Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Personajul preferat?
Chris
36.84%
14 36.84%
Ales
18.42%
7 18.42%
Colin
26.32%
10 26.32%
Jean
10.53%
4 10.53%
Kiril
5.26%
2 5.26%
Claire
2.63%
1 2.63%
Total 38 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Tendințe Interzise (+18)

Bun! Ai venit cu nextul! Yuppy!!! :)
Suituatia asta este destul de penibila pentru Claire. Si numai Kiril este devina pentru asta. Nu o lasa deloc in pace. Se tine mereu dupa ea si in acelasi timp o face sa faca lucruri ce n-ar fi crezut ca le va face vreodata. E ciudat tipul asta...Acum imi vine sa plang pentru Colin. Saracutul! Acum, cum o vor rezolva si pe asta?.... Ce nenorocit e si Kiril asta, insa pe undeva are si el dreptate. Toti au idee ce vor face si ce simt, cu exceptia lui Colin. :( "Decide-te repede!"
Cum o fi sa iubesti doua persoane? Sa simti o atractie enorma fata de doua persoane dragi? Sa faci tot ce poti sa-l multumesti si pe unul dar si pe altul! N-am idee cum face asta, sau cum incearca sa faca asta.
In concluzie, eu cred ca si Calaire simte ceva pentru tatal sau. Cat de mic o fi acel sentiment, el exista. Acum tu va trebuii sa ne lamuresti in continuare cum vor decurege lucrurile intre ei.-toti trei- :-*
Astept nextul, si te rog anunta-ma!
Bye!!!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

Am făcut un Poll după cum vedeţi, mi-e interesant ce personaj va lua cele mai multe voturi.
Ce-i drept, proasta de mine a greşit numele lui Alex şi acum nu ştie cum să corecteze (dacă cineva ştie, să-mi spuneţi vă rog). Acum mă duc să votez eu prima =)) Cu nexturi vin când mă trezesc, adică spre seara.

Buna! Vreau sa discut despre votul meu prin poll. L-am ales pe Chris, insa m-am decis foarte greu intre el si Colin si poate putin Alex. Ca sa imi fie mai usor, am luat prin eliminare iar Jean a fost primul care a disparut de pe lista mea. Momentan nu imi place tipul de nicio culoare, sau poate nu mi-am format eu o parere despre el. Cine stie? Kiril a disparut si el si probabil am mai repetat de cateva ori din ce cauza. Cu toate ca incepeam sa il plac la inceput, a devenit unul din personajele pe care le urasc din punctul meu de vedere. Si Claire a disparut mai apoi. O admir intr-un fel, insa, fiind un fic yaoi, mi se pare mai corect ca personajul preferat sa fie baiat, nu? xD
Pe Alex nu il suportam la inceput pentru simplu fapt ca intervenea mereu si critica sentimentele lui Chris si mai ales ca l-a violat pe micut ( nu spun ca nu imi plac violurile, imi place sa le citesc, dar cand ma gandesc apoi la consecintele lor...). A ramas apoi intre Chris si Colin si nici acum nu ma pot decide, poate pe parcurs. Pana acum nu prea ai mai zis nimic de cuplul Chris-Alex, dar sunt sigura ca va fi ceva foarte interesant intre ei. L-am ales pe Chris in poll, dar nu e mai presus decat Colin, ci doar chestionarul nu mi-a permis sa votez doua persoane.
Atat am vrut sa comentez, sper ca ce am zis nu e off-topic. Adica are legatura stricta cu fic-ul si poll-ul.

off-topic: eu sunt tipa de pe facebook :">.

