Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#11
-Aha aha , si porcul zboara ! Spune Diego
-Ummm….Crezi ce vrei ! Zice Angel , lasand-ul pe baiat cu un zambet pervers pe fata

CAP:6 El sótano (Subsolul)

Angel isi indrepta privirea catre berile mult asteptate de prietenii lui care petreceau sus in camera si vrea sa se duca sa le ia. Face cativa pasi ,incercand sa se indeparteze de Diego , dar acesta vazand ca baiatul icearca sa scape , il prinde de mana si il izbeste de perete.Angel incearca sa spuna ceva dar nu-si mai putu continua propozitia pentru ca buzele ii fusesera acoperite de un sarut cald venit din partea lui Diego ,care tresari cand aude un strigat de fata: Era sora lui Angel care era nervoasa ca nu au venit inca berile. Diego se uita insistent la cantaret care era putin speriat…Speriat sa nu fie prins in acea ipostaza cu baiatul care tocmai i-a prins buzele suave intr-un sarut plin de pasiune . La un moment dat , Angel incearca sa il indeparteze pe tanar , dar fara rezultat. Diego era cu mult mai puternic decat el . Chiar daca pe dinafara se „lupta” cu sarutul acela , in sufletul lui ,defapt se bucura ca simte cum buzele i se infruptau cu dulceata rara a unui sarut de-al lui Diego. Mainile lui blande ,in acelasi timp puternice il tineau strans in brate pe Angel. Brunetul isi incolaci si el mainile in jurul trupului baiatului care il imbratisa din ce in ce mai tare . I se parea ca este teleportat intr-o lume magica,in care totul te face sa salti de bucurie...
Dar o voce stridenta strica momentul: era din nou vocea surorii lui Angel care spunea sa se grabeasca dupa care se aude cum usa subsolului este trantita iar apoi…Incuiata !
Angel se uita speriat la Diego si ii spune
-Astia au incuiat usa ! Nu!
-Ce este , ingeras? Iti este frica ? Ramai cu mine…Nu esti singur! Spune Diego incercand sa-l linisteasca pe baiat .
Brunetul simte mainile reci ale lui Diego cum il apasa usor pe piept , iar apoi prinzandu-i buzele moi si catifelate intr-un sarut care ii da fiori si facand-ul sa isi doreasca mai mult.
Diego isi streacoara mainile pe sub camasa baiatului care capata o nuanta rosiatica la fata deindata de simte finetea si tandretea mainilor lui .
-Nu! Diego , lasa-ma ! Spune Angel tragandu-se din bratele lui si indepartandu-se putin de el. Nu sunt pe invers nu intelegi? Continua el
-Esti sigur de asta? Replica Diego
-Mmm…Nu...Ba da!
-Bine! Daca asa zici tu!
Angel urca scarile in speranta ca usa este deschisa dar…Ghinion era inchisa , iar muzica la maxim. Nu era nici o sansa ca cineva sa-l auda , desi parca nici macar nu voia sa strige sa vina cineva sa deschida. Atunci se aseaza pe scari si cu privirea tintuita in pamant fredoneaza o melodie. Dupa un minut , Diego vine si se aseaza cu doua scari mai jos de baiat. Angel se opreste din cantat , ridica privirea , se uita putin la baiatul din fata lui si cade pe ganduri , privea in gol , se gandea la ceea de a zis adineauri , apoi il examina pe Diego din cap pana-n picioare.La un moment dat , baiatul se ridica si se aseaza langa Angel
