Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steal the manga from the user above you

#41
fine jocul 4 ma bag si eu 4

Din intamplare eram la concert fiindca era trupa mea preferata.Fiindca te calc pe par tu tipi iar manga-ul iti sare din mana.Sar dupa manga si il prind fugind repede acasa(lasa-l in colo de concert 10 ).Ma inchid in camera unde pun 100000000000 de lasere care te rup in doua plus pisica mea care maraie si musca si nu suporta pe NIMENI altcineva inafara de mine.

ssshhhhhh citesc manga U.U super manga 4
sys-urile mele mult iubite : cory-chan, denny-chan si manu-chan si nu am preferata 4 10

my chibi
[Imagine: chibi_1816.gif]
ichigo, chibi-ul lui neko-chan


[Imagine: 3389757.png]

#42
Wow!Manga-maniacilor!
Da ce manga e frate?

Trebuie s-o am!Neaparat!MAANGA!
VIN!

So ajung la casa ta unde Kurz (din Full metal panic ) dezactiveaza toate minele de teren.Sparg geamul camerei tale si pun o capcana cu cel mai bun peste din lume!Normal ca mata ta pica-n plasa si eu o expediez in Australia sa prinda pesti zburatori!Layla (Kaleido Star) intra in kamera ta si face acrobati pe lampa si intr-un final se fersete de toate lasarele tale si iti fura manga facand manevra legendara care mi-o arunca mie!Vine Eclaire (din Kiddy Grade)si iti injecteaza somnifer cat penru un elefant.
Eu plec in Egipt unde ma ascund in piramida lui Kheops .So..ma ascund bine in camera bijuteriilor prin unele mari si verzi.
Fi atent vanator de manga!Piramidele sunt pline de capcane la tot pasul si reptile veninoase gata sa apere mormantul si comorile sale de toti profanatori de...Manga !

U.U Shh! Ce manga buna!

#43
Tu stateai linistita si citeai manga, acolo in piramida. Eu eram acum fantoma, ptr ca yulobo m-a omorat cu Death Note-ul cand a furat revista manga de la mine.71 Eram o fantoma cam neastamparata care se plimba de colo-colo, ptr ca nu mai aveam acea revista manga foarte interesanta, iar fara ea nu-mi putam gasi linistea. Dar fiind fantoma aveam si avantaje. Acum puteam sa zbor repede prin toate colturile lumii si sa gasesc revista. Plimbandu-ma tot asa din tara in tara, din oras in oras, am ajuns si in Egipt. Si cum dintotdeauna mi-am dorit sa vizitez piramidele, am zis sa las putin cautarea deoparte si sa trec si pe acolo daca tot eram prin apropiere. Prima data am vrut sa vizitez piramida lui Kheops. Trec eu asa frumos si usor prin zid si ajung intr-o incapere. Acolo ce sa vad? Te vad pe tine citind acea revista manga pe care am pierdut-o cu ceva timp in urma. "In sfarsit am gasit revista!!", mi-am spus in gandul meu. Acum sa gasesc o metoda sa o fur de la tine. Daca tot eram fantoma, m-am hotarat sa ma folosesc de avantajele mele...de fantoma71 Asa ca m-am coborat frumos langa tine si ti-am soptit un mic "bOOO" la ureche. Te-ai speriat si ai inceput sa tipi. Credeai ca fantomele faraonului au venit sa te bantuie. Ai luat revista cu tine si ai vrut sa fugi afara. Dar in timp ce fugeai, eu ti-am pus o piedica si ti-am furat manga.19 Te uitai ingrozita cum revista a inceput sa zboare asa deodata prin fata ta si se indrapta spre un perete si a trecut prin el. Te-am sperita destul de tare incat sa fugi repede, tipand spre iesire ca "piramida e bantuita". Eu eram afara amuzandu-ma de sperietura ta si multumita ca in sfarsit am recuperat mult dorita revista manga. Am urcat cu ea pana in cer, unde i-am cerut Celui De Sus sa ma lase sa intru cu ea in Rai. Acolo m-am ascuns in cel mai linistit loc pe care l-am gasit si am chemat o armata intreaga de ingeri sa ma pazeasca. Apoi, dornica de lectura, am deschis in sfarsit revista manga si am inceput sa citesc de unde ramasesem.^^ 15
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#44
Well MmAaKkEeDdAa buna alegere dar orice se poate...nu/???\

Anywau mersi ka nu m-ai omorat!!!(avand i vedereca esti fantoma nici nu pot sa-ti fac nik:d)

Continuarea:
So dupa 2 saptamani de lucru ca sa ies din piramida(fara nici-o zgaretura ) am aflat de la un sfant ca ai venit in rai.M-am plimbat luni de zile prin lume in cautarea a ceva ce convoaca fantomele si am gasit in.....Mangania...glumeam am gasit ceva in China.O mica incantatie "Temnita Aurita" pt a scoate fantomele si a le atraje din orice parte a lumiiSmile
*Incantia Temnita Aurita era ascunsa dupa una dintre caramizile zidului chinezesc so...long time..i know dar ce nu faci tu pt o manga(muulte4 )
So cand am gasit-o(abia am gasit-o) am deschis-o si am citit ceva chinezesc pe o hartie ingalbenita de timp.Asa ca un vartej mare de aur s-a deschis si te-a atras pe ine din cer fara ca vreun inger sa te poata tina pupic Well ti-am luat manga in mana si am ascuns-o bine intre haine apoi am spus o parola secreta in gan si vartejul s-a inchis.Fara sa stii parola n poti sa iesi nici daka esti fantome 10 avan in vedere ca exista pest 100 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 de cuvinte 21
24 well te-am lasat acolo confuza si am coborat in Atlantida (insula mitologyka ascunsa pe SUB ocean)
Well am pus toate animalele in ocean sa ma pazeasca (stai ca nu am precizat numele oceanului==are legatura cu Atlantida 10 aika ATLANIDA10)
Shi m-am apukat e citit in continuare manga :
\/_\/ citesc.... Nu stii ce pierzy 10

edit:Chiar nu se mai incumeta nimeni sa-mi fure manga?Mai bine fac copii 4 glumeam...nu as impartasi manga asta cu voi pt nimik in lume 2121212121



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Guess the described user Lover 6 3.800 29-07-2009, 04:46 AM
Ultimul răspuns: Lye
  The next user killedhero 1 2.298 31-01-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)