Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari/ Reclamatii/ Sugestii/ Cerinte

#1
M`am gandit ca un astfel de topic ar fi folositor, in caz ca cineva are vreo nelamurire / sugestie / reclamatie sau orice altceva legat de Fotografie. Eu voi raspunde in cel mai scurt timp cu putinta. De asemenea, aici postati si daca cineva va critica pozele sau pe voi. Eu voi vedea daca intradevar asa e si voi actiona in consecinta ( adica sterg postul respectiv si eventual dau warn ).
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#2
Nu ar trebui sa existe un numar limita de poze postate in vreun topic? 39
Acum dadusem de un post cu 18 poze (link: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23848 ), nu e rau dar imi trebuie vreme sa comentez pe fiecare aparte. Daca nu fac la general nemai tinand cont de fiecare calitate a pozei.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#3
Hm, da, ar putea fi o idee buna. Si eu am vazut topicuri de genul asta si cand voiam sa deschid o poza mi se deschidea foarte greu. O sa vad, cred ca o sa fac o regula ( deja mi se par cam multe T.T ). Cred ca 10 poze per post sunt de ajuns.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#4
Mi se pare absurd. Pui cate poze vrei intr-un topic normal, i mean e ca si cum i-ai zice unui user : Nu mai posta bah ca nu am chef eu sa citesc atata cat scrii tu. Pe bune i mean daca omu isi pune o suta sa o faca nu e vina linkurilor ca se incaerca greu e vina proastei conexiuni a netului, linkul nu e bun etc. o.o'' wtf ppl. . .
Va e lene sa comentati nu mai comentati cine va pune ?! da nu privati userul de a - si pune fotografii.

EDIT : Nya imi e dor de tine T.T
-

#5
Lynn, si ce zici tu poate fi considerat corect. Dar trebuie sa recunosti ca nu e usor de comentat acolo unde sunt multe poze. Oricum, nu stiu. Lasa, mai bine nu fac nicio regula ca sa nu apara discutii.

Off : Si mie de tine, Lynnulica mica. * hugs *
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#6
Buna!Cred ca e o intrebare foarte aiurea..dar sunt la inceput..de fapt a doua oara.As vrea sa pun cateva poze.Prima oara ma ajutat cineva si ii multumesc mult.Am vazut ca trebuie luat linkul de.. nu stiu unde etc.Ai putea sa imi spui si mie de unde si cum?22..Sa inteleg si eu .Astept un raspuns cat mai repede .Multumesc mult .Pa pa
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

#7
Wanna, ca sa poti posta poze pe forum, trebuie sa le pui pe un site special pentru poze. Cand incarci poza acolo, site-ul iti va genera un set de linku-ri ca sa poti posta poza respectiva pe diverse forumuri. Astfel de site-uri sunt Photobucket, Servimg si ImageShack. Iti faci un cont acolo si urmezi instructiunile site-ului. Linkul care iti trebuie tie ca sa postezi pozele aici este cel de unde scrie "Direct Link".
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#8
Wanna, ti`a raspuns Unia la intrebare, dar eu as vrea sa iti recomand Photobucket, caci este cel mai simplu, dupa parerea mea. Si nu trebuie sa iti faci griji ca ai pus o intrebare ' aiurea '. Toti am avut probleme la inceput. :]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#9
Buna :]
Am gasit 2 topicuri de acelasi user[Sibel] in sectiunea aceasta.

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24287
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25234

E permis asa ceva ? 39 daca da, de ce nu e inchis primul topic al ei ? o.O
[Imagine: aaaakip.jpg]

#10
Mozii ar trebui sa verifice link-urile expirate, sau pozele sterse. Wtf? Vreau sa intru pe un anume topic ( pe prima pagina ) si nici macar nu mai au pozele in primul post, pentru ca ehh, au fost sterse de user de pe deviantart. Daca nu sunteti in stare sa tineti un cont pe un anume site, nu mai postati pe dev, ci pe imageshack, macar acolo nu se sterg.

Exemplu ici:
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23545
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sugestii Flaw 45 25.757 12-06-2009, 11:00 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)