Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat

mayaly ms frumos. Am sa incerc sa vad daca merge. Nu era ceva asa de grav doar ca era putin cam enervant caci mi se umplea mail-ul de mesaje dar nu le puteam deschide direct de acolo si trebuia sa stau sa caut pe site si dura ceva mai mult.

Nu faci nimic. De ce? Pentru că şi tu ai partea ta de vină. ;]

Nu te da mare şi tare, bine? Nu-ţi merge. Şi hai, nu mai fă pe nevinovata.

Mai ai probleme TEHNICE, postezi. Nu, ÅŸterg & warn. ;]

defapt, mai pe inteles eroarea ei e simpla, linkul de la mail contine action=newpost in adresa doar ca acel last post se modifica pentru ca se posteaza si dupa ce primesti tu emailul, metoda usoara de a scapa de eroare stergi action=newpost din adresa ^^
fetelor, dee duu si zyspar prea mult spam >_> si se inventa MESSENGER so 5% warn ^^ prevad a fi barfita65 si zisa adminilor ca deh, le-am adresat injurii OO defapt daca te iei de yulobo ma iau eu de tine39 mai stii acele pm-uri in care ma faceai idioata si multe altele?^^
un sfat zyspar si restu nu va luati de userii vechi ai forumului caci voi o veti pati21)

(18-07-2009, 10:35 AM)Aly A scris: un sfat zyspar si restu nu va luati de userii vechi ai forumului caci voi o veti pati21)

Nu sunt de acord cu tine pentru ca dai de inteles ca userii vechi sunt speciali prin simplul fapt ca sunt vechi, ceea ce nu mi se pare normal.
Nu este bine insa sa va luati de userii mai vechi pentru ca au mai multa experienta si fiind mai vechi pe site, inseamna ca au stiut sa respecte regulamentul pana acum. Asta e tot.

[chestiunea de mai sus se refera la 'clanul' lui zyspar]
.-. ce ma iubesc erorile si chiar nu stiu de ce apar numai la mine
deci vrea omu sa isi schimbe semnatura si sa luam un caz ipotetic, vrea mai mult de 5 poze cat este admis, ii da eroare doar ca T.T am 7 poze puse la semnatura, dupa ce ca da si eroare mai si insereaza pozele ._.
uitati-va la semnatura OO'
[way to many errors @_@]
[edit] eroarea-->

Please correct the following errors before continuing:

* We are sorry, but we cannot update your signature because it contains too many images. Please remove some images from your signature to continue. Note: The maximum amount of images for signatures is 5.

._. nu pot sterge nici pozele dar in schimb le pot muta ordinea 46

Deci, nu stiu de ce dar nu pot sa las commentarii. Vreti sa ma ajutati si pe mine. Va rog! Sau macar sa-mi spuneti ce are. Scriu comm-ul si cand sa-l postez imi arata trei tipuri de probleme si nu stiu care ar fi aia.
Ma puteti ajuta?

1. Poate să-ţi dea eroare dacă AI PREA PUŢINE CUVINTE scrise... ADICĂ E SPAM!

Şi fă, te rog, print screen [este un buton Pri Sc pe tastatură şi dai ctrl+v -paste adică- în paint şi salvezi undeva, apoi dai la new attachment].

[edit] A, da, poate apărea şi faza cu "the server is too busy"... Dacă apare asta, dă click back şi aşteaptă puţin şi apoi dă din nou Post reply.

Pai tot nu merge. Prima varianta cu spamul, in nici un caz nu e, prin screen, nu merge nici asta, iar faza cu "the server is too busy"-nu imi apare asta dar imi apare altceva si dau click back apoi Post reply, dar nici o sansa. Oricum iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti si ca te-ai deranjat pentru mine Yuloby D.

D@n@ , la ce sectiune nu poti posta ? 5. Daca e la FF, ai ban la sectiune ^______^. Si asta este xD daca e inafara de FF, nu stiu atunci :]. Asa, daca poti raspunde-mi prin PM, pentru a nu mai face spam 5. Si nu stiu cand o sa-ti iau banul 5.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Am si eu o problema. Vreau sa ma deloghez, dar nu merge. Am incercat de mai multe ori, dar se incapataneaza rau21
Ma puteti ajuta, va rog? Eu "impart" calculatorul cu soru'mea si de aceea vreau sa ma deloghez ca e cam bagacioasa (de ce a dat Dumnezeu pe pamant fratii mai mici20 )
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.527 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.361 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 95.663 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.084 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.135 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)