-Parca ziceai k nu esti pe invers! Spune Diego
-Pai asa si este ! raspunde Angel
-Nu vezi ca minti de si tu crezi?
-Cum adica?
-Daca nu ma placeai , de ce m-ai facut sa vin cu tine aici? De ce m-ai lasat sa te sarut de atatea ori? De ce tremurai de fiecare data cand te atingeam? Iar acum , de ce te-ai inrosit?
-Nu m-am inrosit! Spune Angel punandu-si mainile pe obraji
-Ah , nu? Ia mainile de pe fata si iti demonstrez !
-Bine bine ! Poate ca ai dreptate ! spune Angel privindu-l pe Diego cu niste ochi de catelus nevinovat . Dar…
Nu termina propozitia si buzele lui au fost cuprinse intr-un sarut provocator si din nou Angel simte mainile fine si de data aceasta calde ale lui Diego cum se strecoaea pe sub camasa lui , dandui niste fiori placuti care il faceau sa tremure. De data aceasta nu s-a mai opus ci isi trecea mainile prin parul castaniu si moale a lui Diego , apoi mangaindu-l pe spate .Parca brunetul devenea din ce in ce mai depentent de saruturile pe care le primea din partea baiatului ale carui buze moi si catifelate le simtea pe gat. Diego ii desface camasa brunetului , sarutandu-l pe piept si coborand din ce in ce mai jos pana la abdomen. Acele saruturi pline de senzualitate ale lui Diego creeau dependenta. Soaptele tanarului , rasunau continuu in mintea lui Angel , dandu-i fiori si facandu-l sa tremure . Acesta se inrosi incet la fata , dar cand Diego isi strecura mainile printre coapsele lui , acesta scoate un scancet ,aproape imperceptibil. caldura emanata de trupul lui Diego il facea pe Angel sa se simta in siguranta in bratele lui . Diego il desfacea la pantaloni pe Angel care parca era innebunit dupa savoarea buzelor tanarului de deasupra lui . "Acesta nu poate fi un vis , si chiar daca este , nu mai vreau sa ma trezesc" spune Angel in intimitatea gandurilor lui in timp ce incerca sa ii dea bluza jos lui Diego. In ciuda frigului din subsol , calduta trupurilor lor goale si infierbantate isi tineau de cald unul altiua. Trupul lui Angel reactiona la toate atingelile lui Diego , a tremurat si a scos un tipat scurt in semn de durere.
-Diego ... Mai usor ... te rog!
-Te doare ingeras?Iartama
Atunci Diego, incepe sa-l sarute de Angel , facandu-l pe acesta sa uite durerea si sa simta numai placere.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#12
Deci ador ultima parte :perv:
"-Diego ... Mai usor ... te rog!
-Te doare ingeras?Iartama
Atunci Diego, incepe sa-l sarute de Angel , facandu-l pe acesta sa uite durerea si sa simta numai placere." - :love:
Deci ador,iubesc ficul asta! :8:
Deabia astept urmatorul capitol! Nu mai am rabdare 4
Chuu pupic
:bye:

