Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Pe cine ati vrea sa vedeti in seria a 3a? Sau ati mai vrea o serie a 3a?
Kaoru si Ren impreuna? si alte personaje noi ca sa fie mai interesant (optional sa apara si Ryo si Teru)
76.09%
35 76.09%
Kaoru si cineva nou...Ren cu cineva nou
0%
0 0%
sa moara Kaoru si sa ramana Ren cu altcineva
4.35%
2 4.35%
sa nu fie o a treia serie
0%
0 0%
sa fie cu totul alte personaje ..ca ne-am saturat de astea
0%
0 0%
sa termini ficul cu un happy ending si sa numai pui o continuare
10.87%
5 10.87%
sa termini ficul cu un sad ending si sa ne lasi in pace
8.70%
4 8.70%
Total 46 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] More than brotherly love [yaoi]

#21
hmm...sa stii ca o sa fie destule tipete venind din partea lui Xe.
si sa fiti atenti ca urmeaza injunghieri si cineva o ia razna....apoi sau intre tipete si plansete... uf doamne



Imi amintesc ca stateam si ma gandeam care este diferenta intre saruturile de atunci ale lui Xe si primele saruturi pe care le-am primit de la el. Sa fi fost mai dulci sau mai pline de sentiment, sau pur si simplu m-am schimbat eu si vedeam lucrurile mai diferit decat la inceput?
Stand in bratele lui ma simteam ingrozitor de bine. Era ca un fel de vis in care desi daca ma trezeam la realitate el nu ar fi disparut. Mainile lui erau calde si usor tremurande dar tot reuseau sa ma puna pe foc. Inca de atunci fiecare atingere a lui imi facea pielea sa arda pentru o perioada indelungata.
Inainte de a il cunoaste pe el recunosc ca nu m-am gandit nici macar o data ce inseamna sa ai o relatie cu un baiat sau cum poate fi posibil asa ceva cand e impotriva naturii si totusi acum eu eram cel care simtea nevoia sa il sarute si sa il stranga in brate.
Pe neasteptate m-a ridicat in picioare si m-a lipit cu fundul de marginea de la bufet incepand sa ma sarute mult mai cu forta si mai pasional decat inainte. Limba lui imi despartea buzele , apoi o atingea usor pe a mea si cand se retragea buzele lui le cuprindeau usor pe ale mele, le elibera si le prindea din nou intr-un sarut foarte dulce. Ma sprijineam de el cu ambele maini in timp ce mana lui dreapta era pe spatele meu iar cealalta cobora sub camasa mea alba deja mult prea sifonata si o ridica in sus.
Nu mi-a desfacut nasturii ci mi-a tras bluza pe deasupra capului incepand sa ma sarute pe piept si in zona abdominala. In momentul in care mana lui a ajuns intre picioarele mele am tresarit si l-am strans mai puternic in brate.
Imi amintesc si acum zambetul de pe chipul lui si tandretea cu care m-a mangaiat si apoi m-a ridicat in brate , aruncandu-ma usor in pat continuandu-si asaltul acolo.
Buzele lui au coborat tot mai jos pana in zona sensibila iar o senzatie total noua si necunoscuta mi-a invaluit intreg corpul. Parea totul atat de gresit si totusi atat de potrivit si exact .Nu ma gandeam la nimic altceva inafara de buzele lui care ma torturau cum puteau ele mai placut. Am gemut si l-am apucat strans de par dupa care Xe si-a ridicat intreg trupul deasupra mea incepand sa ma sarute pe buze impartasind cu mine gustul propriei mele exaltari.
Ma trata cu mult mai multa blandete decat prima oara dar pastra totusi dinamismul si energia pe care o avea in orice. In momentul cand m-a muscat de ureche am tipat usor certandu-l dar abia apoi mi-am dat seama ca e doar o modalitate de a ma distra de la adevarata durere din partea de mai jos a corpului meu. Era mai putin dureros decat prima oara dar cu fiecare clipa in care isi marea ritmul de miscare incepea sa se contureze o durere mai complexa. Am recunoscut in mine o serie de lucruri pe care nu mi le-as fi imaginat. Gemete , scancete si tresariri care nu cred ca le-as fi facut daca nu era Xe cauza lor.
Brusc, s-a ridicat in fund si s-a uitat la mine de parca tocmai isi amintise ceva foarte important. Ma jena cum imi privea intreg corpul de parca il analiza dar apoi m-a ridicat din nou in brate si m-a dus in baie unde a dat drumul la apa calda. Am crezut ca a innebunit la inceput, dar mainile lui combinate cu apa aproape fierbinte ma facea sa ma topesc pe loc. Era ciudata circumstanta in care ne aflam dar asta nu il oprea sa ma iubeasca cu la fel de multa ardoare ca mai inainte.
- Xe..ce ...hm..ah..faci? incercam eu sa vorbesc dar nu reuseam decat sa ma fac de rusine cu starea mea de absoluta nerusinare.
- Nimic. Te ajut sa te speli. Imi raspunse el inocent de parca era absolute normal ceea ce faceam amandoi dar daca ma gandesc mai bine..era vreoceva din ceea ce faceam noi normal? “ Fiecare loc” adauga soptindu-mi la ureche facandu-ma sa rosesc in momentul in care am ramas captiv atingerilor sale indiscrete.
Odata iesiti de la dus a inceput sa ma stearga cu prosopul exact ca un copil mic fara sa rateze macar un singur loc. Eram ca o stana de piatra, nemiscata in fata lui , prea incordata sa zica sau sa faca ceva, murind de rusine pentru situatia in care ma aflam. Cui nu i-ar fi rusine sa fie analizat in timp ce e asa cum l-a lasat Dumnezeu de persoana cea mai importanta pentru el?
A plecat repede de langa mine si cand s-a intors avea niste blugi negri pe el si cateva haine in mana. Erau putin cam mari pentru mine pentru ca el era mult mai bine construit fizic si mai inalt dar nu se vedea prea mare diferenta. Dupa ce si-a pus un tricou lung cu albastru si negru m-a prins de mana si m-a tras dupa el pana am ajuns la gara.
Nu am avut nici cea mai mica idee unde mergeam. Ajunsesem chiar sa cred ca e o posibilitate destul de mare sa fie dus cu capul dar in cele din urma am ajuns la intrare unui parc de distractii amandoi gafaind dupa atata alergare.
- Ce..ce facem aici? il intreb incercand sa imi recapat suflul si sa ma calmez. Uitandu-ma la el observ ca era putin imbujorat si oarecum nesigur pe sine.
- Nu sunt prea priceput la asta..dar cred....cred nu stiu sigur...ca de obicei cuplurile merg la prima intalnire intr-un parc de distractii.
Era amuzant pentru mine sa il vad preocupat de un lucru atat de trivial dar inima imi plesnea de bucurie stiind ca pentru el eram acum un cuplu.
Am decis sa ma comport ca un rasfatat total si l-am tarat dupa mine in toate locurile de parca eram un copil mic. In cele din urma ne-am oprit in fata unei roti de carnaval imensa.
- E asa de frumoasa...
- Putem sa urcam in ea, Xe?
- Sigur. Doar am intrat in toate celelalte locuri de pe aici.