Bye! :bye:

Îmi pare rău că nu pot corecta numele lui Alex, sub nici un chip, îmi vine să mă dau cu capul de pereţi cum am mai zis. Nici măcăr nu pot şterge pollul, e foarte straniu. Eh, nu-i nimic, o să înţeleagă lumea că Alex e Ales.. ales, o da! )) Mulţumesc mult că aţi votat şi mai ales ţie Fani că ţi-ai dat cu părerea, nu mă aşteptam dacă sincer. Eu nu m-am gândit mult până am votat Kiril, pentru că e exact genul meu, nebun, pervers şi rece. Mai departe vor veni nişte capitole cu nişte scene, că-mi curge saliva pe tastatură numai din cauza lui şi a comportamentului său. L-am creat aşa cum mi-ar plăcea mie. Mama, de ce nu sunt băiat??? Mi-aş găsi unul în realitate. E trist cu noi fetele care suntem fane yaoi, mda.
Scene cu Alex şi Chris vor apărea, desigur şi multe. Nu îi dau uitării, ar fi non-sens - trebuie şi ceva acţiune, să mai sufere lumea puţin, nişte dileme. Sunt sadistă.
Mă uit în poll şi văd că au votat oameni pe care îi văd prima dată, dar e bine, nu am pretenţii. Mă mir că Claire are un vot, nu mă aşteptam nici în ruptul capului - looool. Credeam că toţi o urăsc.
edit: tu erai pe FB? Ah, dar eu mă gândeam cine oare ))

Scuzaţi-mă de dublu post, dar trebuie să pun next, mi-a venit acum dorul. Acuş mă duc la somnic şi sunt sigură că până mâine nu mă trezesc, de aceea am hotărât aşa. Vă mulţumesc mult pentru că vă pierdeţi timpul, citiţi şi lăsaţi comentarii!
ps: Jean are un vot, vă vine să credeţi?! =)

