Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sadism..

#11
Heyy ..scuze ca am intarziat, dar nu am avut deloc inspiratie pentru acest capitol. Mie mi se pare putin plictisitor si nereusit. Dar ma rog :-j. Astept multe cometari, daca se poate ;;) ..
Deci ..Lectura placuta ..:X:*

Capitolul 4


Soneria de la telefon parca nu se mai oprea. De ce nu l-am dat pe silentios? Iau telefoul usor de pe noptiera de langa pat si raspund somnoros.
-Unde dracu esti? Mai pus sa vin ca prostu in parc si tu nu mai vi?
-Aaa. Scuze, cred ca am adormit. Stai acolo ca vin in jumate de ora.
-Mda. Bine, al dracu ma pui pe mine sa vin pe caldura asta degeaba. Tu dormi n-ai nici un stres. Acum cred ca te omor eu. Aa stai ca inca nu ti-am dat bataia, ca iar te-ai taiat pe maini.
-Hai pa .
Inchid telefonul fara a mai asculta raspunsul blondului. Il arunc pe undeva prin camera si ma ridic din pat. Merg pana la dulapul din lemn de cires vopsit in negru, ca restul camerei mele si imi aleg o pereche pe blugi taiati si un tricou negru. Ma imbrac repede si imi iau telefoul de pe jos. Naruto deja cred ca face crize la cat am intarziat.
-Unde te duci ?
Imi intorc mecanic capul si il vad pe Itachi pe camapeaua din living si ii raspund plictisit ca ma intalnesc cu Naruto in parc si ca nu trebuie sa isi faca griji. Se uita suspicios la mine dupa care da din cap aprobator. Imi dau ochii peste cap si plec. Merg usor pe strada, si incep iar sa ma intreb de ce traiesc. Adica nu mai am nici un scop viata. Fac umbra pamantului degeaba. Incep sa ma gandesc ca prostu la oameni care traiesc fiecare clipa la maxim. Mi-as dori sa pot sa fiu fericit. Sa gasesc partea pozitiva din orice problema. Dar asta e imposibil, de cand mi sa luat tot ce iubeam nu mai pot sa mai traiesc. E prea greu, pur si simplu imi doresc sa fi fost eu in masina in momentul accidentului parintilor mei. Oftez apasat si incep sa ma grabesc, nu de alta dar nu vreau sa il aud pe Naruto tipand.
In mai putin de zece minute ajung in parcul unde trebuia sa ne intalnim, il vad pe blond pe o banca. Mai are putin si adoarme, imi dau ochii peste cap si merg spre el, poate reusesc sa il sperii la cat de aerian e, ma rog, nu ca eu as fi mai prejos.
-Ce faci ma? Tu vezi cat e ceasu`? eu stau aici de doua ore..
-Soarta. Pe mine mai trezit din somn si tot nu ma plang.
Dupa vreo jumatate de ora in care ne-am certat ca doi copii de gradinita ne-am linistit. Incepem sa ne plimbam prin parc nefiind ateti decat la discutia noastra despre fete. Din cate am inteles asistenta din spital este o verisoara de-a lui Kiba, are doua zeci de ani si face practica acolo pentru facultate . Naruto spune ca e cam perversa, ahh, prost am fost, cum dracu am putut sa stau ca idiotu sa ma uit la ea. Imi dau ochii peste cap si continui sa merg si sa il intreb pe blond ce s-a mai intamplat in saptamana respectiva. Se pare ca nu am pierdut prea multe, plictiseala peste plictiseala.
-Apropo ce vroiai sa vorbesti cu mine?
Mda, se trezeste si el intr-un final, pana acum ce am facut.
-Nimic importat, cam ce am vorbit pana acum, aa si vroiam sa te intreb ce faci in seara asta?
-Pai nimic special, ce ai in minte?
-Ma mai gandesc. In club, sau pe plaja sau in cimitiru` de langa spital.
Telefoul meu incepe sa sune, il scou din buzunar si raspund plictisit. Off, ce dracu urgenta mai are si Itachi. Ii spun blondului ca plec iar acesta imi spune sa il sun daca iesim in seara asta. Dau din cap aprobator si merg alene pe stazile orasului. Afara este o caldura de nedescris, copaci infloriti si parfumul imbietor care se simte in aer completeaza imaginea perfecta de primavera. Florile atent platate in parc sunt in culmea fericiri datorita soarelui puteric care le incalzea dupa iara grea care tocmai trecuse. Pe una din bancile parcului este un cuplu de indragostiti care se saruta fara sa le pese ce crede lumea despre ei. Sa fiu sincer asa eram si eu inainte. O iubeam pe Gabriela si nu imi pasa cine stie, sau cine vede. Eram in stare sa imi dau si viata pentru o c***a ca ea. Dar acum as face orice sa o vad suferind, dar ar fi mai bine sa fiu si eu vinovat altfel nu am prea multa satisfactie. O urasc, dupa ce o sa ajung in iad o sa ii pun pile pe acolo, sa fiu sigur ca vine si ea dupa mine. Am crezut doi ani in ea, chiar daca stiam ca nu ma iubeste lafel de mult cum o iubeam eu. Iubirea pe care i-am oferito a fost una neconditionata. Era genul de iubire pe care o oferi chiar daca sti ca nu e reciproca. Am iubito, poate prea mult. Dar dupa acea zi nu mai pot simti decat ura pentru ea.

