Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steal the manga from the user above you

#31
Angajez niste alpinisti profesionisti care or sa ma care pana in varful muntelui 15Acolo,creeze o avalansa si tu te duci la vale iar eu fur manga-ul si merg cu snow-boardul pana jos.Intru intr-un han,ma fac hanghita si ma duc undeva intr-o camera si citesc XDDD
LOLNOPE

#32
Dar vin eu din *ahehehem* indelungata mea calatorie de... 5 minute si dau buzna in camera ta (what the hell? O_o") si iti fur manga. Then I run liek teh wind (eh, mergeam incet dar hai sa fie dramatic) si dupa aceea ma refugiez la Stanca Stancilor dintre Stanci si incep sa citesc manga. Apoi cade o piatra si nu mai pot iesi o_o"
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#33
Ma duc la Stanca Stancoasa dintre Stanci 15[or whatever 78] si ma imbrac in Super-Girl si iti dau impresia ca vreau sa te salvez daaa~aar....pun dinamita iar tu faci BOOM! XDDDD.Manga-ul zboara lin printre pietre si eventual printre partile corpului tau 39 si ajunge la mine .Eu ma duc si ma ascund in spatele lui Dumnezeu xD [catch me there,now 24]
LOLNOPE

#34
eu vin in cer la tine si ma dau drept sfantul Petru inger ... si ii zic lui Dumnezeu ca avem o sedinta cu toti sfintii, si cum se pregateste sa plece te vad pe tine care te holbezi in manga:study:. Asa ca eu ma apropii usor si ma transform in fantoma, tu te sperii si incepi sa o iei la fuga:sry:.... Dar din pacate ai uitat sa iei manga cu tine asa ca eu il iau frumos si plec pe Marte. Imi fac cativa prieteni extraterestri si monstri de toate felurile care sunt foarte periculosi, au lasere si tot felul de chestii moderne si cel mai mult le place carnea de om, dar pe mine nu ma mananca pentru ca leam zis ca vor citi si ei din manga. so let's see ce veti face:help:24242424 ( ce imaginatie am24)

#35
19... o da 21 si o sa-l iau pe marele Itachi Uchiha, iar cu ajutorul Sharingan-ului sau te gaseste intr-o scorbura pe acolo, dar cum extraterestrii erau pretutindeni el a inceput sa se lupte cu ei, dar eu asa mica cum sunt, m-am strecurat si am ajuns la tine in scorbura ^^ si incep sa vorbesc si sa vorbesc pana cand tu cedezi si imi zici ca am o gura mare, si-mi dai manga >_< iar eu ma supar si iti trag un pumn in stomacel, dar pentru ca eu sunt buna iti mai trag si un picior in fata si dupa il vad pe Miyavi cum vine el calare pe un satelit, iar eu ma pregatesc sa sar si aterizez la el in brate, dupa doua minute Miyavi realizeaza ca eu am manga in mana si incearca cu disperare sa mi-o ia, dar victorie ^^ l-am impins si a cazut in spatiu ^^ iar eu stateam linistita pe statelit si am deschis manga-ul ^^

^^" mda... imaginatia mea la 4 dimineata >_<"
I'm not insulting you. I'm describing you.

#36
Sa vezi imaginatie la 7 dimineata...nedormita de 2 zile.
Cum stai tu frumos pe satelit si citesti,observi o o lumina rosie care se apropie cu viteza de tine.Nestiind ce se intampla,te ridici si incepi sa te gandesti la ce ar putea fi acel lucru.Insa brusc esti lovita in cap de un obiect.Inainte sa cazi...reusest sa te intorci si sa ma vezi pe mine,avand in mana un obiect de metal.Oops,este o bucata din satelitul artificial care a deraiat de la traiectorie din cauza ca am tras de el...si se indreapta spre tine.Inainte sa plec,incep sa rad si sa tip ca descreierata"nimeni nu se pune cu LYE".Fur manga si plec...iar tu esti distrusa de satelitu care a cazut peste tine.Cobor pe pamant,unde ma ascund intr-o grota.Dar acolo dau de organizatia Akatsuki...cu Pein in frunte.Si ei au vrut sa imi fure manga...dar au avut parte de nervii mei asa mari,asa ca au decis sa ma pazeasca.Watch out...Pein-Rinnengan!Hihih!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#37
Ghici ce face Mitzuke ?15 Face cosplay 65 ..Ma costumez in Yuki si toti din Akatatsuk ise utia WTF ?o_o la mine.Dar nu imi fac nimic fiindca nu ma cunosc si incearca toti sa caute pe net din ce anime fac parte 15 Tu esti uimita si imi cazi la picioare scapand manga-ul.Il fur si las costumul jos.Tu incepi sa il iei in brate si sa il strangi tare la piept tipand YUKIIIIII.Intre timp,eu fug si ma ascund in chestia aia in care isi tine Ikuto vioara si citesc[Dare to do smthg to him and die!]
LOLNOPE

#38
Eu ma duc la *ahem* chestia-aia-unde-isi-tine-Ikuto-vioara, o deschid si iti fur manga direct, fara sa fac nimic (ah great). Apoi ma duc la Casa Alba in Washington si ma ascund in camera super-ultra-mega-etcetera pazita a lui Obama (aveam pile, don't ask 15) iar apoi ma pun in pat si citesc. (Now, defeat Obama's bodyguards! XD)
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#39
Si cum am si eu pile pe acolo [ 65 ] ma duc direct la Obama si ii spun ca tu te ascunzi acolo, bineinteles ca Obama ma ajuta, eu iau manga [ am adus si o fata bUna cu mine ca sa iti distrag atentia 15 ],iar tu ramai acolo incuiat [ cu fata 106 ca sa nu zici ca te plictisesti XD ] si eu fug cu manga intr`o casuta bine ascunsa din padure si il rog pe Souske [ Full Metal Panic , am si acolo pile 21 ] sa mineze terenul ca sa va fie greu sa ajungeti 15 Si eu ma pun in pat si incep sa citesc manga ^_^ [ ce inspiratie pe mine >.<" ]
[center][Imagine: lavi.png][/center][/align]

#40
mai mai prin cate peripetii a trecut saraca revista manga 71
acuma ajunge si pe la mine 19 nu prea imi pasa ca l-ai pus pe Sousuke sa mineze terenul, doar nu a spus nimeni ca trebuie sa ajung la tine mergand pe pamant71 gasesc eu si alte metode.. stau si ma gandesc...39 si ca sa vezi ce idee imi vine.. merg la marginea padurii, ma urc intr-un copac si de acolo tot sar din copac in copac pana ajung la locul unde e ascunsa casuta in care te afli tu.. sar in copacul cel mai apropiat de casa si de acolo pe acoperis.. de pe acoperis sar prin horn asa cum am vazut ca face Mos Craciun si te trezesti cu mine in casa 19 apoi scot din buzunar un spray cu gaz lacrimogen si praf de scarpinat si dau pe tine si iti iau revista manga.. *evil laugh* ..fug cu ea asa cum am ajuns la casa aceea [adica tot sarind din copac in copac] pana la marginea padurii, unde ma asteapta Light [din Death Note] cu carnetul pregatit sa scrie numele celui care se va apropia de mine sau de el.. si fugim impreuna la el acasa in camera lui unde ne asezam comod si citim manga 4
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the described user Lover 6 3.800 29-07-2009, 04:46 AM
Ultimul răspuns: Lye
  The next user killedhero 1 2.298 31-01-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)