Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Aуαмι-¢нιι ‹з - Nick-ul tau ma duce cu gandul la un anime nou. Cu una care lupta impotriva drgonilor (eu am ceva cu dragonii 21). Avatarul mi-aduce a personajul principal din anime-ul ala. Si e pe punctul de a fi doborata : )) Si faza cu bomboana flambata imi face pofta 38 : )) Daca ar fi sa aleg un singur cuvant, acela ar fi...defapt, nu stiu care ar fi : ))
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Dragonz Eyez... uhh... Charizard? 21 Sau mai degraba la Princess Mononoke, uitandu-ma la sigul cu Okami si la avatar


Kiririn niku tau ma duce cu gandu la Karin din Naruto 14, iar avatarul tau la pokemon:X si bezile desenate pe care le citeste fratemiu de la power rangers21
Éclair. niku tau ma duce cu gandul la ecler:X si signu tot acolo, deci mi-e foame21
[Imagine: h8v.gif]
 

Venus-Roseta, nickul tau ma duce cu gandul la planete si constelatii, iar semnatura ta completeaza aceasta gandire mai ales ca predomina acel albastru si apare si luna.
*nu stiu ce sa mai zic _ nu stiu ce sa mai zic *
btw asta nu e spam ^^

◄Ḟani►...nikul tau ma duce cu gandu la pisiholoaga scoli mele intr-un fel si in altu ma duce cu gandu la ceva amuzant / vesel ... cat despre av-ul si sig-ul tau cui nu-i place yaoi <3
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

Elizabeth..Imi place foarte mult nick-ul tau deoarece ma duce cu gandul la o persoana nobila,dat fiind ca a fost candva o regina pe care o chema Elizabeth,iar eu sunt mare fana a istoriei ce tine de familiile regale.Cat despre av'ul si sig'ul tau..imi place si mi se pare ca fata seamana cu Enma Ai <3.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

xKawaiiNeko
Mă gândeeesc.... Clar la ceva pufos, drăgălaş, ca o pisică. Defapt, aşa se şi traduce nickul tău XD.
Avatarul îmi întăreşte şi mai mult spusele. Toate balonaşele alea mă fac să mă gândesc la ceva cute-avatarul clar se potriveşte cu nickul- şi la fel e şi cu semnătura.

Geni.
Poate e ceva legatura intre Jenny, Jinny??
Dar prima ce mi-a venit in minte au fost genele de la ochi, pai sigur e straniu(sau poate nu [Imagine: miss-bone-6.gif])
Geni, clipeste-mi un pic^^

Mitch ma gandesc la pisica ... cam asa suna cand o strig la masa "mici" in fine... cat despre avul sig-ul tau pari o persoana de treaba, misterioasa si amuzanta adesea ... stiu ca esti o persoana de treaba oricum Smile... si ador desenele tale :X
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

Elizabeth mă face să mă gândesc la străbunica că aşa o chema şi pe ea xD.
Avatarul tău cu cei doi copchi este foarte kawaii, dar sign'ul îmi place mai multtt. E roz <3, Paşte Fericit şi ţie.
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 44.128 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)