Capitolul 6

Nu se aştepta la una ca asta. Putea să jure că nu se aştepta din partea lui Kiril să fie atât de indiferent şi de neatent în public. Poate crede că nimeni nu ştie despre fiica lui? Ar fi o explicaţie, dar nu contează - e absolut iraţional ceea ce face. A mai dovedit încă o dată cât de imbecil poate fi. Jean a vorbit cu acea femeie, mama fetei, care i-a spus despre relaţia ei din trecut cu Kiril şi despre Claire. Ciudata aia s-a mai plâns şi de sărăcie, iar tânărul nu e zgârcit, i-a dat femeii trei sute de euro - orice pentru o informaţie atât de utilă. Nu înţelegea de ce ticălosul de Kiril nu o ajuta financiar, la urma urmei are un copil de la ea... un copil cu care şi-o trage, ce mai.
Prima dată a văzut-o pe acea fată, dar şi-a dat seama imediat cine era. Semănau foarte mult la ochi, la păr, la culoarea pielii. Doamne, nici ea nu înţelege ce face? Chiar nu ştie că e imoral, sex cu propriul tată? Păcat, părea să fie foarte simpatică, dar după răspunsul pe care l-a dat când Jean a pomenit cuvântul "amantă" s-a văzut că era bună poamă. Avea un caracter conturat.
Tânărul se ridică de la masă şi părăsi localul care i-a adus azi un succes nemaivăzut. În minte îi roiau o mulţime de gânduri şi idei, care mai de care mai ciudate. Toate aveau legătură cu răzbunarea faţă de Kiril, dar directorul va mai aştepta. Acum avea ceva mai important de făcut, mult mai important. Trebuia să facă cunoştinţă cu Chris, fratele lui de sânge.
***
- Chris, aşteaptă! Chris, la naiba!
Alex nu mai ştia ce să facă. Christian s-a supărat pe Mark, care de data asta a întrecut orice măsură. Coleguţul lor "iubit" l-a ofensat pe iubitul său, spunându-i în faţă că e un ratat, fără bani şi fără părinţi normali (aici probabil a avut în vedere că părinţii brunetului nu se interesează de el şi nu vin la şcoală). Acum Chris nu vorbea cu nimeni, nici măcăr cu el, Alex!
- Lasă-l să plece, Alex, mereu îl vei apăra? În locul tău nu mai vorbeam cu aşa nenorocit, nu e de nasul tău, încă nu ai înţeles? E altul, nu trebuie să fie lângă noi! se auzi vocea iritată a lui Mark, iar elevii care erau de faţă râdeau. În cor, ca proştii.
Chris se opri pe loc. Era cu spatele la ei, dar a auzit totul, cuvinţel în cuvinţel. Îşi lăsă capul în jos, forţându-se să nu se întoarcă şi să-l lovească pe ticălosul acela. Nu dorea ca cineva să îi vadă lacrimile ce îi inundau ochii. A strâns pumnii şi a dorit să plece de acolo, dar a auzit vocea lui Alex. Trebuia să vadă ce îi va răspunde lui Sempley...
- Mark, ai dreptate într-o oarecare măsură. Chiar m-ai pus pe gânduri de data asta, zise Alex pe un ton cât se putea de serios.
Lui Chris nu îi venea să creadă, părea imposibil! Nu putea fi adevărat! Alex nu putea să vorbească aşa despre el, numai nu după toate momentele petrecute împreună, după... nu, nu, nu! A căzut de acord cu Sempley, şi pentru el Chris era un nimic. Nu se aştepta la una ca asta, a fugit de acolo într-o clipită, dar nimeni nu îl văzu, căci toţi priveau cu atenţie scena dintre Alex şi Mark. Cel din urmă s-a apropiat de blond cu un zâmbet până la urechi şi a spus:
- Îmi pare foarte bine că eşti de acord cu mine.
- Da, dar vreau să mai adaug ceva, zise Alex şi zâmbi frumos.
- Da, sigur că da, prietene!
- Ai dreptate, Chris nu are toţi banii pe care îi ai tu. Chris nu are nici părinţi ca ai tăi. Chris nu e ca elevii acestui liceu prestigios, dar... poţi să îţi dai seama că totuşi înseamnă ceva pentru mine, dacă tot prietenesc cu el atâta timp? Şi vrei să îţi mai spun ceva, Mark? Vrei să te uimesc? Eu şi Chris...
- Alex, nu trebuie să faci asta, se auzi o voce în spatele lor.
Toţi cei prezenţi s-au întors spre cel care a decis să întrerupă aşa moment.
- Tu cine eşti? întrebă Alex, încrutându-se.
- Nu contează, dar ceea ce vrei să faci e o greşeală mare. Nu fi egoist, gândeşte-te la Chris, zise brunetul şi zâmbi galeş, de parcă ar fi făcut o glumă.
Nimeni nu înţelegea nimic, dar Alex îşi dădu imediat seama despre ce merge vorba.
- Ai dreptate, dar trebuie să termin cumva discuţia cu Mark, nu-i aşa "prietene"?
- Sigur, Alex, ce ai vrut să spui? întrebă Mark voios.
- Mai bine îţi demonstrez.
În acel moment i-a tras un pumn puternic în faţă. Mark a căzut jos şi s-a lovit cu capul de perete. Avea faţa numai sânge, care îi ţâşni imediat din nas, dar din fericire (sau din păcate) nu şi-a pierdut cunoştinţa.
- Acestea au fost ultimile tale cuvinte de rău în adresa lui Chris, ai înţeles?
Fără să mai aştepte un răspuns, a plecat de acolo. Nu ştia cine e necunoscutul care l-a oprit când dorea să facă un anunţ în legătură cu relaţia lui mai specială, dar bine că a apărut! Nu s-a gândit la Chris şi nu era să fie corect. Şi dacă tot veni vorba de Chris, trebuia să îl găsească până nu a făcut vreo prostie.
***
Cineva l-a îmbrăţişat şi l-a mângâiat pe cap. Nu putea să vadă cine e, dar nici nu îl interesa. Ştia că nu era Alex, cel care l-a trădat, s-a folosit şi şi-a bătut joc. Asta era important, restul nu conta.
- Calmează-te, nu trebuie să plângi, nu voi mai permite nimănui să te ofenseze, îi şoptea Jean fratelui său.
Acesta era primul lor contact. Dacă ar fi ştiut de la început în ce condiţii învăţa fratele său... la dracu, de ar fi ştiut că are un frate! Chris nu merita asta, era prea inocent, asemeni unui înger, iar la acest liceu activau numai tâmpiţi şi retardaţi!
- Alex.. de ce... nu înţeleg...
- Linişteşte-te, îi şopti Jean şi îl sărută apăsat pe frunte.
Atunci Chris îşi reveni puţin şi ridică capul să vadă cine e băiatul care-i vorbeşte atât de blând.
***