Ceea ce ma bucura si mai tare era ca se distra si el impreuna cu mine si nu ma considera un ciudat cu mintea unui copil de 6 ani. La fiecare prostioara de a mea zambea si cand era cazul intra si el in joc si intreaga zi am petrecut-o cum se putea mai placut. In cele din urma, pe la sfarsitul zilei am urcat si in acea Roata imensa .Parea ca suntem singurii care aveam curaj pentru ca restul pur si simplu ignorau acel potential de distractie.
- E curios...nu mi-as fi imaginat niciodata ca aici doreai sa ma aduci. Cu atat mai putin ca ai sa te opresti..din stii tu..doar ca sa ma aduci aici.
- Te deranjeaza ? Ai fi vrut sa continui sa fac dragoste cu tine si apoi sa te aduc aici?
M-am inrosit si eu complet la fata dar nu a durat mult. Inainte sa ne inaltam prea mult s-a ridicat in picioare si i-a facut un semn celui ce avea grija de Roata. Odata ajuns in varf totul s-a oprit .
- Stii...multe roti de genul asta au legende. De exemplu...legenda acestei roti de carnaval este ca daca cuplurile se vor saruta cand ajung in punctul cel mai apropiat de cer, vor trai fericiti pana la adanci batraneti.
Mi-a facut semn sa vin langa el asa ca m-am ridicat si m-am asezat langa dar imediat m-a tras in bratele lui si a inceput sa ma sarute. In cabina era destul loc dar am ramas socat cand a inceput sa imi scoata hainele.
- Stai linistit. Timp de douazeci de minute nu ne miscam de aici.
Mi-a spus printre saruturi continuand sa ma dezbrace. In bratele lui, totul parca devenea mult mai personal decat oricare alta pozitie. Asa era mult mai usor sa ma sarute, mult mai usor sa ma atinga unde dorea si totusi reusea sa ma patrunda la fel de bine. Pe la mijloc mi-am dat seama de ce a facut asta si m-am simtit recunoscator. Cand i-am spus ca nu mi-as fi imaginat ca ar fi renuntat la sex pentru asta si m-am aratat oarecum suparat el a gasit calea cea mai apropiata de a le face pe amandoua. Cand Roata a inceput sa se miste din nou amandoi am injurat printre dinti si am inceput sa radem.
Dupa ce am coborat ne-am asezat pe o banca si din nou m-a luat in brate fara a ii pasa ca trecea lumea pe langa noi si se uita oarecum ciudat.
- Fiarele alea arata ciudat... ii zic eu uitandu-ma la structura Rotii si la imbinarile ei.
- Vezi partea aia? Seamana cu un L , se fac asa pentru a fi rezistente . incepu sa imi explice el aratandu-mi cate o parte din fiecare apoi spunandu-mi ce e cu ea. Aflam ceva nou despre el si anume ce ii plac cladirile de tot genul si e fascinat de felul in care sunt construite.
Exact cand reuseam sa vorbesc prima oara pe indelete cu el incepe sa imi sune telefonul. Era mama ingrijorata pentru mine asa ca i-am promis ca ma duc acasa fara sa mentionez motivul adevarat pentru care lipsisem intreaga noapte. Xe s-a oferit sa ma duca acasa dar cand am ajuns acolo mama vorbea cu niste vecini la usa.
Ne-am strecurat amandoi pe cealalta intrare si ne-am oprit pe partea laterala a casei urmarind momentul cand aveau sa isi ia la revedere.
Ii simteam respiratia lui Xe pe gatul meu si asta ma facea sa tremur putin si sa imi musc buzele. As fi preferat sa raman cu el decat sa ma intorc acasa. Chiar cand gandeam asta buzele lui mi-au atins gatul si au inceput sa ma sarute desi mama mea era la nici 10 metri mai departe de noi.
Eram cu fata la perete incercand sa stau ascuns iar el incepuse sa ma sarute si nu ma lasa deloc sa ma intorc cu fata spre el. Mana lui a coborat jos in pantalonii mei si mi-am acoperit gura incercand sa ascund eventualele sunete pe care nu doream sa le aduna nimeni. Atunci a fost primul lucru rebel si total iesit din graficele limitei. Era intuneric afara, mama vorbea la usa cu niste vecini de parca alt loc de vorbit nu gaseau , eu imi acopeream gura cu mainile iar Xe ma saruta si ma mangaia peste tot.
Am dat sa tip cand m-a luat prin surprindere si m-a patruns pe la spate si eram suparat pe el pentru ca chicotea amuzat de fata mea speriata si totusi satisfacuta.
In cele din urma mama a intrat in casa si vecinii au plecat dar nici nu am bagat de seama. Eram prins in lumea mea, unde o multime de senzatii imi invaluiau corpul si ma faceau sa uit de cei din jur. Am reusit in cele din urma sa scap de propria mea capcana desi nu as fi vrut sa il opresc.
Inainte de a ma apropia de usa m-a mai sarutat odata dupa care a asteptat sa intru inauntru inainte sa plece.
Mama a fost mai mult decat suparata mai ales pentru ca m-am intors cu alte haine pe mine dar in cele din urma a cedat si am redevenit prieteni. Probabil ar fi fost mult mai suparata pe mine daca si-ar fi imaginat macar ca atunci au inceput intalnirile pe ascund dintre mine si Xe si relatia noastra secreta.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#22
ador capitolul hot rau de tot :hot: :perv: sunt perversa rau, ador cele trei momente, cum sunt descrise si restul:perv:... m-ai surpsins, dar nu conteaza, esti cea mai tare:bv:... nu m-am gandit cat de super romantic va fi capitolul asta... e super tare...:perv:... cel mai mult mi-a placut a treia faza, adica pe sfarsite... cum faceau ei dragoste, cand mama lui era la cativa metrio//o prea tare... de abia astept urmatorul capitol si sa vad ce mai pui la capitolul romance (stiu, sunt perv rau:pervSmile gambate si *chuu*:bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#23
foarte tare capitolul :love: cine ar fi crezut ca totul poate deveni asa de romantic ... I am :perv:...I know :X...ma intreb ce se va intampla in continuare mor de nerabdare sa vad ce se va intampla...sper sa pui urmatorul capitol cat mai repede...Gambate la scris :bye: ja ne

