Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#21
"Toshi avea capul spart , iar Yuki nici macar o zgarietura." - 21 ce tare
"-De ce tremuri? Ti-e frica de mine? Intreaba Diego cu o voce seducatoare in timp ce il stergea pe cantaret de apa." - :love:
Uhhh...deabia astept urmatorul capitol! Nu mai am rabdare :yada: Chuu pupic
:bye:

#22
Desigur inca un capitol dragut.Dar amn vazut cateva greseli de tastare.Daca il citesti o data o sa le vezi si tu,in rest mi sa parut un capitol frumos.saracul Angel,pai oare de ce e asa rusinos?Nu rea conteaza deoarece e adorabi.Abea astept next-ul.Gambate!

#23
CAP:10 A pasear (la plimbare)

Noaptea aceea a trecut repede. Cei doi au dormit impreuna in patul cald si aranjat a lui Diego.
***
**
*
De dimineata , soarele strelucea puternic pe cer, iar razele stralucitore il chinuiau pe brunet. Angel se trezeste , se ridica usor din pat si se duce cu pasi mici la baie . Face un dus fierbinte , dar de data asta a avut noroc si a gasit mai multe prosoape , nu ca data trecuta. Se sterge si langa usa gaseste o cutiuta albastra cu stelute rosii stralucitoare si langa ea o hartie pe care scria „Imbraca asta , nimic altceva”. Angel desface cutia si vede o pereche de blugi negri care i se potriveau perfect , dar de ce numai blugii? Angel se duce in bucatarie , unde masa era pregatita : micul dejun preferat al baiatului : un bol mare cu cereale si lapte .Pe scaun statea asezat Diego ,imbracat lafel ca brunet:o pereche de blugi si atat ! Tanarul ii face semn lui Angel sa se aseze. Acesta ezita putin iar apoi se pune si el pe scaun. Se uita la bolul cu cereale , zambeste si imediat il goleste , spre uimirea lui Diego care a ramas gura-casca , vazandu-l pe baiat cum in cateva secunde a curatat tot din bol , iar el nici macar nu s-a atins de cerealele sale.
-Scuze , ador cerealele cu lapte ! Spune Angel afisand un zambet nevinovat.
-Aha , ok , dar….Sa nu mai faci asta , credeam ca te inneci pe aici…!Zice Diego crispat
-Hehe…scuze ! Nu o sa mai fac , promit!
-Bine , sper! Deci … iti plac blugii?
-Da…stau bine pe mine , dar cred ca ar trebui sa imi iau o camasa ...
Diego se ridica de la masa , si se aproprie de Angel in timp ce spune cu voce seducatoare” Nu prea cred! ” , il mangaie usor pe piept apoi ii prinde buzele suave si moi intr-un sarut pasional . Angel isi plimba mana prin parul castanui si fin al iubitului sau , in timp ce Diego il mangaia pe spate . Sentimentul de fericire si placerea pe care o simtea Angel era de nedescris , tremura usor in bratele baiatului , care voia din ce in ce mai mult . Il ridica pe brunet in brate si il duce in camera unde il aseaza usor pe pat.
Angel sta un pic pe ganduri si zambeste , dupa care se trage din bratele iubitului sau , care urmarea atent miscarile lui .
-Mai bine mergem la o mica plimbare ! Spune brunetul cu un zambet smecher pe fata.
-Hmm…bine , dar tot nu scapi de mine , ochisori albastrii.
Cei doi s-au dus sa se imbrace. Diego se imbraca in stil rebel lua o camasa alba pe care o lasa deschisa , astfel incat pectoralii sai bine lucrati sa iasa in evidenta , isi lua o pereche de blugi negri asemanatori u cei care i-a daruit lui Angel si o pereche de pantofi negri . Iti piaptana parul dupa care lasa doua suvite sa cada rebele pe frunte.Angel neavand hainele sale isi ia doar o camasa alba din dulapul iubitului sau pe care o lasa deschisa la primii trei nasturi , blugii pe care i-a daruit Diego si o pereche de pantofi . Isi piaptana putin parul si gata! Cei doi au plecat din casa si spre parc , Diego era foarte admirat de fetele tinere , dar nici Angel nu era mai prejos , el avand multi fani prin Tokyo trebuia sa fie atent ca nu cumva sa dea peste vre-un psihopat care incearca sa faca rost de autografe sau alte chestii de la celebrul cantaret . Din pacate s-au intalnit cu tipul de la petrecere : Toshi , cel cate sustinea ca Diego l-a sarutat pe Angel .
-Ce avem noi aici : doi porumbei gay! spuse tipul razand
-Gay ii…..Sa nu mai spun cine ca dupaia iti pare rau ca te-ai nascut ! Abia ai iesit din spital nu ? intreaba Diego
-Vrei sa spui ca tata ii pe invers? Ha! Ti-ai gasit! Si da , de abia am iesit ! rapsunde Toshi iritat de ceea ce a spus Diego
-Asa deci….Si deja ti dor de locul ala? Sa sti ca pe mine nu ma doare mana ! Spune Diego calm.
Angel ii calmeaza pe cei doi tauri si isi continua drumul nebagand in seama criticile tipului aluia. Artistul impreuna cu iubitul sau ajung in parc unde erau inconjurati de mireasma incantatoare a florilor de mar si culorile pline de viata a plantelor. Pe banca alaturata erau doua fete care se parea ca sunt gemene: doua roscate cu ochii mov , slabute , inalte ,si cu un decolteu generos . erau imbracate lafel : o roche amro crapata intr-o parte , niste cisme lungi pana la genunchi si o pereche de manusi . una dintre ele se uita insistent la Diego , iar cealalta la Angel. Mai aveau putin si salivau.Dintr-o data striga Angel furios.
-Ia nu va mai holbati ca nu-i gratis
-Ce este , ingeras ? esti gelos? Intreaba Diego luand-ul usor de mana
-N...Nu…nu-i asta , doar ca…
Si inainte sa-si termine propozitia , Diego ii prinde buzele moi intr-un sarut pasional , lasandu-le pe cele doua gemene masca !