#13
-Diego ... Mai usor ... te rog!
-Te doare ingeras? -partea asta o fost absolu suuuuper!capitolul este si el foarte frumos.

-Daca nu ma placeai , de ce m-ai facut sa vin cu tine aici? De ce m-ai lasat sa te sarut de atatea ori? De ce tremurai de fiecare data cand te atingeam? Iar acum , de ce te-ai inrosit? -alta replica absolut superba.uite cate motinve ii da diego ca totusi e pe invers...super tare!astept continuarea.gambate

#14
CAP 7:La Melodia (Melodia)

Cei doi au ramas imbratisati pana intr-un anumit moment: Muzica asurzitoare se opri dintr-odata...iar vocea Kikei , sora lui Angel , care avea microfonul in mana spunea:
-Ba idiotilor! Nu credeti ca am uitat de cineva? Frate-miu si frumosul acela de Diego...Cred ca i-am inchis in subsol! Sa mergem dupa ei !
Auzind astea , baietii nostri au intrat in panica ... Cel putin unul din cei doi chiar s-a panicat , acesta fiind Angel . Diego nu avea nici o treaba , statea relaxat si nui pasa de cei care vin dupa ei pana cand brunetul s-a ridicat rapid si ii spune lui Diego ca ar trebui sa se ascunda undeva , oriunde. Baiatul a ezitat putin dar pana la urma a acceptat si l-a dus pe Angel intr-o camaruta care la prima vedere pare mica , pentru ca usa abia avea un metru, dar inauntru avea peste 2 metrii , Pe peretii albi ai camarutei erau puse niste rafturi , de culoare maro , pe care erau asezate multe sticle de vin si cateva de wisky, pe jos era o mocheta maro care se asorta de minune cu rafturile. Diego il calmeaza putin pe Angel , care era destul de tensionat , mangaindu-l usor pe piept si apoi sarutandu-l lung si pasional. Diego trage putin cu ochiul sa vada unde sunt oaspetii , caci aproape toti au intrat in subsol , norocul celor doi a a fost ca toti erau in partea opusa fatza de unde erau ei asa ca brunetul a fost prins de mana si dus sus de catre Diego , fara sa fie zariti de ceilalti care ii cautau ca disperatii . Cei doi s-au asezat pe canapea si inainte ca petrecaretii sa vina , Diego i-a dat un mic pupic pe buzele umede ale lui Angel.Prima care a urcat inapoi la petrecera a fost Kika , care a fost uimita cant i-au vazut pe cei doi stand relaxati pe canapea.
-Da' voi unde ati fost? Ca v-am cautat de ne-au sarit apele ! Spune Kika
-Aici am fost!Neam....Cunoscut mai bine! Raspunde Diego umezindu-si buzele cu limba.
-De ce faci asa , Diego? Intraba Kika
-Asa cum?
-De ce ti-ai umezit buzele? veri sa saruti pe cineva?
-Nah... am...Gustat ceva... dulce ! Spune Diego cu o privire seducatoare , uitandu-se la brunet
-Ce dulce? Ca nu ii nimic dulce pe aici .Spune Kika
-O bomboana!
-De unde? Ca toate magazinele sunt inchise
-Chiar vrei sa stii?
-Da..
-De pe buzele fratelui tau !
-Ce??? Exclama Kika cuprinsa de uimire
Angel cand auzi asta tresari si ii puse mana la gura lui Diego , sa nu mai scoata alta prostie de acolo. Baiatul avea o privire speriata si se balbaie cand incearca sa-i spuna surorii lui ca defapt nu a zis "buze" ci "buzunar" . In fine...Kika nu a fost pe deplin multumita dar i-a lasat in pace . Petrecerea a continuat cei doi si-au luat niste beri , acestea fiind aduse de cei care au coborat acolo dupa ele , caci Angel a si uitat de ele.
Cantaretul a fost invitat pe scena sa cante o melodie . Era suta la suta ca se va intampla asta , dar era fericit ca Diego il va putea vedea „in actiune” . Acesta avea pregatit CD-ul cu negativul melodiei ale carei versuri le-a inventat cu o zi inainte de majoratul lui . In timp ce se ridica de pe canapea ii sopteste lui Diego: „Asta este o dedicatie de la mine pentru tine”
Angel ura pe mini-scena , ii da CD-ul Dj-ului si incepe a canta


Tengo de pronto tanto y no se como agradecer
Am atatea si nu stiu cum sa-ti multumesc
Me siento afurtunado por tener tanto amor tambien
Ma simt norocos pentru ca am si atata dragoste
Por que me encuentro junto a ti
Pentru ca sunt langa tine
Jamas soñe amar asi
Niciodata nu am vista sa iubesc atat

Desde que estas aqui ya solo pienso en ti
De cand esti aici numai la tine ma gandesc
Mi amor tu has sido todo lo que siempre pedi
Iubirea mea, tu ai fost totul ceea ce mereu am cerut
Desde que estas aqui me siento tan feliz
De cand esti aici ma simt atat de fericit
Del suelo he despegado pues me has hecho sentir asi
Solul inclinat m-a facut sa ma simt asa

Dicen que no hay momento ideal para empezar a amar
Se spune ca nu exista un moment ideal pentru a incepe a iubi
Contigo he descuebirto que es verdad
Cu tine am descoperit ca este adevarat
Que eres realidad
Ca esti un adevar
Por que me encuentro junto a ti
Pentru ca sunt langa tine
Jamas soñe amar asi
Niciodata nu am vista sa iubesc atat

Desde que estas aqui ya solo pienso en ti
De cand esti aici numai la tine ma gandesc
Mi amor tu has sido todo lo que siempre pedi
Iubirea mea, tu ai fost totul ceea ce mereu am cerut
Desde que estas aqui me siento tan feliz
De cand esti aici ma simt atat de fericit
Del suelo he despegado pues me has hecho sentir asi
Solul inclinat m-a facut sa ma simt asa

La sfarsitul melodiei toata lumea a aplaudat si a ramas uimita , melodia era superba , si in plus se potrivea perfect cu ceea ce simtea Angel. Cantaretul coboara de pe scena si se duce sa se aseze langa Diego . Nici nu s-a asezat bine , ca baiatul i-a prins buzele lui Angel intr-un sarut plin de pasiune in fata tuturor.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#15
La inceput incepeam sa ma bucur ca stiu spaniola,si cand citesc versurile, surpriza: erau traduse! la ce mi-o folosit ca stiu spaniola? 21