#24
*finally at computer @_@*

So ... I rly liked this chapter. It filled my perv imagination ^^
But, cred totuşi că a fost prea plin cap. de "h things"; I know, we all want them, we all want to read it, dar e ... nu ştiu, mult prea în forţă luat totul 106 Dacă nu a fost încă din primul capitol, acum pare putin prea grabit totul; trebuie să pastrezi oarecum un ritm mai lent al actiunii. Mă rog, acum depinde de câte capitole îţi popuseseşi, că dacă sunt mai putine, atunci îi altă poveste [a good one, tough ;]] ].

So, waiting for the next chapter ^^ Baftă!

#25
you may be right.... si sa fie prea rapid..dar povestea asta numai dureaza mult...iar eu nu sunt genul care sa povesteasca ceva pe kilometrii de hartie. i like things short and clear.
i am happy today cause i won something. asa ca pun o continuare.
voi incerca sa le lucrez pe restul si sa le fac mai intinse pentru a numai grabi actiunea.



Mama si Izumi au inceput sa isi pregateasca nunta cu toate cele necesare iar Xe avand doua saptamani libere a folosit asta ca o scuza pentru a veni sa ma vada. Amandoi stiam ca a le spune parintilor nostri ca avem o relatie nu era cea mai buna idee posibila asa ca incercam sa nu lasam nimic sa iasa la iveala.
Cand stateam pe canapea stateam unul langa altul dar nu prea aproape iar cand amandoi plecau in bucatarie sa mai aduca ceva de mancare sau incepeau sa se miste prin casa , ne mai sarutam pe furis si ne zambeam cu subinteles. Cateodata se intampla ca uitandu-ne unul la altul sa incepem sa zambim si sa radem iar cand se intampla asta dadeam vina pe planuri si cat de fericiti suntem ca ei planuiesc asta incluzandu-ne si pe noi.
Desi in timpul zilei eram nevoiti sa ne ascundem de parinti partea buna era ca Xe trebuia sa doarma cu mine in camera in continuare. De fata cu ei ii spuneam Ren pentru ca asa il chema si ar fi parut ciudat dar cand eram numai noi ..ei bine..sa spunem ca numai numele nostru nu era important.
De cum intram pe usa camerei , o incuiam si incepeam sa ne sarutam iar in mai putin de cinci minute eram deja goi in pat. Era o posibilitate sa fim auziti asa ca Xe ma saruta mereu pentru a nu imi da ocazia sa scot sunete de placere cu gurita mea dulce cum imi spunea el ca e.
Uneori ma tinea in brate si ma ridica usor pentru a ma putea penetra , alteori ma lasa pe mine sa decid cat de adanc vreau sa fie sau cat de rapid. Alteori nici nu mai astepta sa spun ceva , pur si simplu ma cufundam cu capul in perna si el facea totul...alteori doream sa ii vad chipul si ma intorcea cu fata spre el iar eu il strangeam puternic in brate de fiecare data cand marea ritmul.
Dimineata, spre suprinderea mea, se trezea primul si se aseza pe scaun langa pat si ma privea cum dorm iar cand ma trezeam il gaseam mereu cu un zambet din acelea dulci , de copil mic , privindu-ma cu niste ochi sclipitori , ingrozitor de frumosi.
Chiar si cand ma spalam pe dinti , si el deja terminase, statea proptit de tocul usii si ma privea ganditor facandu-ma sa rosesc de fiecare data.
In mai putin de doua saptamani ajunsesem sa il cunosc mult mai bine decat inainte si nu cred ca macar o data mi-am amintit de slujba lui si de viata la care trebuie sa se intoarca dar sunt sigur ca el isi amintea si asta il facea sa se uite la mine cu niste ochi jumatate tristi, jumatate plini de dorinta si speranta. Camera destinata lui din pacate ajungea sa fie terminata si asta ne deranja pe amandoi. Peretii camerei lui erau un rosu spre negru, tocul un maroniu din lemn de cires ce inconjura camera si fiecare perete jos, prinzand mocheta de culoare crema. Mobila era singurul lucru care lipsea din camera si amandoi speram ca va mai dura ceva pana cand se va cumpara.
Ne-am adunat ca in fiecare seara la masa si am inceput sa vorbim despre nunta pana cand mama a schimbat total firul conversatiei.
- Ren-kun... mi-ar face mare placere daca la nunta ti-ai aduce iubita daca ai una.
Amandoi am tresarit putin atunci iar eu am inceput sa ma uit la el incercand sa nu fiu prea insistent. El doar a schitat un zambet enorm pe buze si a dat din cap in semn ca accepta.
- Am sa incerc , Kyoko-san. Dar e o idee foarte buna.
- Si cum e ? e o persoana de treaba? Continua mama sa il intrebe facandu-mi inima sa imi bata tare.
- Foarte. E o persoana distrata si caraghioasa uneori...usor neindemanatica dar foarte buna la suflet si cauzeaza dependenta. As putea jura ca e cea mai grozava persoana pe care am cunoscut-o, si cea mai dulce de asemenea. Totul e dulce cand vine vorba de aceasta persoana.
M-a bucurat enorm ca avea grija sa nu dea un gen acelei persoane pentru ca probabil stia ca m-as fi suparat daca ar fi folosit femininul ca si cum ar fi o ea , si as fi intrat in spital de suparare daca ar fi recunoscut ca defapt e un el..si anume eu.
Cand mama m-a intrebat pe mine i-am raspuns la randul meu afirmativ, facand-ul de aceasta data pe el sa zambeasca jenat uitandu-se in alta parte incercand sa nu roseasca prea tare.
- E tot o persoana cauzatoare de dependenta si dulce cum e si a lui. Insa pentru mine, e si frumoasa, atragatoare, inteligenta si uneori ca un bebelus mic. E cea mai dragalasa pesroana pe care am cunoscut-o vreodata.
Ii spun mamei cu un zambet enorm pe buze facandu-i pe ea cat si pe Izumi sa se bucure de ceea ce auzeau. In acea noapte Xe decisa sa nu doarma la noi acasa , probabil fiindca era constient ca cele doua saptamani ajungeau la sfarsit, lucru de care eu nu mi-am dat seama ba chiar am uitat complet.
