Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi]

#11
Love, draga mea am ramas fara vorbe. Sanji a simtit pe pielea lui cum e sa fii violat... Ceeeeeeeeee, Kaitou recunoaste in sinea lui ca il iubeste pe Sanji? Dupa ce a facut Sanji , pe cine va alege Kaitou? Si ce se va intampla cu Hano?

Mister pe toata linia...

Va pup.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#12
Capitol uitat de sormea

O razbunare nereusita

Pasii rebelului il purtau spre casa lui : acea casa pustie din totdeauna . Parca nici nu vroia sa ajunga acolo , dar era nevoit . Era ranit si mergea greu , cel mai mare noroc al sau era ca locul in care se afla nu era la mare departare de locul pe care el il numea "acasa". In cateva minute , baiatul a ajuns in sfarsit in locul cu pricina . A deschis usa trantind-o de perete . Dupa care o impinge cu putere pentru a o inchide . Isi daduse tricoul jos , dupa care merge la baie , privindu-si urmele lasate de Hano , niste vanatai mici ii acopereau o mare parte din corp , dar nu asta era problema , ci rana facuta de Kaitou cu ceva timp in urma care tocmai s-a deschis incepand sa sangereze . Sanji se sprijini de marginea cazii , dupa care isi duse mana la locul vatamat , lovind apoi cu pumnul in perete , lasand o urma rosie .
- La naiba ! Tipul ala ... O sa plateasca ... Cu varf si indesat ! Nu va scapa cu capul pe umeri dupa ce a abuzat in halul ala de mine ! Spuse el , in timp ce se indrepta catre canapeaua din bucatarie . Pe unul din scaune a vazut un tricou alb , pe care il imbraca imediat si se aseaza incet pe suprafata moale si neagra . Incerca sa uite figura satisfacuta a baiatului cu parul cenusiu , care parea mai mult decat obsedat de trupul rebelului si de tot ce tinea de el . Acum si-a dat si el seama cum s-au simtit toate acele fete , de care el a profitat si pe care le-a ranit . Era un sentiment de scarba , de ura pentru acea persoana . Desigur ... Sanji nu este atat de sensibil precum alte persoane incat sa inceapa sa planga si sa stea ghemuit intr-un colt din casa , evitand orice contact cu lumea .
-Nu ... Eu nu sunt asa slab ! O sa ii fac de petrecanie tipului aluia ... Altfel nu voi fi linis ...
Inainte sa isi poata termina propozitia usa de la intrare a fost trantita cu putere de catre Kaitou , care parea foarte furios . Acesta se duse apropape de canapea , dar nu l-a observat pe rebelul care incerca sa isi atenueze durerea cauzata de rana , si satenul incepuse sa il strige in gura mare pe Sanji , nestiind ca el se afla totusi la doi pasi inaintea lui.
-Sanji ! Unde mama naibii esti ?
-Cred ca ajung imediat la spitalul pentru surdo-muti daca mai tipi odata in halul ala . Raspunse baiatul plictisit .
-Oh ... Nu stiam ca esti acolo . Spuse Kaitou apropiindu-se mai mult de baiatul cu parul ablastru .
-Hmmm ... Stiam eu ca Michiyo nu isi va tine gura ! De aceea ai venit ! Dar stai linistit , eu mi-am luat partea . Zise rebelul in timp ce privea tavanul .
-Ce vrei sa spui ? Intreaba Kaitou curios
-Ce vreau sa spun ? Poate vreau sa spun ca tipul care te-a batut , a fost cu mult mai bland cu tine . Am fost sa ii trag o mama de bataie , dar ... Din pacate eu am fost cel care a pierdut, apoi a si profitat de mine ... Mai bine spus , de corpul meu .
Kaitou a inlemnit la spusele baiatului . Acela chiar era Sanji ? Cel mai tare tip din cartier a luat bataie , si pe deasupra a fost si violat ? Satenul se aseaza pe canapea langa rebel , privind-ul uimit .
-Vezi ce primesti daca te porti asa ?Acum stii si tu ce inseamna a profita de corpul cuiva ! Spuse Kay