"-Ba idiotilor! Nu credeti ca am uitat de cineva? Frate-miu si frumosul acela de Diego...Cred ca i-am inchis in subsol! Sa mergem dupa ei ! 21
"-De unde? Ca toate magazinele sunt inchise
-Chiar vrei sa stii?
-Da..
-De pe buzele fratelui tau !
-Ce??? Exclama Kika cuprinsa de uimire
Angel cand auzi asta tresari si ii puse mana la gura lui Diego , sa nu mai scoata alta prostie de acolo." - 21
"Nici nu s-a asezat bine , ca baiatul i-a prins buzele lui Angel intr-un sarut plin de pasiune in fata tuturor."
E nebun :scary: cum adica in fata tuturor?21
In fine21)
Deabia astept urmatorul capitol!Chuu pupic
:bye:

#16
oooo absolut superb capitolu.mi-au placut replicile pe care i le-o dat Diego fetei.Super!Si finalul deasemenae superb "Nici nu s-a asezat bine , ca baiatul i-a prins buzele lui Angel intr-un sarut plin de pasiune in fata tuturor." Sa vedem cum o sa reactioneze petrecaretii.Cred ca o sa faca niste fete.....orikum abea astept urmatorul capitol.
Si acum am gasit si nister mici greseli de tastare
1)fatza-fata
2) Era suta la suta ca se va intampla asta-poate aici era mai bine sa spui era suta la suta sigur ca se va intampla asta
3)Angel ura -Angel urca
Alte grseli nu am mai gasit.Gambate!

#17
La sfarsitul melodiei toata lumea a aplaudat si a ramas uimita , melodia era superba , si in plus se potrivea perfect cu ceea ce simtea Angel. Cantaretul coboara de pe scena si se duce sa se aseze langa Diego . Nici nu s-a asezat bine , ca baiatul i-a prins buzele lui Angel intr-un sarut plin de pasiune in fata tuturor.

CAP 8 :Yuki

Dupa asta , Angel se aseaza socat pe canapea , cu obrajii rosii ca trandafirul si cu niste ochi mari , cu privirea tintuita in podea. Diego avea un zambet smecher pe fata si se uita la oaspeti care stateau gura-casca.
-Ce? Nu ati mai vazut baieti care se saruta pe obraz? tresare un prieten bun deal lui Angel , Yuki , un baiat cu parul maro-deschis si ochii de aceeasi culoare cu parul , imbracat in niste pantaloni de culoare verde care se asorta destul de bine cu bluza maro . Avea o mana bandajata , cea stanga... Se pare ca era din cauza unui conflict care a avut loc intre gasca lui si una adversa.
-Ce obraz , tu esti chior sau nu vezi bine? Spune un tip , ce participa la petrecere
Toti de la petrecere se uitau cu uimire la cel care l-a jignit pe Yuki ... Tanarul era foarte cunoscut prin imprejurimi ca fiind un mare bataus , si nu avea nici un regret daca ar omori pe cineva in bataie de dragul prietenului sau cel mai bun , Angel . Yuki isi pune berea pe masa se ridica usor si se aproprie de cel care l-a jignit. Angel vazand asta se ridica rapid de langa Diego si incearca sa-l opreasca pe Yuki , care avea o privire fulgeratoare , care ar putea speria si un animal salbatic.
-Yuki , nu are rost , lasa-l in pace , ii doar un idiot , iar tu...esti beat ! Spune Angel in timp ce il prinde pe bataus de brat