Flashback.

Ii priveam cu ochii goi. Oare e ea, sau poate am confudat-o? Nu e Gabriela, si ..Gray? Nu pot sa cred, chiar varul meu imi face asta? O urasc, ii urasc, oameni in care am avut cea mai mare incredere m-au tradat. Eram blocat, nu stiam cum sa reactionez, dintr-o data Gabriela se intoarce spre mine. Nu stiam ce sa ii spun, si pun pariu ca nici ea nu poate sa imi explice. O priveam cu o urma de regret, dar si dezamagire.
-Deci, gata ti-ai dat in sfarsit seama despre ce e vorba. Gata s-a terminat, nu pot sa cred ca ti-a luat atat de mult.
Spunand asta incepe sa rada. Nu pot sa cred ca ea e fata pe care am crezut-o doi ani. Fata in care am avut incredere. Ochii imi erau plini de lacrimi. Ma apropi de ea si ii dau o palma. Nu vreau sa o ranesc, dar merita cu varf si indesat. Gray statea si se uita la noi, se vede cat ii pasa.
Ma intorc si plec, nu e prea curajos din partea mea, dar nu pot sa o mai privesc, si as vrea sa evit o cearta intr-un loc public.

***
Ajung acasa si intru in camera mea grabit. Inca nu pot sa cred ce a facut. A dracu viata. Intru in baie si iau o lama, o privesc ingandurat. O pun pe mana in dreptul venelor si apas usor. Sangele rosiatic incepe sa curga necontrolat din acea mica taietura. Dar nu ma opresc aici. Incep sa fac taieturi pana reusesc sa scriu “Perfect” pe una din maini. Dupa ce termin fac taieturi si pe cealalta mana, apoi pe tot corpul, vad un cutit care prea nu stiu de unde a aparut. Il iau fara ezitre si mi-l infig in abdomen. Imaginea incepe sa se intunece, sper ca asta sa fie sfarsitu`.

Endflashback


Stiu ca e putin, dar cum am spus nu am avut prea multa inspiratie, si nici timp nu am avut suficient ..:|
[Imagine: YWk6O.jpg]

#12
eh... pentru o incepatoare este destul de bine... :] dar nu uita ca mai bine faci un capitol la saptamana sau la luna, poate chiar la an si il faci cum trebuie, decat sa faci cate un capitol in fiecare zi si nu cine stie ce "frumusetze"... :| scuze ca sunt atat de dura cu tine, dar spun adevarul... :[

capitolele sunt prea scurte... scrie-le in word si vezi sa ai cel putin 5 sau 6 pagini... apoi dai Copy si Paste in chenarul de postare de la Zup si gata... e mult mai bn... :D dupa parerea mea... ^_^

cel mai important sfat al meu este sa postezi un capitol pe saptamana si sa fie mai lung... ( 5-6 pagini de word ) sper sa ti cont de sfatul meu... ms anticipat! :] tu in 5 zile ai pus 4 capitole... te-ai grabit si nu a iesit, poate ceea ce doreai sa iasa... :-?? dar iti urez multa bafta in continuare!