-Parca ai fi mama ! Mai lasa-ma ! Zise Sanji ridicandu-se de pe canapea . Dar satenul il prinsese de tricou , atingand astfel rana deschisa a baiatului care a inceput sa strige de durere si se sprijinise de bratul canapelei , evitand astfel o cazatura .
Kaitou s-a speriat , s-a ridicat repede de pe suprafata moale si l-a ajutat pe rebel sa se aseze . In timp ce il ridica , a observat pe tricoul alb o pata mare rosie de sange in zona abdomenului
-Sanji ... Ai sange pe tricou ! Spuse Kay
-Nu e nimic ! Mi s-a deschis rana , nimic grav ! Zise baiatul incercand sa para indiferent .
Kaitou isi lipise o palma peste frunte , dupa care ii ordona rebelului sa isi dea tricoul jos
-Nu ! a venit raspunsul scurt si al subiect al baiatului cu parul albastru .
Kaitou il privea sfidator pe baiat si a ridicat o sparnceana . A prins cu ambele maini de tricoul alb si dintr-o singura miscare rapida a reusit sa il indeparteze , reusind astfel sa ramana socat de aspectul corpului lui Sanji .
-Omule � Esti plin de vanatai � Si de parca nu ar fi de ajuns , ti s-a deschis si rana . Spuse satenul atingand usor vanataile baiatului .
-Ce sa-i faci ? in viata mai intalnesti si dificultati ! Zise rebelul incercand sa para indiferent .
-Nu imi vine sa cred � Esti un mare idiot ! Nu te misca de aici . Vin imediat . Kaitou s-a ridicat in graba de pe canapea , fugind spre baie . In cateva minute s-a intors cu o trusa medicinala , pe care o deschise repede dupa ce s-a asezat langa baiatul cu parul albastru .
-Acum � Nu te misca � Trebuie sa iti dezinfectez rana !
-Nu te apropia cu aia de mine ! Striga Sanji incercand sa se indeparteze de baiatul cu �arma� in mana .
-Nu-mi spune k iti e frica de putin dezinfectant ! Stai locului si nu mai fi copil ! Sau vrei mai bine sa mergi al spital ? Intreaba satenul .
-Daca aduci o infirmiera cu pieptul mare , blonda cu ochii verzi , slaba si cat mine de inalta , care sa fie disponibila , eu nu ma supar ! Raspunde Sanji cu un zambet pervers . Un zambet , care a fost sters intr-o clipita de usturimea pe care o simtea rebelul la rana deschisa . Kaitou atingea usor locul vatamat cu vata imbibata in lichidul corespunzator . Oricat de mult incerca Sanji sa se abtina , durerea era prea mare si nu a putut evita mai multe scancete .
-Scuze ! Cred ca ar trebui sa iti aduc infirmiera aceea , nu ? Intreaba Kaitou ridicandu-se de pe canapeaua de piele neagra . Dar a fost tras inapoi de catre Sanji , care avea din nou zambetul pe buze .
-Hei , doar nu te-ai suparat pentru ce am zis ! Am glumit ! Prefer sa fi tu �infirmiera� mea . Spuze acesta luandu-l usor de barbie , acaparandu-i apoi buzele intr-un sarut senzual , explorand apoi cu limba fiecare coltisor al gurii satenului . Kaitou a uitat cu desavarsire motivul adevarat pentru care a venit : sa isi razbune prietena .
Dupa ce Sanji rupse sarutul , il lasa pe baiatul de langa el sa ii curete rana , dupa care luase pansamentul si infasura talia rebelului de mai multe ori cu materialul alb , facand apoi un nod . Kaitou se ridica de pe suprafata moale , sjutandu-si apoi si rivalul sa faca acelasi lucru . Satenul se indreapta spre usa pentru a pleca , iar baiatul cu parul albastru era in urma lui . La iesirea lui Kay din casa , Sanji s-a sprijinit de cadrul usii , prinzandu-l pe saten de mana .
-Nu ma saruti ? Intreaba rebelul privind insistent .
Kaitou se intoarse si ii daduse un pupic scurt pe gura dupa care a vrut sa plece , dar a fost tras inapoi .
-Nu�Nu asa! Spuse baiatul cu parul albastru , prinzand-ul de talie pe saten , apoi introducandu-si direct limba in gura lui . Puteau fi observati de vecini , dar nu le pasa , caci se simteau prea bine impreuna .
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#13
Capitolul meu
Soc total

