Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Imi place ^^ Nu ascult foarte des si nu ma dau in vant dupa K-pop dar sincer, asta chiar imi place mult. Vocea lui e chiar draguta si merge bine cu muzica [instrumentalul]. Anything elese? Nu prea, nu sunt eu in masura sa judec. Era sa uit ... nota? Nota opt cincizeci.

I = Fantasy - SeeU

Click for Romanji Hangul and English
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Ah, ce bine.
Ce pot spune? Având în vedere că Eddie Shin din Aziatix este băiatul ăla....face melodia sau mv-ul mai sexy. Versurile sunt drăguţe...mv-ul frumos şi toate cele. Îi dau un 9.

Next: u-kiss - Neverland
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

U-kiss Neverland : E o melodie absolut superba , geniala , minunata , fatstica, speciala ( si pot insira calificative pentru tot restul zile fara sa ma plictisesc sau sa le repet ) . De la mine are nota 10 ( se putea oare alta?...neah..nu cred)

Next : Hyuna ft ZICO - Just follow
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

O, da.10 +. Imi place la nebunie melodia. Mi se pare extrem de frumoasa. Bine, adevarul e ca tot ce ador la aceasta melodie sunt versurile. Negativul nu ma prea incanta, insa versurile ma bantuie, sa zic asa. : )) Hyuna are o voce atat de frumoasa cand canta rapp. De exemplu, am vazut un live de la Bubble Pop. Acolo parca nici nu stia sa cante : )). Se vede ca rappul este singurul lucru care o prinde, ceea ce e bine, caci se pricepe. Oh, si Zico : > E adorabil : x.

Next: Big Bang - Beautiful hangover ( http://www.youtube.com/watch?v=05lu3-6yUPM&ob=av2n )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Kimi wa my beautiful hangover \:d/ 10 din start =)
Sunt BB ofc ca merita 10 pana mea. Ador melodia asta de mult <3 [sa vezi ce high eram eu cand au dat-o pe Music Channel 24 ]. Ador cum T.O.P killed it with his perfect rapp ;x. Daesung =p~ vocea aceea 8. Imi plac versurile la nebunie. Instrumentalul e mistooo \:d/ ritmul te face sa vrei sa dansezi <3. Videoclipul e prea fain xD. So, 10.

Next:

JYJ[from TVXQ] - W

For us, Cassiopeia <3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













@Denny: Beautiful Hangover e singura melodie la care m-am rugat atat de mult sa fie data la tv = )). Am dat mesaje in toata lista de mess sa voteze melodia xD.

on: Ow, god o.o E prima data cand ascult melodia aceasta. Deobicei, cand ascult o melodie noua coreeana, caut si versurile in engleza. Le ador !!! Melodia mi se pare geniala, ceea ce ma uimeste. Nu prea se intampla sa imi placa o melodie kpop din prima. Deobicei, trece ceva pana ma indragostesc de ea xD. Chiar e superba...si negativul e asa...melancolic xD. Superba. 10 : ).

Next: Ft Island - Bad Woman

[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Mhm, piesa care m-a facut sa-mi placa de MBLAQ, presupun ca ar trebui sa-i dau o nota mare, dar nu ii dau. Daca o asuclti de mai multe ori te plictisesti repede de ea. Nu am inteles niciodata ce legatura are Oh yeah, cu versurile despre dragoste 'pierduta' doar daca nu te gandesti la prostioare. =) In caun lucru ce nu-mi place e ca vocea lui Thunder nu e vocea lui in videoclip 39 in rest e ... ok. 8 o.O'

Next:

DBSK - Break out

:X:X:X:X ultimul lor MV impreuna *cries* SM you ... askjdhajk [ mai bine nu incep 24 ] ce sexy sunt <3 si fara sa-si arate abs-urile =p~ stil, handsome boys [ *cough*beautifu jaejoongcough* xD], talent, perfectiune <33 bishies de anti-fans.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Of, nu e logic ca melodia asta primeste mai mult decat 10 ? Nu cred ca trebuie sa mai spun de ce ....dar ca sa nu fac spam o sa spun si eu cate ceva.Are versuri geniale, negativ superb iar vocile baietilor sunt divine. <3

Sooo...10

Next: Teen top - Supa Luv
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

N-am mai ascultat de mult melodia, dar îi dau 10 din prima pentru că merită. Vocile lor sunt minunate! MV-ul la fel, mă dă pe spate. E genial. Îl ador. Ricky ;33 10!

Next: SHINee-A-Yo!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Uhmm! Îmi place de Minwoo, dar nu asta contează. Rapp-ul lui Taehun e minunat, melodia...adică, înţelegi tu, e catchy [ folosesc prea des chestia asta O__O]. E drăguţă...9.50
Next: Brown Eyed Girls Narsha - BBI-RI-BOP-A
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.296 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.837 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.390 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)