Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

LOL mai intreeeebi? SHIP JEOM MANJEOME SHIP JEOM! <- Asta inseamna 10. XD Ii ador. M-au omorat cu melodia asta (in sensul bun, lol XD) Si Eunhyuk e superb blond, I mean HELL YEAH ii iubesc. XD
Am nimerit bine la melodia asta, lol. XD I can't control the fangirl side of me. 21

Next: Man Man Ha Ni

I miss Xander and Kibummie. T____T


[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

Ador melodia asta. E singura melodia care-mi place de la ei, I think so. Nu am mai ascultat alte melodii de la ei, eh, shame on me. 21
E superbă, le ador vocile, si îl ador pe acel blonduţ, Kevin parcă. o.o
Anw, vocile lor sunt frumoase, melodia epică, ador părţile în engleză ( chiar dacă nu sunt atât de multe ), ador şi refren şi tot. Intrumental - tare, notă - 10 cu felicitări.


Next : Sweet Dream.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Sincer, nu prea omor dupa ea. E cam miorlaita la refren si nu ma atrage. Imi placea mai mult ''A''...macar pe aia mai puteam dansa21 Ii dau un 9 pentru ca imi place rapp-ul lui WooRi

Next: SHINee-SHINee girl

[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

Nu prea ascult eu Shinee, insa melodia mi se pare foarte draguta. Imi plac versurile. Le-am cautat in engleza, si chiar mi se par interesante xD. Imi place cand zice Oh, never, bye bye bye. xD Donno...suna asa cute xD. So, melodia merita un 9, sa zic asa.

Next: B2st - Shock
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


B2ST-Shock

So,melodia asta ma shock-eaza de fiecare data cand o ascult.Imi place foarte mult refrenul.Desi,inainte nu ascultam B2ST,chiar deloc...nici acum nu ascult in exces.Am inceput sa ascult trupa respectiva mai mult din cauza lui Hyun Seung<33...dar sa lasam asta la o parte,melodia este super. 10 ^_^

Next: Look Hereee.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Oh, I love that song. Incep sa indragesc din ce in ce mai mult melodiile celor de la Big Bang. Sunt o formatie grozava, iar melodiile lor sunt superbe. Mai ales videoclipurile, le ador :3 Tell Me Goodbye e una dintre melodiile mele preferate. Am cautat si versurile in engleza si mi se par geniale. TOP si G Dragon arata asa bine in videoclip : > Mai ales G Dragon, stand in ploaie pe la 0:05 : )). Deci 10, normal.

Next: http://www.youtube.com/watch?v=nHrx5dWxcJ4
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Oh da! Este printre rapperi mei preferaţi! Îl ador! Este minunat. Este...OMFG! Versurile melodiilor sunt minunate, mv-ul este şi mai şi, chiar îmi venea să plâng, mi-au dat lacrimile..
Ce pot spune, excepţional! 10!

Next: http://www.youtube.com/watch?v=RuogNOLWR5c&ob=av2n
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Well, e prima data cand ascult melodia si mi se pare dragutica. Deobicei, cand ascult o melodie kpop nu ma atrage din prima (rar sunt cazuri). Insa videoclipul chiar imi place si melodia pot spune ca e frumoasa. So, i give a 9.
Next: http://www.youtube.com/watch?v=X6XXia5B2Wg ( Sistar - Ma Boy )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Oh...I know this song and I really like it . Totusi , nu ma atrage atat de mult incat sa ii dau zece . Nu stiu de ce dar mi se pare ca ii lipseste o sclipire care sa-l faca mai ...special . De la mine primeste un ...9,5 (nu ma pot indura nici sa ii dau 9 ...dar nu mi se pare nici suficient de buna incat sa primeasca 10)

Next : Big Bang - Haru haru
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Haru Haru <3 melodia mea de suflet de la BB. 21 O ador nu am ce zice, povestea intreaga a melodiei si videoclipul e un cliseu dar totusi e foarte buna. Insa~ daca o asculti saptamani intregi de cate 10 ori pe zi, devine plictisitoare 24. In fine. Imi place rapul lui GD si T.O.P ofc. Restul care canta sunt superbi. Dar ii dau 9 pentru ca deja m-am cam saturat de ea. >///< a fost si vina mea, dar nah 9

Next:

SuJu K.R.Y. feat 2U [Yunho & Yoochun ] - Heartquake


Initial mi-am propus sa pun DBSK, dar am zis ca nu pun, ca sunt prea multi haters 15 mai ales pentru abs-urile lui Jae.

[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.313 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.840 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.390 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)