Privirea lui in momentul in care eu am terminat de descris persoana pe care o iubeam eu , era foarte seducatoare. Era un amestec de iubire, dorinta arzatoare de a ma saruta si a face dragoste cu mine si in acelasi timp de a ma tine in brate asa cum facea in fiecare noapte dupa ce eram impreuna, si el ma mangaia usor pe chip si avea grija sa adorm. Asa cred ca era pentru ca asta simteam eu numai cand il vedeam uitandu-se la mine. Intregul meu corp parca se restructura si reactiona la o simpla privire incepand sa arda intens si sa ceara atingerea lui.
In cele din urma am terminat de aranjat tot si el se pregatea sa plece. Telefonul nostru a sunat iar mama s-a dus sa raspunda dupa ce si-a luat la revedere de la Xe, si dupa ce a raspuns la telefon l-a chemat pe Izumi.
Eu am ramas cu el la intrare si atunci m-a prins in bratele lui si m-a sarutat asa cum imi imaginasem eu ca dorea cand imi oferise acea privire. In cele din urma s-a oprit si s-a apropiat de ureche pentru a imi spune ceva.
- Kaoru... te iubesc. Te-am iubit de cand te-am cunoscut. Nu uita.
Dupa care m-a sarutat din nou la fel de tare , si-a luat ramas bun si a plecat.
Eu am ramas in acelasi loc incapabil sa zic ceva. Era prima oara cand imi spunea pe nume: Kaoru ..si o facuse cu atata tandrete si iubire in glas incat ar fi fost suficient pentru a ma face sa ii inteleg sentimentele. “Te iubesc” mi-a facut inima sa mi se opreasca. Iar “ inca de cand te-am cunoscut” aproape sa plang. Era ca si cum in cele din urma sentimentele mele erau total impartasite iar numai gandul ca inca de la inceput a simtit ceva pentru mine m-a facut sa realizez ca el deja simtea ceva pentru mine cand mie de abia mi-a fost starnita curiozitatea pentru genul asta de relatii. Stiu, si pentru mine suna complicat dar in cele din urma aveam dreptate. El deja nutrea anumite sentimente pentru mine cand eu de abia ma intrebam cum se pot saruta doi baieti. Asta insemna ca el s-a indragostit de mine inainte ca eu sa ma indragostesc de el si asta m-a facut sa devin rosu din cap pana in picioare. Cand parintii s-au intors in camera eu deja alergam sus pe scari. Ma comportam exact ca un adolescent indragostit si asta nu era prea departe de adevar.
“ nu uita”...cu siguranta nu aveam sa uit atat de usor declaratia lui de dragoste atat de spontana si de frumoasa.
A doua zi parca eram bagat in priza. Numai puteam de dorul lui si muream de nerabdare sa il vad din nou. Pana si parintii mei se uitau ciudat la mine si credeau ca exagerez dar adevarul era ca nu stiau adevaratul motiv.
Spre surprinderea mea, deja intarzia cu o ora si asta nu era genul lui. Mi-a trecut prin minte ca probabil nu stia cum sa ma abordeze acum ca isi declarase dragostea dar nici asta nu era in genul lui.
Momentul in care m-am speriat cu adevarat a fost cand s-a facut seara si el nu a dat nici macar un semn de viata. Pana si mama incepuse sa se ingrijoreze asa ca mi-a dat voia sa ma duc sa il caut.
Primul loc in care am fost sa il caut a fost la acel apartament unde stiam ca locuieste dar nu raspundea nimeni la usa si nici macar nu era vreo posibilitate sa intru. L-am sunat dar nu raspundea nici la telefon iar barmanul mi-a spus ca a plecat in graba injurand si blestemand pe cineva.
Stiam numele barbatului blond dar nu stiam unde anume pot sa il gasesc. Dis de dimineata am intrebat la informatii unde locuieste sau lucreaza. La spitalul Saint Cross am aflat ca era in concediu de sanatate si mi-au dat adresa lui.
Ajuns in fata complexului de apartamente nu stiam exact ce sa spun asa ca pur si simplu am indraznit sa ciocnesc in usa. Un alt barbat cam de aceeasi varsta cu Jiro-san a raspuns si l-a chemat pentru mine. Jiro san avea un ochi vanat , mana in ghips si numai purta ochelarii pentru ca ii erau sparti. M-am speriat ingrozitor dar nu am facut imediat legatura cu Xe.
- Jiro-san..ce ai patit?
- Ah... e Xe cu tine?
M-a intrebat rapid trecand peste ceea ce a patit el . Cand i-am spus ca nu...ca si eu il caut inca de ieri a injurat la randul lui si m-a rugat sa intru.
- Ce se intampla, Jiro-san?
- Ei bine..e greu sa spun asta... e...
- Jiro-san...e Xe in regula?
- Kaoru-kun, te rog sa te calmezi. Xe a trebuit sa se intoarca la munca lui. Nari a aflat.
- Ce a aflat?
- Ca atat eu cat si el am mintit si de fapt el nu a avut nimic timp de doua saptamani.
Imediat am sarit repede de pe fotoliul pe care ma asezasem. Vanataile lui Jiro-san si disparitia brusca a lui Xe se legau iar motivul era femeia aceea diabolica pe care o uram. Ca un vartej am iesit si am alergat spre restaurantul de fatada unde de fapt locuiau si lucrau din cand in cand angajatii ei pentru a il gasi pe Xe.
- Stop aici! a inceput sa strige unul dintre ei vazandu-ma ca intru inauntru.
- Pleaca , pustiule. Vezi-ti de viata ta, l-am auzit imediat apoi pe Tachi vorbind cu mine. Eram hotarat insa sa nu cedez atat de usor. Chiar daca se intorcea la viata lui de dinainte asta nu era un motiv sa ma excluda din nou din viata lui.
- Nu! Am inceput sa strig ca un nebun facandu-mi loc inauntru.
- Inceteaza sau o sa ajungi ca el. imi sopti Tachi in ureche incercand sa ma calmeze.
- Ce vrei sa zici?