ai ales un titlu frumos si ai o idee sooper pentru acest fic... ai grija cum evolueaza aceasta idee...:]

ai multe greseli de gramatica... -_-" incearca sa scrii si tu mai incet, mai verifica ceea ce ai scris ( dak se poate de vreo 5 ori... k yo asa fac... ^_^ )... si ink cva foarte important: ai folosit virgula inainte de si... cum ai folosit tu este complet gresit...

nu uita sa treci si pe la ficul meu... eu am 3 capitole dar am inceput sa postez de vreo 2-3 luni... si usor, usor se vede progresul meu adus de cei ce mi-au lasat comentarii... :] te rog sa punctezi asta in comentariul tau dak observi...



P.S.: imi pare foarte rau dak te-am suparat cu comentariul meu mai dur, dar dak e cva, astept PM... :D buh bye! :-h


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l

#13
H e l ă u^^.

Bun deci avand in vedere ca esti incepatoare [asa am inteles eu xD] ficul este destul de bun. :)

Momentan atat pot spune ca trebuie sa plec insa voi da edit cand ma intorc. ^^.

#14
Buna,
Eu una cred ca esti destul de buna si desi esti incepatoare. Ai avut cateva greseli de tastatura si cum ti'a zis si Paty.Paty sa mai verifici odata capitolul sau daca ti'e lene ai putea dupa ce scrii cate un rand sa treci cu privirea si sa vezi daca ai greseli. Ai putea sa pui continuarile mai rar dar mie una imi place ca le pui mai repede caci fic'ul tau e destul de reusit si cum ti'am mai zis ideea e originala. Imi pare rau de Sasuke ca a suferit dupa urma Gabrielei dar am ramas uimita ca ea nici nu s'a sinchisit sa gaseasca o explicatie ci i'a zis direct verde'n fata. Cat despre descrierea ai mai pus si asta ma bucura, actiunea nu mi s'a parut grabita iar dialogul nu e sec. Dar cum a mai zis Paty.Paty ai putea sa faci capitolele mai lungi combinand doua capitole intr'unul singur. Oricum astept sa vad ce se mai intampla:-h

#15
Hello dear.
Tin sa te anunt ca oficial sunt fana a fic'ului tau. Imi place la nebunie ideea fic'ului. Nu am mai vazut nici un subiect asemanator in "Naruto fic". Super. Deci original.
Ce sa-ti mai zic. Greseli de tastare au fost dar povestea m-a captivat si nici nu le-am dat importanta. In legatura cu lungimea capitolului, pentru ca vad ca s-a tot discutat, mie sincer imi place pentru ca nu grabesti actiunea. La cum ai inceput probabil ca o sa ai cel putin vreo 20 de capitole :)).
Oke. Deci sa ma anunti cand pui next'ul.
Hugs!:zuppy23:
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#16
Buna:*:*
Scuze de intariere ..:...: ..am incercat sa tin cont de toate sfaturile voastre .mie personal nu mi se pare o idee prea buna sa postez rar, adica eu una uit de acel fic, citesc altele si nu mai stiu exact toata actiunea si toate detaliile. Dar incerc sa fac capitolele mai mari.8-> ..sper sa reusesc sa le fac lungi si bune. dar or sa se complie lucrurile pe parcurs.
Aaa ..si bitha` or sa fie mai mult de 20 de capitole ..;)) ..am o idee foarte mare in cap ..sper sa reusesc tot ce mi-am propus ..8->
Ma rog ..gata cu vorba ca deja aberez ..:))
Lecrura placuta ..:study: :*:X