Kaitou mergea pe strazile aglomerate ale metropolei.In jurul sau,erau zeci de chipuri ce se diferentiau atat prin aparenta cat si prin modul gandirii.Fiecare dintre ei puteau sa spuna ceva dar sa gandeasca alceva.Asta este legea firii.Oamenii erau obijnuiti sa poarte masti care sa le ascund adevarata personalitate.Asta trebuia sa faca si el...sa isi ascunda adevaratele sentimente.Era indragostit de baiatul ce ii violase prietena.Era un lucru aparent de neiertat,insa ar fi putut sa faca acest lucru?Il lasa inima sa nu il ierte?Cu siguranta nu.In interiorul sau,se dadea o batalie crancena intre ce ii spunea inima si ce ii dicta ratiunea.Fara sa isi dea seama,in fata sa a aparut Kiro,ce parea foarte agitat.
-Ce ti s-a intamplat?De ce esti asa?Intreaba Kai aparent ingrijorat.
-Noua gasca...deja a inceput sa faca probleme prin cartier.Daca nu vi cat mai repede,lucrurile se pot termina urat.Spune brunetul gafaind.
-Sa mergem.
Cei doi baieti au inceput sa fuga spre locul unde s-au ciocnit cele doua gasti.Ultima oara,satenul a iesit destul de "sifonat".Hano demonstrase cat poate sa fie de dur si implacabil.Ajungand la locul cu pricina,prietenii au constatat ca tabara adversa era infricosator de linistita.
-Care e treaba?Intreaba Kai venind langa amicii sai.
-Tu esti tipu pentru care Sanji a vrut sa ma bata?Nu are gusturi rele absolut deloc.Ultima oara nu am observat,insa arati destul de bine.Spune Hano masurandu-l din cap pana in picioare.
Baietii din banda lui Kaitou nu intelegeau ce se intampla.Cum adica adversarul lor de o viata a vrut sa il bata pe noul rival pentru saten?De cand pana cand erau prieteni?Sau mai bine spus...de cand se agreeau unul pe celalalt?
-Nu ma intereseaza parerea ta despre mine.De ce ai aparut din nou?Spune satenul pe un ton hotarat.
Brunetul a scos un briceag din buzunar,si cu pasi mari se apropie de Kai.Il impinse in zidul din spatele sau,lipindu-si trupul de cel al baiatului la ananghie.In privirea acestuia se putea citii o ura incontrolabila pentru noul tip aparut in cartier,ce parea deja sa aduca anarhia.Hano atinse cu lama rece buza satenului,reusind sa o zgarie putin.Un firisor de sange a inceput sa se scurga usor pe barbie.Lent,limba brunetului facu sa dispara aceea urma rosie,indreptandu-se spre gura.Insa cand a vrut sa il sarute,Kaitou l-a impins cu putere.
-Sa nu mai faci asta niciodata!Altfel,mi-o vei platii foarte scump.
-Bun...vad ca esti la fel de suparacios ca si amicul tau.Sa mergem baieti.
Gasca adversa a plecat,lasandu-i pe cei prezenti uimiti.Tocmai spuse-se cuvantul "amic".Insa toti stiau ca Sanji si prietenul lor nu se suportau nici in fotografii.Lucrurile deveneau din ce in ce mai ciudate:Michyo avea o atitudine bizara,aparuse o noua banda ce parea destul de periculoasa si acum,amicul lor se afla intr-o situatie destul de delicata.
-Ce a vrut sa spuna tipu ala prin "la fel de suparacios ca amicul tau"?Intreaba Kiro ridicand din spranceana.
-Nu stiu si nici nu ma intereseaza.Acum vreau imi dati pace.Se poate sau trebuie sa plec?Striga satenul facand liniste.
Dupa aproximativ o ora,in cealalta parte a cartierului,Sanji se plimba nonsalant.Inca il durea corpul,dar nu vroia sa arate acest lucru.Trupul sau inca purta urmele noptii precedente,care a fost atat de ingrozitoare.In timp ce mergea pe stradutele pustii,parca si-a vazut iubita ce era foarte apropiata de un baiat.Nervos,a inceput sa fuga.Cu cat se apropia,temerile lui se adevereau.Kaori se imbratisa cu un tip.Ajungand langa ea,a tras-o de umar,luand-o prin surprindere.
-Esti o tarfa!Ma inseli cu...Tu?Striga baiatul cu parul albastru nervos.
-Sanji nu ai inteles!Te rog sa te calmezi.Spune Kaori speriata.
-Ce sa inteleg?Te vad imbratisata cu el.Nici macar nu te ascunzi.Esti o ipocrita.
-Te rog nu ma acuza.El este Hano Ichigo,fratele meu.Spune fata cu vocea tremuranda.
-Fra...tele tau?Esti ruda cu tipu asta?Cum de eu nu am stiut niciodata?Intreaba Sanji mut de uimire.
-Pustiule,eu am locuit in alt oras.Asta pana acum catvea zile,cand m-am decis sa ma mut cu surioara mea iubita.Vre-o problema,frumosule?Spune baiatul afisand un zambet in coltul gurii.
Sanji era foarte derutat.Persoana care il violase cu o zi inainte se dovedise a fi fratele iubitei sale.Lucrurile deveneau din ce in ce mai ciudate.Parca viata i se impotrivea,parca cineva il pedepsea pentru tot raul facut.Numai gandul ca Hano va fi alaturi de el,chinuindu-l...i se parea o adevarata tortura.Singuru care stia de viol era Kaitou.Viata lui se transforma intr-o adevarata aventura.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#14
Draga mea Love,