http://i219.photobucket.com/albums/cc127...c4a1e1.jpg ->> Imaginati-va ink una la fel 21
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#24
.Dintr-o data striga Angel furios.
-Ia nu va mai holbati ca nu-i gratis
-Ce este , ingeras ? esti gelos? Intreaba Diego luand-ul usor de mana
-N...Nu…nu-i asta , doar ca…
Bine actionat Angel!Ia sa+si vada alea doua de treburile lor si sa va lase pe voi in pace,ca doar sunteti la inceputul relatiei si e prea frumoasa ca sa o stricati!


Abia ai iesit din spital nu ? intreaba Diego
Asa deci….Si deja ti dor de spital? Sa sti ca pe mine nu ma doare mana ! Spune Diego calm.
Inca o faza tare!Cateva comentarii in plus si iar intra in spital.O avut noroc cu Angel care ii un adevarat ingeras!

Felicitari pt acest capitol frumos.Mai are rost sa-ti spu ca abea astept continuarea?E na....Abea astept nextu!Gambate!
Ja ne^

#25
My fic!!! Cum de nu am comentat?

E a doua oara cand il citesc, dar nu ma satur! Imi place cum scrii, stiu ca-i mai vechi, dar eu tot mai critic cate ceva:

1.Ai grija la exprimare, in ceva locuri scartaie.
2. Descrie un pic mai mult in "ahem" "faze"
3.Ai niste greseli de tastare, da ma rog...nu mai conteaza!


