Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

#1
Deci ,e pe mai multe forumuri,si e unul din "jocurile" mele preferate deoarece putem cunoaste melodii noi si sa le dam nota,pentru calitate etc..nu pt video copii,pt melodie

Hai sa dam un mic exemplu

y: pun melodia"w" deoarece......

x.:nota 9 pentru melodie,nu imi place cum suna vocea tipului fiind...si nici instrumental.....

acum:melodia "a"

melodiile trebuie sa fie insotite cu link catre un video youtube.com oke?

Now me mememe:
George Michael- Careless Whisper (<--- click )

am pus aceasta melodie deoarece ,are un loc special pentru mine,fiind o melodie care imi aduce amintiri...
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#2
George Michael are doar doua melodii care imi plac! Aceasta si "Faith". Si ar mai fi si "Last Christmas" de la Wham, unde a fost el solist, dar aia nu se pune 10
In concluzie, ii dau un 10. Eu cred ca merita. O fi melodia mai veche, dar e una foarte buna, are ceva ce multora din melodiile de azi le lipseste, si anume calitate.
My turn now:
O melodie house, momentan pe locul I la DanceFloor Chart pe MTV Romania, pe care am auzit-o luni prima data si care ma cam obsedeaza de atunci:
Dj Rynno ft. Sylvia - Feel

#3
Bogdan sincer melodia ta, in fine a dj-ului respectiv nu-mi place deloc si nu as asculta`o intr-un club sau discoteca. Nu are niciun ritm... si nici a house nu suna. 4 Deci nota 5 de la mine pentru melodie nu pentru tine 4

Michael Jackson - Earth Song
http://www.youtube.com/watch?v=Rch7ey-v7ks
Nu ma obsedeaza melodia si nici Michael Jackson dar ma lasa "rece" cand ascult melodia asta.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#4
Desi nu sunt mare fan Michael Jackson, acesta are foarte multe piese care imi plac. Asta insa nu se numara printre ele 10
Nu e nici o melodie rea, merita un 8, 8.5, dar Michael Jackson are si piese mult mai bune!

Acum, una dintre putinele melodii J-rock care imi plac: The Brilliant Green - Angel Song

#5
misto melodia flaw...nota 10...imi place linia melodica si vocea...

sum41-pieces

http://www.youtube.com/watch?v=TzNza21A2uo

#6
Pieces e una dintre piesele mele preferate de la Sum 41. Poate chiar piesa care imi place cel mai mult de la ei. Are niste ritmuri calme si relaxante ( cel putin pentru mine ) si este destul de optimista.
Ma calmeaza si ma binedispune, prin urmare ii dau un 10.
Acum, una din piesele mele preferate de la Skillet: Rest

#7
Da chiar draguta melodia ..poate mai mult decat decat draguta e chiar foarte faina,are versuri destul de bune si imi place foarte mult ritmul,cam ...9.5 ...10 :001_smile:

Well ...una dintre melodiile mele preferate ...
Blue October - Hate me


#8
The song is kindaaaaa.....OK..?
Nu-s mare fana a stilului(de fapt deloc),asa ca ii dau un 7 4....desi versurile sunt intr-un fel dragute
Si acum al meu ^__^
Autumn Tears-The Passion and The Fury
*ignore the screensaver video......the song is the one
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#9
o sa-i dau 9.5 nu imi place ceva dar nu pot sa imi dau seama ce 10
Kanye West and Daft Punk - Stronger
http://www.youtube.com/watch?v=MvTAt20eedU

#10
Sigur nu e genul meu :laugh: si nici nu sunt o prea mare fana Kanye West insa melodia este destul de draguta ...defapt chiar imi place destul de mult ritmul XD si versurile sunt faine
Sa zicem ..un 9 merge

My turn : Altar - La noi
Una dintre piesele mele favorite,care spune multe adevaruri ..dar totusi la noi nu s'a inventat prostia am preluat'o si noi de la altii [ca de obicei >.>]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 142.690 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.075 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)