.
- Poti sa o impartasesti? Vorbi blondul incet incercand sa pastreze atmosfera de liniste pe care brunetul o instaurase cand anunta ca are o latura ascunsa. Fara ochelari, ochii lui pareau mult mai patrunzatori si mult mai aprigi decat inainte.
Ryo misca din cap aprobator dupa care il intinse pe Teru pe pat si cauta cu mana un cearceaf aruncat ceva mai departe. Il ridica si il infasura in jurul mainilor blondului dupa care lega bucata de material de marginea de fier a patului. Ii arunca lui Teru o privire oarecum plina de superioritate si ganduri rele, dupa care isi musca usor buza si isi misca mana pana pe dedesubtul camesii blondului. O ridica pana deasupra capului dupa care o lasa acolo, doar nu putea sa o mai scoata acum ca il legase la maini pe Teru.
Cu degetele lui incepu sa ii atinga pieptul si apoi abdomenul , dupa care isi apropie buzele si incepu sa linga fiecare particica a trupului dezbracat. Cand ii saruta din nou buzele baiatului captiv, Ryo isi lasa mana sa coboare sub materialul pantalonilor blondului si sa ii cuprinda zona sensibila.
Teru incepu sa tremure usor insa nu pentru ca ii era rau , frica sau scarba ci pentru ca , pur si simplu, era emotionat.
- Stii,mintea mea e usor perversa. Uneori visez ca iti fac niste lucruri usor iesite din comun.
La auzul acestor cuvinte blondul se facu rosu ca un rac si incepu sa tremure si mai tare, murind de nerabdare.
- Ce..ce lucruri? Intreba curios, mai mult sperand ca avea sa ii fie aratat decat spus.
- Pai..unul incepea chiar asa... am sa iti arat.
Zambi Ryo afisand pentru prima oara o expresie diabolica. Fiecare atingere oferita de brunet il facea pe Teru sa tresara si sa scoata niste gemete dar placerea de abia incepea. Ryo ii scoase pantalonii si boxerii dupa care incepu sa il atinga numai acolo. “uhm...ah..” bolborosea blondul deja pierdut intr-o stare de placere intensa .Brunetul isi ridica in cele din urma mana si o duse la buze, lingand substanta eliberata din corpul lui Teru. Cand il vedea atat de excitat, nu se putea abtina in a nu il tachina in continuare.
Se apleca deasupra zonei si incepu sa linga usor. Teru se sperie si se agita insa in acelasi timp era nerabdator sa simta mai mult.
- Ryo..stai... uita..uita-te.la..la mine... gafai acesta incercand sa nu se inece cu propria lui saliva.
- Da?! Intreba usor alintat brunetul ridicandu-si privirea spre el. Vrei sa vezi ce gust ai? Il intreba ironic inainte de a il saruta.
Era un gust ciudat dar nu scarbos iar mintea blondului deja o luase inainte analizand posibilitatea de a ii face brunetului acelasi lucru. Nu se putea opri din a se gandi oare ce gust avea trupul celui ce tocmai il iubea. Dorea sa ii faca si lui la fel.
- Ce s-a intamplat?
- Inainte sa..stii..tu..spune-mi ceva...
- Inainte sa ce...?
- Chiar vrei sa spun? Intreba blondul inrosindu-se din nou complet la fata.
- Da! Una dintre calitatile mele cele mai meschine e ca reusesc sa fac pe altii sa se excite rapid fara ca eu sa trebuiasca sa depun prea mult efort.
Brunetul glumea dar in acelasi timp vorbea si serios. Nu dorea sa se simta ca fiind singurul ce ardea de dorinta sa faca asta. Trebuia sa stie ca si cel de sub el simtea la fel si il dorea la fel de tare sau mai mult.
- Bine! Inainte sa mi-o bagi...spune-mi..tu ..acum... esti iubitul meu? Intreba frustrat gata sa izbucneasca in plans. Ryo se opri brusc si il privi uimit dupa care zambi rautacios. Il saruta pe Teru cu toata foarta , ii prinse parul cu mana tragandu-l usor pe spate, in timp ce mana lui il strangea pe blond cu putere in zona lui sensibila.
- Ai face bine sa ma consideri iubitul tau, ameninta brunetul muscandu-l pe Teru de gat dandu-i usor sangele.
Blondul inspira adanc si incepu sa geme incontinuu si sa tremure involuntar. Zambea fericit si dorea sa il stranga in brate pe iubitul lui insa nu putea pentru ca avea mainile legate.
Intregul trup al lui Ryo il acoperi pe al blondului si asta ingreuna lucrurile mult mai tare. Teru isi simtea corpul luand foc, arzand, si de parca nu era suficient brunetul il facea sa se incalzeasca si mai tare de fiecare data cand isi freca trupul de al lui.
Era dificil sa urmeze cu gandul sirul intamplarilor si sa fie in permanenta constient de ceea ce spunea sau i se facea. Pentru prima oara in viata lui, trebuia sa uita complet de ceea ce stia, sa se lase purtat de intamplari si sa le simta nu sa le analizeze.