Pune repede nextul! Papa!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#26
"-Ce avem noi aici : doi porumbei gay!" - 24
"-Asa deci….Si deja ti dor de locul ala?" - 21 deci nu mai pot de ras 21
"-Ia nu va mai holbati ca nu-i gratis
-Ce este , ingeras ? esti gelos? Intreaba Diego luand-ul usor de mana
-N...Nu…nu-i asta , doar ca…
Si inainte sa-si termine propozitia , Diego ii prinde buzele moi intr-un sarut pasional , lasandu-le pe cele doua gemene masca !" 71
So...deabia astept urmatorul capitol! Chuu pupic
:bye:

#27
CAP: 11 Taku

Diego se ridica usor de pe banca si se aseaza langa fete . Angel a ramas putin uimit , pana ce Diego ii face semn sa vina sa se aseze langa cealalta fata . Brunetul si-a dat deja seama de planul lui Diego , vroia sa isi bata un pic joc de ele . Angel s-a conformat si s-a asezat langa cealalta . Stau putin de vorba dar apoi se ingroasa gluma : Diego o saruta .si se pare ca ii si placea . Angel se infurie si fuge de acolo . S-a dus acasa , unde mama lui era ingrijorata ca nu a aparut acasa de cateva zile. Saraca femeia nu a apucat sa spuna nimic , pentru ca Angel s-a incuiat in camera si a inceput sa planga . Credea ca este doar o gluma … Dar se pare ca nu a fost asa . De ce a facut Diego asta?
Angel statea singur si plangea , desi sora si mama lui stateau amandoua ingrijorate in fata usii . Angel nu isi dadu seama ca cineva suna la usa . Apoi se aude vocea mamei lui Angel care spune ca trebuie sa manance , deci trebuie sa deschida usa . Baiatul se ridica usor din pat si merge sa deschida usa , apoi se aseaza din nou in pat luand perna in brate si o strange tare la piept . Cineva incuie usa . Baiatului nici nu-i mai pasa , era sigur ca este mama lui , care vrea sa-l faca sa nu mai planga …si asa nu o sa reuseasca . Atunci cineva se aseaza langa el , nu era o femeie , era un barbat . Brunetul se intoarce repede si privirea lui se intalneste cu privirea iubitului sau Diego . Se ridica repede si arunca perna pe pat .
-Ce faci aici ? unde iti este iubita ? spune Angel incercand sa evite privirea seducatoare a baiatului care statea linistit pe pat .
-Care iubita ? intreaba Diego . Singura mea iubire esti tu ! Spune baiatul cu o voce seducatoare , dupa care se ridica de pe pat si se razama de usa stand cu mainile in buzunar
-Da? Atunci de ce ai sarutat-o? Intreaba Angel furios
-Asa… Sa vad cum reactionezi ! Raspunde Diego calm
-Ca sa vezi cum reactionez ??? Poate ca acum te-as putea da afara din casa mea !
-Ai face asta? Intreaba Diego dupa care afiseaza un zambet smecher pe fata.
Angel se aproprie usor de el si il ia usor de cap pe Diego apoi cei doi isi unesc buzele printr-un sarut pasional .
-Normal ca nu as face-o dar…Baiatul fu intrerupt de buzele dulci si moi al tanarului care il tinea stans in brate .
Dintr-o data se aude vocea lui Yuki . Angel deschide usa repede si se duce sa stea de vorba cu baiatul care tocmai a sosit ca fulgerul pe usa . Dupa ce ia cateva guri de aer incepe sa povesteaza de ce a venit . Se pare ca a aparut un nou cantaret in oras : Taku si vrea sa il intreaca pe Angel , vrea sa fie cel mai bun din Tokyo . La auzul acestor cuvinte Angel nu s-a speriat , dar Diego avea fata de mort . A ramas nemiscat un timp , cufundat in propiile sale ganduri , dupa care isi aseaza capul in palme . Ceva sau cineva l-a speriat , foarte rau . S-a ridicat de pe canapea si s-a dus la baie , unde a stat o lunga perioada de timp . Brunetul nu isi facea griji . Pentru el era doar o alta mica provocare , cel putin asa credea .
-Eh , om trai si om vedea care dintre noi doi este mai bun ! Spune Angel
-Daca mai traiesti ! Raspunde Yuki crispat
-Ce vrei sa spui?
-Angel , tipu’ ala ii de o mie de ori mai rau decat mine , daca va pierde in fata ta , te va omori fara nici un regret . Spun asta pentru ca il cunosc . A fost un prieten de al meu , cine crezi ca mi-a facut cicatricea asta la ochi doar pentru ca l-am contrazis?
Brunetul nici nu parea miscat de ceea ce a zis baiatul dar nu stie cat va suferi numai Diego isi da seama ca va avea multe necazuri pe cap .



