Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

@Hiyono
OMG~ Are instrumentele mele favorite #___# Si, si, si, siiii~ E scurta 21 Dar are vioara :3 In plus, e cumva sad, dar... Nu foarte xD Te lumineaza >_<" Inteleg mesajul 10 Dar... e complicat sa explic ^^
10 :3

Next: Flanders - Behind (Callea Mix) Noua obsesie >_<" O ascult de doua zile 21

Rachael: What do they even say?
Ned: I don`t know, can`t understand. You?
Rachael: No!
Ned: Yeah well... I like it. It`s how i`m feelin` inside.

Hmm...Dupa inceputul melodiei am crezut ca n-o sa-mi placa, dar a devenit mai interesanta dupa. Imi plac sunetele din background, vocea solistului...hmm, asa si-asa...Melodia suna destul de bine...Ii dau un 8.50.


Aural Vampire - Darkwave Surfer

Pe langa faptul ca parca nu se mai termina niciodata...a fost draguta..a sunat bine desi nu e genul meu preferat de muzica.Fiind pe japoneza...ma cam..XD...lasaT muta..nu a sunat japoneza asa perfect dac sa trecem peste asta...
Prea modificata era vocea tipei..Suna a vocaloid...XD
Ce sa zic...un 8..-_-...Macar suna mai bine ca pe germana...

Vedeti voi
o.o" wot

Hmm draguta melodia cel mai mult imi place instrumentalul de la sfarsit si colajul din clip a fost super, dar nu e genul meu, nu ascult asa ceva desi am vazat ca unora le place. 9.50 pentru instrumentalul de la sfarsit :X.

My turn:
http://www.youtube.com/watch?v=fIrTuByFPmM
Jay Sean - Stay
Pur si simplu ador melodia asta, mai ales cum incepe :perv:.

@Kyandee
Hmm... Inceputul e... de acum ceva >.>" Dar oricum, e fain :3 Sa vaaad continuarea *scratch* Dar... melodia e naspa >__>" Scuze Kyandee 17 Dau un 7 foaaarte umflat >.> Not to mention, I couldn't listen to all of it >_<

Next: Enslavement of beauty - Comme Il faut 43

minunata melodie...:X deci chiar imi place ... o sa dau un 9 pentru ca ii ceva in melodie ce chiar nu imi place...39 nush ce da in ceva ce o face sa nu fie perfecta ...10
deci nota 9..

next4

Manowar- Die for metal http://www.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY
:X:X:X:X:X:X
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



Piesa e asa..moale..
Nu e energica deloc...Iar voicea tipului..-_- e ca moarta...
Inceputul e de nota 10...cand e cu intrumentalul...Dar restul nu ma impresioneaza cu nimic.Corul ce canta la refren e cam ..-_-...Strange..Dar sa zicema ca daca l-am ignora refrenul e chiar ok...
Restul piesei nu mi se pare prea...excelenta...
Nota: 7/10

E-Nomine~Wolfen ...Gosh..Lupi astia..-_-...Vedeti care va credeti..E pe germana...cred
o.o" wot

De fapt, refrenul e in latina si restul in germana.
Da, suna bine, dar nu pe acel instrumental. Ceva pe metal era mult mai potrivit pentru ce canta de fapt, nu acel dance/techno, sau ce-o fi, mai ales ca are si cor, voce feminina suava si masculina puternica. Does this description ring some bells? Pur si simplu nu se potriveste... (nu, nu ascult doar rock)

So... 6/10
Sabaton-Primo Victoria
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

Hmm...Imi place foarte mult instrumentalul melodiei...Vocea solistului parca prinde bine melodiei, desi nu e chiar genul care imi place mie(vocea). Mai este si acel cor care de asemenea aduce un plus melodiei...Si sa nu uit de acel mic (?) solo de chitara aproape de sfarsitul melodiei...In concluzie, cred ca ii dau un 9,50.

Next: Nightwish - Moondance



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 144.531 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.568 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)