Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sugestii

#41
(11-06-2009, 10:30 PM)Ryu A scris: scuze de off
P.S: Yulobo , sper ca nu vei veni aici zicand :"E o tampenie" 71
asa faci mai mereu la toate sugestiile>.<

Nu te scuz. Dar aşa-i, nu e o tâmpenie. E o super-tâmpenie. ^^ Şi nu zic la toate sugestiile că-s tâmpenii, dar adevarul este adevar, orice ai zice. Nu, nu vreau să fiu politicoasă.
De ce să avem aşa ceva? La ce ne trebuie? Dacă pune radio [şi a zis de muuuult timp acest lucru], tu de ce să vrei player? Nu, tu tre' să ai player pe zup. Ia pune tu mâna liniştit şi downdload-ează real player-ul. Sau nu ştii ce înseamnă cuvântul "download" prescurtat dld? smile

Ryu, you sux.

#42
Stiti,am vazut pe mai multe forumuri ideea asta.Faza e ca atunci cand schimbi pagina,automat se opreste melodia si dupa o ia de la capat.Aici cu radiourile,nu are ce sa o ia de la capat dar totusi,se intrerupe si devine freaky la un moment dat.Besides,va fin in japoneza.Cine intelege ceva?22 Poate doar melodiile,dar or mai avea si ei stiri sau vorbesc.. Noh,nu e cine stie ce >_<
LOLNOPE

#43
Mitzuke, draga de tine... Kawaii Radio <- anime radoi şi dă op-urile şi end-urile de la anime-uri. Plus, ascult de ceva vreme. x3
Şi nu trebuie să întelegi ce cântă, e de ajuns să ştii că-i frumoasă melodia. o.o

[Btw, ar trebui să fie pe pagina principală, portal parcă, nu pe forum şi apoi să ne jucam cu tab-urile... unu' cu radioul ramâne deschis şi deschidem altele unde vrem şi NU se tot dă melodia de la început. ._.]

#44
Nu ma refeream la melodii,draga Yulobo.Citeste-mi postul din nou si sper ca ai sa intelegi.
In al doilea rand,nu exista numai Kawaii Radio,vor fi mai multe,banuiesc >_>
LOLNOPE

#45
Am recitit... Dar ce are? Nu poti merge cu două tab-uri sau ce? 22
Tab-ul prim cu radio şi urmatoarele cu forumu'? >.>

[Normal că vor fi mai mutle. x3]

#46
@Chibiko: click
Parca nu am pus link-ul asta in topicul cu medalii, dar lista exista de mult vreme.
Legat de radio... Intai sa vad ce si cum. Momentan, am de terminat upgrade-ul la quiz-uri, care imi mananca destul de mult timp, dupa care de terminat noul portal, dupa care inca 2 chestii pentru zup, destul de maricele. Radio-ul nu are o prioritate chiar atat de mare dar sper sa fie gata pana la aniversarea a 2 ani de Zup.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/ Reclamatii/ Sugestii/ Cerinte Nya. 27 14.377 14-09-2012, 08:35 PM
Ultimul răspuns: Nya.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)