Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine.

#91
Octombrie
[Image: 1178065975calendulaseedxz6.jpg]
Caracteristici:gelozie,modestie,talent,simpatie,generozitate.

Simpatica de mine o//o Toată lumea zicea că-mi cântă câteva păsărele...Dar nah am avut dreptate...Sunt simpatica!:ha:
Talentată,generoasă şi mai sunt şi modestă :smart: Perfecţiunea întruchipată ,ce să mai!:ang:
GELOASĂ?!!Eu?Me?Je? :grr: Nu-i adevărat :crazy: Sunt numai minciuni:die:

Ahem...Asta a fost...Tot...Pentru moment :no:

#92
Noiembrie
Caracteristici:optimism,adevar,iubire loiala,prietenie,complexitate.
În mare parte are dreptate XD Sunt foarte optimista şi o bună prietenă 71 Şi la partea cu adevăr are dreptate xd Foarte true si kinda 8
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#93
Eu sunt in aprilie xDD Primavara <33
Caracteristici:inocenta,iubire loiala,bun pastrator de secrete,puritate,pasiune,curaj si prietenie adevarata.

La inocenta ... hmm...asa si asa , o cam pierd =]] Nu sunt chiar un inger , poate doar unul mititel acolo xD Partea cu prietenia adevarata este chiar true , I mean multi au spus-o =] Si restul sunt adevarate <3 Dar imi da un sentiment de neliniste acea inocenta xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#94
Mai...Caracteristici:puritatea inimii [cred ca e destul de pura, ma duc sa o intreb 21 ], fericire [yeah, that's me, a happy person, chiar prea fericita 21 ], speranta [chiar cred ca ma caracterizeaza, dar nu prea am exemple acum 21 ], recunostinta [asta stiu sigur ca o am 21 , sau cel putin nu ma simt bine daca nu sunt recunoscatoare cuiva pentru ce a facut pentru mine...] . Anyway, I love the phots :X and nice topic 3.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spune primul cuvant care iti vine in minte Elina 334 123.714 16-08-2013, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Emi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)