Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steal the manga from the user above you

#11
Doar ca ai nimerit din gresala pe planta Oceania, una cu 99% apa iar 1% uscatul este reprezentat de cateva arhipelaguri de insule. Tu ai nimerit pe 1 din aceste insule. Nu cunosti ce se ascunde pe aceasta planeta. Crezi ca esti singura pe aceasta planeta dar te inseli. In timp ce tu stai pe margina insulei un val te loveste si iti ia manga iar cand te dezmeticesti vezi o sirena fugind cu manga ta Smile si care se scufunda in adancurile oceanului acelei planete Smile

#12
Vaiiiiii vrei sa se ude manga??...cum asa?bine ca tu ai o putere care o protejeaza de apa...in fine dupa asta eu imi cumpar un submarin si iti fur manga foarte usor....muhhahhaa apoi plec in spatiu unde nu exista nici 0% shanse sa ma gasiti iar in cazul in care ma gasiti....va informez ca sunt inconjurata de extraterestri care au nevoie de oameni pentru testele lor...si care de asemenea va pot ucide ffooarte usor ^__^

P.S: pe mine nu ma vor ucide fiindca le dau si lor sa citeasca manga...4
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#13
Extraterestri...Mare chestie21Vin cu aia de la Nasa...care de cum ii vad navalesc pe ei,luandu-i pe sus si bagandu-i intr-o racheta.Din pacate pentru tine si din fericire pentru mine...o data cu extraterestri...esti luata si tu.Asa ca yo iau frumusel manga.Bineinteles ca ma intorc pe pamant,vin la mine acasa(ma simt cel mai in siguranta)si ma ascund in baie unde pot citi linistita.Atentie:pe jos este ud..si se pare ca am uitat cablu masinii de spalat in apa...asa ca...aveti grija sa nu va face-ti paru permanent21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#14
Apoi eu ma duc la magazin si fur alta manga si ma duc acasa si o citesc nestiind ca sora mea mai mica si zabaluca vrea sa imi fure manga..... (nu am stiut cu se sa continuu)
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#15
Eu vin usor,iti dau cu vaza in cap si iti fur manga.Iau frumusel masina din fata blocului,fug la castelu bran,ma ascund in cripta contelui Dracula si incep sa citesc linistita.Aveti grija,el ma pazeste si sar putea sa va muste!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#16
O da.... si eu vin usurel si intru in cripta cu Lordul Cap De Mort(din harry potter) care este un prieten de-al meu si il omoara pe Dracula apoi eu reusesc sa iti fur manga...apoi ma duc la cel mai apropiat aeroport si iau avionul spere japonia unde o familie primitoare ma lasa sa stau la ei pana ce citesc manga...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#17
Nu apuci sa citesti manga,pentru ca vine un cutremur...ma transform in tipa aia blonda din tinerii titani24 si tu,lovindu`te pe unde se poate,iti iau manga si ma duc sa citesc pe aripa avionului...cu magneti la talpi,imi mentin echilibrul foarte bine...si,sa mentionez ca aripa zboara singura. ^^*adk avionul nu`i intreg* da` tot zboara ^^'mumusel...citesc...
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#18
iar eu vin ca o tanara zeita , cu pletele fluturand in fant si iti iau manga, si ma duc in cel mai intunecat loc de pe pamant si pun o armata de furnici sa ma pazeasca, si incep sa citesc frumusel manga...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#19
iar eu ma transform ii super girl si scap. iti dau un pumn si iti iau manga, si ma guc la mine acasa, unde ma ascund sub patul meu care este din metal si ma apuc sa citesc manga in laboratorul meu de sub pat...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#20
Il pun pe bau bau de sub pat sa te sperie,u dai cu capul de fier atat de tare,incat devii istorie...iti iau manga si ma duc sa fac plaja in alaska,sub zapada colorata in culorile curcubeului...
readin`...
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the described user Lover 6 3.800 29-07-2009, 04:46 AM
Ultimul răspuns: Lye
  The next user killedhero 1 2.298 31-01-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)