CAP : 12 La separacion duele (despartirea doare)

Se pare ca "duelul " va fi ziua urmatoare , seara la ora opt fix . Angel era emotionat , dar nu se poate spune acelasi lucru de Diego , care parca tocmai l-a lovit trenul . S-a asezat pe canapea langa brunet , dar privea in gol . La un moment dat se ridica si pleaca fara sa isi ia un ramas bun de la iubitul sau . Angel nu stia care sete prblema dar nici nu se osteni sa afle .
-Si Yuki , despre ce vorbeam? intreaba Angel
-Vorbeam despre cum nu te duci tu la "duelul" acela ! Raspunde Yuki , avand o fata foarte serioasa
-Tu chiar ma crezi prost , asai? Hai mai lasa-ma , o fi ala mai rau decat tine , dar nu imi este frica de el... O sa concurez si gata ! Eu...
Angel fu intrerupt de catre sunetul melodiei care venea de la telefonul lui . A primit un mesaj , de la Diego in care baiatul ii cerea lui Angel sa se intalneasca cat mai repede cu putinta la el acasa . Brunetul lua in serios mesajul acela , asa ca s-a incaltat repede si a fugit catre apartamenul iubitului sau . In cateva minute a ajuns acolo . Cand intra in dormitor , il vede pe Diego intins pe pat . Angel se tranteste langa el , vrand sa-l sarute , dar acesta se ridica brusc si si ii spune baiatului ca trebuie sa discute ceva . Vazand seriozitatea din ochii lui , Angel a lasat glumele la o parte si se aseaza pe un scaun . Diego se aseaza si el pe un scaun , astfel incat sa fie fata in fata cu brunetul .
-Nu mai vreau sa fim impreuna !
-Ce? Diego , glumesti nu? hai ca a fost buna , chiar m-ai speriat ! spune Angel , crezand ca totul este o gluma . Dar nu era asa. Diego vorbea cat se poate de serios .
-Nu , Angel , vorbesc serios !
Brunetul se ridica brusc de pe scaun si neputand sa creada ceea ce aude , il pune pe baiat sa repete , sperand ca a inteles gresit , dar din pacate primi acelasi raspuns . Niciodata nu a mai vazut asa o seriozitate in ochii ciuva .
Lacrimi fierbinti cadeau din ochii cantaretului , care cade in genunchi in fata baiatului ce statea pe scaun cu privirea tintuita in pamant .
-De ce? Diego... De ce? Nu am mai iubesti? Raspunde-mi , la naiba ! Striga brunetul lovind podeaua incontinuu cu pumnul
-Da... Nu te mai iubesc ! Vreau sa dispari din viata mea , te urasc ! spune Diego cu voce aspra si rece totodata
-Nu...nu te cred . Ce te determina sa-mi spui aceste lucruri? Diego , eu te iubesc mai mult decat pe propria mea viata , nu stiu ce m-as face fara tine ! Daca ma lasi , e ca si cum m-ai lasa fara aer ! Ce ti-am facut? CE?
In momentul urmator , un potop de lacrimi i-a inundat fata cantaretului , lacrimi amare care aratau toata tristetea din inima lui , inima care in acest moment era distrusa de cuvintele grele pe care persoana iubita le arunca aspra lui . Tortura aceasta i-a distrus complet sufletul baiatului , sufletul , sperantele , visele , totul .
