Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

OK...dupa cum am mai spus in urma cu cateva minute...Am auzit melodia este de foarte multe ori acum ceva luni in urma...desi habar n-am unde...Am ascultat-o de atatea ori incat a inceut sa-mi placa...Vocea tipului e destul de buna pentru genul melodiei...si melodia este frumoasa...Dar cea mai buna parte este pe la sfarsit...Anyway...cred ca merita un 10


Papa Roach - Take Me

Zuppy04 Mi'a placut total....vocea..instrumentalul..a fost de milioane dar ...defiecare data fiind un dar mi se pare ca refrenul era prea incet pentru asa zisul lor gen muzical...
Iar vocea solistului parea putin cam moarta..21 scuze de expresie..oricum imi place formatia si le stiu piesele ..cel putin pe cateva..7/8 si merita un 9..

Zuppy05 http://uk.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg
o.o" wot

draguta melodia...imi place cum suna si e foarte bine facuta...la fel si PV-ul este super...cred ca merita un mare sau mic 10....imi place cum suna

next:
http://uk.youtube.com/watch?v=V2rUWF1RYzs
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



^ nu orice videoclip e un PV O_O'
Revenind la topic XD Monophobia e una dintre melodiile mele preferate de la Moi dix Mois @_@ Suna foarte bine <3 Imi place foarte mult partea instrumentala XD mai ales sunetul de chitara o.o Si vocea lui Juka suna asa bine *~*' In plus imi plac foarte mult versurile si melodia asta are o anumita semnificatie pentru mine O_O' Ma rog . . . 10 / 10

Next = > Three Days Grace - I hate everything about you

Sa fiu sincer...Desi I Hate Everything About You e una dintre favoritele mele de la Three Days Grace...Niciodata nu m-am uitat la videoclip pana acum :mellow: ...Trecand peste asta, desi versurile melodiei sunt de tristete, suparare, iar mie nu prea imi plac melodiile de genul, pot sa spun ca asta char imi place...foarte mult. Cel mai probabil din cauza vocii solistului, care are o voce perfecta pentru genul lor, felul in care canta/tipa la refren...parca m-ar face si pe mine sa tip deodata cu el :mellow:


Flyleaf - Breathe Today(original version)

Flyleaf - Breathe Today(clip version)


Alegeti una...nu e mare diferenta

So...Pentru inceput..vocea solistei m-a facut intr-una sa ma gandesc la Shakira...cand era tanara.Nu pot spune ca mi-a placut..inceputul a fost asa moale...si inceputul cu chitara electica si tobele au fost asa de prost sincronizate.
Pe tot parcursul piesei ... mai bine spus piesa suna ca si cantata de Shakira..pe un rock tras de par...
Nu a fost cea mai buna piesa pe care am auzit-o eu dar nici n u pot spune ca a fost asa groaznica ...7/10

Acum...vazand ca doar rock si alte minuni se pun..39 Hai sa dau eu altceva...21
Anastasia-Once upon a December (Vals Vienez)
Singer4eana Carter
o.o" wot

Cat a putut sa-mi placa ost-ul de la filmu asta. Mai ales once upon a december. Versuri frumoase, ritm placut, relaxant. Ce sa mai ii dau 10.

Next:
sa ramanem prin lumea desenelor: Mulan - I'll make a man out of you
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


OK, now this one really put a smile on my face. A really big grin, actually. It's Disney, it's a classic, though I don't remember seeing it (but I don't remember much, so that's irelevant).
I like it even though it's not the music I usually listen to. But I do enjoy it. It's quick, and it makes me... wanna work out, but not right now. It's funny, and that's it.^_^ 10

@Mely Your song is a great one too. Wov Anastasia.

And now... what should I put here? Gregorians? Satsugai xD ?
Nope Deathstars-Cyanide should do it. ^_^
[Imagine: gameswlpp_79.gif]


Minunata melodie,ador ritmu ei calm si cu ceva specific mevieval.Versurile sunt absolut minunate...iar vocea solistului e minunata :X ii dau 10
Next:Gothic 3~~~Sad Strings



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 144.687 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.618 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)