Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Off topic : La Knockout sunt unele versuri foarte naiz cum ar fi:
GD: I like toys more than girls
TOP : TOP&GD are like almond and chocolate...
Din cauza acestor faze iubesc eu melodia ( ..as era sa uit de sosetele galbene ale lui GD)

On topic;

E Big bang , are versurile , il are pe GD , il are si pe TOP ...deci e magnifica , uluitoare , splendida , geniala, epica speciala si toate restul.
In concluzie de la mine primeste nota 11111111111111100000000000000000000000000000000 (+)

Next : LED Apple - False love
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Destul de draguta, pentru mine una care acum trec printr-o faza tampita rau 22, daia trista, melodia ma ajuta oarecum, putin sa ma trezesc din somnul meu trist brazdat de lacrimi. Daca ar fi sa ii dau o nota ar fi 9 pentru simplul fapt ca videoclipul nu prea imi place [daca e sa ne referim si la videoclip] in rest e ok.

Next: Hacali-Long Kiss GoodBye
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

NU puneti melodii japoneze de la artisti japonezi !
E kop si daca e in japoneza de la o trupa de kpop !
Dar nu puneti japonezi.



Revenind :

Piesa mea de la B2ST <3 cat am cantata io asta 24 si la scoala fetele erau ceva gen : what the f**k is with her 21)). Imi plac versurile <3 sunt cute dar insturmentalul ma enerveaza deja. nu stiu ce am eu dar cu majoritatea trupelor sunt asa [ inafara de BB, SuJu, Infinite si DBSK ] ma plictisesc de unele melodii. Totusi ii dau 10 pentru ca m-a facut sa o cant vreo 2 saptamani in continuu 24.

Next:

Jaejoong - It's only my world

Am pus versiunea live, sper ca nu va deranjeaza prea tare strigatele la Bigeast & Cassiopia 37
My bias for ever <3 nu e asa ca e prea talentat pentru lumea idolilor ? 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













106 Asa deci cred ca e 2NE1 acum nu? Ok, deci, este una din melodiile mele preferate, imi place cum incepe la inceput, basul este pur si simplu genial, am eu ceva cu el, iar videoclipul este destul de simpatic, dar nu ma atrage asa cum este cel, de exemplul, al melodiei Can;t Nobody, unde este Minzy atat de sexy <3. Desi dupa un timp melodia devine enervanta21.

Next: [http://www.youtube.com/watch?v=skZxb5sBoiU&ob=av2e] <---Aci e SHINee- Hello 10
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

@Minzy: Lol, Minzy : )) Trebuia sa dai o nota melodiei. Si melodia 2NE1 - I'm busy nu are videoclip : )).

So, acum e Hello. Ce pot sa spun? Shinee nu este una din trupele mele preferate, nu imi plac multe melodii de la ei. Hello ma atrage, sa zic asa, dar nu foarte mult. Cel mai mult imi place refrenul si inceputul melodiei. Videoclipul este simpatic. Deci,8,50-9 .

Next:
http://www.youtube.com/watch?v=B2PyVrlUM5E ( Aziatix - Slipping Away )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


So, după o absenţă dau şi eu pe aici 71
Sunt o mare fană B1A4, dar nu am ascultat niciodată piesa asta. Începutul piesei îmi era foarte cunoscut poate şi pentru că am ascultat o piesă aproximativ la fel, revenind. Partea mai lentă a piesei (cam de la minutul doi şi ceva) este preferata mea. Am urmărit şi versurile în engleză şi mi se par chiar okay. So, nota mea este 10.
Next: U-kiss Neverland

XoXo, SummerBreeZ.
*. Nu e totul perfect , dar o sa fie ...


Oooooo da! Asta aÅŸteptam, serios!
Ei sunt minunaţi în mv. M-am îndrăgostit mai tare de AJ, iar vocea lui Hoon este minunată. Toţi sunt sexy, hot şi foarte încinşi! Sunt minunaţi. MV-ul este superb, iar versurile sunt foarte...bine...construite! Este melodia mea preferată de la ei, pe lângă Man Man Ha Ni, iar de la mine primeşte un 10 cu mari felicitări şi diplomă, şi laude şi toate cele!

Next: SE7EN la ordine!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

E prima data cand ascult o melodie de la ei ^^,nu am mai ascultat,dar imi place ritmul si au niste voci foarte frumoase Smile
Nota mea pentru melodie e...9.50 ^^


Next:
JYJ - Get out
Imi place foarte mult melodia asta ^^
O ascult chiar si in pauza la liceu Smile
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



dklsajdlkasjdlasj MEMEMEME LOC PENTRU MINE

Revenind xD , I FUCKING LOVE THIS SONG. Nu doar pentru ca e de la JYJ ci pentru ca imi plac versurile si ritmul la nebunie ;_; Sunt atat de perfect imbinate ;_; nu ma satur de ea niciodata. M-a fermecat de cand am auzit-o live inainte sa iasa melodia audio si videoclipul dapoi ce sa mai zic cand le-am vazut strigam ca si o nebuna prin casa. Yoochun si Jaejoong au facut o minune scriind-o si compunand-o ;_; they are my fucking idols impreuna cu ceilalti 3 ;_; Nota 10[0000000] ;_; fara discutii.


Next:

B.E.G - Sixth Sense ;_; prea faina melodia videoclipul e o piesa de arta
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Omona. Le song ;-; e frumoasa, me gusta much, e copilaroasa parca, daca stai sa o asculti doar la beat, daca ii citesti versurile au un aer d'ala de 'macho' 24. Imi plac mult vocile lor, sunt SS501, ce naiba ;-; Joongieee <3 Youngsaengiiiee <3 Minnie <3 Kyujoong <3 si Joonie <3 abia le astept comebackul ok ?
Totusi melodia aceasta ma plictiseste really ;-; asa ca nota 8. Sorry :3

Next:

SNSD - The Boys

Sunt foarte curioasa sa vad ce pareri au alte persoane despre aceasta melodie 21.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.300 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.837 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.390 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)