Nu ar trebui sa fii suparata pe Kaname...ca a uita. E om ...Toti uitam...
Oricum bravo pentru cele doua capitole senzationale .
Deci, Kaitou ii da ingrijiri si apoi are o intalnire cu Hano.
Nu-i trece bine din soc lui Sanji ca a fost violat, dar afla cu stupoare ca Hano e fratele iubitei lui...
Mama , dar rau se incurca itele...


Abia astept un nou capitol...Va pup.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#15
Super tare. Chiar are tupeu Hano asta 39. Un singur lucru a fost destept si l-a recunoscut: ca Kaito e mumos.4. IMi place parte cand ine Sanji si o ia de par. Esti o tarfa24 moh si-a dat si el ... seama21. mUmos capitol, imi place. Il astep ce urmatorul. Kisspupicpupicpupic
[Imagine: sig3a.jpg]



#16
Cap 9 :Vizita...

Socat in totalitate de situatia in care se afla , baiatul o ia la fuga spre apartamenul in care locuia , lasandu-i pe cei doi , fratele si sora in spate . Kaori s-a oferit sa ii faca un scurt tur al cartierului fratelui sau . Pe o straduta mica , la celalalt capat al ei se afla gasca lui Sanji , dar liderul lipsea . Vazand asta , Hano a lasat-o pe sora lui mai mica sa vorbeasca un pic cu ei si dupa aceea sa o ia inainte . Baiatul cu parul cenusiu se apropia mai mult de grup , zicand apoi in soapta ca astazi , se va simti foarte bine cu Sanji . Grupul , perceptand mesajul s-au intos brusc spre el , socati . Cel mai nervos era Daisuke , prietenul cel mai bun al liderului .
- Ce a spus idiotul ala ? Repeta ca iti sparg capu' ala plin de praf ! Striga roscatul care era tinut de doi baieti , pentru a evita o lupta intre el si baiatul cu parul cenusiu .
-Linisteste-te ! Lasa-l naibii in pace , cred ca glumea ! Poate nici macar nu il stie pe Sanji ! Poate isi bate joc de noi ! Spuse unul dintre baieti
-Poate si iar poate ... Poate maine Sanji o sa fie mort ! Nu aveti de unde sa stiti ! Se rasti roscatul , eliberandu-se de mainile baietiilor care il tineau strans de incheieturi , continuandu-si drumul stre locul in care obijnuiau ei sa "mediteze" la o doza de bere si cate o tigare ... Sau mai multe , depinde de starea in care se aflau . In acest caz , Daisuke necesita doua doze de bere si vreo trei tigari , era destul de enervat de ceea ce a auzit .
-Defapt , cine e tipul ala ? A venit deodata cu Kaori si nici nu s-a prezentat ! O sa merg la Sanji ... Dupa ce beau si fumez si eu ceva , ca altfel nu ma linistesc . Zise roscatul .
Intre timp , cei doi frati isi continuau drumul . La un moment dat , Hano o intraba pe surioara lui , unde anume locuieste Sanji . Acestia fiind fata in fata cu blocul in care baiatul cu parul albastru locuia , fata face un semn catre bloc si ii spune numarul apartamentului .
-Dar de ce vrei sa stii ? Intreaba fata curioasa .
- Din curiozitate ! Spuse acesta privind spre intrarea blocului .
Acum drumul lor ducea spre locul numit "acasa". Fata se aseaza la calculator , iar Hano se tranteste pe pat , ganditor .
****Intre timp****
Vremea trecea , iar Daisuke inca terminase si a doua bere . Tigarea era pe jumatate terminata , dar cand sa o arunce , a aparut unul dintre baietii din gasca cu o sticla mare de vin rosu in mana .
- Mai , mai , dar ce avem aici ? Intreaba roscatul zambind , luand sticla din mana baiatului , dupa care o deschise imediat .
-Daisuke , omule , ce faci ? Nu crezi ca esti deja ametit ? Intreaba unul din baieti .
-Tu sa taci ! Beau cat vreau , clar ?
Ceilalti baieti au tacut tin gura , lasandu-l pe roscat sa isi savureze bautura . Nu trecuse mult timp , pana cand scticla a ajuns deja la jumatate . Baiatul se ridicase cu greu in picioare , privind apoi buimac in jurul sau . Se indreapta spre blocul in care locuia Sanji lasandu-si grupul in spate . era ametit , dar constient . In timp ce se apropia de bloc , a vazut o persoana care venea din partea opusa spre el . Era Kiro , prietenul cel mai bun a lui Kaitou . Brunetul se apropia din ce in ce mai mult de rocat , ajungand pana la urma fata in fata .
-Ce faci , Daisuke ? Intreaba brunetul zambind .
-Cine , eu ? Da ... Bine ! Raspunde baiatul ametit
-Dar tu chiar ai baut ! Duhnesti a alcool .