Capitolul 5


Intru plictisit in casa, ce mai vrea si Itachi acum? Sper ca nu e vreo scoala militara sau ceva de genu. Imi dau ochii peste cap si ma indrept spre living. Se pare ca fratele meu are chef de joaca. Zambesc sadic si iau o sticla cu apa, ii scot dopul si incep sa ma plimb prin casa.
-Esti bine?
Ma intorc speriat si arunc toata apa din sticla pe persoana din fata mea. Dar, nu e Itachi ..
-Julia?
Aceasta zambeste si imi sare in brate. Julia, verisoara mea mai mica cu un an. E o fata minunata, putin isterica cand nu reuseste ceea ce isi propune. Are parul pana la jumatatea spatelui, de culoare negru spre albastru si ochii de un verde pal. Rochita alba era acum unda, ea se mula pe corp scotandu-i in evideta formele bine definite.
-Mi-a fost dor de tine vere.
-Mda nu doar de mine.
Dintr-o data afisez un zambet pervers, ma privea confuza, ma rog, oricat si-ar dori sa nu e dam seama e evident ca ea si Naruto se plac reciproc. Imi dau ochii pesete cap si spun ca nu mai conteaza. Aceasta se uita suspect la mine, da din cap in semn de nu, si ia o vaza plina cu apa de pe un raft, pe care mi-o toarna in cap spunand ca este revansa. Incepem sa alergam ca nebuni prin casa, Itachi ne vede si incepe sa rada, ne oprim si ne intoarcem spre el, cred ca nu o sa mai fie uscat prea mult timp. Afisez un zambet sadic si incep sa il ud, enervat, acesta imi intoarce “favoarea” si incepem sa ne udam cu apa ca niste copii.
-Gata!
Eu si Itachi ne intoarcem spre Julia si o intrebam ce sa intamplat. Ea ne spune ca nu mai are chef de joaca si merge in camera ei sa isi aranjeze lucrurile. Ii urmez exemplul si urc spre camera mea. Nu pot sa cred ca a venit, doar prezenta ei imi aminteste de zilele cand ne jucam non-stop. Ma pun in pat si adorm imediat ..

***
Clopotele bat neincetat, in fata mea era un cimitir. Oamei imbracati in negru stateau in fata unei gropi in care urma sa fie ingropat ..eu? Incep sa privesc mai bine in jur, era o zi destul de mohorata de toamna, copaci isi pierdeau treptat frunzisul aratand din ce in ce mai tristi. Norii gri acopereau soarele creionand fundalul trist din care faceam parte. Laga groapa era Julia care plagea amar, lacrimile ei nu se mai opreau, mi se rupea inima vazand-o asa. Incerc sa ma apropi de ea si vreau sa o ating, dar mana mea trece prin ea, eram doar o iluzie, nimeni nu ma putea vedea, incep sa ma uit la oameni care au venit la inmormantare. Erau toti acolo, prieteni, rudele si ..ea. Ce cauta Gabriela aici? Era cu Grey. Nici mort nu ma lasa in pace. Julia se intoarce si vine spre ea.
-Acum ce? Ai venit sa te bucuri? Sa vezi unde l-ai adus? Deci priveste, esti fericita? L-ai omorat, e numai vina ta. Pleaca, si lasa-l sa se odiheasca in pace.
Julia tipa la Gabriela? Nu pot sa cred.
-Bine, daca asta vrei tu. Sper doar sa fie pedepsit pentru tot ce a facut in viata lui de nimic.
-T***a dracu, tot el a gresit? Dar stai, ai dreptate, a gresit cand te-a iubit asa mult.
Cand Gabriela a inceput sa rada Julia a vrut sa ii dea o palma, dar Itachi a oprit-o spunandui ca nu are rost acum. Cei doi se intorc la inmormantare in timp ce Grey si Gabriela pleca. Doi barbati ridica sicriul in care statea corpul meu si incep sa il lase usor in groapa pana il aseaza in ea. Cei doi barbati iau cate o lopata si incep sa astupe groapa in timp ce preotul canta. Din cer incep sa cada mici picaturi de ploaie, care incep sa se indeseasca pana formara o ploaie usoara de toamna. Julia cade in genunchi incepand sa planga iar. Naruto se aseaza usor langa ea si o imbratiseaza strans. Ii spune ca asa a fost sa fie, si ca eu mi-am dorit asta, apoi o ajuta sa se ridice. Cand groapa a fost astupata in totalitate si preotul si-a terminat stlujba, toti au incepu sa plece pana cand langa mormant au ramas doar Itachi, Julia si Naruto. Acestia nu mai stau mult si pleaca spre casa.