Brunetul se aseza in genunchi pentru cateva clipe si isi scoase la randul lui camasa si isi deschise nasturii de la pantaloni. Teru isi arunca in mod involuntar privirea asupra corpului bine facut al brunetului si continua sa il urmareasca cu ochii in ceea ce facea.
- Avem una mica mare problema, anunta brunetul apropiindu-si buzele de urechea blondului.
- Ce..ce..problema? inghiti in sec baiatul incercand sa se abtina in a mai scoate niste sunete ce il faceau sa se rusineze mai mult.
- Nu avem prezervativ.
La auzul acestei marturisiri, blondul facu ochii mari cat cepele si incerca sa zica ceva dar nu reusi decat sa se balbaie si sa ingane doua, trei silabe, dupa care ofta adanc si renunta sa mai incerce. Isi indeparta privirea de cea a brunetului si adunandu-si cat de mult curaj gasi ,ii spuse ca nu e nevoie, ca poate continua si asa, ca nu il deranjeaza. Ryo il privi curios o clipa dupa care ii apuca chipul si il obliga sa se uite la el. Ii prinse buzele intr-un sarut indelungat si ii cerceta fiecare coltisor al gurii cu limba. Apoi continua sa faca acelasi lucru pe gat si pe piept dupa care incepu sa muste usor urechea blondului.
Nu stia cand avea sa se intample, cand avea sa il simta cu adevarat pe brunet asa ca renunta a mai incerca sa gaseasca momentul potrivit. Se lasa pur si simplu dus de val, insa se trezi la realitate cand a fost muscat mult mai tare de ureche.
Tipa scurt dupa care lacrimile au inceput sa ii curga lin pe obraji. Nu il durea muscatura de ureche ci patrunderea brusca si ferma a brunetului. Ryo avea grija sa nu il grabeasca asa ca de fiecare data cand il patrundea, se oprea cand ajungea cel mai adanc si incepea sa il sarute pe piept si sa ii mangaie parul pentru a il face sa uite de durere. Apoi se retragea si facea din nou acelasi lucru reusind sa il scuteasca pe Teru de o durere in plus.
Pe cearceaf ajunse in cele din urma cateva dare de sange si atunci brunetul decise sa adopte alta modalitate.
- Teru... pot fi incet si dulce...sau rapid si nemilos... mie mi-e indiferent..dar vreau ca si tu sa te simti bine.
Ingrijorarea de care dadea dovada brunetul il facea pe blond sa se simta protejat, iubit dar in acelasi timp sa fie cuprins de o tandrete incredibila. Silabise usor: ta-re... dupa incepu sa respire gradat pentru a nu se sufoca. Ryo se misca des si repede, il saruta si il mangaia in acelasi timp si nu uita sa ii ofere si o privire plina de caldura.
Ii indeparta picioarele pentru a putea intra mai bine si pe masura ce intrau amandoi mai mult in atmosfera, brunetul strangea mai tare reusind sa il invineteasca usor in anumite parti.
-Ry..o... ingana Teru inchizandu-si ochii complet, continuand sa se simta bine si chiar sa toarca. Se simtea ca o pisica in calduri, complet satisfacuta sau pe cale de a fi complet satisfacuta.
Prima experienta sexuala a oricui trebuie sa detina un echilibru intre pasiune si iubire, tandrete. Daca e prea multa pasiune, atunci sexul e prea animalic si persoana ramane vatamata corporal, daca e prea multa iubire si tandrete , s-ar putea plictisi si dori ceva mai incitant.
Nu era deloc cazul lui Teru. Se simtea perfect, nu avea timp sa se plictiseasca dar nici nu era ranit de actiunile brunetului.
Timpul trecea insa prea rapid pentru cei doi. Cand s-au sarutat prima oara soarele de abia incepea sa se coboare , si acum, ajunsi aproape la final, afara era deja foarte intuneric si luminile felinarelor erau aprinse.
Inainte de a il patrunde pentru ultima oara, cu mai multa putere si mai adanc decat inainte, Ryo il saruta pe buze cu toata forta sa in timp ce mainile lui dezlegau materialul cu care il prinsese pe blond de pat. Cand il elibera din stransoare, il penetra cu toata forta si se opri. Teru il stranse puternic in brate, acum ca in sfarsit isi putea misca mainile, si din cauza durerii incerca sa il cuprinda mult prea puternic cu mainile reusind sa il zgarie cu unghiile sale si sa faca pielea brunetului sa se inroseasca.
Era obosit numai de atata timp stat legat iar Ryo, care nu se mai culcase cu cineva de mult , era si el istovit.
- Teru...te simti bine? Il intreba in timp ce ii cauta ochii. Blondul ii zambi cu toti dintii si il saruta usor pe buze.
In timp ce cei doi continuau sa se sarute Ren si Ai il cautau pe Ryo pentru a il intreba daca i-au vazut pe Teru si Kaoru. Au intrebat pe cineva unde sunt cei doi si un baiat le-a povestit cum Ryo il tragea pe Teru de mana pana in cabinetul medical.