Am venit! Si cu capitolul asta m-ai uimit, mai ales dupa ce ai terminat paragraful cu Claire, Jean si Kiril si ai inceput cu discutia aia. De mult asteptam sa aduci si vorba de Chris si Alex, dar nah, nu voiam in modul asta :-s
Cine stie cum s-a aprins dictutia aia si micutul meu ( bine, bine, al nostru...) Chris a inteles totul gresit inainte sa plece. I-a auzit vorbele lui Alex si nu numai pe el l-a durut, ci si pe mine, caci am inteles la fel de gresit ca si brunet. Macar el a plecat, insa eu am auzit continuarea replicii :))
Inca odata te felicit pentru crearea acestui comportament al lui Chris, mi se pare asa inocent, cute, defapt chiar e. Cat si Alex incepe sa imi placa. Bine ca a aparut necunoscutul in peisaj. Eu credeam ca e Jean, altfel cine ar stii de relatia lor? Nu am vazut nicaieri ca ai adus aminte pe acolo de el, defapt nu ai adus aminte de nimeni. Gresesc cumva sau n-am observat eu? Poate vrei sa tii un secret :> Ahh, imi place xD
Deci daca de curand Jean a aflat ca Chris e fratele sau, inseamna ca micutul nu stie, nu? Sunt curioasa cum va reactiona cand va afla. Cu siguranta va fi o faza minunata, descrie-o bine, exact asa cum faci tu ;) Pune sentimente, trairi... E putin mai greu la persoana a III-a, cel putin din punctul meu de vedere, dar stiu ca te descurci. Bafta :*

:bye:


EDIT: Daca stiam ca Chris va avea atatea voturi, il votam pe Colin. ;))

Ce bine! Ce bine!Capitol nou. Si mai ales cu Alex si Chris. Doamne ce bine imi pare ca si-a luat-o Mark. As fi intrat in anime cu un pistol sa il invat eu minte. Jean l-a oprit, nu? Oh te rog linisteste-ma si spune-mi ca in capitolul urmator va fi bine intre Chris si Alex si si... mintea mea perversa :)) de acord as vrea si eu sa ma fi nascut baiat. De ce viata esti asa cruda? Oricum imi place rau felul in care scri. Nu ai nici greseli si te pricepi la exprimare. Si Jean va spune ca e fratele lui, nu? Scuze dar urasc suspansul. Nu ma asculta. Eu cred ca as baga tot intr-un capitol :)) Sunt extrem de nerabdatoare
Frumos capitol si succes in continuare :bv:

Hey, si eu pe aici! :)
Ai facut un poll. Dragut! Am votat si eu, insa cu Alex :P. Fiecare cu gusturile lui, nu?
Owww, in sfarsit vin si scenele cu Chris si Alex. Imi era foarte dor de ei. Jean pare de treaba, un tip dragut si la lacul potrivit din cate am citit ;) Super capitolul! Ma bucur ca Chris are un frate. -scuzati cacofonia- Este bine ca atunci cand ti-e greu sa ai pe cineva langa tine. Sunt curioasa ce vor vorbii cei doi. Ce va zice Chris????
Ca de fiecare data un capitol care mi-a placut. Exprimare buna, greseli nema....Ma uimesti de fiecare data. -Scuze daca nu am avut de data asta replici tari, se mai intampla-
Te pup si astept nextul.
:x
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

Mulţumesc mult pentru comentarii.
Cel care l-a oprit pe Alex când a vrut să spună tuturor despre relaţia lui cu Chris, era Jean.
Lectură plăcută în continuare.