- Nebuna aia vrea sa il aranjeze. Probabil i-a dat o mama de bataie pana acum lui Xe. El e rezistent dar daca ti-ar face tie ce ii face lui cred ca ai ajunge direct in spital. Du-te acasa.
Eram furios si enervat si in acelasi timp , speriat nu pentru mine ci pentru Xe. In cele din urma a aparut femeia aia nenorocita si am inceput sa tip la ea si sa ii spun sa il lase pe el in pace. Nu ma asteptam sa faca vreoceva dar a chemat politia si eu am ajuns in arest. O ora mai tarziu , mama a aparut la sectie si a reusit sa ma scoata de acolo.
- Ce a fost in capul tau, Kaoru?
- Nu am facut nimic rau. Doar il cautam pe Ren.
- Dar femeia aceea a spus ca nu lucreaza acolo.
- Ei bine minte. Lucreaza.
- Kaoru.... observ ca de cand a aparut Ren-kun in viata ta ai inceput sa fii mult prea rebel si ai ajuns sa faci lucruri pe care nu as fi crezut niciodata ca le vei face.
- Ce vrei sa spui? Ca Ren e o influenta proasta pentru mine?
- Poate ar trebui sa nu il mai vezi atat de des...
- Inceteaza!! Nu stii nimic despre Xe si nu iti dau voie sa il vorbesti de rau. Il cunosc mai bine decat voi doi la un loc si chiar daca ma inchideti in casa nu o sa ma opriti sa il revad.
- Kaoru..eu doar...
- Nu! Taci din gura! Cand o sa il cunoasteti cu adevarat am sa va ascult. Pana atunci nu aveti dreptul sa imi spuneti nimic.
Cam asa a decurs conversatia dintre mine si mama dupa ce am ajuns acasa. Ea imi vorbea calm si linistit in timp ce eu inca eram nervos si tipam la ea incercand sa ma gandesc in acelasi timp cum pot sa il gasesc pe Xe. Izumi statea langa mama si nu imi spunea nimic probabil pentru ca nu dorea sa intervina in problemele noastre si nu intelegea de ce doream atat de mult sa il gasesc.
- Kaoru-kun..nu spunem ca nu poti sa il mai vezi...vrem doar sa intelegem de ce tii atat de mult sa il gasesc...
- De ce tin sa il gasesc?? Tu gandesti?? E fiul tau! Dispare pentru saptamani si nu ai nici cea mai mica idee cat sufera ca sa plateasca un imprumut pe care tu trebuia sa il platesti pentru ca tu l-ai facut si tu ma intrebi de ce vreau sa il gasesc? Ar trebui sa il las pe mana lui Nari sa il omoare?
Incepusem sa tip chiar si la el fara sa tin cont de ceea ce ziceam si nu mi-am dat seama ca incepeam sa spun lucru care nu trebuiau sa fie spuse.
- Ce vrei sa spui?
- Vreau sa spun ca e fiul tau si te doare in cot de el. Femeia aia e o tampita ce exploateaza baietii si fetele si ii pune sa se culce cu orice mos care e dispus sa dea bani iar Xe adica Ren face asta numai ca sa plateasca un imprumut pentru care nici nu ar trebui sa se strofoace. Iar cretina aia a chemat politia pentru mine in timp ce ea ar trebui sa fie inchisa pentru toate nenorocirile prin care trece el din cauza ei. Si acum Jiro-san e ranit doar pentru ca a vrut sa il ajute si asta inseamna ca Ren e probabil mort pana acum din cauza tampitei aleia.
Tipam si in acelasi timp plangeam. Eram cu nervii la pamant si nu stiam exact de ce eram intr-o stare atat de critica , probabil era ingrijorat cu adevarat pentru ceea ce putea pati Xe insa in acelasi timp reusisem sa ii sperii si pe parintii mei si sa scot la iveala un adevar dureros despre “fratele meu”. Ceea ce nu stiam eu..era cata dreptate aveam sa fiu cu nervii la pamant , ingrijorat pentru el.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#26
Deci e super tare. :?? m-ai suprins total cu capitolul asta... Prima oara cand am vazut ca Xe a disparut, chiar ma gandeam oare ce a patit, si apoi dupa ce am citit faza ca s-a intors din nou la munca, am fost :s: Vai, pacat ca nu eram si eu pe acolo, ca o prindeam pe femeiusca aia, ca faceam asa cu ea :die:.
Am adorat la nebunie cuvintele soptite la ureche de Xe "Kaoru... te iubesc. Te-am iubit de cand te-am cunoscut. Nu uita." :love: prea frumos, si cel mai mult mi-a placut partea asta: o//o
Citat:- Am sa incerc , Kyoko-san. Dar e o idee foarte buna.
- Si cum e ? e o persoana de treaba? Continua mama sa il intrebe facandu-mi inima sa imi bata tare.
- Foarte. E o persoana distrata si caraghioasa uneori...usor neindemanatica dar foarte buna la suflet si cauzeaza dependenta. As putea jura ca e cea mai grozava persoana pe care am cunoscut-o, si cea mai dulce de asemenea. Totul e dulce cand vine vorba de aceasta persoana.
M-a bucurat enorm ca avea grija sa nu dea un gen acelei persoane pentru ca probabil stia ca m-as fi suparat daca ar fi folosit femininul ca si cum ar fi o ea , si as fi intrat in spital de suparare daca ar fi recunoscut ca defapt e un el..si anume eu.
Cand mama m-a intrebat pe mine i-am raspuns la randul meu afirmativ, facand-ul de aceasta data pe el sa zambeasca jenat uitandu-se in alta parte incercand sa nu roseasca prea tare.
- E tot o persoana cauzatoare de dependenta si dulce cum e si a lui. Insa pentru mine, e si frumoasa, atragatoare, inteligenta si uneori ca un bebelus mic. E cea mai dragalasa pesroana pe care am cunoscut-o vreodata.
Cea mai tare parte, iar Lithium Angel, astept urmatorul capitol. Sa nu uit, mi-a placut ca era asa de lung.
Gambate :bv: si *chuu*:bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#27
Ok, I understand now, if it won't last for too long.
Anyway, probabil a fost doar dispozitia ta de-atunci, poate ai mai modificat tu acum, it doesn't matter, dar şi-a mai recapatat acum din "mersul lin". Maybe it was that "hop" in their relation you had to write 39