- Ren-chan! Hai sa ii intrebam! Insista Ai incercand sa il traga cu putere de mana.
- Nu fi copil prost. Nu putem!
- De ce nu?? Incepu sa se planga crezand ca este exclusa din intreaga situatie.
- Pentru ca... tu ce faci in cabinetul medical cand te duci acolo cu Tengo, desteapt-o? il intreba roscatul sarcastic prinzand-o de gularul bluzii , tragand-o inapoi. Fata inrosi brusc si incepu sa zambeasca prosteste amintindu-si prima oara cand se culcase si ea cu iubitul ei acolo.
- Bine, Ren-chan! Sa ii lasam in pace! Sunt ocupati! Ordona imediat fata de parca ea a venit prima cu idea de a ii lasa singuri si isi daduse seama inca de la inceput ce anume se intampla intre cei doi. Ren isi dadu ochii peste cap si o urmari pe Ai care deja ajunsese mult mai departe si cobora scarile spre etaj. “Ce fata aiurita” mormai acesta. Era usor stresanta si necesita o multime de energie numai o asculti. Era exact ca un copil mic care se agita mereu dorind de fiecare data altceva insa nu se ingrijora prea mult. El nu avea sa aiba niciodata copii chiar daca ii iubea.

In curtea interioara a facultatii,Thou se invartea din nou in jurul blondei care nu parea sa fie prea deranjata de atentia acestuia.
- Si...Alice...de ce te tii numai dupa Fujimori?
- E frumos.
- Frumos? Si ce? Si eu sunt frumos! Accentua blondul cuvantul in timp ce se apropie mai mult de ea.
Blonda flirta cu oricine si chiar daca parea sa fie innebunita dupa Ren , asta era numai o parte din adevar. Il dorea pe el pentru frumusetea si inteligenta lui. Stia ca are bani si ca detinea un club, mai multe apartamente chiar daca nu stia cum obtinuse atatia bani pentru a le plati. Era pur si simplu o partida buna.
- Da...dar tu nu ai banii sau inteligenta lui, se maimutari blonda incercand sa il evite.
- Se pare ca tocmai inteligenta lui il indeparteaza de tine.
Thou ii oferise o lovitura sub centura. Intradevar, roscatul o ignora si o lasa sa vorbeasca singura mai mereu. Nu el ii ceruse sa fie iubita lui, ci ea insistase pana cand Ren pur si simplu s-a saturat de cicalelile ei si a acceptat. Nu a sarutat-o nici macar o singura data chiar daca mainile lui s-au jucat din cand in cand pe pielea ei.
- Problema mea nu e inteligenta lui..ci idiotul ala pe invers.
- Te referi la Moguchi Kaoru? Ai vazut ce am patit eu cand m-am legat de el.
- Da..dar Ren nu ar da in mine. Si in plus...tu l-ai transformat in alcoolic. Nu va stii cine l-a ranit sau a planuit totul. Ba mai mult, pot sa fac in asa fel incat sa para ca a fost Ren cel ce a ordonat totul.
Pe cat era de frumoasa pe atat era de rautacioasa si nemiloasa. De fiecare data cand il vedea pe Kaoru , dorea sa il bata chiar daca nu ii facea ceva anume. Ea era Alice Taniuchi si prin urmare trebuia sa fie respectata si sa primeasca orice isi doreste. Pusese deja un plan la cale pentru a ii indeparta pe cei doi odata pentru totdeauna.
- Thou..daca imi dai o mana de ajutor, promit sa te las sa ma faci femeia ta.
- Sigur? Credeam ca te pastrezi pentru el...
- Fii serios. Chiar am fata de virgina? Nici nu stiu al catelea va fi Ren..sau tu.
Ochii blondului sticleau si de gelozie dar si de dorinta. Promisiunea pe care tocmai i-o facea Alice nu era de ignorat. Zambi miseleste si accepta sa o ajute.
- Si..ce anume vrei sa ii faci?
- Sa spunem doar ca... va face cunostiinta cu niste oameni cu aceleasi inclinatii sexuale ca si el...si ca nu se va bucura.
Chiar daca vorbea neclar si nu spunea exact ce anume dorea sa ii faca satenului, Thou deja putea anticipa intentiile acesteia. Avea sa fie amuzant si in acelasi timp putea cauza cel mai mare scandal vazut vreodata in facultate.
Kaoru se afla acasa la el, inconstient de ce anume se petrecea in jurul lui. Credea ca tot ce era mai rau deja se intamplase si acum ii ramanea doar sa repare relatia lui cu Xe.
Partea proasta era ca raul de abia acum avea sa vina. Daca pana acum totul i se paruse greu de suportat, urmatoarele saptamani aveau sa fie un iad si sa il distruga de tot.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.851 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.871 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.321 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.134 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.783 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.943 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.769 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.828 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.862 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.357 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)