Dupa doua zile in care totul s-a linistit, erau toti in casa parasita in care obisnuiam sa stam cand era urat afara si nu puteam sta in cimitir. Julia s-a urcat pe pian si a inceput sa cante: “Lacrmi curg incet pe sicriu
In ziua aceea nu-mi mai doream sa mai fiu viu
Il vad incet, incet cum coboara
Si nu as vrea sa vad asta a doua oara”

***

Ma simt ud, deschid ochii si il vad pe bou de frati-miu cu un pahar gol in mana. Mda apa din pahat a ajuns pe mine. Ma ridc din pat si incep sa il alerg prin casa, din neatentie cad pe scari, si cred ca din prostie cade si el peste mine.
-Frate, ce noroc, capul tau mi-a amortizat caderea.
-Mda, norocosule.
Julia era pe scari si radea de noi, nu cred ca ar vrea sa stie cum e aici jos. Adica idiotu` asta de frati-miu nu prea are de gand sa se dea jos de pe mine. Il imping pana reusesc sa il dau jos. Imi intinde mana si ma ajuta sa ma ridic, macar atat a putut face si el. Imi dau ochi peste cap si plec in camera mea. Imi iau un prosop si intru ca fac o baie.

Dupa jumtate de ora ies din baie cu un prosop infasrat in jurul abdomenului. Imi aleg din dulap o pereche de blugi destul de stramti pe picior albi si un tricou alb simpu. Il sun pe Naruto si ii spun sa vina la mine in jumate de ora. Ies din camera mea si merg in living. O aud pe Julia fredonand versurile pe care le-am auzit in vis. Ii spun sa mai cante o data, ma asez la pia si incep sa apas clapele pana formez o melodie. Incep sa scot versuri parca le-as fi compus dinainte.
-Nu stiu cum sa'ncep aceste randuri, sa rescriu:
Iau foaia, un pix, amintirile incep sa le descriu

Ca doar atat ramane din cei pe care i'ai iubit,
care acum nu mai sunt, au plecat, te'au parasit..
Au plecat acolo sus, oare le'o fi bine?
As vrea sa cred ca da, pentru ca meriti sa iti fie bine!
Te'am iubit cu totii, cred ca stii asta..
Regret ca langa noi n'ai mai putut sta..
Stiu ca de acolo de sus ne vezi si ne indrumi spre bine
Nu mai vreau sa vezi lacrimi pe obraz, stiu bine
Acum ca esti acolo, ma gandesc cum va fii
Sa te vedem doar in acele vechi fotografii..
Doar atat ramane din noi : o amintire
Cei care te'au iubit sufera in nestire..
La sfarsit raman momentele fericite ale vietii
e trist..suntem niste marionete in fata mortii
-Lacrmi curg incet pe sicriu
In ziua aceea nu-mi mai doream sa mai fiu viu
Il vad incet, incet cum coboara
Si nu as vrea sa vad asta a doua oara
- Orbit de singurul lucru care ne mai leaga
Ai plecat..nelasand nicio amintire vaga..
Acum ma doare ca filmul prea repede ti s'a taiat..
20 de ani - accident - ai ramas paralizat..
Au urmat sapte ani de spaima si de chin
Ma intreb "Dumnezeu lecuie? sa ma mai inchin? "
Daca ai fi mai fost in viata tu m'ai fi iubit ca pe copilul tau
Stiu..ca ma auzi din cer..
Printre lacrimi suferi si disperi..
Si imi doresc sa fii al meu inger
Oare tu te'ai reincarnat in mine?
caci prea multi imi spun cat seman eu cu tine..
Lasand astea la o parte..se stie..
Viata'i doar un drum spre moarte..
-Lacrmi curg incet pe sicriu
In ziua aceea nu-mi mai doream sa mai fiu viu
Il vad incet, incet cum coboara
Si nu as vrea sa vad asta a doua oara
-In lumina ochiului tau
Nu m'au placut, nu m'au vazut
Caci romanul vietii tale s'a sfarsit cand m'am nascut..
Niciun tipat, niciun cuvant
sper ca ai ajuns sa iti iei aripile de sfant
Dar jur! macar o zi as vrea
Sa pot sa te cunosc, sa te am te am preajma mea
Sa nu se mai verse lacrimi in urma ta
Sau poate atunci mi s'ar fi imbunatatit viata
Mormantul nu este facut doar pentru suflete moarte
ci si pentru inimile frante lasate in spate
Oare candva ne vom reintalni?
oare ne vom recunosate?
sau poate sufletul nu se va ridica din moarte
oare te'am pierdut?
sau oare undeva exista un alt inceput?
Dar pana atunci las la o parte acest chin
si ma inchin in pace pentru tine..
Amin..