Anyway, good chapter, chiar mă întrebam când vor ajunge să afle şi parintii lor de ceea ce face Xe, but this is totally opposite! Wonder what is he going to do : - S

So, waiting for the next chapter ^_^ Baftă în continuare.

#28
Sarakutzu Kaoru :nh: Cred ca totusi a reactionat foarte ok ,daca era altcineva...altineva eu...ar fi facut mult mai urat . Si ce e cu Xe??:cry:E ok? That..that crazy women:die: Sa nu se mai atinga de ei!!!:grr:
Foarte frumos capitolul:chuu: Nu-mi vine sa cred ce le-a spus Kaoru parintilor lui:no: Frumos realizat :bv: Umm..Nu mai stiu ce sa mai adaug :eto: Abia astept capitolul urmator !Gambate ne!!:bye:
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#29
well..am incercat sa fac capitolele mai lungi pentur a numai parea actiunea grabita.
sper sa gasesti urmatoarele capitole pe placul tau Liet-Aikad.

Kitsune's Iris..te cred..si eu as fi mult mai isterica.
Aly-sama... yes " Kaoru,te iubesc...te-am iubit de la inceput , nu uita" e probabil cea mai romantica replica de pana acum din aceasta poveste.


Se va schimba un pic stilul de povestire. After all... Kaoru nu ar fi putut sa vada prin ce trece Xe deci nu avea cum sa povesteasca. O sa fie o alternanta intre povestea normala si ceea ce se intampla cu Xe.