-Nu are rost sa plangi , S-a terminat ! Spune Diego aparent calm .
-Minti ! Diego , ma minti in fata , cum poti sa spui ca totul s-a terminat? Acum mai putin de o ora mi-ai spus : "Esti iubirea mea" cum sa-mi spui acum ca totul s-a terminat ? Care este problema? Spune-mi ! Putem trece peste toate daca suntem impreuna , cu lacrimi in ochi si durere in suflet , dar vom trece , doar impreuna !
Diego se ridica de pe scaun , si nu arata nici un fel de compasiune pentru baiatul al carui suflet murea de durere in fata lui si iasa usor pe usa , lasand-ul pe Angel singur . Tot ceea ce a facut cu Diego in toate a pus suflet , acum s-a dus pe apa sambetei , cu ce s-a ales ? o viata in care sufera "Nu cred ca merit asta ! Mi s-a inscenat viata , nu pot trai asa , deja mi-a murit orice dram speranta ! " spune
baiatul in intimitatea gandurilor sale . Siroaie de lacrimi ii inundau fata si o multime de ganduri puse sub semnul intrebarii il necajeau: „de ce?” , ”din cauza cui?” , „cu ce am gresit?” si multe altele . Angel zacea singur , in propria lui durere , amintind-usi de toate momentele frumoase petrecute alaturi de Diego , amintindu-si de soaptele dulci si sincere pe care baiatul acela le rostea , si de fiecate data il faceau sa tremure , amintindu-si de atingerile lui , care inca le simtea pe corp . Si mai ales amintindu-si de saruturile dulci , buzele moi din care Angel gusta in fiecare zi si nu se mai satura de ele . Toate acestea parca faceau parte dintr-un vis , dar un vis care acum a devenit cel mai rau cosmar
-„Te urasc”… Nu…nu cred ca ma urasti , ceva sigur s-a intamplat , tu nu erai asa .
Intradevar , lui Diego nu ii statea in fire sa rosteazca cuvintele acelea , dar de data asta , ceva l-a determinat sa o faca . Ceva sau cineva . Lacrimile inca erau prezente in ochii baiatului care au devenit rosii din cauza plansului , Nimeni nu era acolo pentru el sa-l consoleze , sa-i spuna ca acesta nu e sfarsitul lumii si ca viata merge mai departe , dar chiar si asa , aceste cuvinte , pentru el erau de prisos .
Dintr-o data se aude o voce care il striga pe brunet . Era vocea lui Yuki , dar baiatul era prea vlaguit de putere sa raspunda … I-a pierit puterea lafel ca speranta .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#28
ce?Cum nu-l mai iubeste?furiosnu pot sa cred.sigur am citit eu gresit.Cum sa se desparta asa de repede.bla bla.Sigur taku ala are o legatura cu toate astea.Offf..ce trist e capitolul asta.Cum mai reuseste Angel sa il invinga pe taku daca el plange si sufera de pe urma unei groaznike despartiri?Sper totusi sa-si revina si sa demonstreze ca e cel mai bun cantaret:pray:
Astept nextu.Gambatevictoriebye