-Ce dracu ! astia nu vad bine? Te-a pupat pe obraz , nu pe buze ! Spune Yuki incercand sa-si protejeze prietenul de vorbele rele care puteau iese din gurile spurcate , desi el a vazut clar ca Diego l-a sarutat pe prietenul lui.
Oaspetii au incercat sa uite ceea ce au vazut , de frica lui Yuki. Petrecerea a continuat , brunetul impreuna cu amicul lui se aseaza pe canapea langa Diego , care isi bea linistit berea.
-Diego...Nu cred ca trebuia sa ma saruti in fata tuturor! Spune Angel
-Nu? Vrei sa o fac din nou?
-Nu...Eu..
-Angel hai pana la baie cu mine ! Spune Yuki
Cei doi merg la baie. Angel este interogat de catre amicul sau cu privire la relatia sa cu Diego.
-Este adevarat?
-Mda...Spune Angel plecand capul
Yuki se razama de chiuveta se uita ganditor pe tavan si spune:
-Ce pacat!
-Ce vrei sa spui? Intreaba Angel confuz
-Hmmm...Chiar am inceput sa tin la tine ! Spuse tanarul apropiindu-se din de in ce mai mult de brunet.
Angel era derutat..Cel mai bun prieten al lui indragostit tocmai de el? Asa se parea ! De ce? asta nici macar el nu stie! Yuki se apropia de el , iar tanarul nu avea nici o idee cum sa actioneze. Se dadu cativa pasi in spate iar Yuki il izbeste de perete apoi brunetul simte o mana puternica ce il apasa pe piept, dupa care simti cealalta mana cuprinzandu-i spatele si asa Angel se trezi in mijlocul unui sarut cu cel mai bun prieten al sau. Buzele lui Yuki erau moi si fine dar sarutul nu avea acelasi efect pe care il avea atunci cand se saruta cu Diego , nu exista pasiune intre cei doi , Yuki simtea ceva pentru Angel , dar sentimentul nu era reciproc.
-Sper ca o sa ramanem prieteni ca inainte !iar faza cu sarutul...Uit-o! Spune Yuki in timp ce iesea pe usa
Usor de spus...Acest lucru , Angel nu o sa-l uite toata viata lui . A fost un soc prea mare pentru baiat , el fiind o fire foarte sensibila , iar acum avea impresia ca il tradeaza pe cel pe care il iubeste.
Imediat ce tanarul a iesit, apare Diego care incuie usa .Angel avea privirea tintuita in pamant si privea in gol nici macar nu si-a dar seama ca usa fusese incuiata . Diego il ia pe baiat de barbie , Angel ridica privirea si ii vede chipul baiatului pe care il iubeste cu adevarat apropiindu-se de el , apoi simte cum buzele lor sunt unite printr-un sarut pasional . Acela era sarutul de care avea Angel nevoie , nu cel pe care l-a primit inainte de la Yuki.O lacrima se naste in ochii lui Angel si curge usor pe obrazul fin . Diego il priveste pe baiatul din fata lui care mai avea putin si facea o balta de lacrimi. Il imbratiseaza usor si saruta obrazul care se oglindea in frumusetea si putitatea lacrimii cristaline care inca a rezistat. Angel il priveste pe Diego in ochi si nu rezista tentatiei. Il ia usor de cap si ii saruta buzele dulci si suave , obrajii lui au fost cuprinsi de lacrimile cristaline care curgeau necontenit dupa care il strange in brate si ii sopteste un mic " Te iubesc"