Capitolul 7

Îşi izbi privirea de nişte ochi mari, căprui şi îngrijoraţi. Nu avea nici cea mai vagă idee cine ar putea fi tipul care-l îmbrăţişa atât de strâns şi ocrotitor, dar ceva îl făcu să nu se ferească.
- Cine eşti? întrebă el cu vocea puţin răguşită din cauza plânsului.
- Jean.
- Jean? a repetat băiatul puţin confuz.
- Da.
- Ce faci aici? întrebă Chris, privindu-l atent.
- Am venit să te susţin.
- Înveţi aici? De unde mă cunoşti? De ce faci asta?
Un şuvoi de întrebări a năvălit peste brunet, dar Jean doar surâse vesel şi zise:
- Mai bine mergi cu mine să vorbim în altă parte şi îţi voi răspunde la toate întrebările. În plus, vreau să-ţi spun ceva extrem de important, fii sigur că ai dreptul să afli...
- Bine, pronunţă Chris şi se ridică de jos. L-a urmat pe băiatul misterios fără să se gândească prea mult. Când treceau prin curtea şcolii, l-au întâlnit pe Alex, care avea o faţă destul de iritată şi era pierdut în acelaşi timp. Simţi cum i se umezesc ochii din nou şi ridică capul sus, privind cerul senin, dorind să alunge lacrimile.
- Chris!
Brunetul tresări la auzul acelei voci cunoscute, familiare, iubite, dar pe care în acelaşi timp nu dorea să o mai audă nicicând.
- Ce vrei? întrebă el şi îi ieşi mult mai dur decât şi-ar fi dorit, decât ar fi fost normal.
Alex îl privi mirat, ridică o sprânceană confuz şi îl privea. Chiar nu înţelegea de ce iubitul său i-a răspuns aşa de urât, Christian pe care îl ştia niciodată nu ar fi făcut una ca asta.
- Chris, unde ai fost? Te-am căutat...
- Serios? Oare de ce, să continui ce a început Sempley?
Alex nu avea cuvinte, nu înţelegea ce avea în vedere brunetul pe care îl iubea din toată inima. Nu îi înţelegea comportamentul şi privirea rece ca gheaţa.
- Mă grăbesc şi nu cred că mai avem ce vorbi... vreodată, zise Chris şi îl apucă pe Jean de mână, fără să-şi dea seama.
Au plecat de acolo cu paşi repezi, lăsându-l pe blond cu gura căscată la propriu. Şi tot în acel moment Alex simţi cum cineva îi zdrobeşte inima. Acel cineva mergea de mână cu alt băiat, îi vorbea rece şi s-a schimbat. Chiar durea nespus de mult.
" Cu ce am greşit? " se întrebă el şi strânse pumnii cu putere.
Nici nu simţi cum unghiile i-au intrat în carne, nu a simţit nici cum s-a rănit pe sine însuşi, căci rana din sufletul său ucis era mult mai adâncă.
***
Părinţii săi erau la serviciu, de aceea Chris i-a propus lui Jean să meargă la el acasă. Nu avea chef să stea în vreo cafenea sau în orice alt loc public, nu dorea să-l vadă iar pe Alex sau pe Sempley.
- Mergem în camera mea, să nu ne deranjeze dacă se întorc ai mei mai devreme.
Jean îl urmă pe Chris, între timp studiind atent locul în care a crescut fratele său. Era o casă drăguţă, dar nu se compara cu a sa. Totuşi va trebui să vorbească cu mama lui, cât mai urgent. Trebuia să înţeleagă de ce Chris nu a fost lângă el tot acest timp.
- Ia loc pe patul meu, zise Chris, care deja s-a aşezat pe scaunul din faţa biroului.
Jean făcu cum i se spuse şi începu tirada:
- Te atenţionez că ceea ce vei auzi acum te va şoca sau poate chiar nu vei voi să crezi. Îţi mai spun că singur am aflat despre faptul dat cu câteva săptămâni în urmă.
Era prea intrigant, Chris se aşeză mai comod şi Jean continuă:
- Mai bine aşează-te lângă mine, eşti prea departe şi nu mă simt comod.
Chiar dacă era ciudat băiatul, Chris îl ascultă şi făcu aşa cum i se spuse.
