Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cate Episoade De Anime Vezi, In Medie, Pe Zi?
1 sau 2
13.25%
20 13.25%
3 sau 4
22.52%
34 22.52%
intre 5 si 10
25.83%
39 25.83%
mai mult de 10
17.22%
26 17.22%
nu vad in fiecare zi
21.19%
32 21.19%
Total 151 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Cate episoade de anime vezi, in medie, pe zi?

#51
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#52
Sunt saptamani in care nu vad un anime pentru ca nu am chef , dar o data ce mi-a venit o luna ma uit , cam la circa 12 ep pe zi?

#53
Am zile cand ma uit la un sezon de 26 de episoade si zile in care nu ma uit deloc,depinde 4.
Dar acum ma uit in special la seriile ongoing si nu prea am la ce ma uita in fiecare zi.

#54
Din pacate nu mai am asa mult timp dedicat vizionarii de anime-uri ca in adolescenta, time is very cruel in this regard 2. Daca acum 5 ani terminam, ca majoritatea de pe aici, o intreaga serie in 1-2 zile, acum de-abia daca mai imi mai permit sa ma uit la un episod pe zi, in unele zile chiar nu apuc sa o fac deloc. Dar nah, asta este viata, cu cat cresti, cu atat responsabilitatile se aduna, iar timpul dedicat hobby-urilor se reduce. Sincer, nu m-ar mira ca intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat sa fiu nevoit sa renunt de tot la anime-uri. Asta ar fi destul de trist, dar nah, sunt alte lucruri si mai grave pe lumea asta, prin urmare nu ar trebui sa ma plang, macar o sa imi ramana amintirile si povestile Smile.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#55



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.244 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)