-Eeee ... Asa e ! Zise roscatul in timp ce se balanganea intr-o parte si alta , pana la urma cazand in bratele brunetului . Kiro il prinse pe baiat in brate , si il duse in locul retras din spatele blocului . Acesta il pune pe zidul blocului , incepand sa il miste .
-Hei , hei , ametitule ! Daca nu ai fi baut , nu erai acum in starea asta !
-Da , stiu ... Dar nu sunt beat ... Sunt putin ametit .. Eram enervat si de aceea am baut ! Spuse roscatul incercand sa se disculpe .
- Da ... bine , te cred , dar incearca sa te tii pe picioare .
Brunetul il prinse pe Daisuke de barbie , incercand sa il faca sa priveasca in ochii lui . Dar cand roscatul si-a intors capul , i-a prins buzele baiatului intr-un sarut . Kiro nu dadea semne cum ca ar fi vrut sa il opreasca , din potriva , i-a raspuns la sarut cu aceeasi intensitate . Brunetul isi lipise trupul de cel al roscatului , in timp ce se sarutau cu pasiune .
***
Hano isi ridica corpul de pe patul moale si se indreapta spre iesire fara a spune un cuvant sorei lui . A iesit afara cu un singur gand : sa mearga sa Sanji . Acum ca stia unde locuieste nu era mare branza sa mearga si sa sune odata la usa . Asa si facuse . Intra in blocul cu pricina , urcase pana la etajul doi la apartamenul patruzeci si cinci , asa cum spunea Kaori . Fara sa ezite a batut cu putere in usa .
-Cine naiba vine la ora asta ? Intreaba Sanji mormaind niste injuraturi in timp ce isi deschidea gura larg pentru a casca , dupa care merse sa deschida , se parte ca tocmai a fost trezit . Se misca greu si privea buimac in jurul sau . Dar nici nu descuie bine usa , ca Hano il izbise de peretele din dreapta usii , dupa care ii prinse buzele intr-un sarut fortat si violent . Rebelul nici macar nu isi daduse sema ce anume se intampla . A ramas pur si simplu impietrit , cand simti apoi cum limba baiatului cu parul cenusiu ce strecura printre buzele lui , atingand-o pe al lui . In incercarea disperata de a scapa , Sanji incearca sa il loveasca cu genunchiul intre picioare , dar Hano fu mult mai rapid , prinzandu-i piciorul intre ale sale .Il trantise pe canapea , asezandu-se apoi peste baiatul care parea speriat . Sanji incerca prin toate mijloacele posibile sa il indeparteze , dar nici macar un amarat de rezultat . Baiatul cu parul cenusiu i-a prins mainile rebelului intr-o stransoare puternica deasupra capului , incepand apoi sa il sarute violent pe gat , dupa care cu o mana ii scoase repede tricoul alb . Ideea lui de a-i lega minile cu tricoul a functionat . Sanji a fost imediat imobilizat . Hano ii descheiase blugii , tragandu-i jos de pe baiat , lasandu-l numai intr-o pereche de boxeri negri , care ii acopereau partea inferioara a corpului . Acea parte a corpului , care baiatul cu parul cenusiu vroia cu disperare sa o detina . In momentul urmator , usa apartamentului se tranti cu putere de perete , pe ea intrand Disuke , inca putin ametit . Ii priveste total uimit pe cei doi de pe canapea , apropiindu-se mai mult .
-Daisuke , ce mama naibii stai acolo si privesti ca boul la poarta noua ? Ajuta-ma ! Striga rebelul disperat .
Roscatul cand isi auzi prietenul , a luat repede o vaza , pe care o sparse in capul lui Hano , care se ridicase nervos . In momentul urmator , obrazul lui Daisuke , tocmai a facut cunostinta cu pumnul drept al baiatului cu parul cenusiu , care fugi apoi repede spre iesire . Desi putin ranit , roscatul se duse langa prietenul sau , dezlegandu-i mainile .
-Mersi mult , prietene , nu stiu ce ma faceam daca nu veneai tu ! Spuse Sanji imbratisandu-si amicul .
-Pentru putin , prietene !
-Frate , dar duhnesti a alcool ... Iar ... Parfumul asta ... Nu este al tau ! Spuse rebelul mirosind hainele roscatului .
Daisuke a inceput sa ii povesteasca totul baiatului , care nu parea prea uimit de ce aude ... Avand in vedere ce lucruri a facut el si Kaitou ... Un sarut povestit intre doi baieti il lasa rece .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#17
Saracul Sanji! Oare ce are de gand Hano sa faca cu el?
Slava Cerului ca a venit Daisuke si l-a salvat pe bietul Sanji.
Cumva tipul care l-a salvat pe Daisuke sa nu isi sparga capul...nu e indragostit?