#29
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...r8p6h1.png <-- Taku... Nu-mi amintesc sa fi pus poza q el10

CAP: 13 El Violacion (Violul)

- Angel ! Angel prietene , esti bine? Intreaba Yuki in timp ce se aseza in genunchi langa brunet
- Nu , Yuki , am murit ! Am murit de durere ! Nici nu stii ca eu , in acest moment nu imi doresc altceva decat sa ma arunc de pe cel mai inalt zgarie-nori si sa scap dracu’ ce lumea asta rea , in care nimeni nu tine la mine ! Striga Angel , in timp ce lacrimile izvorau din ochii lui .
Atunci brunetul primi o palma zdravana de la prietenul sau , care il prinde de bluza si il aduce apropape de chipul lui astfel incat sa ii poata simti respiratia .
- Daca nu tineam asa de mult la tine , primeai un pumn , pe care sincer…Chiar il meritai. Spune Yuki strangandu-si apoi prietenul la piept .
Linistea a pus stapanire pe camera , tot ce se mai auzea erau gemetele brunetului care plangea fara oprire de ceva timp . Yuki il linisteste pe baiat si il duce in apartamentul lui , unde ii pregateste o cana cu lapte fierbinte , pe care Angel o bea pe nerasuflate .
- Hmmm… De cand te stiu , o cana de lapte fierbinte mereu te linisteste ! Spune Yuki cu zambetul pe buze .
- Mda … mersi mult , ca esti alaturi de mine , stii , m-am despartit de Diego … Defapt el s-a despartit de mine , eu inca tin foarte mult la el !
- Stiu , murdarici , stiu ! Mi-am dat si eu seama .
- Murdarici ?
- Da ! Spune Yuki in timp ce ii stergea mustata de lapte
Cantaretul trebuia sa se odihneasca , pentru concursul din ziua urmatoare , asa ca face un dus fierbinte . Picaturile calde ii rasfatau corpul , iar mirosul imbietor de vanilie si lamaie ii resfatau simturile . Cand iese din baie numai cu un prosop infasurat in jurul taliei se aseaza pe canapea unde adoarme imediat . Cand Yuki vazu asta , vroia sa il trezeasca , sa il puna in pat , dar fara noroc , artistul era deja in lumea viselor , deci singura optiune era sa il duca in brate pana in dormitor , si se pare ca cei trei ani de sala si-au spus cuvantul , avand in vedere ca brunetul era destul de greu . Yuki isi aseaza prietenul in pat , dupa care il acopera cu o plapuma groasa , ca Angel sa nu raceasca , pentru ca avea numai un amarat de prosop pe el .

* *
*
Soarele isi facu repede aparitia pe cer , iar razele lui puternice se incapatanau in a-l trezi pe brunet . Acesta isi deschide usor ochii albastrii si de ridica din pat mergand cu pasi marunti la baie , unde se spala pe fata cu apa rece si obsearva ca el defapt este gol ! Si constata ca prosopul a cazut de pe el in timp ce dormea .
- Ei bine… cred ca ar trebui…
Dar nu isi termina propozitia ca Yuki intra deja in baie
- Hei , Salut Angel …. Angel ?!?! Striga baiatul socat.
- …Sa iau ceva pe mine … isi continua brunetul fraza in timp ce isi acoperea zonele intime cu mainile . Yuki … crezi ca.. ai putea sa-mi aduci ceva de imbracat ? Spune baiatul deja rosu in obraji.
- D….Da … Sigur , imediat .
Desi gura lui spunea ceva , ochii faceau alceva , Yuki il sorbea din priviri pe cel ce murea de rusine in fata lui .
-Um… Yuki , ai de gand sa imi aduci ceva sau o sa stai sa te holbezi toata ziua?! Te rog...
La auziul acestor cuvinte , baiatul o ia la fuga spre dulap de unde scoate repede o pereche de lenjerie intima , niste blugi negrii si o bluza alba . Acesta duce repede hainele cantaretului , pe care il privea uimit in timp ce se imbraca
-Mai frate! Dar de cand ai tu asa…. Un corp ? Intraba Yuki in timp ce se uita uimit la prietenului sau .
- Poate ca de cand fac gimnastica si putin fitness , ai si uitat ? Raspunde Angel chicotind .
- Cred ca am cam uitat ! Dar hai sa manaci , ca am pregatit masa !

Intre timp * * *

-Diego hai la masa ! Se aude vocea calda si dulce a lui Akane , sora tanarului .
-Ma lasi?? Nu am chef de nimic !Spune Diego din camera alaturata cu semne de tristete in voce
-Fratioare , nu ai mancat nimic de ieri , imi este frica sa nu patesti ceva … Te rog , macar putin !
Diego se ridica usor din pat si merge cu pasi marunti catre baie , unde se spala pe fata cu apa rece , apoi se intreapta catre fereastra , dand perdeaua galbena la o parte . „ Sper sa nu fi patit ceva ” , numai aceste cuvinte ii treceau prin minte , desi stia ca este foarte probabil ca „ingerasul” lui sa fie mort deja , asa ca sare peste micul dejun si iese la o plimbare .