Ne oprim uitandu-ne unul la altu`. Ce a fost asta?

P.S: vreau multe comentari ...cel putin 4 ..;;)

Daca vreti sa ascultati melodia se numeste "In fata morti" si este cantata de mecena ..;)
[Imagine: YWk6O.jpg]

#17
Deci . . .

Ai greseli cam multe de gramatica si de tastare , de exemplu : "Doi barbate - doi barbati , putea fii o greseala din neatentie dar am observat ca ai mai scris odata asa .
Ai repetat de mai multe orii "Imi dau ochii peste cap (...) " , cred ca in fiecare capitol ai scris acest lucru si nu l-ai scris doar odata ci l-ai scris de mai multe ori .
Cand scrii ceva din trecut ar fii mai bine sa scrii asa pentru ca arata mult mai bine .
Mai lucreaza la asezarea in pagina pentru ca nu arata prea bine .
Titlul imi place pentru ca este simplu si are legatura cu continutul ficului .
Dialogul este , cateodata , sec , mai lucreaza la el .
Descriere ai si este ok .
Actiunea uneori o cam grabesti , de exemplu cand Sasuke a fost la spital mi sa parut ca ai cam grabit lucrurile . . .
Cam atat . . .
B.I.T.C.H ( Beautifull.Intelligent.Talented .Charming and Hot !)
________
|FuuFuu~|

#18
Hello dear >:D<.
Ce mai vis. Si eu care credeam ca visele mele sunt ciudate =]].
Cred ca daca as prinde-o pe Gabriela aia, as bate-o pana i-ar suna apa in cap -.-. Ce nenorocita ma nene.
Trecand peste furia mea tampita :]], mi se pare un capitol bun. Ai avut intr-adevar greseli de tastare. Multicele. Incearca sa fi putin mai antena cand scrii sau sa recitesti textul pana numai vezi nici o greseala. Ii dau dreptate lui ° Кетамин cand a spus ca 'folosesti prea mult acel "isi dadu ochii peste cap" '. Daca o sa-si mai dea acei ochi mult peste cap, probabil ca o sa ramana asa. Nu-ti mutila personajele :]]. Glumesc. Una peste alta, mi-a placut.
Bafta la scris si muuulta inspiratie.
Hugs!
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#19
3. Mai ai nevoie de unul si vreau continuarea cand il primesti. Deci cum ai zis si tu nici eu nu vad rostul sa pui continuarea la o suta de ani caci pana atunci mai citesti inca zece fic'uri si nu mai stii de cine e scris si ce contine(patesc asta des). Cat despre fic este chiar bun capitolul dar cantecul a fost prea lung dupa parerea mea, adica a fost cam jumatate de capitol. Actiunea nu a fust fugita iar descrierea este buna, ma bucur ca te straduiesti. dialogul nu e sec si nici mult iar greseli de tastatura/exprimare nu am vazut. Ma bucur ca tii cont de sfaturile primite si sper sa ajungi departe. Deabia astept continuarea si mersi ca m'ai anuntat.
Spor la scris si multa inspiratie!

#20
woo~ow wi... :]] mi-a placut foo~oarte mult aces capitol... versurile cred ca au facut totul... :X
asta in primul rand... iar in al doilea rand, fratele ala al lui Itachi are un tic: prea mult isi da ochii peste cap... n_n dar este bine si asa... :]
in al treilea rand mi-a placut foarte mult faza in care au inceput sa se bata cu apa... aaa si a mai fost si aia knd au picat cei doi frati unul peste altul... ^_^
ce sa mai lungim vorba... concluzia este ca acest capitol a fost cel mai thare dintre toate... :D bravo... =D>
si ca sa inchei, iti urez bafta si inspiratie muu~ulta! nu uita sa treci si pe la ficul meu...
ms anticipat! bye-bye! :-h


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)