Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steal the manga from the user above you

#1
Nice!!!Ma bag si yo!!

Dar in acel moment apar yo,iti dau o piatra in cap si iti fur manga.dupa care fug cu bicicleta in alt oras,ma urc in cel mai inalt arbore pentru a putea citi linistita...
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
cum sa nu spamez eu XD..normal ca intru shi eu daca e vorba sa fac posturi..ok hai ca promit ca acum ma duc l manga shi anime..gata cu spamul pentru putin timp 4..

so...eu voi taia acel arbore tu vei cadea pe o saltea fiindca am pus-o eu ca sa nu pteshti nimic doar ca manga-ul pica la mine in mana yyeeyy asha ca fug cat ma tin picioarele shi ajungacasa unde ma instalez shi citesc

P.S:am nishte cainii foarte mari shi rai *evil laugh* iar daca incerci sa intri in casa ..o sa te manance de viu..muuhhhaahhhaaa
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#3
Do I hear manga???.....

So ,intr-un mod miraculos cade o cometa pe casa lui dark_anime care arde in flacari . Vin pompierii si vin si eu si sting focul .Ei cauta mangaul dar nu-l gasesc .Muhahaahaaaa! fraierii! ei nu stiu ca inainte de cometa eu am trimis o pasare pe geam sa fure mangaul din mana de la dark_anime 21 si apoi sa mi-l aduca mie .
Dupa ce primesc mangaul ,fug cu el in Antartica si ma ascund intr-un iglu ca sa citesc 4 sa vad cine ma geseste acolo! bwuhahhaaaa!

#4
Hey,that's MINE!Give it back!
Deci....grabesc incalzirea asta globala cu un laser letal care topeste ghetarii din Antarctica(asta incluzand inglul Shivei,evident),pescuiesc repede manga din mana ta(sa nu cumva sa se ude,Doamne fereste!)si ma duc cu un vapor pana in Africa,unde ma refugiez in jungla,inconjurata de animale salbatice(care nu!,nu imi fac nimic 10 )si ma pun sa citesc linistita,sprijinita pe un tigru.
Come if you dare...
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#5
Dah,o pasare isi face nevoia pe balonul tau si acesta de sparge ^^

Cade manga din mana ta,eu o salvez sa nu se raneasca,dupa care tu cazi.......intr-un vulcan...activSmile
Fug cu manga acolo unde e pace in lume...nu se stie unde Smile *numai eu stiu 19*

*shhhtt!!....reading...U.U*
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#6
Dar yo am avut un mare norok...k parasuta kre o aveam si aerul cald din vulcan am reusit sa fac un alt balon sa ies de acolo.bineinteles ca yo habar nu aveam unde esti dar fara sa stie nimeni,am pus ca manga sa fie urmarit prin satelit!Te gasesc,u dormi,iti fur incetisor manga si bineinteles ca ma urc in primul avion(care are destinatia desertul Sahara).Sar cu parasuta,si cad fix in mijlocul unui cuib de serpi(sunt veninosi)!!!Sa te mai vad cum treci de ei.Liniste ca citesc!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Mare cucu 29 ii chem pe aia de pe Discovery sau animal planet si ii castreaza! La fel si pe tine ^_______________________^
Poor love_eiri_yuki 78
Ma deghizez in Einstein si manga-ul il deghizez in Frankenstein si.....19 bwhahaha nimeni nu gaseste nimik ! ^^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#8
White_Queen>de cand se castreaza fetele???24Pt. ca yo sunt fata...dak nu stiai..
Bine ca mi-ai spus in ce esti deghizata in Enstein...deja te-am gasit!Cu un simplu BAU ai lesinat si astfel yo ti-am putut fura manga.bineinteles ca m-am urcat in primul avion si am ajuns acasa(home Sweet home).M-am inchis in camera si am inceput sa citesc.La usa sta fratimiu...avetzi grija...musca!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
Stiam ca esti fata 10 dar aici trebuie sa facem povesti "fictive" 10 deci e posibil mai orice106
Asa..Ontopic: Il ademenesc pe Fratele tau cu ciocolata... intru usor in camera,o pun pe Fifi pe tine,te zgarie si fura manga,eu pilindu-mi unghiile...fur manga si ma transport cu telecabina in Asia ,Africa, sau Sahara106 nu stiu sigur dar daca nu spun nu ma vei gasi10
Asa...ma opresc undeva *ghici unde* si ma asigur ca nu m-a urmarit nimeni..and...succes ^^ sunt singura in locul ala...tara aia sau planeta aia ^^ Reading manga...shhht!! secret

Pace!
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#10
Citat:te gaseste...in O.o .... Croatia ( nu m-as fi gandit sa te caut acolo O).(o )
O_O nici eu nu m-as fi gandit sa ma ascund acolo21
Asa...pentru ca l-ai enervat pe LYserg pentru ca nu i-ai pronuntat numele cu "Y"*a si mentionat in anime...*daca e anime** 24
Il iau de partea mea pentru ca tu l-ai enervat...cu ajutorul lui Hao ii dau foc lui Ben Laden 24
Il imbratisez pe Kyo*din fruits basket*,se transforma in matza si intra in fortareatza datorita instinctelor lui de felina...te vrajeste cu dragalasia lui,si cand nu esti atenta,pune laba pe Manga si fuge cu el in dinti 19
Il aduce la mine,eu ii iau pe LYserg,Hao si pe Kyo *si pe yuki,sa ma asigur ca nu il vei lua tu ca sa se bata cu kyo si sa il invinga* ca protectorii mei ^^
ma duc intr-o alta galaxie, una inca nedescoperita21 ma asigur ca am aer,si tot ce imi trebe,mie si protectorilor mei ^^ ma apuc si citesc.
*taceresecret*
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the described user Lover 6 3.800 29-07-2009, 04:46 AM
Ultimul răspuns: Lye
  The next user killedhero 1 2.298 31-01-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)