Te pup.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#18
Pedeapsa

Trecuse aproximativ o ora de cand Sanji se afla in apartamentul amicului sau,ascultand istorisirea acestuia.Inca il dureau incheieturile din cauza stransorii puternice aplicate de Hano.Tipu parea intr-adevar un nebun obsedat de putere.Ii placea sa domine totul in jurul sau,chiar daca este vorba de o persoana.In timp ce discutau,telefonul rebelului a sunat.Acesta era deranjat de taraitul enervant,insa cand a vazut cine este persoana care il apeleaza,a raspuns numaidecat.La capatul celalalt,se putea auzii o voce de fata,ce parea foarte nervoasa.Dupa ce a inschis telefonul,s-a ridicat de pe canapea,spunand:
-Daisuke,trebuie sa te las.Ma cheama iubita mea.
-In regula.Ai grija ce faci,tigrule.Nu uita ca esti ranit.
Sanji a aprobat din cap,dupa care a iesit din apartament.Incerca sa isi acopere incheieturile vinete din cauza stransorii aplicate de Hano.Vroia sa ajunga cat mai repede la Kaori.O cunsotea foarte bine si isi dadu seama din tonul vocii ei ca ceva se intampla.Ajungand in fata apartamentului,baiatul a sunat la usa,iar raspunsul nu a intarziat sa apara.
-Ce sa intamplat?Am venit cat de repede am putut.
-Intra,te rog.
Sanji a intrat in living,insa a avut o surpriza.Pe fotoliu statea Hano,ce parea foarte ranit.Isi tinea la cap un prosop alb,pe care se vedea o urma mica de sange.
-M-ai chemat sa il vad pe asta ranit?
-"Asta" e fratele meu.Si vreau sa stiu de ce l-ai lovit atat de tare?Intreaba fata cu parul albastru asezandu-se langa fratele ei.
-Poftim?Asta ti-a spus?Mincinos cinic ce esti!
-Vezi Kaori?Este foarte violent.Eu m-am dus la el sa ii vorbesc,insa s-a enervat pe mine si m-a lovit cu vaza in cap.Spune Hano vrand sa para victima.
Sanji era extrem de nervos.Iubita sa,in loc sa il creada pe el,avea incredere in acel tip ce mintea cu zambetul pe buze.
-Stii ceva?Eu am plecat.E aproape de miezul noptii si eu inca nu sunt acasa.Pa.
Baiatul cu parul albastru a iesit nervos din apartament,indreptandu-se spre casa lui.A ajuns dupa aproximativ un sfert de ora,timp in care nu a facut alceva decat sa se gandeasca la minciuna spusa de rivalulu sau.Ajungand in fata usii,acesta a trantit-o cu putere.S-a asezat nervos pe canapea,schimband haotic canalele televizorului.Fiind cald,Sanji si-a dat tricoul jos,ramanand in bustul gol.Chiar cand se pregatea sa se culce,a auzit o bataie usoara in usa.Crezand ca este Kaitou,s-a grabit sa deschida.Insa a facut o mare greseala.De partea cealalta se afla Hano,ce avea un zambet pervers pe chip.
-Ce vrei?Ce cauti aici?
Insa nu a raspuns.Doar l-a impins pe rebel in casa,inchizand usa in spatele sau.Privirea lui era atat de inspaimantatoare,incat l-a facut pe Sanji sa se dea cativa pasi in spate,lovindu-se de canapea.Baiatul cu par cenusiu il impinse,dupa care isi dadu tricoul jos.
-Sa nu crezi ca iti mai merge si a doua oara cu mine.
In clipa in care Sanji a vrut sa plece,Hano a scos un briceag din buzunar,punadu-il la gat.Era in stare sa il omoare,asa ca singurul lucru pe care rebelul il putea face,era sa taca.
-Serios?Hai sa vedem.
Acesta si-a impins victima pe canapea,alungindu-si trupul deasupra baiatului.Acesta incerca sa se apere,insa puterea rivalului sau era mult prea mare.In catvea secunde,hainele celor doi au disparut.Pentru a-si putea face "numarul" in voie,Hano l-a legat pe Sanji cu tricoul sau,lasandu-l fara mobilitate.In clipa in care a patruns in el,baiatul cu parul albastru a inceput sa tipe de durere.Insa gura acestuia a fost acaparata de cea a violatorului,ce musca cu placere din buzele acestuia.Ii placea sa simta gustul sangelui.Mana acestuia se plimba violent pe trupul rebelului,strangand cu putere acea zona.Dupa doua ore de tortura,pedeapsa a luat sfarsit.Hano se imbraca linistit dupa care pleca,lasandu-si victima intr-un pat ravasit.Acesta s-a ridicat usor,punand mana pe telefonul mobil asezat pe dulapior.Forma numarul lui Kaitou,in speranta ca acesta ii va raspunde.Iar acest lucru s-a intamplat.
-Kai,trebuie sa vi repede la mine.Ma simt foarte rau.
-Ce ti s-a intamplat?Intreaba satenul ingrijorat.
-Se pare ca viata isi bate din nou joc de mine,prin intermediul tipului cel nou.
-Hano...te-a uimilit din nou,nu?Stai linistit,voi avea grija personal de tipul asta.
Dupa ce a spus aceste lucruri,Kaitou a inchis telefonul,lasandu-l pe Sanji fara cuvinte.Acesta se temea foarte tare pentru viata persoanei iubite.Stia de ce este in stare acel baiat.Simtise pe pielea lui.Iar daca satenul ar fi patit ceva,nu si-as fi iertat-o niciodata.Asa ca se ridica din pat,indreptandu-se spre dulap.Insa corpul ii era slabit,facandu-l sa cada pe podea.Ca printr-o minune,in apartament a aparut Daisuke.
-Ce ai patit?Intreaba acesta speriat.
-Vino sa ma ajuti.Kaitou vrea sa se bata cu Hano!
-Poftim?Dar chestia asta nu se poate.Nu il am la inima,insa Kai poate sa iasa serios sifonat din toata aceasta altercatie.
-Tocmai de asta,prostule.Acum ajuta-ma.
Daisuke si-a ajutat amicul sa se ridice de pe podeaua rece,indreptandu-se spre dormitor.Trebuia sa se imbrace,iar hainele purtate in ziua respective nu aratau bine deloc.Erau murdare si rupte.Si toata vina ii apartinea noului tip din cartier,ce se parea ca are ganduri marete.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#19
Sublim capitol Love, draga mea.
Nu imi vine sa cred ceea ce a spus Hano ...lui sora-sa. Si in fata lui Sanji...
Si de ce a vrut sa -l pedepseasca pe Sanji? Ca a scapat prima data?
Oricum am savurat modul pedespsei. De ce imi spune ceva ca Hano e indragostit de Sanji ?

