Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate The Song :P

Tipa aia are o voce incredibila ,recunosc.
Hana yori dango e animeul meu preferat btw 15 ,si mi-a placut si filmul.
9,5

next : T.M Revolution - Vestige
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

*Muzica J nu mă mai încăntă absolut deloc*
Evitând comentariul de mai sus... melodia este destul de simpatică. Şi când spun "simpatică" mă refer la vocea tipului, care da, chiar cânta bine. Nu este nici lentă... dar nici foarte săltareaţă. Potrivită şi plăcută. Dacă aş înţelege şi ce zice ar fi perfect... dar dehn, nu le putem avea pe toate. Smile
Nota mea? 9

Next!
Disturbed - Down With The Sickness
http://www.youtube.com/watch?v=Tsobsr8nF7w
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Disturbed! <3
De formaţia asta mi se leagă câteva amintiri frumoase, plus că într-o perioadă eram pur şi simplu înnebunită după ea [şi pot să spun că încă-mi mai place, chiar dacă ar merge şi un 'long time no listen' xD]
10, fără alte comentarii xD

Next one: Ensiferum -Wanderer [după părerea mea, ce mai bună melodie a lor din perioada cu Lindroos ca vocal]

frumoasa melodia,nu am ce zice.
Imi place foarte mult,este linistitoare si te calmeaza cu inceputul.
Nu este chiar genul meu,dar imi place cat de cat
Nota:9,5

Next:http://www.youtube.com/watch?v=TEXBmw2jBcA&feature=fvst
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Cam emo,dar imi place.Unele din scenele prezentate in videoclip imi par cunoscute.Nu-mi place vocea solistului in mod special,,,anyway 9 mai ales pt. drogatul cu par lung.

next:Robbie Williams - Radio
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

I am the god of romance
And in my confusion
I have the right to reign :3


E buna. Dar nimic mai mult. Iar pentru versurile de mai sus, merita 9, pentru ca oricum Robbie W. are melodii si mai bune de atat.

Next [ something kinda old but still cool - zic eu ] - Ac/Dc- T.N.T.
Click

E o melodie buna , insa nu e genul meu cu toate ca in general imi place heavy metal. Oricum ii dau 9 din respect pentru batraneii astia care si dupa atatia ani inca mai fac muzica.

Next :Ben E. King - Stand by me (click) - Respect pentru batranelul asta ...

Mi-a placut melodia asta foarte mult de cand am ascultat-o!!!Imi place la nebunie vocea cantaretului iar melodia este linistitoare si are versuri foarte frumoase.Nota 10.

Next:http://www.youtube.com/watch?v=273eSvOwpKk&feature=fvst

Data viitoare, ai grijă să pui și tu spațiu între link și cele două puncte, e cam stresant să stau să dau copy/paste ; ))
on :
well , melodia este destul de drăguță.
Ritmul nu mă atrage extraordinar, dar este ok. Adică are o coloană sonoră bunicică, nu captivează chiar atât de tare, sau cel puțin nu din prima când o asculți. Într-adevăr, nu este nici nașpa, de ce să mint? E pe o parte chiar interesantă, aș zice eu, îmi plac în special versurile. Și vocea ( bine, vocile, cred ), pentru că versurile sunt conduse pe o voce destul de bună, și îmi place în special modul în care este cântată. O grămadă de cântăreți ar avea voce dacă ar știi cum să cânte o melodie, și nu știu. Dar cântecul ăsta îmi place și pt. faptul că este cântat ca lumea, deși mai sunt scăpări pe ici colo, care mie nu îmi plac. În fine, este destul de ok, o să îi dau un 9, asta pt că spre final a început să îmi placă și mai tare, no idea why.

Next : http://www.youtube.com/watch?v=giuu-vp0A5g
hai că am vrut să fiu originală 24) nu cred că a mai fost pus așa ceva până acum : )) uah I feel strange.oh, da ENJOY

Wow , ce ritm , ce melodie , am sarit in sus de pe scaun cand am auzit-o 15 Si am zis "WHAT THE f**k !?!?!?!?!?" Deci nota 1 e mult .... exista si note cu minus cumva pentru ca asta e sub nivelul marii , ajunge la nucleul pamantului la cat de jos e melodia asta .... In fine , nu ii dau nota ca nu merita privilegiul asta.
Acum o dedicatie pentru melodia de mai devreme 3
Click Right Here - Enjoy !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song 2. Mimisor 369 144.772 12-01-2012, 12:47 AM
Ultimul răspuns: Rain
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.644 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)