Zis is Yuki 10 ..Love him :love:
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...Leo1-1.jpg
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#18
"Oaspetii au incercat sa uite ceea ce au vazut , de frica lui Yuki. " - 21
"-Nu? Vrei sa o fac din nou?" - 21
Ok...cat despre Yuki...nu stiu ce fac cu el daca sa va baga intre Diego si Angel...
So...deabia astept urmatorul capitol! Chuu! pupic
:bye:

#19
Un cpitol ce abea asteptam sa-l vad!mia placut mult,dar cel mai tare mia placut faza asta „Diego...Nu cred ca trebuia sa ma saruti in fata tuturor! Spune Angel
-Nu? Vrei sa o fac din nou?
-Nu...Eu.” Cel mai bun prieten sa indragostit de el?????
Incredibil!!!sper sa nu-l mai sarute si alta data si sa strice o relatie asa mumoasa cum e cea a lui Angel cu Diego.
Greseli nu am vazut,felicitari pt capitol si pt fic in general!

#20
cap 9 El Apartamento (Apartamentul)

Nu era nimic ce putea sa strice acel moment in ciuda tipetelor de se auzeau sin salon . Diego era impresionat de modul in care Angel a spus acele cuvinte , pentru el erau speciale , unice ,pentru ca nimeni , niciodata nu i le-a spus . Cei doi au ramas imbratisati pentru un timp destul de lung pana cand se aude cum se sparge o sticla. Diego deschide repede usa baii ... Cei doi ies de acolo si ce sa vada? Doi baieti care de bateau. Era Yuki si cu Toshi , tipul acela care l-a facut chior, era prea frumos sa nu primeasca o bataie zdravana dupa ce l-a jignit pe bataus. Toshi avea capul spart , iar Yuki nici macar o zgarietura.Nimeni nu avea curajul sa se bage intre cei doi. Dintr-o data Angel Striga:
-Yuki! Inceteaza! Ce ti-a facut de data asta?
-Mie? Nah…nimic…Numai statea cu urechea lipita de usa baii ! Spune Yuki in timp ce ii da un pumn lui Toshi.
-Dar nu am auzit nimic ! Era muzica la maxim! Ce dracu voiai sa aud?! Cun trage apa WC-ului ?! Striga Toshi enervat
-Vezi ca iarasi vorbesti urat cu mine si nu-i de bine! Spune Yuki in timp ce se departa de el.
Angel i-a calmat pe baieti , iar Toshi a fost dus la spital. Intr-un final Angel se urca pe scena si anunta ca petrecerea s-a terminat. Era aproape ora 6 dimineata , baiatul era frant de oboseala dupa acea zi plina . Toti oaspetii au plecat , iar cei care au mai ramas au fost Angel,Diego si Kika . Angel si Diego se aseaza pe canapea iar Kika statea plictisita pe masa din fata canapelei.
-Frate , vi acasa?Intreaba Kika plictisita .
-Nu stiu , du-te inainte , o sa vin si eu mai tarziu.
Kika a plecat , iar cei doi au ramas in club . Totul era vraiste pe acolo , bere pe jos si pe pereti , sticle sparte , sange si un miros de nesuportat. Angel ofteaza usor.
-Ce s-a intamplat ingeras? Intreaba Diego afisand un zambet seducator pe fata.
-Hmm…Diego…Am sa iti spun ceva…La baie …cand am mers cu Yuki el m-a…
Dar nu isi temina propozitia caci Diego il intrerupe...
-Nu ai de ce sa te simti vinovat , ingeras , stiu ce s-a intamplat ! Mi-am dat seama dupa fata ta ca s-a intamplat ceva ! Spune tanarul imbratisandu-l usor pe baiat si apoi sarutandu-l pe frunte.
Diego ii propune lui Angel sa doarma il apartamentul lui. Acesta nu a stat pe ganduri si a accept imediat , in fond era mult mai aproape decat casa lui . Cei doi ajung in apartament . Angel se aseaza obosit pe un scaun din bucatarie , asezandu-si capul pe maini si inchizand ochii. Era pe cale sa adoarma dar Diego la trezit pentru a-l pune pe baiat sa faca un dus , caci era transpirat si ar fi imputit tot patul . In fine…Brunetul intra in baie , da drumul la dus si se lasa rasfatat de catre picaturile calde ce-i cadeau pe corp , in acelasi timp el fredoneaza melodia pe care a cantat-o la majorat. Diego statea langa usa numai pentru a-i auzi superba voce a iubitului sau .Nu trec 2-3 minute caci dintr-o data , Angel se opreste , nu mai fredoneaza melodia si in acelasi timp , dusul inceta sa se mai auda. Brunetul observa ca baia este lipsita de posoape , nici macar halat nu avea asa ca il striga pe Diego ca sa ii aduca un prosop , chiar si mai multe. Baiatul ii spune ca aduce cu o singura conditie…Una ciudata ,dar o conditie… Sa il lase pe el sa il stearga de apa . Angel s-a amuzat de spusele baiatului dar a acceptat . Cand a spus ca este de acord , se simti mai sigur pe el , dar cand intra Diego in baie , se simti un pic jenat , chiar daca au fost o data impreuna , Angel tot avea unele retzineri ,era prea rusinos . Pe masura ce Diego se apropia de el , baiatul devenea din ce in ce mai rosu la fata si tot mai tensionat. Cand simti mana fina a lui Diego pe spatele sau coborand tot mai jos parca era in al noualea cer , tremura si nu indranzea sa se intoarca cu fata la iubitul sau. Baiatul il inveleste pe Angel intr-un prosop moale dar el inca nu indraznea sa se intoarca spre tanar , vazand asta , Diego il prinde de umeri si il intoarce astfel incat ei doi sa fie fata in fata . Angel inca tremura.
-De ce tremuri? Ti-e frica de mine? Intreaba Diego cu o voce seducatoare in timp ce il stergea pe cantaret de apa.
-N…Nu! Nu mi-e frica de tine! De ce spui asta?
-Am vazut ca ti-e frica sa te intorci cu fata la mine!
-Nu…in nici un caz nu imi este frica! Doar ca …Imi este rusine! Spune Angel lasand capul in jos.
Diego rade usor apoi il ia usor pe baiat de barbiespunandu-i ca nu are de ce sa ii fie rusine, sarutandu-i apoi usor buzele.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.848 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.826 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.235 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.079 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.674 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.809 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.706 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.630 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.729 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.284 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)