Lanturi mici si lungi stateau atarnate de perete si cateva faceau cerculete pe podea ducandu-se in acelasi punct. Umezeala si mucegaiul se facea simtit inca de cand se deschidea usa mare si ruginita a depozitului reveland o incapere intunecata si infioratoare.
Se auzea un zgomot de pila si un zornait usor de lanturi venind tocmai din fundul incaperii. Pe masura ce se intuneca din ce in ce mai tare incaperea, un sunet mai asurzitor de lanturi se facea auzit. Intr-unul din colturile depozitului , pe pereti se putea vedea urme de sange peste tot , lanturi ce duceau de la perete pana la incheieturile unei persoane sechestrate. Era asa de greu sa respire avand o banda adeziva acoperindu-i gura dar ii era mult mai dificil sa stea in acea pozitie chiar daca nu facea mai nimic pentru a se sustine.
Doua seturi de lanturi veneau si de sus si de jos si ii prindeau atata incheieturile mainilor cat si a picioarelor. Statea sprijinit de lanturile de sus ,in timp ce restul corpului mai avea putin si cadea jos. Cum ajunsese in situatia asta nu stia bine. Plecase de la apartament pentru a se duce la restaurant si a isi cere scuze de la Nari dupa care pur si simplu se trezi cu o durere pe tot corpul si un gust amar in gura.
Si-a deschis ochii larg in momentul in care a auzit un sunet ca de piulita cazuta pe jos dar nu reusea sa vada nimic din cauza intunericului. In cele din urma o raza de lumina a patruns in intreg depozitul luminand un chip lovit si plin de sange si un trup istovit dar in acelasi timp foarte bine facut.
- Scumpule! Te-ai trezit! S-a auzit imediat apoi o voce dulceaga si in cele din urma aparu Nari foarte vesela si zambitoare. Xe o privea nedumerit si nu intelegea de ce e atat de fericita cand trebuia sa fie furioasa de tot. A realizat imediat ca loviturile de pe corpul lui probabil au fost incercarile de descarcare ale femeii dar atitudinea ei tot era ciudata.
Nu putea vorbi, simtea ca si cum s-ar fi inecat daca ar fi deschis gura asa ca pur si simplu a inceput sa o urmareasca cu privirea. Femeia mai in varsta s-a apropiat de el si i-a prins chipul intre maini si i-a sarutat buzele usor.
- Scumpul meu Xe..de ce ma faci sa te tratez asa de urat? Uite vezi...m-ai facut sa iti ranesc corpul perfect.. rosti Nari pe un ton lingusitor intinzandu-si mana dreapta spre el si incepand sa ii mangaie abdomenul si apoi sus , umerii.
Xe isi aminti atunci de inceput, de momentul in care a cunoscut-o prima oara. Atunci obisnuia sa se comporte la fel. La aparenta era ca o mama buna si iubitoare insa cand ramaneai singur cu ea se transforma intr-o hiena si te riscai sa ajungi devorat. Nimic nu mai putea sa il mire cand venea vorba de ea. Femeia aceea era atat de sadica incat putea sa ceara cele mai indecente lucruri in pat si sa para ca de fapt spune un pomelnic la biserica. Prima lui experienta sexuala a avut-o cu femeia asta care nu numai ca l-a legat de pat dar si-a facut de cap cum a dorit ea mai bine. Cat a putut sa planga atunci...si cat timp a trecut de cand a plans ultima oara...ani buni.
- Nari.. reusi in cele din urma sa se balbaie in timp ce scuipa sange .
- Dragul meu Xe...nu te chinui. O sa iti faci mai mult rau. Ii vorbi pe un ton dulce femeia strangandu-se la pieptul lui desi acesta era plin de sange. Parea ca femeii nu ii pasa absolut deloc daca se murdarea sau daca mirosea a sange. Pentru Xe conta insa, fiecare atingere ii provoca durere mai ales din cauza faptului ca ranile sale inca erau deschise.
- Nari..legat de acea scutire..
- Sshh.... nu ai voie sa vorbesti despre asta. Il opri punandu-i doua degete pe buze. Nari se comporta ingrozitor de ciudat. Mai avea ea momente in care era incredibil de dragastoasa cu el si in care parea sa fie cea mai buna prietena a lui precum erau si momente in care se comporta exact ca un tiran.
- Vreau doar sa explic... motivul...
- Am zis sa incetezi!! Tipa brusc femeia lovind-ul peste ochi, indepartandu-se de langa el. Xe respira greu, isi simtea trupul atat de obosit si ii venea sa isi inchida ochii si pur si simplu sa adoarma. Nari s-a intors langa el cu un bici in mana si a inceput sa il loveasca peste umeri si abdomen.
- De ce? De ce m-ai abandona pe mine pentru un pusti? Pentru un tanc care nu are nimic sa iti ofere???
Tipa aceasta lovindu-l cu din ce in ce mai multa putere facandu-l sa sangereze mai tare. Vazand asta se opri si ii prinse din nou chipul sangerind in palmele sale sarutand-ul pe frunte, ca o mama indurerata.
- Na..ri... susoti Xe incercand sa isi adune din nou puteri. De abia acum incepea sa isi aminteasca cum a ajuns acolo. La restaurant ea l-a intampinat vesela si i-a oferit ceva de baut, probabil era un drog, dupa care l-a adus acolo. Cate zile au trecut de atunci? Cine mai stie? Incepu sa se gandeasca brunetul amintindu-si de Kaoru , de parintii lui si de brusca lui disparitie. Trebuiau sa fie ingrijorati pentru el.
- Da, dragul meu?
- Nari...trebuie sa ma lasi sa pleci..vor fi ingrijorati si..
- Cine?
- Huh? Intreba nedumerit vazand-o din nou schimbandu-si atitudinea spre serios. Il privea direct in ochi si nu a mai spus nimic.
- Cine va fi ingrijorat? Parintii tai noi sau noul tau iubit? De fapt, eu nu l-as putea numi iubit..nu e decat fratele tau. Nu e asa? un frate?! Ii vorbi pe un ton jignitor si plin de superioritate. Ceea ce o deranja era sa ii fie pomenit Kaoru asa ca Xe a incercat sa devieze de la acest subiect. Stia perfect ca ii placea sa fie considerata singura femeie din viata cuiva si ca nimeni nu o refuza, era ca si femeia fatala care scotea imediat ghearele cand cineva se apropia de proprietatea ei. Probabil ii jignise orgoliul propriu si nu avea sa il lase sa scape atat de usor cu asta.
- Parintii...si el... Nari..ai exagerat deja.. incepu sa ii vorbeasca pe un ton mai dulce sperand ca o va face sa isi revina in fire si sa inceteze nebunia. Mai primise el batai de la ea pe motive cat se puteau de stupide , cand I se parea ca se intelege prea bine cu un client, ca se da la altcineva, dar niciodata nu reactionase atat de grav.
- E vina ta, puiut... spune-mi ca ma iubesti si promit sa iti dau drumul.
Nari se aseza pe scaun revenind la atitudinea ei iubitoare de mai inainte. Il privea fix si urmarea cu privirea fiecare picatura de sange care facea drumul de la crestetul lui , pana pe barbie si apoi cadea jos pe podea. Xe de abia isi mai putea tine ochii deschisi,una dintre rani ajungea pana aproape de pleoapa lui dreapta si cobora pe obraz. Il durea fiecare particica a corpului si ar fi fost solutia cea mai usoara sa faca asa cum zicea ea pentru a scapa dar nu era cea mai buna alternativa. Ar fi ramas din nou prins in capcana ei si ar fi continuat sa duca viata de pana atunci. Avea o singura alegere si se injura in gand pentru situatia nemernica in care ajunse. “ Iarta-ma” sopti trist gandindu-se la Kaoru si la felul in care acesta avea sa reactioneze cand avea sa il vada atat de distrus si posibil, mort. “ Imi pare rau, Kaoru..dar nu pot sa ii cedez” gandi imediat brunetul adunandu-si ultimele forte gata sa i se opuna femeii care i-a transformat ultimii 5 ani intr-un iad.
- Imi pare rau , Nari. Dar nu pot sa iti spun ca te iubesc.
- Nu fi timid, dragul meu. Curaj. Il incuraja zambindu-i cu toti dintii facandu-l sa se simta si mai ciudat.
- Nu pot pentru ca nu te iubesc. Imi pare rau..dar chiar nu te iubesc.
Cand a rostit aceste cuvinte a fost de parca sfarsitul lumii se apropia cu pasi repezi. Femeia a ramas nemiscata, expresia de pe chipul ei a disparut si imediat s-a instalat o stare de isterie nemaivazuta de el pana atunci. Turbase.
- De ce, Xe? Te-am primit in patul si in casa mea..te-am invatat tot ce stii azi. Ti-am dat mancare si o slujba pentru a plati datoria pe care tatal tau a facut-o. Datorita mie ai hainele de acum si locuintele tale. Datorita mie esti bogat si poti avea tot ce iti doresti..si totusi tu ma dispretuiesti.
Incepu sa vorbeasca Nari incet si cu atentie avand grija sa evidentieze anumite lucruri pe care le-a facut pentru el. Xe incepu sa tuseasca tare, se ineca cu propriul sau sange si nici nu avea cum sa se stearga. Lanturile il strangeau tare de tot, corpul ii era plin de rani si fruntea si ceafa il dureau ingrozitor iar cu ochiul drept numai vedea bine. Femeia din fata lui, in varsta de 35 de ani o luase razna complet.
- Nu am avut tot ce mi-am dorit. Nu am libertate.
- Ai suficienta libertate. Si cand ti-o oferi te duci la idiotul ala. Si ma si minti.
Tipa si apoi se calma si vorbea din nou calm. Isi aranja parul cu mana si apoi isi scoase din geanta machiajul pentru a se aranja.


Acasa la Kaoru. ( revenim la modul normal de povestire)

Nu mi-am dat seama ce am scos pe gura decat atunci cand mama si tata m-au privit stupefiati si si-au acoperit amandoi gura cu mainile. Cand mi-am dat seama ce am facut am inceput sa plang si mai tare de frica ca acum Xe avea sa ma urasca pentru ca i-am dezvaluit secretul.
- Kaoru..vrei sa spui ca fiul meu... se ..prostitueaza pentru a plati imprumutul facut de mine? Ma intreba Izumi-san pe o voce serioasa si in acelasi timp plina de regret si de tristete. Am dat din cap afirmativ si am vrut sa urc in camera mea pentru a ma gandi la o solutie dar soneria a inceput sa sune frenetic si mama a raspuns rapid.
- Jiro-san!
- Am stat si m-am gandit... am auzit ca ai fost la restaurant si nu e acolo.
- Jiro-san!! Unde e Xe? Practic m-am aruncat in bratele lui sperand ca salvarea mea avea sa vina de la el si exact asa a si fost.
- Tin minte ca Nari avea un depozit inchiriat la iesirea din oras. Pot fi acolo.
M-am intors cu fata spre parintii mei si am vrut sa spun ceva dar amandoi m-au oprit si mi-au spus ca daca Ren e in atata pericol atunci conversatiile ar trebui lasate pentru alta data si sa ne grabim. M-am bucurat enorm de mult ca parintii mei ma sprijina..sau cel putin asta credeam atunci ca fac.