- Cu şase săptămâni în urmă am primit un e-mail. De obicei ignor adresele necunoscute, dar titlul m-a intrigat de data asta. Mesajul era de la un domn. Pot să îţi spun pe scurt ce mi-a scris. Suna cam aşa, că dacă vreau să aflu ce mi-au ascuns părinţii - să mă întâlnesc cu dumnealui. Nu cerea nimic în schimb. Eu nu am acceptat, crezând că e o glumă de prost gust. Există multe persoane ce nu mă agrează mai deloc şi de aceea nu m-a convins uşor. Peste ceva timp am primit un telefon. A insistat iar să ne întâlnim, cu pretextul că ceea ce vrea să-mi zică nu se zice pe telefon. I-am propus să-mi spună aşa şi după asta voi decide dacă face să merg să mă văd cu dânsul sau nu. Atunci mi-a spus că... am un frate. De la început am râs, căci e imposibil! Am crescut singur de mic copil şi după ce a murit tata, am rămas doar cu mama. Pe ea nici până acum nu am întrebat-o, dar ştiu că e adevărat tot ce mi-a spus omul acela. Mi-a dat datele fratelui meu şi am găsit documente şi informaţii, nu fără mult chin, desigur.
- Bine, Jean, nu te supăra, dar ce treabă am eu cu toată istoria asta? întrebă Chris nedumerit.
- Chiar nu înţelegi? Tu eşti fratele meu!
Chris îl privi ca pe un nebun, iar după asta începu să râdă în hohote. Jean nu se aştepta nicidecum la aşa reacţie.
- Îţi ajunge, eu nu văd nimic amuzant.
Chris se linişti cu greu, dar când îl privi pe Jean iarăşi, începu să râdă şi mai tare.
Atunci se deschise uşa şi în cameră intră o doamnă.
- Chris, nu faceţi atâta gălăgie! Tatăl tău e cu un coleg de serviciu, ce se va gândi acel domn?
- Mama, stai, cum să nu râd?! Ştii ce îmi spune acest băiat? Că e fratele meu!
Jean o privi atent pe femeie, care începea să se schimbe la faţă. Chris se opri din râs imediat şi întrebă:
- Mama, ce ai?
- Uite, Chris, vezi că mama ta s-a schimbat la faţă? Pentru că ştie că e adevărat! Nu-i aşa doamnă? Chris e adoptat, da? E posibil să aibă un frate?
Femeia tăcea mută, căci nu avea idee ce să zică. Încremeni de-a dreptul, iar Chris simţi cum îi îngheaţă sângele în vene:
- E adevărat? întrebă el calm.
- Chris... trebuie să vorbim...
- E adevărat sau nu?! strigă el, fără să fie în stare să-şi stăpânească emoţiile.
- Da, dar...
Brunetul fugi de acolo, fără să dorească să mai audă ceva în plus. Jean se ridică nedumerit, dar se opri, văzând că femeia are lacrimi în ochi. Trebuia să-l lase pe Christian să-şi revină şi apoi vor continua discuţia.
***

Yaaay! Next. Si ce next :O . Adica e de bine. Deci clar as intra in anime sa il ucid pe idiotul de Sempley sau cum lo chema. Din cauza lui s-a intamplat ca si Alex si Chris sa fie raniti adanc.Abia astept sa vi cu next-ul. Ma intreb ce va face Chris. Unde va merge? Sper ca Alex sa il vada si sa mearga cu el. Jean momentan nu pare tipul rau in poveste. Desi ceva imi spune ca vor fi cazuri in care av incerca sa ii desparta. Well... un capitol foarte bun ( cum era de asteptat ) care deschide din nou suspansul.
Minunat capitol. Succes in continuare :bv:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Placeri interzise Prevented :D 1 2.308 17-10-2013, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) alexutzy97 35 11.649 08-08-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.992 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.383 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.497 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)