Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare la toti

#1
Hei salut! Ma numesc diana dar mi se mai zice si dydy, am 14 ani. imi place sa citesc ficuri dar si sa scriu, ador sa mai fac si amv-uri sasusaku,fan art.
Urasc cand creez ceva si altii fura creatia mea pana si pe acest site am gasithttp://animezup.com/forum/images/smilies/zuppy-smileys/zuppy03.gif . Poi poate e bine de stiut ca is si cam perversa privind ficurile... si astept intrebari

#2
Bine ai venit pe Animezup, dydy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Unde ai gasit ce? Eu cred ca linkul catre Zuppy pe care l-ai postat nu e bun, ori asumi ca Zuppy iti apartine. Zuppy ii apartine Shivei, copilas.

Deci ce iti este plagiat? Si ai dovezi?

Bine ai venit, citeste te rog Regulile.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
ce? nu..nare nici o l;legutura..era un icon...da vad ca nu merge......
nu vorbesc de nimic ca sa va explic: am creat o semnatura adica o poezie referitor la un fic creat de mine,,, se numeste Cand perversitatea nu are limite si eu vroiam sa bag acea semnatura aici dar din pacate mio luat cineva semnatura, si nu stiu daca o voi putea posta si eu.. nu era legat nimic de acest site in mod special...era vorba doar de semnatura mea...atata tot scuze daca am creat altora imaginea ca aveam vreon intentie rea...

#5
Welcome to anime zup dydy xD
Am cateva intrebari 4 you

1.anime preferat?Manga preferat?[daca citesti]
2.Melodii preferate
3.Animal preferat?Ai vreun animal?
4.Citesti carti? daca citesti care ar fi preferata ta?

ce ai gasit pe acest site? cine ce a furat??

Bine ai venit pe animezup,distreaza-te si fa-ti multi prieteni xD
[CENTER][Imagine: shiki-natsunocopy.png][/CENTER]
[CENTER]Together forever ! xD[/CENTER]

#6
N-am inteles aproape nimic. Intr-o semnatura un user are voie sa puna aproape orice a gasit pe net. Nu se numeste plagiatura. Atata timp cat tu te-ai inregistrat dupa persoana respectiva nu ai ce sa-i reprosezi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
So this is it : http://animezup.com/forum/images/smilies...uppy03.gif
Yeah, it's an icon.

Citat:ca sa va explic: am creat o semnatura adica o poezie referitor la un fic creat de mine,,, se numeste Cand perversitatea nu are limite si eu vroiam sa bag acea semnatura aici dar din pacate mio luat cineva semnatura, si nu stiu daca o voi putea posta si eu.. nu era legat nimic de acest site in mod special...era vorba doar de semnatura mea...atata tot scuze daca am creat altora imaginea ca aveam vreon intentie rea...

Woow girl, stop :\ Adică eu nu înţeleg, really. Vrei să-ţi postezi semnătura [ o semnătură stil poezie ...? ] unde ? Şi cum adică ţi-a luat-o cineva ? Plagiere... ?
Anyway, vorbim acum la profil...

PS : Bun venit pe AnimeZup :] Have a fun here xd.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna la toti ! Dimasika 3 2.077 25-02-2013, 02:29 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.471 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Buna la toti! Aniella 6 3.648 09-03-2011, 04:02 PM
Ultimul răspuns: RinMi♫♪
  Hello, va salut pe toti! Akane Hime 14 6.233 08-12-2010, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Akane Hime
  ~ neko still va uby pe toti ! kame. 5 3.174 07-05-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: kame.
  salut la toti.... deidara-chan4ever 5 2.996 04-08-2008, 12:01 AM
Ultimul răspuns: deidara-chan4ever


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)