Astept sa raspunsurile in urmatoarele capitole.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#20
Cearta

Sanji impreuna cu amicul sau fugeau spre un anumit loc ... Dar unde ? Nu aveau nici o idee unde Kaito l-ar putea gasi pe Hano . Desi durerea fizica pe care o simtea rebelul era foarte mare , lui nu-i pasa ci fugea in continuare . Desi Daisuke i-a cerut de aproximativ zece ori sa se opreasca , Sanji nici macar o data nu a acceptat . Pasii lui il putau spre locul in care Hano si gasca lui se intalneau , adica acelasi loc in care rebelul a fost pentru prima oara umilit . Nu stia de ce , dar ceva il chema acolo . Ajunsi la locul cu pricina , au vazut doi baieti ce stateau fata in fata , fiecare cu un briceag in mana . Erau Kaito si Hano . Amandoi aveau priviri ucigatoare pe care si le trimiteau unul altuia . Intr-un final , baiatul cu parul cenusiu l-a atacat pe cel din fata lui , dar nu a reusit sa il atinga , satenul fiind prea rapid prinzandu-i mana intr-o stransoare la spate , punandu-i lama ascutita la gat .
-Idiotule ... Tu crezi poti profita de oricine ? Crezi ca totul e asa cum vrei tu , ca toti joaca dupa cum le canti tu? Afla ca nu e asa ... Am sa te invat eu minte ! Spuse Kaitou parand foarte sigur pe el , strangand de incheietura baiatului pentru a scapa briceagul . Dar inainte de a mai face ceva , Hano , dintr-o singura miscare a scapat din strasoarea satenului , schimband rolurile intr-o clipita . Cel cu parul cenusiu si-a luat repede briceagul de jos , punandu-l la gatul satenului , dupa care ii sucise mana mai tare la spate , facanadu-l pe acesta sa isi scape arma si un tipat ascutit de durere . Lama lucioasa si ascutita aluneca incet pe gatul satenului , urcand apoi spre obraz .
-Da papusel , totul e cum vreau eu ! Absolut totul ! Spuse Hano apasand usor cu lama pe gatul baiatului , provocandu-i o mica rana . Satenul se zbatea sa scape , dar la fiecare miscare , stransoarea devenea din ce in ce mai puternica . Rivalul acestuia linge cu lacomie firicelul de sange ce curgea pe gat , urcand apoi spre obraz .
-Ce ai zice daca peste tatuajul acesta sa treaca o cicatrice ... Ca o amintire de la mine ? Zise Hano indreptand cutitul spre tatuajul in forma de dragon al baitului .
-Sa nu indraznesti sa ii faci ceva ! Se auzise vocea lui Sanji , care era tinut de amicul sau , pentru a nu se alatura acelei altercatii .
-Omule , ce naiba ai tu cu tipul ala ? Parca nu suportai sa il vezi nici macar in poze . Nici mie nu imi convine ideea de a vedea pe cineva ranit , dar nu cred ca trebuie sa te bagi . Spuse Daisuke incarcand din rasputeri sa isi retina prietenul .
-Ba din contra , trebuie sa ma bag ! Da-mi drumul ! Striga rebelul smulgandu-se din mainile amicului sau , fugind spre cei doi batausi . Din fuga , a reusit sa il doboare pe Hano la pamant , prinzandu-l apoi de gulerul camasii .
-Mai atinge-te o data de el si ai sa regreti toata viata ca te-ai nascut ! Ai inteles ? Striga Sanji deja adus la culmea disperarii .
Cand isi ridica privirea observa mai mult de zece baieti ce se indreptau spre ei . Erau cei din gasca adversa . La vederea acestora , rebelul se ridica repede de pe rival , facand semn catre Kaiotu si Daisuke , pentru a pleca .
Baietii lui Hano au venit in fuga spre liderul lor . Patru dintre ei au vrut sa fuga spre cei care le-au doborat seful , dar au fost opriti .
-Stati ! Nu astazi baieti , nu astazi ! Spuse baiatul cu parul cenuziu zambind apoi smecher .
Sanji impreuna cu cei doi baieti se indreptau spre apartamenul rebelului . Desi incordat la maxim din cauza durerii , baiatul cu parul albastru nu vrioa sa arate nici un pic de suferinta pe chip , de aceea se prefacea ca ii era bine . Ajunsi in apartament , roscatul s-a trantit pe canapea , urmat apoi de cel saten . Sanji spuse ca se duce pana la baie si a fost aprobat ce ceilalti doi . Dar defapt , s-a dus in dormitor si se arunca pe patul moale . A inchis ochii si in mai putin de doua minute a adormit , era fericit ca acea zi plina a trecut . A uitat de prietenii lui ce il asteptau , dar in sfarsit se putea odihnii .

