Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

Mna, melodia o stiam de la pussycat dolls, dar acum ca o ascult de la nenea asta [ n-am mai auzit de el, sorry ] imi place si mai tare. Versurile ce sa zic, imi placeau de mult timp, hm, vocea lui prima data mi s-a parut ca strica tot, dar am zis , ce naiba, sa o mai ascult o tura, si surpriza ! mi-a placut. 21 E ok. Nota 10 din partea mea. 4

Next:

Drake - Forever [feat. Lil Wayne, Kanye West & Eminem (ca sa recunoasteti vocile 5 ) ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













E frumușică melodia, pot spune, deși nu sunt fan Eminem&co.Ritmul e bun, și poate pentru că îmi plac melodiile de genul, pe care aș începe acum sa dansez, nota 8.

ceva romantic:Bon Jovi-Thankyou for loving me
http://www.youtube.com/watch?v=ESOVrc4K3CQ

Chiar că e o melodie romantică și știam melodia de multă vreme. Cum să n-o ador? De fapt, o iubesc! Bon Jovi este foarte bun, ador vocea lui și majoritatea melodiilor sale, dar ” Thank you for loving me ” este pur și simplu grozavă și cu siguranță merită 10! Fără dar și poate...

Mi-am adus aminte de-o melodie care-mi place mult: Europe - The Final Countdow
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




Vai, de cand nu am mai ascultat melodia asta..Imi place, chiar imi place mult. De fapt, mi-a placut de prima data cand am ascultat-o dar nu prea conteaza...Imi place ritmul...e asa...miscata si vesela :] De la mine un 10, chiar imi place :3

Next: Richard Marx - Right Here Waiting
KyuMin.

Honestly,melodia asta o voi iubi mereu,imi place la nebunie,imi plac versurile (nemaipomenite),chitara aceea care se imbina cu pianul da o ambianta placuta,relaxanta,chiar frumoasa.Chiar am melodia in calculator si este o ocazie placuta sa o mai ascult.Pai nu am prea multe cuvinte de spuns despre aceasta melodia,si chiar daca sunt sunt cuvinte de lauda as putea spune,deci: versurile+vocea+partea intrumentala=fantastic:X:X

Poate nu tuturor le place asa ceva dar eu ador ritmul foarte mult :X.Sper sa va placa!!!
Next: http://www.youtube.com/watch?v=wD4SXQRaZ...re=related
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Nu-i chiar stilul meu, dar mi-a ramas blocata in cap. E... tare 21 10. Ma auto-uimesc 21

B.o.B. feat. Hayley Williams & Eminem - Airplanes (part. II) -- adica nu aia care o vedeti pe la TV
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Imi place partea a 2 a de la Airplanes Smile e nice dar cred ca prefer prima parte chiar daca nu ascult eu asa de des melodia ,poate foarte ocazional... 21.
Ritmul e ok...iar versurile asa si asa,ma rog conteaza ca imi place si ii dau un 9.


Next: Big Bang - Tell Me Goodbye
Sper ca va place melodia,coreenii de la Big Bang canta genial in japoneza si engleza.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


O_O Fantastic, mie chiar imi place melodia asta [nu sunt cel mai mare fan k-pop ^^].În orice caz, melodia asta e...Wow, adică e profundă clipul e super. Nota 9...Chiar 9,50 4

Next: Hurts - Better than love
KyuMin.

Ador melodia asta 4 ma face sa ma gandesc la foarte multe lucruri placute desi melodia se numeste better than love 21 ,ideea videoclipului e draguta chiar se potriveste cu melodia,ritmul e linistitor si placut.O sa ii dau un 10.

Next: Senor,senora,senorita

~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


Nu prea ascult eu Miyavi dar e cat de cat faina melodia sa zicem un 9.50 imi place videoclipu...
next: Unsun - Closer to Death
http://www.youtube.com/watch#!v=vHQ-DtVk...re=related
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 144.605 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.588 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)