La depozit , Nari incepuse deja sa delireze.
- M-ai mintit. Si pentru ce? Ca sa poti sa te culci cu baiatul ala. Serios..ai fi putut gasi pe cineva mai bun...
- Inceteaza!! Poti vorbi rau despre mine si sa imi faci ce vrei..dar lasa-l pe el in pace. Nu are nici o vina.
- Nu??
Intreba uimita privind-ul pe baiatul din fata ei cum tusea si scuipa sange de fiecare data cand ridica glasul. Nu ii parea deloc mila sa il vada in starea aia. Era proprietatea ei si trebuia sa o adore.
- Nari... 5 ani..5 ani am facut ce ai vrut , cu trupul meu. Insa inima mea..
- Inima ta e tot proprietatea mea. O vezi? E aici..si o pot scoate oricand. Incercuia zona din jurul inimii lui cu unghia si cand termina isi infipse unghiile mari adanc in carnea lui deja taiata si usor infectata.
- Bine..atunci nu inima...sufletul. Fii rezonabila..cu ce te deranjeaza?
- Tu..Xe..ba nu... Ren... tu Ren esti al meu. Ai fost de la inceput si vei fi pana la sfarsit. Intelegi?
Xe ajunse la limita. Numai suporta si dorea sa termina totul cat mai repede.
- Esti stupida. Pe bune acum. Ai fost mereu perversa si o nenorocita in toata regula chiar daca la aparenta esti frumosa. Nu esti nimic mai mult decat o c***a , mai mare decat mine si viata ta e o porcarie. Trezeste-te la realitate femeie. Nu totul e asa cum vrei tu. Sunt oameni pe care ii doare in cot ce vrei tu si eu sunt unul dintre ei. Bogat? Da! Lasa-ma dracului sa termin sa platesc imprumutul ala stupid acum si lasa-ma sa imi vad de viata mea. Libertate o sa am doar in doua moduri: ma lasi tu sa plec...sau ma omori. Dar eu..nu am sa renunt la Kaoru pentru viata asta de cacat si cu atat mai putin pentru tine. Pricepi?
Nari era indignata de atitudinea lui. Era prima oara cand ii vorbea inapoi si asta o enerva mult prea tare. Tancul ala...asa cum ii spunea lui Kaoru , era singurul vinovat pentru atitudinea lui Xe si dorea sa il faca sa plateasca pentru asta. Incepu sa planga.
- E numai vina lui... din cauza lui esti rece cu mine. Cand va disparea va reveni la normal..totul.
- Nari!! Sa nu indraznesti!! Pune mana pe el si jur ca cu prima ocazie eu te omor. Cu mana mea!! Incepu sa tipe desi asta il facea sa sangereze mai mult dar nu o putea lasa sa plece cand era atat de nebuna. Era gata sa iasa din depozit cand s-a oprit brusc si s-a intors spre el. De afara se auzeau zgomote si zarva.
- Tu...tu chiar il iubesti...pe prostul ala....
- Da.... si as da orice sa il vad.
- Ti-ai da chiar si viata , Xe? Pentru el?
- Oricand.
- Asa sa fie!
Zambi sadica scotand din geanta un pistol. In momentul in care usa depozitului se deschise larg cateva sunete de impuscaturi rasuna in depozit si apoi de gloante cazute la pamant. Nimeni nu zicea nimic, se lasa o liniste totala. Imediat apoi cateva sirene de masini de politie si un tipat puternic.


- XE!! Am strigat cat am putut de tare in momentul in care l-am vazut inchizandu-si ochii de tot. Trupul lui era acoperit de sange si plin de rani. Politistii l-au dat jos din lanturi si m-au lasat sa ma apropii de el. Cand mi-a auzit vocea a incercat sa isi deschida ochii din nou.
Parintii stateau ingroziti si urmareau totul de departe. Jiro san vorbea cu politia in timp ce aceasta o puneau in masina pe Nari, ranita si ea in momentul in care usa s-a deschis si ea a tras in Xe iar politia a incercat sa o opreasca.
- Xe... vei fi bine. Am reusit sa te gasesc. Vezi? Incercam sa il incurajez si sa ma incurajez si pe mine. Pe podea in spatele meu erau cinci carcase de gloante. Cinci zgomote asurzitoare si cinci gauri de glonte in trupul scumpului meu Xe. De abia mai respira si nici nu putea sa vorbeasca. Cand i-am vorbit si i-am spus ca si eu il iubesc, mi-a zambit dulce dar lipsit de putere si a intins mana sa ma mangaie. Targa a ajuns langa mine si l-au ridicat pentru a il duce la spital. Brusc, mi-am simtit mana stransa tare de a lui si apoi eliberata total.
Am ramas cu privirea atintita spre el. Avea ochii inchisi si un zambet pe chip. Nu il mai vedeam respirand si nici nu imi vorbea. Nu imi venea sa cred ca il pierdeam asa.






guys: now.... my story...has a relative bad ending.... i mean.... o sa vedeti voi... still... m-am gandit sa continuui cu o serie a doua la poveste..pentru cei care vor sa ii vada ajunsi impreuna in cele din urma. Asta nu am scris-o inainte dar mi-a venit ideea pe masura ce am postat pe forum pentru ca vad ca v-a placut. In mintea mea circula momentan mai multe idei de povesti si as vrea sa stiu dak ati vrea sa las povestea cu sad endingul de acum... sau sa o fac cu un happy ending.
p.s this is not yet the ending.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#30
Dada! Happy ending please 108 Urasc sad ending-urile o.O
Doamne... Nari e chiar obsedata 22 Sper sa stea ani buni in inchisoare sau unde va sta... In orice caz departe de cei doi 71 Poor Xe... 108 Sper sa nu moara [-o< Si sa fie impreuna cu Kaoru 105 Deci sa nu faci sad ending 45 Sa fie happy!! hug
Nu am ce comenta. Imi place cum scri si nu cred ca am vazut greseli 39 Nici nu ma pricep de altfel ^__^

So, astept sa vad ce se mai intampla... Succes in continoare 71
Don't forget! No sad ending! 68



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.845 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.808 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.212 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.065 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.660 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.774 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.696 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.614 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.716 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.270 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)