Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scene din visul realitatii

Sunt conştientă de faptul că am încalcat regula treimilor în fotografia respectivă, însă încalcarea regulilor de compozitie nu e mereu o greşeală. Nu încerc să mă scot acum, ştiu că am greşit, dar spuneam şi eu ce am învăţat.

Apreciez că ati trecut pe aici şi vă multumesc pentru pareri! :3

Bumble-bee

Şiii da, numele meu e Georgiana. Ca să gasiti legaura cu semnatura. 21
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

here I am my little eclair maker, even if I don't know what to say

Sooo *cough*, eu ador pozele tale macro, nu a existat UNA care sa nu-mi placa din cele care mi le-ai aratat aseara pe y!m, iar asta nu e o exceptie, imi place cum ai prins in spate chestiile alea violet, o fi prune, oricum, e o pata de culoarea care da bine la ochi si desi nu imi place cum se vede frunza asta in fata, tot mi se pare o fotografie destul de reusita. Now you're free to put more and more, see ya (cand intri pe y!m, vreau sa-ti arat ceva 45). <333
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Multumesc, Agata. hug Esti asa scumpa, dar nu ma mai lauda atat. 21

Busted
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

As vrea sa am ce *cough* critica si nu pot sa cred ca ai pus fix poza care nu imi placea chiar asa mult dintre cele aratate pe mess. 21 First, nu imi place ca trandafirul e "culcat", adica asta e primul lucru ce imi sare in ochi si, personal, ma enerveaza. Apoi mi-ar fi placut sa prinzi mai putin din trandafir, dar apoi nu mai era unghiul cum trebuie, deci lasam asa. Oricum, spun asta ca o simpla amatoare si doar ce mi-ar fi placut mie estetic. Si ca fapt divers, ti-am zis ce mult ador moaca fluturelui asta.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Mersi, Aggie. Stiu ca te deranjeaza pozitia fotografiei, dar asa mi s-a parut mai bine decat cum ai zis tu, hehe. 21 Apreciez ca ai trecut pe aici si te mai astept. (:

Hai da-ne micunelte si incepem!
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Ultima poza nu o pot vedea. Zice invalid url. Trecand peste. :3 Penultima poza, cea cu fluturele si trandafirul... well, puteai sa accentuezi mai mult fluturele, sa bagi un macro pe el, ca trandafirul sa iasa pe plan secundar. De asemenea, nu imi place faptul ca floarea e rasturnata. D: Adica, cred ca s-ar fi vazut mai dragut stand dreapta, iar fluturele sa para cumva ca e pe cale sa "cada". Culorile sunt dragute, imi aduc aminte de un tablou. Puteai sa setezi alt iso, sa incerci alta lumina... Mergea si un alt unghi din care sa faci fotografia si o alta incadrare, poate mai putin din trandafir sa prinzi, cum a spus si Aggie. Puteai incerca mai multe cu aceasta "imagine", dar e bine si asa. Astept lucrari noi. (:
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Heey bunnies, long time no see but I'm back. :3 Multumescus, Nya.

Winter is coming

Model: My little bro'
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)