* *

*
Dis-de-dimineata , razele soarelui cadeau pe chipul rebelului deranjandu-i somnul . Acesta casa larg , privind buimac in jurul sau . Nu a putut observa altceva decat o camera goala . Dintr-o data isi indreapta privirea catre usa , de unde a aparut satenul cu o ceasca de cafea in mana .
-Buna dinimeata , somnorosule ! E ora zece dimineata . Spuse baiatul sorbind din licoarea neagra . Ar trebui sa faci un dus , sa te revigorezi ! Continua acesta .
-Cred ca da ! Replica rebelul cascand larg . Dar ... Doar daca faci si tu cu mine ! Continua el , facandu-l pe saten sa scuipe bautura din gura din cauza socului .
-Esti nebun tipule ? Eu incerc sa fiu amabil cu tine si tu ma iei cu ... Chestiile tale ? Se rasti Kaitou , punand apoi ceasca pe o masuta .
-Haide , jur ca nu am sa-ti fac nimic ! Spuse Sanji punandu-si mainile la vedere pentru a arata ca nu minte .
-Pai da chiar juri ... Si eu ar trebui sa-mi fac un dus ... Bine ! Raspunse baiatul dandu-si tricoul jos , indreptandu-se spre baie . Rebelul anunta ca va intarzia un scurt timp , asa ca sa incepa fara el . Satenul se elibera de haine si intra in cada cea mare care era asezata in dreptul chiuvetei albe . A dat drumul dusului , rasfatandu-si trupul cu picaturile calde de apa ce ii loveau usor trupul . Imediat , pe usa si-a facut aparitia Sanji , care isi daduse hainele jos , intrand si el in cada langa baiat . Corpul sau bine facut parea facut din portelan . Apa se prelingea usor pe cele doua trupuri aflate sub raza ei . Rebelul il prinse pe saten in bratele sale dupa care ii acaparase buzele intr-un sarut senzual si tandru . Era o raritate , mai ales ac venea din partea celui mai pervers , violent si periculos tip din cartier . Mana lui cobora usor pe corpul lui Kaitou , prinzand apoi cu mana de acea zona sensibila , facandu-l de saten sa scoata un geamat .
-Ai promis ca nu ai sa-mi faci nimic ! Zise baiatul privind in partea dreapta .
-Pai ... Aici e o problema ... Eu nu imi respect promisiunile ! Raspuse apoi rebelul izbindu-l pe saten de gresia alba de pe perete . La contactul cu suprafata rece , baiatul a mai scapat un geamat infundat din cauza buzelor care s-au unit cu ale sale .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.808 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.246 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 163.286 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.388 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.076 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.226 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.835 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.571 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.776 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.737 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)