* * *

- Pa , Yuki , Am plecat ! Spune cantaretul lundu-si geaca de piele pe el.
- Dar unde pleci? Angel !
Prea tarziu , cantaretul deja a iesit pe usa si avea in minte un loc in care vroia sa se duca de mult : „OK” – barul din apropierea casei lui , simtea nevoia de alcool , asa ca s-a indreptat spre acel loc . Acolo si-a comandat o sticla de whisky , in cateva minute sticla a fost adusa de un barman care se uita putin cam ciudat la cantaret , dar l-a servit apoi gheata pentru bautura . Concursul era la ora opt , era abia doisprezece dimineata . Dupa ce s-a ametit putin , langa el apare un baiat aparent de optsprezece ani , imbracat intr-o pereche de blugi albastrii si o bluza rosie , mulata pe corp , care cere si el aceeasi bautura ca Angel . La un moment de neatentie a artistului , baiatul baga in bautura cantaretului un praf alb . Angel nu oberva asa ca da toata bautura pe gat , impreuna cu praful acela si pleaca . Pe drum se simtea ametit , si ochii i se dadeau peste cap , dar era inca constient . Dintr-o data apar in fata lui trei tipi care il tarasc pe Angel intr-o fundatura unde mai era un baiat brunet , destul de bine cladit , imbracat intr-o bluza gri , mulata pe corp si niste blugi de aceeasi culoare cu bluza.
- Deci tu esti Angel , tu te-ai atins de Diego , si vei plati ! Spune baiatul acela , parca cu o privire nebuna in ochii lui
- Hai mai las-o moarta , si ce ai de gand sa-mi faci ? intreaba Angel nepasator...
- Ai sa vezi , mai de graba , ai sa simti ! Spune tanarul facand un semn tipilor care il tineau de maini pe cantaret .
La acel semn , baietii au inceput sa-si bata joc de cantaret , violand-ul . Vazand ca Angel nu reactioneaza la nici o miscare a baietiilor , unul dintre ei spune :
- Hei Taku , baiatu asta parca-i idiot
- Idiot esti tu … Nu trebuia sa imi pronunti numele , retardatule ! Se rasteste Taku . Hei , baiete , ori esti prea prost , ori iti place prea mult ! Ce ai patit de nu reactionezi ? Intreaba tanarul
- De unde vrei sa stiu ? nu simt nimic … poate ca sunt prea beat !
Defapt nu era asa , o parte din corpul ii era amortit , ca si paralizat , si asta nu din cauza bauturii , ci din cauza prafului care a fost bagat in bautura lui .
- Baieti , da-tii drumul ! Stii ceva ? daca ma uit mai bine la tine , esti chiar atragator ! Spune Taku.
- Mda ? Bine , acum ma lasi ? Mi se face scarba de tine numai cand te privesc ! Raspunde Angel indignat...Plus ce naiba... nici nu-mi pot misca picioarele... nu mi le mai simt... La naiba!
- Cred ca am sa te las … dar mai intai…
Taku il lua de be bluza pe Angel , il privi in ochi si il saruta . Un sarut violent , care se termina printr-o muscare de buza .
-Ah , la naiba , doare ! Se rasteste Angel.
- Tocmai ! Haideti baieti !
Dupa ce au plecat , Angel incearca din rasputeri sa se tarasca pana pe trotuar ca cineva sa-l vada . A reusit pana la urma , dar cu greu , si cand ajunsese , lesina . Tot ce a mai vazut sunt picioarele unui baiat , dar nu a avut puterea sa ridice capul pentru a-i vedea fata .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#30
bine!Nu ma omorati dar Taku arata bine:love:.Nu are un comportament stralucit,dar e tare dragut.:love:.fain capitol,imi place exprimare.Greseli mici si putine(de tastare):bv:.saracul Angel ce soarta nemiloasa:scary:,dar el niki macar nu are habar ce se intampla cu el.Cred ca e prea beat:ha:.Pune repede continuarea:pls:.Gambate
Ja ne^:hug:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.839 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.763 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.012 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.930 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.606 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.420 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.629 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.509 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.582 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.132 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)